Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 186
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Pozostałe
»» Życie gwiazd
»»» Alan Rickman
Drukuj temat · Alan Rickman
!Souriant F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 10-01-2009 13:13
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 539
Ostrzeżeń: 0
Postów: 91
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Mój ulubiony aktor od dłuższego czasu. Po prostu go uwielbiam. Za jego grę, w którą wkłada całego siebie - nie widać żadnego udawania on po prostu jest postacią, w którą się wciela, za mimikę, która nieraz doprowadziła mnie do wesołych kwików, za olśniewający uśmiech, za brązowe oczy, w których można się utopić i rozpłynąć jednocześnie, za to, że pozostał sobą, jest skromny, chroni swojej prywatności i nie patrzy na nas z okładek każdego brukowca, za to, że jest Brytyjczykiem, do których mam słabość no i za ten głos - niski, aksamitny, męski, którego mogę słuchać godzinami i nigdy mi się nie nudzi. No i dodatkowo za to, że wcielił się w mojego ukochanego Severusa.

Pamiętam, że gdy po raz pierwszy zobaczyłam go w HP i KF, miałam wtedy może z 7-8 lat, od razu przykuł moją uwagę. Jednak przez długi czas pozostał dla mnie anonimowy. Myślałam o nim tylko jako o aktorze grającym Snape'a. Dopiero po obejrzeniu Rozważnej i romantycznej zainteresowałam się nim i zaczęłam interesować się jego życiem i dorobkiem filmowym. Szukałam wtedy na youtube filmików z Brandonem i tylko wgapiałam się w przystojnego pułkownika. Potem doszła cała masa innych filmów, m.in. Śniegowe ciastko, To właśnie miłość, genialne Pachnidło, Szklana pułapka i w końcu tyle wyczekiwany prze mnie Sweeney Todd oraz kilka innych. Miałam okres, że przesiadywałam całe dnie przed monitorem i tylko oglądałam i słuchałam Alana.
No i tak rozwijało się moje uzależnienie, które trwa do dziś. ;)

A tak swoją drogą, ciekawi mnie co się stało z tymi wszystkimi zagorzałymi alanholiczkami, deklarującymi swoją dozgonną miłość do Rickmana, których swego czasu była cała masa na Hogs. Doprawdy interesująca sprawa, żeby nie powiedzieć intrygująca...
__________________
Nigdy nie dyskutuj z idiotą.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem.

Edytowane przez Souriant dnia 10-01-2009 13:16
http://souriant.deviantart.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~igla F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2009 21:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 310
Ostrzeżeń: 0
Postów: 105
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

Rickman należy do tego gatunku aktorów, którzy grają bardzo naturalnie. Za to go lubię i cenię.
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE


"Jeśli chcesz poznać człowieka, patrz, jak traktuje podwładnych, a nie równych sobie."

Spójrz na mnie - wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach znikło, stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harrego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył

Edytowane przez igla dnia 13-01-2009 21:35
Wyślij prywatną wiadomość
~Half-Blood Princess F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2009 21:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 496
Ostrzeżeń: 1
Postów: 214
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

Ja również nie jestem zapaloną fanką Alana Rickmana, ale podziwiam jego talent aktorski. Umie się wcielić świetne w każdą rolę i ma już wiele lat doświadczenia. Nie oglądałam z nim filmów kiedy był młody, ale założę się, że już wtedy musiał być świetny. Młodsi aktorzy powinni się od niego uczyć. :)
__________________
I've got feelings for you
Do you still feel the same?
I Wish You Were Here
Don't you know, the snow is getting colder
And I miss you like hell
And I'm feeling blue
I miss your laugh, I miss your smile
I miss everything about you
Every second's like a minute
Every minute's like a day
When you're far away
Wyślij prywatną wiadomość
~Ami F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 19:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 463
Ostrzeżeń: 2
Postów: 225
Data rejestracji: 31.01.09
Medale:
Brak

Alan Rickman - świetny aktor. Bardzo go lubię. Świetnie zagrał Severusa. Idealnie pasuje do roli Snape'a. Jeden z najlepszych aktorów.
__________________
Mrrr...

Pamiętaj drogi Gościu że cię lubię...



Ami
Wyślij prywatną wiadomość
~addicted_to_HP F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 19:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 555
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 18.01.09
Medale:
Brak

Al Rozbawiony.
Szczerze mówiąc, gra całkiem nieźle, ale jego głos mi nie pasuje (i po polsku i po angielsku). Za to jest przystojniakiem xD.
Jedno mi tylko przeszkadza- ma za czyste włosy.
Rozbawiony
__________________
i35.tinypic.com/1zyj28j.jpg
I
ship
Hermione and Ron.
Wyślij prywatną wiadomość
~Monix F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2009 19:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 89
Ostrzeżeń: 0
Postów: 13
Data rejestracji: 08.12.08
Medale:
Brak

Przede wszystkich mi idealnie spasował moim oczekiwaniom po przeczytaniu ksiązki. Dokładnie tak sobie go wyobrażałam. Podziwiam go także za to, że nie jest to aktor jednej roli, grał w wielu innych, całkiem niezłych produkcjach. I wydaje mi się, że ma poczucie humoru Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~SeverusS F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 29-03-2009 20:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 407
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 29.03.09
Medale:
Brak

Za co go uwielbiam? Za jego przede wszystkim talent do danej roli, jak bardzo potrafi się wcielić w odtwarzaną postać. Po za tym on jest dla mnie idealny do roli Severusa - NIKOGO innego sobie na jego miejscu nie wyobrażam. Te jego tajemnicze, oczy i ten wyraz twarzy... Uwielbiam jego niedostępność, tajemniczość, inteligentność i ten głos... Aż dosłownie trudno mi uwierzyć, że istnieje na tym świecie ktoś kto idealnie pasuje do roli Severusa... Zawstydzony
Po za tym prywatnie jest ciekawą osobą, a z tego co wyczytałam w dawnym wywiadzie, sam szyje i projektuje sobie kreacje do filmów o HP.
Wyślij prywatną wiadomość
~Alanoholiczka F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 11-05-2009 08:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 469
Ostrzeżeń: 0
Postów: 65
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

No skoro pojawił się temat o Alanie to nie sposób abym się nie wypowiedziała.
Jest to przecież uwielbiany przeze mnie aktor.
Kocham go za wszystko jest idealnym aktorem, widziałam każdy film jaki udało mi się zdobyć z jego udziałem a jest tego całkiem sporo.
W każdej roli Alan sprawdza się idealnie, jego mimika twarzy jest wręcz powalająca.Patrząc na niego człowiek widzi nie grana postać lecz człowieka, który przeżywa największe emocje, jego twarz wyraża wszystko miłość, rozpacz nie trzeba słów.
Poza tym jego głos przyprawia mnie o gęsią skórkę, jest wręcz niesamowity.
Ten aktor mino wielkiej sławy jako jeden z nielicznych pozostał zwyczajnym człowiekiem, nie czytuje się nigdy o jego romansach czy jakichkolwiek skandalach i już samo to jest w jego środowisku niesamowite.
No i jeszcze Alan Rickman powala mnie swoja aparycją mimo upływu lat jest bardzo przystojnym i pociągającym mężczyzną.
A patrząc na niego w" Mesmerze" czy w "Rozważnej i Romantycznej" po prostu rozpłynąć się można było. To niesamowite,że można być tak idealnym człowiekiem ech oddałabym wszystko co mam za jedno choćby przelotne spotkanie z tym człowiekiem. No wystarczy tego pisania bo się rozmarzyłam jak zawsze zresztą, gdy mowa o Alanie.
__________________
hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif

Edytowane przez Delirantka dnia 20-05-2009 15:35
Wyślij prywatną wiadomość
~Bonnie313 F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 16-05-2009 17:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2669
Ostrzeżeń: 1
Postów: 675
Data rejestracji: 16.02.09
Medale:
Brak

Alan...
Jest świetny w roli Severusa Snape'a. Ktoś już napisał, że nie pasuje mu głos Alana. Ja natomiast uważam, że pasuje, a szczególnie wtedy, gdy mówi takim zimnym, ironicznym głosem, jak to Severus.Rozbawiony
Poza tym jego głos przyprawia mnie o gęsią skórkę, jest wręcz niesamowity.

I tu aż nie sposób się nie zgodzić. Rozbawiony
Co do reszty jego ról , to widziałam Go jeszcze w filmie "Robin Hood i Książę Złodziei". Zagrał tam rewelacyjnie rolę podłego Szeryfa z Nottingham. W ogóle granie złych postaci świetnie mu wychodzi. ^^
Domyślam się jednak, że super poradził sobie z każdą rolą. Zaraz po Garym Oldmanie to jeden z moich ulubionych aktorów w HP.Uśmiech
Edytowane przez Bonnie313 dnia 26-08-2009 20:53
Wyślij prywatną wiadomość
~Pinacolada F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 16-05-2009 21:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 202
Ostrzeżeń: 1
Postów: 76
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Nie jest jakoś bardzo przystojny, poza tym trochę, jak dla mnie, za stary. Ale trzeba mu przyznać, że jest genialnym aktorem. Widziałam go w kilku filmach i naprawdę ma talent. Umie wczuć się w rolę, poza tym... To jak zagrał Snape'a...

Jak przeczytałam książkę, to się w sumie bałam, żeby nie popsuli tej postaci.
Zwykle mam tak, że czytając sama mam jakieś wyobrażenie bohatera, a potem, jak oglądam film, często jestem rozczarowana.

No, ale Alan Rickman mnie nie rozczarował i chwała mu za to!

Fenomenalnie zagrał, ot co!

Lepszego Snape'a nie ma, nie będzie i nie mogłoby być!
__________________
.:: Pinacolada's love<3::.
Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 22-05-2009 20:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Bo on jest im starszy tym lepszy. ; )
Lubię patrzeć na niego w filmie, bo dobrze wciela się w role. Wcześniej nie zwracałam na niego uwagi, dopiero w HP zdobył sobie moją sympatie. Później zobaczyłam Pachnidło i Sweeney Todd - mistrzostwo. Było też To właśnie miłość, również mi się podobało.
Podoba mi się to, że jest skromny i nie ma parcia na szkło, a mimo to ludzie i tak go kochają.
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
~Syndrome F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2009 16:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 86
Ostrzeżeń: 1
Postów: 21
Data rejestracji: 05.07.09
Medale:
Brak

Oprócz roli Snape'a, uwielbiam go za rolę w filmie Sweeney Todd! On tam śpiewa z Johnnym Deppem *_* Normalnie odlot Zszokowany
Jezu, przypomniało mi się że PACHNIDŁO też kocham!
W sumie dwa moje ulubione filmy i oba z Alanem Rickmanem...

Edytowane przez Syndrome dnia 27-07-2009 16:33
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Snape F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2009 16:56
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 25964
Ostrzeżeń: 0
Postów: 222
Data rejestracji: 08.08.08
Medale:
Medal Medal

Nie chce mi się strzępić klawiatury, bo kiedyś wypowiadałam się już w tym temacie na starym Hogs, a poza tym słów mi brakuje na wyrażenie mojego szacunku dla umiejętności aktorskich, inteligencji i innych wspaniałych przymiotów Rickmana. Może powtórzę to, co kiedyś napisałam, a mianowicie Alana cenię przede wszystkim za:

- elastyczność - nie boi się żadnej roli: klasyka angielska, fantastyka, komedie romantyczne: Alana Rickmana nie można zaszufladkować: wspaniale odnajduje się w każdym gatunku;
- kreację bohaterów - nieśmiały Brandon, przekonujący Rasputin, zimny Snape, słodki Harry: Alan potrafi nadać charakter każdej z granych przez siebie postaci, sprawiając, iż niełatwo o niej zapomnieć;
- przyjęcie roli Severusa Snape'a - znienawidzony (nie tylko przez książkowego Harry'ego lecz także przez rzesze jego młodych fanów) nauczyciel eliksirów z pewnością nie budzi sympatii. Alan Rickman urodził się by zagrać tę rolę!;
- subtelną i stylową kreację postaci pułkownika Brandona - bohatera ukochanych przeze mnie książek Jane Austen;
- promowanie czytelnictwa wśród młodzieży z jedną z moich ulubionych książek w dłoni (Buszujący w zbożu);
- wiarę w książkowego Severusa;
- skromność;
- poczucie humoru;
- ciekawe wywiady;
- wyczyny na deskach teatru;
- umiejętności aktorskie, reżyserskie i...wokalne ; )
- aksamitny głos i nieśmiały uśmiech;
- seksapil;
- wiele innych rzeczy, o których zapomniałam.

Uważam, że ten aktor jest niedoceniany i że miał w życiu dużego pecha jeśli chodzi o role ("Niebezpieczne związki" i "Milczenie owiec" przeszło mu koło nosa), ale cóż, takie jest życie... Na szczęście Tim Burton w pełni docenia jego aktorski potencjał (Sweeney był cudowny, Alicji wprost nie mogę się doczekać). Oby Alan grał nam jak najdłużej, najlepiej u wujka Tima ; )

A tak swoją drogą, ciekawi mnie co się stało z tymi wszystkimi zagorzałymi alanholiczkami, deklarującymi swoją dozgonną miłość do Rickmana, których swego czasu była cała masa na Hogs. Doprawdy interesująca sprawa, żeby nie powiedzieć intrygująca...


Wiele z nich nadal choruje na alanholizm, inne tylko symulowały, ale te prawdziwe nie muszą chyba na każdym kroku dawać dowodów na swoje uzależnienie, bo deklaracje dozgonnej miłości często bywają puste...
__________________
Lepiej spłonąć od razu niż tlić się powoli
Wyślij prywatną wiadomość
~Eileen_Prince F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2009 17:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 505
Ostrzeżeń: 2
Postów: 127
Data rejestracji: 12.07.09
Medale:
Brak

Jeden z najlepszych moim zdaniem aktorów. Jest elastyczny, nadaje się moim zdaniem do każdego typu filmów po komedie romantyczne do filmów fantasy. No pominę oczywiście faktu, że gra moją ulubioną postać z Harrego i robi to GENIALNIE! Nikt by tego lepiej nie zrobił.
__________________
"r11; Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
r11; To bardzo wzruszające, Severusie r11; powiedział z powagą Dumbledore. r11; A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
r11; Jego losem? r11; wykrzyknął Snape. r11; ExPecto patronum! [...]
r11; Przez te wszystkie lata?...
r11; Zawsze."

<3
www.silver-doe.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Olivia Springsey F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 11-08-2009 14:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 2
Ostrzeżeń: 2
Postów: 49
Data rejestracji: 05.08.09
Medale:
Brak

Emm.. nie jestem jego "fanką". Ale dlaczego nie napisaliście, że on nie ma "fanów"?! To Rickman nie Pattison. Bardzo lubię tego aktora za filmy, w których grał jak m.in. Pachnidło, Sweeney Todd: demoniczny golibroda z Fleet Street , HP, Rozważna i romantyczna czy Romeo i Julia. Jest wybitnym aktorem.! Hmm.. nic dodać nic ująć idealny na Snape, ale powinien mięć tłuste włosy, a nie takie puszyste... Nie potrafię go opisać ale bardzo go lubię. Hem-to powinno wystarczyć. .
__________________
Olivia Springsey




I belive elves are truth!
Wyślij prywatną wiadomość
~Oyster F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 21-08-2009 14:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 489
Ostrzeżeń: 1
Postów: 141
Data rejestracji: 19.08.09
Medale:
Brak

Przede wszystkim za genialne role. Potrafi się wczuć w każdą graną przez siebie postać i za to się go ceni. Ale na prawdę doceniony został dopiero po roli Snape.
Ponadto to bardzo spokojny i skromny człowiek. Z ogromnym talentem.
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
Chroń nas Slytherinie.


hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif
http://oyster.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~mybluevelvet F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2009 20:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 54
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 22.11.09
Medale:
Brak

Alan Rickman.
w sumie to śnił mi się tej nocy : D

Pierwszy raz zobaczyłam go chyba w 'Robin Hoodzie' z Kevinem Costnerem. Ale to było tak dawno, że nie pamiętam mojej reakcji :S
Potem była już 'Rozważna i Romantyczna', kiedy nie mogłam się nadziwić dlaczego ta idiotka Kate Winslett go nie chce.
No i ten jego głos. I wzrok.
Jednym słowem - och i ach !
Potem... Masowo zaczęłam oglądać z nim wszystko, co tylko się da.
Pottery, moje ukochane 'Love Actually', 'Sweeney'a Todd'a' i inne.

Skończył w lutym tego roku 63 lata (chyba się nie mylę?...), a ja patrząc na niego mam ochotę go schrupać!
Uh, no, wypowiedziałam się ; ]
http://www.lastfm.pl/user/mybluevelvet Wyślij prywatną wiadomość
~Pandzia F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2009 22:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 49
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 22.12.09
Medale:
Brak

Alan jest niesamowitym aktorem i ma w sobie to COŚ co sprawia, że chce się oglądać z nim filmy Oczko Oglądałam z nim wiele filmów, ale chyba najbardziej podobał mi się właśnie w roli Seva <333
__________________
W każdym z nas kryje się magia <3



Pozdro dla wszystkich, którzy mnie pozdrawiali ^^ ;*


Sev Kocham Cię <3 ;*
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona27 F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 15-01-2010 18:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 01.01.10
Medale:
Brak

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Alan Rickman to naprawdę wspaniały aktor. Radzi sobie w każdej roliUśmiech
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE
Wyślij prywatną wiadomość
~aniutek96 F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 15-01-2010 20:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2703
Ostrzeżeń: 0
Postów: 339
Data rejestracji: 14.10.09
Medale:
Brak

Alana widziałam tylko w roli prof. Snape'a, ale już po tej roli można zauważyć, że naprawde potrafi grać. W końcu niewiele osób potrafiłoby tak dobrze zagrać taką postać. Tym bardziej, że w życiu prywatnym taki nie jest. No i skoro już o życiu prywatnym to plusem jest też to, że nie woda sodowa nie uderzyła mu do głowy. Może nie jestem jego fanką, ale i nie jestem antyfanką, dlatego podziwiam go i ogólnie jest bardzo fajnym człowiekiem. xD
__________________
"Let's finish this the way we started it... TOGETHER!"


Stefan : Więc myślisz, że John jest ojcem Eleny?
Damon : Ding Ding Ding !
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT