Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 135
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Bajki Disneya
Drukuj temat · Bajki Disneya
~Agatka F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2009 19:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 197
Ostrzeżeń: 0
Postów: 40
Data rejestracji: 29.07.09
Medale:
Brak

Kocham bajki Disneya. A już szczególny sentyment mam do "Kopciuszka" i "Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków", jak byłam dzieciakiem to mogłam oglądać bez przerwy. "Piękna i bestia" też mi się podoba, a co do "Śpiącej Królewny" to muszę nadrobić, bo jeszcze nie oglądałam (:
Wyślij prywatną wiadomość
~Eileen_Prince F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2009 20:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 505
Ostrzeżeń: 2
Postów: 127
Data rejestracji: 12.07.09
Medale:
Brak

Jej *.* Przecież ja się na tych bajkach wychowałam Rozbawiony Pamiętam, że najbardziej lubiłam Śpiącą Królewnę...
__________________
"r11; Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
r11; To bardzo wzruszające, Severusie r11; powiedział z powagą Dumbledore. r11; A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
r11; Jego losem? r11; wykrzyknął Snape. r11; ExPecto patronum! [...]
r11; Przez te wszystkie lata?...
r11; Zawsze."

<3
www.silver-doe.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2009 20:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

stare bajki typu myszka miki, kaczor donald - zdecydowanie tak, śmieszą po dzień dzisiejszy.
dzisiejszy disney produkuje coraz gorsze gnioty i zajął się filmami dla `nastolatków` typu HSM czy HM. To tylko ośmiesza taką poważna wytwórnię jak Disney. Ale czego nie robi się dla pieniędzy. -,-
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~PaTysia__x3 F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2009 20:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 54
Ostrzeżeń: 0
Postów: 23
Data rejestracji: 29.07.09
Medale:
Brak

jak ja byłam mała to uwielbiałam bajki( chyba jak każdyRozbawiony)
i miałam a ze 30 kaset videoJęzyk a moimi ulubionymi bajkami były dalmatyńczyki, mała syrenka, smerfy i gumisieDowcipniś
teraz nie mam ani jednej... wszystko poszło do smieciŚmiech
__________________

Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Cointreau F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 05-11-2009 19:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1433
Ostrzeżeń: 0
Postów: 525
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

Uwielbiam bajki disneyowskie i szczerze mówiąc, nie potrafię wybrać ulubionej. Najbardziej z dzieciństwem kojarzy mi się "Królewna Śnieżka" (z której nawiasem mówiąc do tej pory prawie nic nie rozumiem przez kiepską jakość), "Piortuś Pan" (którego po prostu kocham) no i oczywiście "Król lew". Oprócz tego lubię jeszcze "Piękną i Bestię", "Dzwonnika z Notre Dame" i "Herkulesa" Kocham też piosenki, które występują w bajkach :) Bardzo cieszę się, że niedługo pojawi się "Princess and the frog", wyprodukowana dawną metodą (2D). Pozdrawiam :)
__________________
~~

Edytowane przez Cointreau dnia 05-11-2009 19:21
Wyślij prywatną wiadomość
N
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 05-11-2009 19:36
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Gdy miałam kilka lat mniej, nie można mnie było odciągnąć od bajek Disneya. Najbardziej lubiłam Kaczora Donalda.
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 05-11-2009 20:46
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Wytwórnia Disneya to najlepsza wytwórnia produkująca bajki i wyłącznie bajki, nie takie g pokroju high School Musical itp.
Zawsze kochałam bajki Disneya, jak byłam mało to mogłam oglądać je non stop, a te ulubione mogę obejrzeć nawet teraz ^^. Nie przepadam zbytnio za to co nowymi wynalazkami Disneya. kocham za to stare, przepiękne klasyki, które można oglądać dookoła, takie jak: "Król Lew" (tylko dwie pierwsze części), "Piękna i bestia", "Dinozaur ^^" "Aladyn", "Hercules" i "Mulan".
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
*mooll F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 08-12-2009 14:20
Super Owadzik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10619
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,380
Data rejestracji: 28.09.09
Medale:
Brak

Disney, to absolutny "majstrsztyk"! Wychowałam się na nich, i muszę powiedzieć, że zawsze dopada mnie sentymentalny nastrój, gdy widzę, jak mój młodszy brat je ogląda. Są kochane, ale i perfekcyjnie zrobiony. Każdy ruch zaznaczony, mimika - jak naturalna. A to wszystko jeszcze idealnie dopasowana bajeczna muzyka... Rozpływam się.

Teraz, muszę przyznać, że bajki te mają taki zabarwienie... hmm... mało nadające się dla dzieci. Dowcipy są często kierowane do dorosłych. Ale dzieci wciąż je uwielbiają.

Ja nadal je lubię. Tylko, że wolę te animowane, niż komputerowe (choć zachowują klimat Disneya, to jednak technika mi nie przypadła do gustu).

Które najlepsze? ufff... będzie kłopot. Lubię chyba wszystkie (może jakieś wyjątki), ale w czołówce: "Król Lew", "Pocahontas", "Ariel", "Dalmatyńczyki", "Nowe szaty króla", "Hercules", "Piękna i bestia", "Alladyn", "Mulan"... lubię też te całkiem stare, jak "Piotruś Pan", "Królewna Śnieżka", czy "Śpiąca Królewna". A co z "Księgą Dżungli"?! Pewnie, ze i to lubię.

Aha, no nie zapomnę oczywiście o klasyku, czyli Kaczorze Donaldzie, Miszce Mickey i całej spółce ;p
__________________
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.


Oscar Wilde


* * *

Mol pisze swój Fick: James Potter - Ostatnia Szansa [35/?]
http://hogsmeade....ad_id=2444
Wspieraj artystów pisarzy - dobrowolne datki w postaci komentarzy są bardzo pożądane.
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 08-12-2009 15:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Moje dzieciństwo. ; } Disneya znam od zawsze. Oglądałam zdecydowanie większość, jeśli nie wszystkie jego bajki, te, które leciały kilka lat temu. Dobranocki i inne takie, ale nie zabrakło też (kiedyś) "Króla Lwa" czy "Dalmatyńczyków" na wideo, na mojej półce. Miałam o wiele więcej, ale te to moje ulubione. Aach. Byłabym zapomniała o "Kubusiu Puchatku"... (;
Wyślij prywatną wiadomość
~Mundungus01 F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 08-12-2009 19:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 156
Ostrzeżeń: 1
Postów: 34
Data rejestracji: 25.11.09
Medale:
Brak

Moja ulubiona bajka Disneya to oczywiście Król Lew od małego oglądałyśmy ją z moją siostrą przynajmniej raz w tygodniu :_) dobrze, że znalazłam ten temat bo to mi przypomniało że najwyższy czas oglądnąć ją w najbliższy weekend :_)
Wyślij prywatną wiadomość
~Esmeralda F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 09-12-2009 16:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 361
Ostrzeżeń: 2
Postów: 139
Data rejestracji: 04.07.09
Medale:
Brak

Ja to wychowałam się na tych bajkach. Praktycznie wszystkie oglądałam po kilkadziesiąt razy. Moje ulubione to: Król lew 1,2,3, Mała syrenka 1,2,3, Alladyn 1,2,3 i może jeszcze Księga Dżungli 1,2,3Uśmiech
__________________


- Chwileczkę!- odezwał się Ron ostrym tonem. - Zapomnieliście o kimś!

- O kim?- zapytała Hermiona.

- O skrzatach domowych, wszystkie są w kuchni, prawda?

- Uważasz, że powinny ruszyć z nami do boju?- zapytał Harry.

- Nie- odpowiadział z powagą Ron- Uważam, że trzeba im powiedzieć, żeby stąd uciekły. Chyba nie chcemy wiecej Zgredków, prawda? Nie możemy im rozkazać, by za nas umierały...

Kły bazyliszka głośnym klekotem powypadały Hermionie z ramion. Podbiegła do Rona, rzyciała mu się na szyję i pocałowała go w usta. Ron też rzucił kły i miotłę i odpowiedział na to z takiem samym entuzjazmem, że stopy Hermiony zawisły w powietrzu.

- Czy to odpowiedni moment?- zaprotestował nieśmiało Harry, a kiedy jedyną i reakcją było to, że przywarli do siebie jeszcze mocniej i zaczęli się oboje lekko chwiać w miejscu, podniósł głos. - Ej! Jest wojna!


(HARRY NIENAWIDZĘ CIĘ!)


Oderwali się od siebie, ale wciąż nie wypuszczali się z objęć.

-Wiem, stary- powiedział Ron, który miał taką minę, jakby przed chwilą dostał tłuczkiem w tył głowy. - Więc teraz albo nigdy, prawda?
Wyślij prywatną wiadomość
~Leanne F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 20-12-2009 20:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 599
Ostrzeżeń: 0
Postów: 62
Data rejestracji: 22.10.08
Medale:
Brak

Mistrzostwo, jeśli chodzi o czas życia i tworzenia Walta. Potem kilka hitów typu Mała syrenka, Pocahontas, Aladyn, Król lew, kiedy zarządzał kuzyn Disneya. Teraz? Pogoń za kasą i powstają badziewia typu: High school musical, Camp rock itd.
Chodź nie przepadam za Disnetowskimi produkcjami i z bólem serca przyjmuję fakt, że "Piraci z Karaibów" to też pogoń za kasą, to jednak nie mogę się doczekać "Alicji w Krainie Czarów". Burton i jego wyobraźnia - może zrobi taki cud, jak gra Deppa jako Sparrowa Oczko
__________________
Optymistka z nutą pesymizmu xD
http://leanne444.deviantart.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Domaa F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 20-12-2009 20:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 881
Ostrzeżeń: 1
Postów: 207
Data rejestracji: 28.06.09
Medale:
Brak

Ogólnie zbytnio nie mam ulubionej bajki Disneya. Oglądać oglądam ale nie żeby była ulubiona. Pamiętam kiedyś ciągle oglądałam Królewnę Śnieżkę i Króla Lwa. Bajki Disneya dalej oglądam szczególnie na Disney Channel, niektóre są na prawdę fajne.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilyanne F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2010 18:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2043
Ostrzeżeń: 0
Postów: 282
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Uwielbiam bajki Disneya. Może je oglądać każdy niezależnie od wieku. Moja ulubiona bajka to Pocahontas. Od kiedy byłam mają dziewczynką uwielbiam tę bajkę. Jest pełna miłości, uczy tolerancji, a do tego zawiera piękne piosenki. Pocahontas była zawsze moją idolką i za każdym razem jak ją oglądam postanawiam sobie, że zapuszczę włosy (do tej pory mi się nie udało, a trwa to już 12 lat xD). Na drugim miejscu jest Król Lew. Nie ma chyba osoby która nie lubi tej bajki.
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2010 20:02
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Disney to najlepsze bajki mojego dzieciństwa.... Najbardziej pozytywnie, wspominam chyba Małą Syrenkę, Pocahontas ( jedna z moich ulubionych bajkowych księżniczek z przed lat ), Piękna i bestia ( no i druga z nich ), Zakochany Kundel,Mulan, Nowe szaty króla, Król Lew ( na którym się popłakałam) Aryskotracja, Piotruś Pan, Hercules - mogłabym wymieniać jeszcze więcej. No i jeszcze nieśmiertelny Kaczor Donald. Oczywiście wszystkie animowane, a nie jakieś kiepskie, pseudo świetne filmy "musicalowe" z DC ;d

Niestety, aktualnie stoją w szafce i oglądam je tylko jak lecą w telewizji- no tak, era kaset się skończyła ;P.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez leea dnia 05-03-2010 20:08
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
!kdanielk3 F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 06-03-2010 09:39
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5718
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 11.09.08
Medale:
Brak

Ja chyba na zawszę zapamiętam Króla Lwa, 101 dalmatyńczyków, Herculesa. To były bajki, które w dzieciństwie byłem wstanie oglądać godzinami. Przypomniało mi się również, że w podstawówce do szkoły przyjeżdżało do nas małe kino i puszczało nam różne bajki. Doskonale pamiętam Mała syrenkę - ach to były czasy, kiedy bajki sprawiały taką przyjemność.
I tak czytam wyżej jeszcze opinie o tych, jak je ktoś nazwał pseudo, musicalowych filmach i odnoszę wrażenie, że nikt nie oglądał musicali z lat 80' (musical nie jest filmem, po którego obejrzeniu chcemy zmieniać świat i stawać się lepszymi ludźmi przez zmianę swojej postawy i osobowości - musical ma bawić - niektórzy po prostu nie rozumieją idei takich filmów. Nie jestem ekspertem - obejrzałem tylko 45 musicali, ale każdy krytyk, który zajmuje się profesjonalnie musicalami powie, że HSM jest współczesnym musicalem dla odbiorców, przypominający musicale powstałych za czasów naszych rodziców, dla których Dirty Dancing też kiedyś był kiczem.)
__________________
hogsmeade.pl/images/other/pt.jpg.jpg
hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
hogsmeade.pl/images/other/ITM2010.jpg

Moje życie realizuje się w muzyce, a każdy jej objaw jest dla mnie błogosławieństwem. W tej pieśni brzmią zatarte ideały przyjaźni, a w niej przyjaciele - dla nich życie z piedestałów strącam, i śmierci na spotkanie wychodzę...

Musical nie jest filmem, po którego obejrzeniu chcemy zmieniać świat i stawać się lepszymi ludźmi przez zmianę swojej postawy i osobowości - musical ma bawić...
Wyślij prywatną wiadomość
~Iraya F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 06-03-2010 13:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1130
Ostrzeżeń: 0
Postów: 277
Data rejestracji: 05.03.10
Medale:
Brak

Ja tam najbardziej lubię Kubusia Puchatka.
Bo jest słodki i w ogóle Oczko
I sympatią darzę Kubusia, Prosiaczka, Kłapouszka, Kangurzycę i maleństwo, Tygryska, Sowę....
Ogólnie to lubię wszystkich Oczko
__________________
Ups...
Wyślij prywatną wiadomość
~muchor F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 30-06-2010 14:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1854
Ostrzeżeń: 3
Postów: 476
Data rejestracji: 04.03.10
Medale:
Brak

Moje ulubione bajki Dysney'a to:
-Mulan (supcio, supcio i jeszce raz supcio!)
-Król Lew (kocham te bajkę, a szczególnie piosenki)
-Dzwonnik z Notre Dame (strasznie mnie wzruszył)
-Mała syrenka (och...)
-Herkules (trafił mi do serca)
-Dawno temu w trawie (ech.. bardzo dawno temu oglądałam)
-Tarzan (taka piękna dżungla, ja nie kochać?)
-Gdzie jest Nemo (no poprostu film z rybkąRozbawiony)
-Piękna i bestia (Piękna jest ta ich bestia...)

Szczególnie lubię piosenki z Dinsney'owkich bajek, np. Hakuna Matata lub Circle Of Life czy I Just Can't Wait To Be King albo God Help The Outcast. Strasznie lubię też piosenkę z Herkulesa, tą kiedy Megara śpiewa: Ofiarę złóżcie z głupiej kozy, co sama sobie winna jest [...], lub tą pierwszą, co śpiewają ją muzy.
Szkoda, że ostatni Disney schodzi na psy...
__________________
truskawkaUśmiech


Pozrowinia dla: Lady Cat, Yoyo, Pyflame, Ta sama maggie, Maladie, Mooll, Silencia, Arya, Wióra, Tom Riddle, Hermionka, Lapa, Lori Lemonberry, Lady House, Lena Luna, Lily Potter, Buczek, Bloo, Aniutek96, Pandora, Deprimo Corfingo, Bonnie131, Malkontentka, Polami, Buka, Agnes Black, Imbecile, Ginny004, Robbotto, Ginny Ruda i Narciss.
No i oczywiście ukłony w stronę sprawiedliwej Czary.
Oraz dla wszystkich miłych użytkowników Hogsmeade.
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 04-07-2010 17:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Och, ja zawsze bardzo lubiałam bajki Disney'a i wciąż, pomimo iż niedługo będę pełnoletnia, od czasu do czasu oglądam te filmy. Do moich ulubionych klasyków należą: Kubuś Puchatek, Kaczor Donald, Bambi, Gdzie Jest Nemo, Miasteczko Halloween (kocham to!!), Mój Brat Niedźwiedź, Piękna i Bestia, Potwory i Spółka.
A z innych, równie świetnych filmów Disney'a: George Prosto z Drzewa, Książę Persji: Piaski Czasu.
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~panna_Malfoy F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 04-07-2010 18:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 214
Ostrzeżeń: 0
Postów: 37
Data rejestracji: 02.07.10
Medale:
Brak

Cóż, od małego byłam fanką wszelkich bajek Disney'a ;-) Najbardziej lubiłam te, w których były księżniczki, gdyż wtedy sama się czułam jak jedna z nich ;-)
Ale bajki nałogowo oglądałam tylko do szóstego roku życia, potem nauczyłam się czytać. I wtedy już pochłaniały mnie książki. Baśnie Andersena, braci Grimm były u mnie na porządku dziennym ;-) Nadal mam do nich sentyment ^^
__________________
"My głupi dla Chrystusa. Staliśmy się jakby śmieciem tego świata i odrazą dla wszystkich aż do tej chwili. Albowiem nie w słowie, lecz w mocy przejawia się Królestwo Boże."
~ 1 Kor
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT