Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 234
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» koszmary nocne
Drukuj temat · koszmary nocne
~Lawrencee F
Dodany dnia 07-01-2014 13:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1668
Ostrzeżeń: 2
Postów: 358
Data rejestracji: 16.02.11
Medale:
Brak

Ja od dłuższego czasu nei miewałam koszmarów. Ale jak je już mam, to nie idzie zasnąć po raz drugi. mózg rozjechany. Jakieś potwory... z reguły śnią mi się morderstwa na biskich, albo jak mnie coś gdzieś wciąga, goni, szepcze...
Ja miałam dużo koszmarów, dużo by opowiadać a nikt nie chce słuchać ckliwych opowiastek z dzieciństwa Język
Po prostu mi jak się już coś śni, to mój mózg zadbam żebym zapamiętała to przez caaalutki dzień.
__________________
[center]Na niektóre rzeczy lepiej zamknąć oczy, usta, otworzyć umysł i słuchać. Obudzić się jak wstanie noc.
* * *
Odkrywasz nowe rzeczy odwiedzając stare miejsca.
* * *
http://myszenka.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny Zabini F
Dodany dnia 30-01-2014 15:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 168
Data rejestracji: 29.12.13
Medale:
Brak

Rzadko kiedy pamiętam swoje sny, ale jest kilka takich, które zawsze trzymam w pamięci. Niestety to te najbardziej upiorne i przerażające. Obydwa mają związek z końcem świata.
__________________
Chcę by ktoś pokochał mnie tak jak Snape kochał Lily!
Dlaczego?
Bo bardziej się nie da!


Miłość jest jak kwiat, gdy o nią dbamy rozkwita i staje się piękniejsza.
Lecz gdy zostawiamy ja samej sobie obumiera i zanika.

Pozdrawiam Veronikę Astorię Malfoy,Hermionę Riddle \555555] , Martę Black i [color=#cc6633]]AdamKraJęzyk
[/color]

I LOVE Saphira!!

,, Na początku były smoki: dumne, groźne i niezależne. Ich łuski lśniły jak klejnoty i każdy, kto na nie spojrzał, czuł rozpacz, bo wspaniała i straszliwa była ich uroda''
],, Dziedzictwo''
Wyślij prywatną wiadomość
~mulan183 F
Dodany dnia 30-01-2014 19:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 05.01.13
Medale:
Brak

Miewam czasami koszmary, ostatnio śniło mi się że w moim pokoju wybuchła wojna, a moi rodzice niczego nie zauważyli i nie wiem co było dalej, bo się na szczęście obudziłam... Rotfl
Wyślij prywatną wiadomość
~Guseppe F
Dodany dnia 30-01-2014 22:23
Zbanowany

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 324
Ostrzeżeń: 1
Postów: 69
Data rejestracji: 23.01.14
Medale:
Brak

Od roku nie mam wcale koszmarów. Od caluśkiego roku jeszcze ani jeden koszmarek mnie nie nawiedził (albo po prostu nie pamiętam snów, nie przypominam sobie żeby w ogóle coś mi się śniło od miesiąca... ;P całkiem szkoda, chcę wiedzieć, co wyobraźnia potrafi zdziałać w nocy Rozbawiony)
Pamiętam sen jeszcze z początku gimnazjum... śniło mi się, że kiedyś pokłóciłem się z kolegą o to, czyje imię jest lepsze (ale komedia hahaha) i w pewnym momencie chwyciliśmy za broń. Najpierw do siebie strzelaliśmy, potem z pochew wyciągnęliśmy miecze i staraliśmy się przeszyć przeciwnika na wylot. W końcu oboje polegliśmy z ostrzem wbitym w brzuch tak mocno, że z brzucha wystawała sama rękojeść... Cała posadzka w pokoju była zalana krwią... i wtedy się obudziłem cały zlany potem Język
__________________
img.interia.pl/komputery/nimg/d/t/Jas_Fasola_zaatakowal_3789496.jpg

O właśnie tak wyglądam kiedy widzę coś nienormalnego Wredny


USA you were born to rage, so come on!

Edytowane przez Guseppe dnia 30-01-2014 22:24
Wyślij prywatną wiadomość
~TheWarsaw1920 F
Dodany dnia 21-08-2014 23:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1880
Ostrzeżeń: 0
Postów: 86
Data rejestracji: 06.01.12
Medale:
Medal Medal Medal

Dla mnie najgorszym snem jest taki, w którym opowiadana jest historia o zabijaniu zwierząt. Często mam tak, że budzę się ze łzami w oczach i wilgotną poduszką. W snach takich jestem zawsze prowadzony przez czarną postać i pokazuje mi ona stosy ciał martwych zwierząt i ludzi, którzy katują je na śmierć.
__________________
33.media.tumblr.com/037b0c9bce6371f079938d786baacafe/tumblr_nkd8r8bIdD1qbuypqo10_400.gif

mediad.publicbroadcasting.net/p/shared/npr/styles/x_large/nprshared/201405/308627716.jpeg

zmniejszacz.pl/zdjecie/293/3026273_GRAOTRON2.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Nikaa F
Dodany dnia 14-03-2015 12:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 537
Ostrzeżeń: 0
Postów: 142
Data rejestracji: 26.01.15
Medale:
Brak

Kiedyś bardzo często miałam koszmary. Byłam wtedy mała i strasznie się bałam.
W każdym koszmarze musiałam uciekać chować się przed kimś, ratować kogoś (najczęściej członków rodziny) i robić różne inne, czasem dziwne rzeczy.
W każdym śnie jestem niezwykle silna ( żebym mogła np przenieść coś ciężkiego w bezpieczne miejsce). Jednocześnie, małe lekkie rzeczy, wylatują mi z rąk.
Jednym słowem: moje sny są pokręcone i dziwne.
__________________
"A small fact: you are going to die."

"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić."


Pozdrowienia dla wszystkich czarodziejów i czarownic (a w szczególności dla Ciebie, drogi Gościu) Czarodziej
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
Dodany dnia 15-03-2015 12:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Ostatnio (czyli jakiś czas temu... miesiąc, dwa miesiące temu <??> ) miewałam koszmary co noc. Ogólnie nie miewam koszmarów, jednak był to okres ciężkich dni i ogromnego stresu. Tłumaczę sobie, że właśnie te czynniki spowodowały moje co nocne, mniej przyjemne, przygody senne.
Ogólnie, moje sny są pokręcone, jednak na tzw. jedno kopyto. Ciągle śni mi się jedna bliska mi osoba...
Ale wracając do koszmarów... jeśli już je miewam, to najczęściej śni mi się jakaś scena z moich ukochanych horrorów. Jednak nie było by nic strasznego w tym wszystkim, niestety do scen filmowych, dodawane są moje autorskie wyobrażenia (co nie zawsze współgra z logiką i normalnością).
__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg

Edytowane przez Densho dnia 15-03-2015 12:02
Wyślij prywatną wiadomość
~Zagubiona w lesie F
Dodany dnia 22-03-2015 21:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 9
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 22.03.15
Medale:
Brak

Ja bardzo często miewam koszmary. Przyzwyczaiłam się. Jednak czasami budzę się krzycząc. Moje też są pokrewne i niezbyt zgodne z logiką. Ostatnio najczęściej śni mi się że piszę sprawdzian szostoklasisty i coś się dzieje np. Wybucha bomba atomowa albo biologiczna. Może dlatego że to już niedługo. Mój mózg chyba wysnuł hipotezę ,,Wszystko byle nie sprawdzian''. Nie dziwię mu się nasz pan od polskiego zmienia nas w kłebki nerwów i tylko cały czas powtarza żebyśmy się niedenerwowali.
__________________
Alicja Kuchta
Wyślij prywatną wiadomość
~Kathleen_Black99 F
Dodany dnia 28-03-2015 19:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 382
Ostrzeżeń: 0
Postów: 107
Data rejestracji: 04.02.15
Medale:
Brak

Koszmary śnią mi się częściej niż jakiekolwiek inne sny :/ Na szczęście wiele z nich nie pamiętam, chociaż kilka pozostało w mojej głowie, zapewne do końca życia. Koszmary u mnie pojawiają się znienacka i zwiastują jakieś problemy bądź tragedie, np. śmierć bliskiej osoby. Sny to w ogóle trudny temat. Czasem się zastanawiam, czy mają one jakieś znaczenie ... A może to zwykłe odreagowanie mózgu na to co się dzieje :) Opinie są różne, ja jednak wolałabym śnić piękne sny aniżeli koszmary :)
__________________
Ten profil jest własnością
Księżniczki Gwiazd
- Kathleen Antares Azalia Riddle Black

Ballada o dwóch siostrach

Były dwie siostry: Noc i Śmierć,
Śmierć większa, a Noc mniejsza,
Noc była piękna jak sen, a Śmierć,
Śmierć była jeszcze piękniejsza.


static.tumblr.com/uufvqds/6Rsm8im9p/nc59518lg.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~CynaMona F
Dodany dnia 30-03-2015 23:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1850
Ostrzeżeń: 0
Postów: 113
Data rejestracji: 02.01.14
Medale:
Medal Medal Medal Medal

Gdy byłam mała, ciągle śniły mi się koszmary. Głównym ich bohaterem był palący się śmietnik spod mojego bloku. Było to straszne wspomnienie z wczesnego dzieciństwa, gdzieś tak gdy miałam 4 lata.
Teraz, na szczęście, koszmary mnie opuściły. Zazwyczaj nawet nie pamiętam, czy coś mi się śniło, więc mogę spać spokojnie Uśmiech
__________________
confessionsofasomedaysomebody.files.wordpress.com/2015/01/ga-mer-and-christina-dancing.gif

- - -

The human life is made up of choices. Yes or no. In or out. Up or down. And then there are the choices that matter. Love or hate. To be a hero or to be a coward. To fight or to give in. Live or die.

- - -

s14.favim.com/orig/160717/derek-shepherd-gif-gir-meredith-grey-Favim.com-4535174.gif

- - -

Don't let what he wants eclipse what you need. He's very dreamy but he's not the sun, you are.

- - -

az616578.vo.msecnd.net/files/2016/01/10/6358804991641323991805333871_tumblr_l9mktjSej61qaao9mo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~AngieCh F
Dodany dnia 04-12-2015 16:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 790
Ostrzeżeń: 0
Postów: 140
Data rejestracji: 01.08.14
Medale:
Brak

Swego czasu, jak przechodziłam trudny okres miałam bardzo dziwny sen, który się notorycznie powtarzał: Szłam sama bo ciemnym cmentarzu, w tle grała żałobna melodia. Po każdej stronie były nagrobki, a ja dalej szłam ku otwartej trumnie, która spoczywała na jakimś stole tuż przede mną. Nagle pochylam się nad trumną, by zobaczyć kto jest w środku i widzę siebie, a w tej samej chwili z martwej mnie wylatuje duch (chyba mój własny) i wchodzi w jeszcze żyjącą mnie i w tym momencie się zawsze budziłam. Strasznie się bałam tego snu, bo wydawał mi się tak dziwnie realistyczny, jakby to się zbliżało, czasami wariowałam w nocy i szłam się przytulić do mamy Rozbawiony Na pewno był to straszny okres w moim życiu. Oprócz tego do dziś zdarzają mi się jakieś koszmary np. że coś się na mnie wali, albo ktoś chce mnie zabić, dokładnie nie pamiętam, w nocy jak się budzę to jestem przestraszona, a rano się z tego śmieję i stwierdzam, że to wcale nie było straszne. Ponadto swego czasu tak jakby kontrolowałam koszmary. Pamiętam, że gdy byłam w podstawówce śnił mi się często yeti, który goni mnie po szkolnym korytarzu Rozbawiony Nie wiem jak to się stało, ale gdy pewnej nocy znów przed nim uciekałam natchnęła mnie myśl, że to mój sen i mogę go kontrolować, dlatego zatrzymałam się i spytałam się go czego ode mnie chce, a on powiedział, że szuka przyjaciela i go przytuliłam i od tego czasu nie miałam tego snu Rozbawiony Nie wiem jak tego wtedy dokonałam, może lekko spałam? W każdym razie ostatnio praktycznie nie pamiętam swoich snów, a jak już pamiętam to są kompletnie idiotyczne Język
__________________
Magic is Might.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT