Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 158
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Tatuaże
Drukuj temat · Tatuaże
~blackout F
#81 Drukuj posta
Dodany dnia 07-05-2011 12:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 643
Ostrzeżeń: 0
Postów: 179
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Nie podobają mi się wielkie i kolorowe.
Chciałabym sb zrobić na ramieniu jakiś fajny cytat po łacinie, ale raczej sb nie zrobię, bo bym się po prostu bała, o.
Fajnie wyglądałby Mroczny Znak na przedramieniu, tak jak mieli śmierciożercy. Ale ja bym się nie odważyła zrobić sb czegoś takiego.
__________________
-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył.

Draco dormiens nunquam titillandus.


- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...

-Zawsze.

It's a gift and a curse.
- Adrian Monk

Love never die.
- quote from Ghost Whisperer.

Humanity is overrated.
- Dr. House

"...W ciszy tak smutno, szepce zegarek
o czasie, co mi go nie potrzeba..."


Śmierć jeno przemierza świat, podobnie jak dwaj wierni druhowie, którzy razem przemierzają morza; jeden zawsze będzie żyć w drugim. Zniewoleni miłością, żyją w tym, co wszechobecne. W owym boskim zwierciadle widzą się twarzą w twarz, wolni i nieskalani. Wielka to dla nich pociecha, bo choć rzec można, że z tego świata odeszli, to ich przyjaźń wciąż trwa, bo jest nieśmiertelna.



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy O Własnej Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

Ron uniósł wysoko odznakę.
- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów

-Ostatni finał trwał pięć dni.
-Ekstra! Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie! - zawołał zachwycony Harry.
-A ja mam nadzieję, że nie - oświadczył Percy ze świętoszkowatą miną.-Strach pomyśleć, co bym znalazł w swojej poczcie, gdyby mnie nie było w pracy przez pięć dni.
-Tak, ktoś mógłby ci znowu podrzucić smocze łajno, no nie, Percy? - zakpił Fred.
-To była próbka nawozu z Norwegii! - oburzył się Percy, oblewając się rumieńcem. - To nie był żaden dowcip!
-Był - szepnął Fred do Harry'ego, kiedy wstawali od stołu. - My mu to posłaliśmy.


Only I can live forever.
Wyślij prywatną wiadomość
~szakalaka F
#82 Drukuj posta
Dodany dnia 07-05-2011 13:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 229
Ostrzeżeń: 1
Postów: 51
Data rejestracji: 06.05.11
Medale:
Brak

Nie przepadam zbytnio za tatuażami. Ale podobają mi się na obojczykach wytatuowane z lewej i z prawej strony gwiazdki, lub na uchu, dokładniej na chrząstce 'love' albo na kostce u nogi, kotek ;d.
Podobają mi się tylko niektóre, ale sobie nie zrobię bo to mi nie jest potrzebne do życia w jakiś szczególny sposób, jak już to do szpanowania xd.

__________________
kolorowo.
Wyślij prywatną wiadomość
~pommeraie F
#83 Drukuj posta
Dodany dnia 16-08-2011 12:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 151
Ostrzeżeń: 0
Postów: 62
Data rejestracji: 05.08.11
Medale:
Brak

Podobają mi się pojedyncze tatuaże. Chciałabym znak insygni śmierci na szyi lub nadgarstki i jaskółki na stopie. ;3
potterpl.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~MissWeasley F
#84 Drukuj posta
Dodany dnia 16-08-2011 12:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 844
Ostrzeżeń: 0
Postów: 283
Data rejestracji: 12.08.11
Medale:
Brak

Podobają mi się ale u kogoś xD I jeśli jest ich dużo to muszą tworzyć jakąś jedną określona całość, a nie jakieś ciapki bez sensu xD
Ja nie planuję
__________________
img836.imageshack.us/img836/6403/oliver2.png
"Przysięgam uroczyście, że knuję coś niedobrego"
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
#85 Drukuj posta
Dodany dnia 16-08-2011 22:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Mi się podobają tatuaże Uśmiech
Ja bym chciała mieć na lewym nadgarstku wilka. Wyjącego albo sam pysk Uśmiech
__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg

Edytowane przez Densho dnia 16-08-2011 22:05
Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
#86 Drukuj posta
Dodany dnia 16-08-2011 22:13
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

Podobają mi się tatuaże ale takie niewidoczne dla wszystkich - np. coś na karku i takim bym nie pogardziła. Jeszcze lepiej gdyby była to sentencja łacińska lub runiczna. Przestrzegam natomiast przed robieniem tatuaży w widocznych miejscach. Żyjemy w mało tolerancyjnym kraju i są one źle widziane na stanowiskach biurowych.
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Karma Chameleon 20 F
#87 Drukuj posta
Dodany dnia 16-08-2011 22:26
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 598
Ostrzeżeń: 4
Postów: 362
Data rejestracji: 14.07.11
Medale:
Brak

Tak, zgadzam się z Asik. Mnie się podoba jakiś smok, (ale taki prosty, nie jakiś udziwniony) lub może łeb byka (tylko ogólny zarys).
__________________
No hej hej, witaj, drogi Gościu
Lubię Cię :*
Wyślij prywatną wiadomość
~tressa F
#88 Drukuj posta
Dodany dnia 17-08-2011 09:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 285
Ostrzeżeń: 0
Postów: 122
Data rejestracji: 26.07.11
Medale:
Brak

TAAK! Ja chcę sobie zrobić tatuaż na 18-tkę do tego czasu muszę dokładnie wszystko przemyśleć, a mój wzór to: klucz wiolinowy skrzyżowany z kluczem basowym= wychodzi bardzo ładne serduszko Uśmiech kocham muzykę, jak narazie to jedyny pomysł który przetrwał dłużej niż 6 m-cy xD zobaczymy, może znajdę gdzieś coś co bardziej wpadnie mi w gust, do 18 ur jeszcze 1,5 roku, więc mam trochę czasu Rozbawiony
__________________
- Więc ukryj ich gdzieś. Ukryj ją... Ich wszystkich. W jakimś... bezpiecznym miejscu. Błagam. - A co mi dasz w zamian, Severusie? - W zamian? - Snape wytrzeszczył oczy na Dumbledore`a, a Harry spodziewał się, że zaprotestuje, ale po długiej chwili powiedział: - Wszystko.


POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY MNIE POZDRAWIAJĄ! :*
monika19500@vp.pl Wyślij prywatną wiadomość
~iamodile F
#89 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2011 13:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 156
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 06.08.11
Medale:
Brak

Marzę o dawna i zrobię sobie jak tylko będę miała okazję. Marzy mi się kilka gwiazdek albo pewien symbol, którego nie mogę znaleźć nazwy na karku i jakiś mały napis na nadgarstku, ale zobaczymy jeszcze Uśmiech
__________________
oj tam oj tam ;-)
Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#90 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2011 19:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Strasznie podobają mi się duże i kolorowe na rękach. Świetnie to wygląda. Jeśli miałabym sobie jakiś tatuaż zrobić... na chwilę obecną podoba mi się znak Insygniów na brzuchu.
__________________
-Etienne, nie sądzę, by monsieur Jeanowi potrzebne były twoje nauki, a zwłaszcza zarozumiałość!- włączył się Henri de Bar. - Jeśli już, być może to ty powinieneś nauczyć się od niego skromności.
-Dogadałeś się z moim bratem? - spytał Sancerre, marszcząc nos.- Dlaczego zawsze mówicie mi to samo, jakbyście mieli we dwóch jedne usta?
De Bar wyprostował się, nic więcej nie dodając.
-Panowie, proszę was, nie kłóćcie się z mojego powodu- poprosił Ian, który wciąż nie mógł się nadziwić przyjaźni między tak różnymi-zarówno z charakteru, jak i z wyglądu- rycerzami.
Sancerre uśmiechnął się.
-Och, ja i Henri kłóciliśmy się od zawsze, nawet wtedy, kiedy on był giermkiem mojego brata, a ja - giermkiem mojego kuzyna. A i tak to ja miałem zawsze ostatnie słowo.
-A ja miałem rację- odparł spokojnie de Bar.
Sancerre spojrzał na niego takim wzrokiem, że zarówno Ian jak i Grandpre uśmiechnęli się.


Hyperversum, Cecilia Randall

Edytowane przez Loa_riddle dnia 25-01-2012 11:39
Wyślij prywatną wiadomość
~Alexandre F
#91 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2011 19:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 1
Postów: 321
Data rejestracji: 22.03.11
Medale:
Brak

Tatuaże toleruję jedynie z henny. Te "prawdziwe" mnie nie przekonują... ;| Podobają mi się motywy kwiatowe i smoki Rozbawiony
__________________
"Jak masz problem z głową to chłopaku nie ćpaj, bo będzie po nocy prześladować cię wiedźma. Jak chcesz być niegrzeczna to najpierw dorośnij, bo los nastoletnich matek nieraz bywa gorzki".
Wyślij prywatną wiadomość
~hara granger F
#92 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2011 16:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 3
Ostrzeżeń: 0
Postów: 4
Data rejestracji: 28.08.11
Medale:
Brak

Uwielbiam tatuaże. Oczywiście nie wygląda to ładnie jak całe ciało jest wytatuowane, ale takie pojedyncze mi się podobają.
Kiedyś na pewno sobie zrobię. Na razie muszę zadowolić się henną...
Tatuaż bardzo chciałabym mieć na prawej kostce. Najlepiej, żeby to był koliber. Uśmiech
Edytowane przez sabina dnia 31-08-2011 22:16
Wyślij prywatną wiadomość
~Raksha F
#93 Drukuj posta
Dodany dnia 28-09-2011 19:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 585
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 05.08.10
Medale:
Brak

Podobają mi się, jednak nie znoszę tych wielkich, kolorowych. Czarne, niewielkie tatuaże są pro. Ja nie planuję sobie nic zrobić, ale jeśli już, to byłby to mały znaczek Insygniów na karku/pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym lewej ręki, napis na karku "Always.", napis "Committed" na brzuchu, albo kot przeskakujący przez 9 lub mały napis "AFI" gdziekolwiek. Ale jako że gusta się zmieniają (choć fanką HP i AFI mam nadzieję zostać na zawsze) wybrałabym te bardziej neutralne - "Always." lub tego kota - "Committed" w takim miejscu jak brzuch mogłoby mnie bardzo irytować, gdyby moja sympatia do chłopców z AFI przepadła. Chciałabym mieć też Axelowe tatuaże na twarzy, ale nigdy bym się na to nie odważyła - kark czy ramię można zakryć, ale twarz? Jeszcze znaczek Heartless/Nobody/Unversed/Dream Eaters z Kingdom Hearts, taki mały. Lub znaczek Zanarkand Abes na mostku.
Ogólnie nie chciałabym nawet zaczynać z tatuażami, gdyż znam siebie, i wiem, że szybko bym się uzależniła. I wrzuciłabym sobie pełno tatuaży z gier/filmów/książek/zespołów, a jak już mówiłam, gusta się zmieniają. To tak jak z wyryciem sobie czyjegoś imienia na ręce, a uwierzcie, wiem coś o tym (choć literka P obecnie mi pasuje, a i tak zawsze można ją zmienić na R, które też pasuje - Raksha. Błędy młodości, nie pytajcie.).
__________________
"Harry, however, had never been less interested in Quidditch; he was rapidly becoming obsessed with Draco Malfoy."
"Malfoy was screaming and holding Harry so tightly it hurt"
DRARRY ^^

i54.tinypic.com/2e205sm.gif
i43.tinypic.com/14lrddy.png
i42.tinypic.com/350rnub.png

Edytowane przez Raksha dnia 28-09-2011 19:46
Wyślij prywatną wiadomość
~dewhoo F
#94 Drukuj posta
Dodany dnia 09-10-2011 19:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 0
Postów: 227
Data rejestracji: 08.10.11
Medale:
Brak

Jak dla mnie tatuaże pokrywające całe ręce są świetne, zwłaszcza u pięknych kobiet. Byle nie jakieś gwiazdki, kucyki pony i inne pierdoły.
Ja na pewno jakiś tatuaż sobie zrobię, jakiś symbol z HP byłby ok. Insygnia mogłyby fajnie wyglądać na karku.
Wyślij prywatną wiadomość
~bochenek89 F
#95 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2011 23:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 506
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Medal

Od około 2 lat myślę nad zrobieniem tatuażu. Chciałabym mieć wytatuowaną kolorową jaskółkę. Na razie jednak wiem, że są to jedynie moje marzenia. Po pierwsze w przyszłości chciałabym pracować z dziećmi, a część naszego społeczeństwa jest zaściankowa i mało tolerancyjna. Tatuaż musiałby być w mało widocznym miejscu. Po drugie bardzo boję się, że nie wytrzymam bólu. Już sobie to wyobrażam: tatuażysta zrobi mi raptem część konturu, a ja zaleję się łzami i będę prosić by przestał Język Ech, ale może kiedyś starczy mi odwagi...
__________________
67.media.tumblr.com/49bc610d5189f4e1c93116d8aa7b92d9/tumblr_ohbmm0gfJ71tjbzooo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Tonki F
#96 Drukuj posta
Dodany dnia 18-10-2011 13:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 212
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

Chcę, a więc będę miała. Niestety dopiero, gdy skończę osiemnaście lat. Nie chcę dużego tatuażu. Myślałam o jakimś małym, skromnym na nadgarstku lub na kostce. Może coś takiego: Տես առաջ?
__________________
25.media.tumblr.com/8f647e6fa017326234f7f4c74628d296/tumblr_mgjbgm4xUU1riy6v2o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~xowiki F
#97 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2011 20:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 588
Ostrzeżeń: 0
Postów: 115
Data rejestracji: 13.11.11
Medale:
Brak

Ja kocham tatuaże odkąd pamiętam. Zawsze chciałam sobie zrobić. Udało mi się to trzy lata temu. Od tej pory zrobiłam sobie jeszcze jeden. Jeśli ktoś będzie chciał to chętnie pokaże zdj jestem z nich mega zadowolona. Kocham je. Ale to nie jest opcja dla niezdecydowanych. Trzeba być pewnym wzoru i miejsca, w którym go robimy.
__________________
~ ~ * ~ ~

- Lily... Przez tyle lat
- Zawsze



Kto ci podbił oko, Granger? Chcę mu posłać kwiaty


A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Może jest, a może go nie ma,ale pozostaje faktem, że potrafi się poruszać szybciej niż Severus Snape, gdy mu się zagrozi szamponem



Pozdrowienia dla mojego kochanka i żony. Oni wiedzą, o kogo chodzi xD

Buziaki misie <3
http://story-dhl.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily36 F
#98 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2011 21:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1807
Ostrzeżeń: 1
Postów: 725
Data rejestracji: 19.10.11
Medale:
Brak

Nie, NIGDY nie zrobię sobie tatuażu. Nie podoba mi się to, chyba że jakieś małe w mało widocznych miejscach. Ale nie ciągnie mnie do tego.
__________________
www.styleite.com/wp-content/uploads/2014/11/Patti-Smith-gif.gif
www.facebook.com/HelenaBonhamCarterDlaFano Wyślij prywatną wiadomość
~tressa F
#99 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2011 22:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 285
Ostrzeżeń: 0
Postów: 122
Data rejestracji: 26.07.11
Medale:
Brak

Nie mam, ale bardzo chcę mieć, myślałam o znaku śmierciożerców na przedramieniu oraz o 'ExPecto Patronum' w innym miejscu, któryś z nich na pewno zrobię, może oby dwa... boję sie, że z taikm znakiem mogę mieć problemy ze znalezieniem pracy, ale do osiemnastki mam czas do zastanowienia Oczko
__________________
- Więc ukryj ich gdzieś. Ukryj ją... Ich wszystkich. W jakimś... bezpiecznym miejscu. Błagam. - A co mi dasz w zamian, Severusie? - W zamian? - Snape wytrzeszczył oczy na Dumbledore`a, a Harry spodziewał się, że zaprotestuje, ale po długiej chwili powiedział: - Wszystko.


POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY MNIE POZDRAWIAJĄ! :*
monika19500@vp.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Angel14 F
Dodany dnia 04-01-2012 00:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2184
Ostrzeżeń: 0
Postów: 376
Data rejestracji: 16.04.11
Medale:
Brak

Ohh...tak, jak tylko skoncze osiemnascie lat mam zamiar zrobic sobie tatuaz. Mysle nad jakims cytatem, ale jeszcze nie wiem gdzie Rozbawiony
__________________
25.media.tumblr.com/c7f98ce7deaf784cdfd56c75e361e81e/tumblr_mkyubpkpDr1roov60o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT