Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 271
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» koszmary nocne
Drukuj temat · koszmary nocne
~Lady K F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2008 15:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 599
Ostrzeżeń: 0
Postów: 135
Data rejestracji: 20.12.08
Medale:
Brak

ja koszmaru nie miałąm już ho ho Rozbawiony ale pamiętam kilka których miałam między innymi; goniła mnie olbrzymia frytka, gonił mnie kościotrup, na moim dachu wylądowali kosmici oraz zjechałam maluchem ze schodów. Często miewam też sen w którym wpadam do wody ale na szczęscie umiem pływać i przeżywam Rozbawiony

__________________
Lady K.!



------------------------------------------------


s1.fothost.pl/upload/08/52/dd359043.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/c41bb890.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/243a6f90.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/6aed04f1.jpg


Jack Sparrow is the man who I adore ;*
Wyślij prywatną wiadomość
~Alice Evithe F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2008 16:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 216
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 20.12.08
Medale:
Brak

Niekończące się spadanie w dół, w nicość;
Podrzynanie mojego gardła ostrym nożem;
Zbyt powolne uciekanie przed jakimiś upiorami, brak siły w nogach.
Miałam również tak absurdalne sny (np. wycieczka do nieba), że potem długo nie mogłam otrząsnąć się z tego. Z pozoru brzmi fajnie, ale uwierzcie mi - nie było takie. : )
__________________
Bez cierpienia nie ma prawdziwej radości.



[alt]
Należę do klubu Johnny'ego Deppa.
[/alt]



th01.deviantart.com/fs23/300W/i/2007/353/9/9/Merry_Christmas_2007_by_Bastet_Lady.jpg



th07.deviantart.com/fs23/300W/f/2007/358/5/1/Merry_Christmas_by_ivy046.jpg





Last Christmas
I gave you my heart,
But the very next day
You gave it away.



Merry Christmas drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~Safana F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2008 17:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 531
Ostrzeżeń: 1
Postów: 96
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja koszmary mam często, jako że mam lęk przed pająkami śnią mi one często. Najgorszy koszmar jaki pamiętam.Miałam wtedy jakieś 12 lat i spałam z pluszowym jelonkiem (<3), moje łóżko stoi na końcu pokoju.:
Byłam na ulicy w pobliżu mojego domu stała tam jakaś wielka mechaniczna ćma, ona świeciła i poruszała skrzydłami. Ktoś mi powiedział że ona ma odstraszać samochody (Oo). Spojrzałam na moją rękę i tam siedział olbrzymi włochaty pająk, strzepnęłam go z ręki i się obudziłam jak się później okazało mój jelonek leżał przy drzwiach do pokoju. To było straszny sen. A raz mi się śniło ze jestem Potterem, to też było koszmarne Oczko.
__________________
img641.imageshack.us/img641/2118/chda150wdws01e1100011.gifDoctor Who.
img291.imageshack.us/img291/2797/2ivdxyo.gifSupernatural.

Avatar and animations by Sarah Jones <3.
www.myanimelist.net/profile/Safana Wyślij prywatną wiadomość
~aleksandrusza F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2008 19:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 264
Ostrzeżeń: 1
Postów: 67
Data rejestracji: 21.12.08
Medale:
Brak

Ostatnio mi się śniło, że w szkole było pełno wampirów i co chwila ktoś kogoś gryzł. Wszyscy chodzili tacy zamuleni. Przyszłam pod klasę, gdzie miałam lekcję i jacyś moi koledzy (nawet nie wiem którzy) przecięli czym pod kolanem jakiemuś chłopakowi. Zaczęli ściskać tą ranę, a ja się natychmiast odwróciłam. Jeden z nich kazał mi się nie odwracać, sam stękał z obrzydzenia. W nocy budziłam się 2 razy z drgawkami, przez to. Brr
Wyślij prywatną wiadomość
!Cathy F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 23-12-2008 22:36
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 888
Ostrzeżeń: 0
Postów: 182
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Raczej rzadziej niż częściej miewam koszmary, często (dziękować siłom nadprzyrodzonym) noc mija szybko, miło i bezboleśnie. Jednak, gdy już o czymś śnię, zwykle patrzę na śmierć mojej rodziny. Ostatnio, pod wpływem (chyba) książek patrzyłam na to, jak podczas II Wojny Światowej cała moja rodzina została rozstrzelana, a mnie pochowali z nimi żywcem, i tego typu podobne rzeczy. Nie lubię tego i błogosławię moment, w którym się budzę, a raczej w którym mama mnie budzi.
__________________
Nie uważałeś jak robisz, rób jak uważasz.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 23-12-2008 22:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

ja nie mam takich sytuacji aby mi sie nic nie śniło i koszmary ostatnio zdarzają mi sie bardzo rzadko, jeśli w ogóle miewam koszmary to takie okropne, że potem zazwyczaj boje sie do łózka wracac xD
__________________

Żeby docenić wartość jednego roku,
zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca,
spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny,
zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty,
zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy,
zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy,
zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.
Czas na nikogo nie czeka.
Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy.
Dziel go ze szczególnym człowiekiem
- będzie jeszcze więcej wart.
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 23-12-2008 23:45
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Praktycznie to dosc czesto miewam koszmary. I jedyne, co z nich zapamietuje, to to, że biegłam, biegłam, biegłam, aż w końcu moje nogi sflaczały i nie mogłam biec. I umarłam (:.
I - jak już pisałam - tylko to pamiętam, choc niedawno sobie nawet uświadomiłam, że najczęsciej mnie goni wąż ! :D. Ale ogólnie, to na tyle sie przyzwyczaiłam do tych snów, że już nie robia na mnie wrażenia.
Ale za to pamiętam mój najgorszy sen. Otóż mój śp chomik wpadł do kanału i go po tym kanale goniłam, aż wypłynął przez umywalkę.
Wyślij prywatną wiadomość
~Itka F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 26-12-2008 21:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 525
Ostrzeżeń: 0
Postów: 100
Data rejestracji: 04.09.08
Medale:
Brak

Miewam koszmary jak każdy człowiek, nie sądzę, żeby jakoś specjalnie często, częściej niż inni. Z tą różnicą, że ja lubię mieć koszmarne sny. Jeśli je pamiętam, to jeszcze lepiej.

A co się dzieje? Wampiry, ale nie goniące mnie. Skradam się schodami w dół, w przerażającej piwnicy (okrutnie boję się piwnic), drogę oświetlają jedynie prymitywne pochodnie, zatknięte do uchwytów przy ścianach z kamienia. Drewniane drzwi z małym, zakratowanym okienkiem. Otwieram. Czuję, że ktoś za mną idzie. Za drzwiami, w dość dużym pomieszczeniu, w kręgu z krwi i ognia, stoi tyłem do mnie mężczyzna w długim, czarnym płaszczu. Jego długie, ciemne włosy wiją się mu po plecach. Boję się, ale jednocześnie jestem ciekawa. Odwraca się do mnie i uśmiecha. Jego oczy są czerwone. Czuję, że ktoś wszedł do pomieszczenia. Słyszę odgłos zamykanych drzwi, odwracam się. Drugi wampir. Wiem, że nie ucieknę, wzbiera we mnie strach i budzę się, z kołatającym sercem, ciężko dysząc.

Jeszcze jeden z wampirami. Jest okropnie długi, więc nie będę opisywać całości. Obudziłam się, przerażona, pełna wizji krwi i śmierci, paraliżującego bólu głowy, poczucia beznadziejności, upojenia widokiem człowieka, który pragnie mojej śmierci, ale ... jeszcze nie teraz. Zasnęłam, już nieco spokojniejsza. A tu - ciąg dalszy snu! W nim skradam się po schodach, jest ze mną moja przyjaciółka. Wiem, że musimy coś zobaczyć. Jesteśmy w JEGO domu. To, co widzimy, przeraża nas. Musimy jednak uciekać, bo ON zwietrzył naszą obecność. Znowu się obudziłam.

Lubię moje wampiry.

Chyba Delirantka pisała, że jej tato ma takie koszmary, jak ona. Znam to, mój tato też miewa naprawdę okropne sny. Walczy na froncie, do domu wpadają przez okno terroryści, a on każe nam uciekać... Często budzi się zlany potem i długo nie może zasnąć...
__________________
"Słyszysz? Spisek gruźlików! Shakespeare napisał nową sztukę - zakaszlmy ją!".
Wyślij prywatną wiadomość
~Carla_Black F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 26-12-2008 22:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 172
Ostrzeżeń: 0
Postów: 38
Data rejestracji: 23.12.08
Medale:
Brak

Sny są czasem tak zakręcone, że aż niemożliwe. A wiecie, że istnieje coś takiego jak kontrola nad snem, że robisz w śnie co chcesz itp. To się nazywa lucid dreams czyli świadome śnienie. Ale mniejsza z tym.
Ja miewam koszmary, czasem z pająkami, których nie znosze i panicznie się boję. Raz śniła mi się taka sytuacja, że leże na łóżku, patrze w górę, a nademną wieelki pająk i budzę się w strachu i jeszcze zamulona snem wyskakuje z łóżka i patrze czy nie ma pająka. To było bardzo niemiłe uczucie. Śnią mi się też Wampiry, które gonią mnie po szkole. Często kiedyś mi się śniła wojna. Uciekałam ciągle przed bandą wojskowych z karabinami i to też było przeżycie ^^
Tak w tym momencie, to rzadko miewam koszmary, częściej śnią mi się jakieś dziwne rzeczy, takie, że jak się budzę to zastanawiam się o co właściwie kaman i skąd się to wzięło, ale takie to chyba każdy miewa sny ^^ Tak szczerze, to lubię śnić ;]

P.S: Aż mi się przypomniało, że śniło mi się zabójstwo też. Zabili jakąś babke w moim nowym domu, a facet, który robił remont wyniósł ją w wroku. Kurcze, aż bałam się jak ten facet przychodził xD
__________________
Co ma być, to będzie, a jak już będzie, to trzeba się z tym zmierzyć...

Edytowane przez Carla_Black dnia 26-12-2008 22:13
Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2009 19:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Może to dość niewiarygodne, ale lubię, gdy śnią mi się koszmary. Dlaczego? Ponieważ potrafię je zwalczać. Nie, nie nagłą pobudką. Tylko samym tym, że pomyśle zwyczajnie, że to koszmar i nic więcej. Że mogę się w niego zagłębić.
Raz po obejżeniu na DVD po raz kolejny z rzędu Pottera i Zakonu Feniksa, miałam śmieszny, ale i jednocześnie straszny sen. Byłam Potterem. To ja waczyłam w Depatramencie z Voldemortem. To było straszne, nie powiem, że nie. Przez moment nawet zaczełam mu współczuć, co do mnie niepodobne ^^ .
Raz miała też sen, że mieszkam w czasach PRL-u. Dziwny sen. Z deka przerażający.
No i na dodatek miewam prorocze sny. - To kolejny dowód na to, że lubię spać *.*
Dziś w nocy na przykład, śniło mi się, że miałam dostać ochrzan od ciotki. No i rzecz jasna bałam się do niej isć. To było coś poważnego. Nie warto rozlewać co to. No więc powiedziałam sobie cicho - nie. Nie pójdę. To tylko kolejny głupi sen. Chcę zrobić coś głupiego w tym śnie, więc nie pójdę. I tak mi się nie dostanie, o. No i nie dostałam, za to uciekłam i goniła mnie cała rodzina ^^
Lubię swoje niesamowite sny ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Carmini F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2009 19:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 474
Ostrzeżeń: 0
Postów: 68
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Sny mam prawie codziennie...
Czasem niektóre się powtarzają...
Raz miałam taki koszmar, że ja i klasa pojechaliśmy na basen. Woda była taka zimna, że można było pływać tylko przez minute, a później w ogóle.
I takich dwóch ratowników wypompowało wodę i ta woda napuszczona podgrzana była taka jak krew. Oni tam wskoczyli zrobili trzy obroty i umarli, bo była wciąż zimna. Później miałam mape i z koleżankami w dzień po cmentarzu się w podchody bawiłyśmy. I była taka lokosuszarka, przecięłam nią sobie palec i do buzi wzięłam krew wyssać. Jak sie obudziłam to mi było nie dobrze jakbym piła krew.

I jeszcze dodam, że prowadzę dziennik snów.
__________________
.Kiedy.Byłem.Mały.Byłem.Aeroplanem.
Wyślij prywatną wiadomość
~Vendetta F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 03-01-2009 17:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 23.12.08
Medale:
Brak

Mi się rzadko coś śni, a jak już to jest to coś związane z książką lub filmem, który oglądałam przed snem, koszmary raczej rzadko mi się zdarzają, ale jak już są to takie że miotam się po łóżku i budzę z krzykiem..
Pamiętam jak byłam mała to śniło mi się że mnie ugryzł pies chory na wściekliznę, niby nic takiego ale dla ośmioletniej dziewczynki to było traumatyczne przeżycie.
__________________
Bo ja się uczę największej sztuki życia:
Uśmiechać się zawsze i wszędzie
I bez rozpaczy znosić bóle,
I nie żałować tego co przeszło,
I nie bać się tego co będzie!
Wyślij prywatną wiadomość
~Claudia F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 03-01-2009 17:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 323
Ostrzeżeń: 0
Postów: 151
Data rejestracji: 02.01.09
Medale:
Brak

Jak już mi się coś śni to są to koszmary *.*
śniło mi się kiedyś, że mnie postrzelono i coś mnie goniło po całym mieście. Dobiegłam do mamy i mówię jej, że musi mi pomóc, a ona powiedziała: 'Klaudia, nie mogę Ci pomóc, Tobie nic nie pomoże. Musisz czekać aż się wykrwawisz.

To było straszne serrio.
__________________
Słońce wznosi się zawsze ponad horyzontem.

Księżyc pozostaje[alt][/alt] zawsze sam.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 03-01-2009 18:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Często miewam jakieś nienormalne sny, ale niestety większości nie pamiętam, a szkoda, bo to naprawdę ciekawe historie. x D
Jeśli chodzi o koszmary to jest ich mniej, niż tych dobrych snów, ale jednak się zdarzają. Przykładowo dzisiaj śniło mi się, że był jakiś napad na Tesco, czy coś w tym stylu (Rotfl ) i jechałam autobusem do owego supermarketu. W pojeździe był gościu z pistoletem. Nagle jeden z pasażerów zabrał mu broń i rozległ się aplauz. Wtedy do mnie podszedł drugi bandyta, zamachał przede mną nożem, w radiu zaczęły grać Kanikuły a on poderżnął mi gardło...
No cóż...
__________________
There is something
I see in you
It might kill me
I want it to be true
<3

Edytowane przez Cherry dnia 03-01-2009 18:04
Wyślij prywatną wiadomość
~Krzywolap21 F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 08-01-2009 21:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 0
Postów: 104
Data rejestracji: 31.08.08
Medale:
Brak

Grr. Jak już mi się coś śni to koszmar. Albo coś bezsensownego, głupiego i kontrowersyjnego. ;f Wolę, jak mi się nic nie śni. Oo
Przykład. To było dawno, więc mogę coś przekręcić. Oczko
Byłam u znajomej mamy i się bawiłam. W pewnym momencie się wychyliłam zza drzwi i spojrzałam 'cioci' prosto w oczy. (ukazał się w tedy mój 'obraz' i byłam tą rudą z warkoczami z 'ToyStory2' ^^) I ja tym spojrzeniem ją oślepiłam. xD Haha, niby śmieszne i głupie, ale ja do tej pory unikam tej babki i czuje wobec niej respekt. Rozbawiony
2. To nie sen, ale raczej wizja. Boję się kiedy wyobrażam sobie małą dziewczynkę mówiącą piskliwym głosem do jakiegoś napakowanego faceta. Ta dziewczynka jest tak krucha i delikatna, a ten gostek silny i groźny (zawsze ukazuje się jako straszne okropne czarne rury ^^). Brr. Ja się tego do tej pory, cholera, boję! Aff...
No i jeszcze się boję (też wizja) odległej pustyni i na niej kaktusa. A ja na niego pędzę. AAA. Albo jak ktoś coś mówi najpierw cichoo, ale podwyższa głos i nagle, nieoczekiwanie zaczyna krzyczeć. Cholera, ale ja dziwna. Tooth
Ahha i jeszcze raz mi się śniła Komnata Tajemnic. Rozbawiony Szłam przez ten ostatni korytar otoczony pyskami nie wężów tylko lwów. Robi to okropne wrażenie.
Kurde, nigdy mi się śni coś normalnego!! xD
__________________
I'm up against that bitch Meryl Streep... Oh, you can't say that on morning tv... I'm out of control, totally.

Meryl Streep

Edytowane przez Krzywolap21 dnia 19-02-2009 00:15
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2009 22:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A mi się bardzo rzadko coś śni. Mało kiedy coś co mnie przestraszy. Ostatnio śniło mi się że dostawałam groźby od takich metalowców, że porwą moją 5-cio letnią siostrę buhahaha jak się obudziłam o 4 rano to sie tak śmiałam, że żal. Jeszcze mi się śniła moja kolerzanka jak przeskakuje na rowerze nad naszą woźną, która każdego szmatą bije xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Half-Blood Princess F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2009 22:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 496
Ostrzeżeń: 1
Postów: 214
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

Rzadko miewam koszmary, a jak już są, to najgorsze jakie mogą być. Nie ma w nich nic przerażającego, ale przedstawiają moje najgorsze obawy, dlatego mnie tak poruszają i budzę się zalana zimnym potem. Opowiedziałabym Wam tutaj jeden z nich, ale są za bardzo prywatne. Uśmiech
__________________
I've got feelings for you
Do you still feel the same?
I Wish You Were Here
Don't you know, the snow is getting colder
And I miss you like hell
And I'm feeling blue
I miss your laugh, I miss your smile
I miss everything about you
Every second's like a minute
Every minute's like a day
When you're far away
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 21-01-2009 20:34
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

No i kiedyś miałam koszmar dotyczący Ariany Rozbawiony, ale to już inna bajka.


Haha, a ja wiem o czym to był sen i ten sen był naprawdę dziwny.

Ja swoich snów nie pamiętam za często. Czasami się zdarza, że nie zapomnę, ale to są zazwyczaj takie głupoty, że naprawdę lepiej nie pamiętać.

Jeżeli chodzi o koszmary nie mam ich za często, ale najgorsze możliwe sny dla mnie to te, jak skądś spadam. Np. idę w śnie przez most i most się zapada a ja lecę w dół. Zawsze wtedy budzę i to jest naprawdę głupie uczucie, kiedy odkrywa się, że jest się w łóżku.

A jeżeli chodzi o sny z Hogs to raz śnił mi się jeden użytkownik. Usuwałam za nim posty chyba przez trzy dni i zawsze wtedy, gdy skończyłam sprzątać on zaczynał na nowo a nie mogłam mu dać nawet warna, bo to były początki nowego Hogs i warnów jeszcze nie było. Całą noc śnił mi się jego nick, posty i w ogóle to był koszmar. Na szczęście i w śnie, i na jawie jego hogsmeadowski żywot został zakończony.
Edytowane przez Ariana dnia 21-01-2009 20:35
Wyślij prywatną wiadomość
~zakochana04 F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 21-01-2009 20:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 556
Ostrzeżeń: 0
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

To mnie się przedwczoraj śniło, że moja koleżanka płacze. Ale tak całkiem porządnie. Gdy napisałam do niej okazało się, że to faktycznie miało miejsce.
Poza tym czasami zdarzają mi się koszmary...ale częściej miłe sny...na szczęście...
__________________
"Dzieciństwo nie trwa od urodzenia do określonego wieku, ani w jakimś ustalonym czasie.
Dziecko staje się dorosłym i odkłada na bok dziecięce sprawy.
Dzieciństwo jest królestwem, w którym nikt nie umiera."

Edna St. Vincent Millay


"Home is behind
The world ahead
And there are many paths to tread
Through shadow
To the edge of night
Until the stars are all alight
Mist and shadow
Cloud and shade
All shall fade
All shall...
Fade"
www.inna-hermiona.xt.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Aranoisiv F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 21-01-2009 21:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3393
Ostrzeżeń: 0
Postów: 819
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Koszmary. Ha, ha. Są. Ale na szczęście nie często.
Pamiętam, że gdy miałam ze cztery lata w przedszkolu w którym pracuje moja mama miała wybuchnąć bomba. Mówili o tym w radiu, wszyscy uciekali. Oczywiście moja mama wróciła po coś i bum. Hahaha. Oryginalne zakończenie.
Kiedyś śniło mi się, że w moim bloku wybuchł pożar - na ostatnim, czwartym piętrze. To samo w sklepie, nad którym zresztą mieszkali ludzie. A strażacy zamiast gasić na górze, czekali (nie wiem czemu) aż ogień zejdzie na dół. Hahaha. Jak się obudziłam, uświadomiłam sobie, że sklep był nie na swoim miejscu.
Jak byłam jeszcze młodsza, jakaś rękawiczka zabrała mi zabawki. To było niezłe xD

Ach, bym zapomniała. Właściwie, to zapomniałam i edytowałam. Nie wiem, czy to się zalicza do koszmarów, ale bardzo często tuż po zaśnięciu śni mi się, że np. biegnę gdzieś, a następnie przewracam się, upadam itp. i budzę się. No i dość mocno podskakuję xD
__________________
Allons-y!

Edytowane przez Aranoisiv dnia 24-01-2009 13:07
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT