Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 194
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Bollywood
Czy lubicie Bollywood?
Tak Tak 61%[20 głosów]
Nie Nie 33%[11 głosów]
Nigdy nie widziałam/em Nigdy nie widziałam/em 6%[2 głosów]
Głosów ogółem : 33
Drukuj temat · Bollywood
~Sensoria F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2008 16:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 49
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 09.11.08
Medale:
Brak

Fabryka Indyjskich snów.
Co o niej sądzicie?
Oglądaliście jakiś film? Znacie bądź jednego aktora?
Wyrażajcie swoją opinię!


Ja bardzo lubię Bolly.
Można powiedzieć,że jestem zakochana w tych filmach.Lubię aktorów.
Fajnie się pośmiać,popłakać przy tych filmach.
__________________
- SYRIUSZ!- ryknął Harry. - SYRIUSZ!
Zbiegł na samo dno, dysząc szybko. Syriusz musi leżeć tam, za zasłoną, a on, Harry zaraz go stamtąd wyciągnie... Ale gdy rzucił się w stronę podestu, Lupin złapał go w biegu i objął ramieniem.
- Nic już nie możesz zrobić, Harry...
- Muszę go stamtąd wyciągnąć, on tylko wpadł za zasłonę!
- Za późno, Harry...
- Możemy go wyciągnąć...
Harry szarpał się z nim rozpaczliwie, ale Lupin go nie puszczał.
- Już nic nie możesz zrobić Harry... nic... On odszedł...
www.sentello.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Nifredil F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2008 21:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 138
Ostrzeżeń: 0
Postów: 30
Data rejestracji: 21.09.08
Medale:
Brak

Szczerze to na samym początku podchodziłam do tego bardzo sceptycznie. Do czasu aż przypadkowo w tv zobaczyłam Kabhi Khushi Kabhie Gham czyli Czasem słońce, czasem deszcz Uśmiech Leciało a ja oglądałam kątem oka i się nawet trochę wyśmiewałam xD Nie wiem nawet jak to się stało, jak mnie wciągnęło i pod koniec byłam już zdania, że filmy bollywoodzkie to świetna rzecz Oczko Najbardziej lubię Shah Rukha Khana - uwielbiam jego miny xD Zresztą urzekł mnie też hinduski klimat. Nie jest to jakieś ambitne kino, ale za to właśnie je lubię - kolorowo, czasem banalnie, a działa na mnie kojąco Uśmiech I tak się stało, że poszłam za modą na Bolly i kupowałam filmy, ktore były swego czasu w każdej gazecie xD No i tak głownie filmy z SRK, ale mam parę wyjątków. Fajnie, że sobie przypomniałam o tych filmach, bo obejrzę jakiś w najbliższym czasie po długiej przerwie jaką miałam Uśmiech PS Piosenki z tych filmów też lubię
__________________
,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
"It's a strange thing, but when you are dreading something, and would give anything to slow down time, it has a disobliging habit of speeding up".
,..,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.
republika.pl/blog_qd_3320673/3689019/tr/unrealmoons_-_kopia2232.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2008 21:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Co do bollywodzkiej fabryki snów i jej filmów mam nieco mieszane uczucia. Oglądałam Czasem Słońce, czasem deszcz oraz Gdyby jutra nie było.
Nie mam zbyt wiele do zarzucenia hińduskim produkcjom, są barwne i kolorowe, panuje w nich życie. Nie ma tam konieczności, a nawet jest zakaz pocałunków i scen łóżkowych. Bohaterowie wyznają sobie miłość poprzez piosenki, co mi się nawet podoba. [: Nawet humor momentami daje o sobie znać. Film w zasadzie potrafi wzruszyć, a gdy puszczą jeszcze do tego muzykę odpowiednią, ryczę jak głupia - cóż, wrażliwość o sobie daje znać.
Ake nie podoba mi się to, że poruszana w nich jest praktycznie ta sama tematyka. Zazwyczaj mamy do czynienia z mesaliansem w dosłownym sensie tego słowa. Mam wrażenie, że nie potrafią nic innego wymyśleć. Po drugie - ciągle obsadza się do głównych ról wyżej wymienionego Shah Rukha Khana, co robi się już pomału nudne. ]:
Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 10-11-2008 10:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie cierpię indyjskich filmów. Po pierwsze, są niesamowicie długie. Po drugie, fabuła banalna a aktorzy sztuczni. Po trzecie wszystko jest strasznie nudne, ciągnięte czasami mam wrażenie że na siłę.
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 10-11-2008 15:26
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Byłam kiedyś na jakimś filmie Bollywoodzkim w kinie, ale nie pamiętam tytułu. Trwał cholernie długo i się strasznie na nim uśmiałam, bo takie głupoty tam były, jakieś zwolnione tempa akcji, po prostu boskie. Jeszcze nigdy na żadnym filmie się tak nie uśmiałam jak na tym. Ale nie ciągnie mnie kompletnie do takiego rodzaju produkcji i nie zdziwiłabym się jakby to był pierwszy i ostatni mój film tego rodzaju.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 10-11-2008 16:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Z bollywodzkimi produkcjami pierwszy raz spotkałam się stosunkowo niedawno - jakieś pół roku temu. A wciągnęła mnie moja mama, gdy przyniosła płytę z jakimś indyjskim filmem dołączoną do gazety. Obejrzałyśmy razem i nawet mi się spodobało. Uśmiałam się jak jeszcze na żadnym filmie wcześniej, czasem wzruszyłam i z rosnącym zainteresowaniem słuchałam wszystkich tych piosenek (a było ich mnóstwo). I cały czas tylko teksty rodzaju: Hammm, jaaa, hejja hooo... To mnie rozwala.
Z czasem udało mi się zobaczyć jeszcze kilka filmów z Fabryki Snów i muszę przyznać, że nie zauroczyły mnie tak jak pierwszy. Oglądałam je z przeciętnym zainteresowaniem, bo wszystkie lecą na tę samą śpiewkę - to wkurza i we wszystkich występuje ten Shah Rukh Khan, czy jak mu tam. Wszędzie tylko jego pełno. To też jest denerwujące.
Ogólnie mówiąc, Bollywood - owszem, z przyjemnością, ale nie za często.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~antybratek F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 14-11-2008 12:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 699
Ostrzeżeń: 1
Postów: 260
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Oglądałam parę filmów. Z początków nawet oglądałam, byłam ciekawa, jakie jeszcze wymyślą wątki miłosne, czasami nawet coś mi się podobało... ale teraz już naprawdę znudziły mi się te kobiety w sari które nagle tracą rozum i mężczyźni ze swoimi problemami. Ludzie, jest jeszcze wiele rzeczy, które można przenieść na ekran, nie wciąż tak: miłość, tragedia, rozwiązanie, koniec. To już zaczyna się źle kojarzyć. Co za dużo to niezdrowo.
__________________
Dawny charpak1

"I solemnly sware I am up to no good."

"Mr Moony presents his conpliments to Professor Snape, and begs him to keep his abnormally large nose out of other people's buissness."

"Mischief managed."
Wyślij prywatną wiadomość
~pencka F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2009 13:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 295
Ostrzeżeń: 1
Postów: 102
Data rejestracji: 26.07.09
Medale:
Brak

Uwielbiam filmy Bollywood. Kiedyś uważałam, że są beznadziejne do czasu gdy koleżanka pokazała mi "Gdyby Jutra Nie Było" potem zaczęłam oglądać coraz lepsze i teraz oglądam je nałogowo Uśmiech Są świetne Uśmiech Ci którzy jeszcze nie oglądali : gorąco polecam Uśmiech Pozdrawiam ;*;*
__________________
Pencu ;D
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2009 13:54
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ehhh, a już obejrzałam masę filmów Bollywoodzkich dzięki mojej koleżance co to ma takich setki w domu. Muszę przyznać, że niektóre z nich to kompletna chałą a niektóre są nawet zdatne do obejrzenia. Szkoda, większość filmów produkcji Indyjskiej jest głownie o miłości, jakimś rozstaniu a potem to zależy albo happy end albo nie całkiem happy ^^. Najbardziej mi się spodobały tylko trzy filmu : "Czasem słońce, czasem deszcz", "Żona dla zuchwałych" no i "Gdyby jutra nie było" oglądałam w oryginalnym języku z napisami bo z lektorem to porażka.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
!Cathy F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 04-02-2010 22:40
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 888
Ostrzeżeń: 0
Postów: 182
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Dla mnie to totalny kicz i chała.
Jedyną rzeczą, która podobało mi się w bolly były indyjskie, tradycyjne tańce (miło było popatrzeć). Teraz, kiedy postanowili 'unowocześnić' swoje kino nie znajduję tam nic, co mogłoby mieć jakąkolwiek wartość. Aktorzy, a już w szczególności wspomniany wyżej Szaruczek działają mi na nerwy swoją sztucznością, debilnymi minami i tym, że nie umieją w ciekawy sposób zagrać żadnej postaci. Jeśli się śmieję, to na pewno nie w momentach, w których zaplanował to reżyser. Fabuła? Omg, niech żyją niezwykłe zbiegi okoliczności! Dialogi są sztuczne i nieciekawe (a te łzawe sceny wyznawania sobie wiecznej miłości? Bleeeh), pomysły naciągane i bezsensowne. Nie mówiąc już o tym, że wszystkie te produkcje, które trafiają do masowego odbiorcy pełne są stereotypów i zwykle robione na jedno kopyto. W większości przypadków starsza aktorka bolly może liczyć tylko na role matek, bezgranicznie oddanych swoim mężom, smutne.
Jeden jedyny film, na którym strasznie się uśmiałam to Jestem przy tobie. Być może to był film, o którym wspomniała Dominika, bo tam właśnie były zwolnione tempa akcji. Omg, Szaruczek tam przeszedł samego siebie, grając jednocześnie zakochanego debila, mądrego starszego brata i mężnego majora rodem z matrixa. Ogólnie jestem na stanowcze nie.
__________________
Nie uważałeś jak robisz, rób jak uważasz.
Wyślij prywatną wiadomość
~Iraya F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 12-03-2010 10:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1130
Ostrzeżeń: 0
Postów: 277
Data rejestracji: 05.03.10
Medale:
Brak

Kocham Bollywood, a najbardziej to dwa filmy
"Czasem słońce, czasem deszcz" i "Gdyby jutra nie było"
Z aktorów to lubię Shah Rukh Khan, a z aktorek to Kareene Kapoor Oczko
Ja również jestem w tym zakochana ;p
__________________
Ups...
Wyślij prywatną wiadomość
~Pandora F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2010 22:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1322
Ostrzeżeń: 0
Postów: 395
Data rejestracji: 09.04.10
Medale:
Brak

No cóż...chyba wystarczy spojrzeć na mój avatar(jest na nim Hrithik Roshan) oraz na mój podpis(cytaty z filmów z SRKOczko
Gdybym tarfiła na ten temat dwa,jeden miesiąc temu napisałabym ,że to okropne,beznadziejne..itp
..ale dokładnie 26 czerwca kiedy to na polsat film leciało "Kabhi kushi.." odleciałam na punkcie Bollywood.Obejrzałam wszystko co możliwe online.
Ulubieni aktorzy to oczywiście SRK,Hrithik , Abhishek Bachchan(cała rodzina jest wysiepanaOczkoi Arjun Rampal,a ulubiona aktorka to Kajol,Aishwarya ,Priyanka i Rani..
W bolly kocham ten banał to,że wszystko jest takie bajkowe,kolorowe,delikatne(wiecie,że HR i Aishwarya zostali oskarżeni o to ,że w Dhoom2 pocałowali się w usta???u nas nigdy by do czegoś takiego nie doszłoOczkoi dowcipne...zupełnie inne niż hollywood!praktycznie brak tu przemocy(pomijając"Ryzykanta"Oczko,czy jakiś drastycznych scen-choć ostatnio jak wszystko na tym świecie kino indii ewoluuje co widać choćby w "Ty i ja".
Kino Bolly to też kino akcji("Don"nigdy nie widziałam tak zawiłej i nie przewidzianej akcji-w tym roku ma być kontynuacjaOczko,fantasy("Krrish"w tym roku także kontynuacja z SRK w roli badgayaOczko) i komedii kryminalnej("Dhoom","Dhoom2"0w tym roku kolejna cześć,prawdopodobnie też wystąpi SRK jako czarny charakter),to tez filmy prawie że historyczne("Księżniczka i cesarz"Oczko

Polecam wam z całego serca jeżeli nudzi was już szarość świata Hollywood i flegma tocząca się z polskich seriali.

Moje ulubione oprócz wyżej wymienionych:
"Nigdy nie mów żegnaj",
"I see you",
"Guru",
"Bunty i Bubli"-tytuł głupi ale film całkiem,całkiem..
"czy chcesz być moim przyjacielem",
"gdyby jutra nie było",
"Zona dla zuchwałych",
"do zakochania jeden krok"
"dostana"-to powinien każdy zobaczyć-komedia cud,miód i orzeszkiOczko
"om shanti om"-wysiepane piosenkiOczko
"coś się dzieje"-ubóstwiam ten filmOczko
"nie mów nikomu"-nie ma nic wspólnego z Harlanem CobenemOczko
__________________
Atra gülai un ilian taught ono un atra ono waíse skölir frá rauthr.

Edytowane przez Pandora dnia 22-07-2010 23:11
Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 28-07-2010 18:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Moje doświadczenie w oglądaniu filmów Bollywood jest praktycznie żadne. Oglądałam Czasem słońce, czasem deszcz i na tym koniec. A jakie mam po nim wrażenie? Ne za bardzo podobają mi się filmy, gdzie est kawałek dialogu, potem taniec i śpiew, znowu dialog i tak w kółko. Sama fabuła wydala mi się jak w jakimś romansidle. To nie dla mnie. To dlatego nie oglądałam więcej takich filmów i oglądać nie zamierzam.
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
~Vivienn F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2010 19:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 127
Data rejestracji: 20.08.10
Medale:
Brak

Jedynie Gdyby jutra nie było.
Dobrze jest obejrzeć takie bollywood dla zabicia nudy.
Zajęcie przez pare ładnych godzin ^^
Fajne klimaty filmu,duużo śpiewania,co nie zawsze jest fajne ;p
Wyślij prywatną wiadomość
~yoyo F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2010 22:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1811
Ostrzeżeń: 0
Postów: 239
Data rejestracji: 30.06.10
Medale:
Brak

Bardzo lubię Bollywodzkie produkcję. Ta atmosfera ^^ Oglądałam "Czasem słońce, casem deszcz". Bardzo się ciągnął ten film, ale momentami był śmieszny. Ogromnie mi sie podobał ;p
__________________

Więc wyjdź na parkiet, pokaż swoje flow !


Nie ma takiej siły, którą mógłbyś zatrzymać nas.
Zdobywamy szczyty, płonie kolejny grass.


Każdy z was ją zna - muzyka, która wprowadza was w ten piękny stan pozytywnych myśli, pozytywnych zmian.
Bratnią duszą dla reggae się stań.

Wyślij prywatną wiadomość
~Paheli F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2011 19:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 138
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 24.08.11
Medale:
Brak

ohhh me serce się raduje iż tu jest taki temat ;D

oczywiście u mnie się to zaczęło jak na prawdziwego fana przystało od K3G, zostałam wręcz zmuszona do obejrzenia filmu, później już zaczęłam coraz to więcej oglądać, obecnie widziałam już z ponad 100 filmów, nowego jak i również starego bollywoodu Oczko

filmu u mnie zapoczątkowały pasję taneczną, dziś tańczę taniec bollywood na codzień Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Draconis Owl F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2011 19:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 423
Ostrzeżeń: 0
Postów: 97
Data rejestracji: 19.08.11
Medale:
Brak

Oglądałam kiedyś, ale jakoś mnie to nie kręci.
__________________
I have stuck with Harry until the very end!
Wyślij prywatną wiadomość
~kleopatra1989 F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2011 14:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 329
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 01.05.10
Medale:
Brak

Oh, naprawdę nie cierpię takich filmów. Mam na nie chyba jakąś alergię, ale wielu moich znajomych za nimi przepada, przez co czasem przymusem obejrzałam kawałek jakiegoś, te filmy są naprawdę beznadziejne!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~dewhoo F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2011 17:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 0
Postów: 227
Data rejestracji: 08.10.11
Medale:
Brak

Generalnie - jedna, wielka wylęgarnia tandety.
Przy drugim, trzecim, lub szesnastym podejściu, może się okazać, że Bolly ponoć ma jednak coś do zaoferowania prócz sztampowej ściemy o miłości w tle zachodzącego słońca. Tyle, że trudno coś takiego znaleźć. Mnie, w każdym razie, się nie udało.
__________________
img21.imageshack.us/img21/8624/72366651.pngSi je suis croyant? Dieu seul le sait.
Wyślij prywatną wiadomość
~bochenek89 F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 16-11-2011 18:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 506
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Medal

Nie lubię filmów bollywoodzkich. Oglądałam ze 3 takie produkcje, wszystkie były takie same: niesamowicie długie, z banalną fabułą i aktorami, którzy grają sztucznie. Filmy tandetne, nudne. Miałam wrażenie, że są robione na siłę. Po trzecim "dziele" dałam sobie spokój. Ostatnio nie mam za wiele czasu, tym bardziej jeżeli już jakiś znajdę, to staram się wybierać filmy, które mnie zainteresują, z nieco ambitniejszą fabułą Uśmiech
__________________
67.media.tumblr.com/49bc610d5189f4e1c93116d8aa7b92d9/tumblr_ohbmm0gfJ71tjbzooo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT