Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 228
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Okulary
Drukuj temat · Okulary
~just_tina F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 17-12-2008 20:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 417
Ostrzeżeń: 1
Postów: 162
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Przyjęło się, że jak ma okulary to brzydula. Ale dlaczego? Ja uważam, że mogą dodać uroku jeśli są dobrze dobrane. A wy jak sądzicie? Nosicie okulary na stałe, soczewki, czy też tolerujecie tylko przeciwsłoneczne? Piszcie wszystko o Okularach Uśmiech
__________________
Alice Cullen i Tonks zostałyby przyjaciółkami Uśmiech ~ Czy ktoś w to wątpi?


Komentujcie, czytajcie
http://www.hogsme...ad_id=1271
Oto Ja Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 17-12-2008 21:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Okulary noszę od ponad trzech lat. Na szczęście mam małą wadę, która póki co się nie pogłębia (oby tak dalej) i zakładam je tylko w szkole do tablicy, a w domu do telewizora i do komputera, chociaż był okres, gdy nosiłam je przez cały czas. Wkurza mnie jednak to, gdy nie widzę z oddali numeru nadjeżdżającego autobusu czy tramwaju. Ale można z tym żyć.

Okulary mogą oczywiście dodać uroku. Znam nawet osoby, które lepiej wyglądają w nich, niż bez. Wystarczy dobrze poszukać, a znajdzie się to, w czym się będzie w miarę ok wyglądać. Ja wolę jednak siebie bez okularów. ;]

Przeciwsłoneczne latem też zdarza mi się nosić, bo mam dość wrażliwe na słońce oczy i muszę je bardzo mrużyć, gdy słońce silnie przygrzewa. Dlatego dotychczasowa moda na duże, ciemne okulary jest dla mnie zbawieniem. ;p
Edytowane przez Fiore dnia 17-12-2008 22:14
Wyślij prywatną wiadomość
~Manga_Snape F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 17-12-2008 21:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 75
Ostrzeżeń: 0
Postów: 9
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

No cóz ja niestety mam dosyć dużą wadę wzroku (-4, -4) ślepaUśmiechUśmiech i noszą okulary. Jednak nie wiem czy mi dodają uroku. W okularach wyglądam aż ponadto poważnie co do mnie dosyć nie pasuje bo raczej mam wybuchowy charakter i wadą jest też to że po wakacjach nikt z gimnazjum nie może mnie poznać na mieściePłacze bo dość że okularki to i zmieniłam fryzurkę.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cameron F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 17-12-2008 22:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 589
Ostrzeżeń: 0
Postów: 117
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Moja koleżanka nosi okulary, bo ma dość poważną wadę wzroku, ale jak je ściągnie to wygląda okropnie, ona sama tak mówi. A w okularach jej właśnie ładnie. Jak miałam 6 lat miałam nosić okulary, do końca nie wiem dlaczego, bo z moimi oczami wszystko w porządku. Mój brat nosi okulary tylko czasami, choć powinien cały czas nosić, no cóż dla niego ważniejszy wygląd niż zdrowie. Oczywiście można lepiej wyglądać w okularach niż bez, ale zdaje mi się, że jakoś większość ludzi mająca okulary, Ci których znam wyglądają lepiej bez nich.
__________________
s6.zapodaj.net/images/37523503.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 17-12-2008 22:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

ja mam tylko w prawym oku wadę -0,5 i nie muszę nosić okularów na szczęście

okulary często jeśli są dobrze dobrane dodają uroku

okulary przeciw słoneczne zawsze noszę w lecie bo po pierwsze je lubię a po drugie są przydatne
Wyślij prywatną wiadomość
N
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2008 10:05
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Nosiłem kiedyś z rok albo półtora- miałem małą wadę 0,5 tylko nie pamiętam już teraz czy minus czy plus. Potem było lepiej, ale teraz, przez pewne leki (chemioterapię) mój wzrok znów się trochę pogorszył i pewnie znów dostanę okulary. Ale szczerze mówiąc, wydaje mi się, że lepiej wyglądam z nimi niż bez.
Wyślij prywatną wiadomość
~Kasztan F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2008 10:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1453
Ostrzeżeń: 3
Postów: 221
Data rejestracji: 22.11.08
Medale:
Brak

Mam wadę wzroku - jestem krótkowidzem i muszę czasami nosić okulry - tylko wtedy, kiedy nie widzę.
Mam dość grube szkła i obrzydliwe oprawki. Takie oliwkowo - srebrne. Masaaaakra.

__________________
Dr. Chase: To był jeden pocałunek!
Dr. House: Właśnie dlatego nie możesz dotykać moich markerów.

House:Jeśli dostanę ten dyżur, to wskażę tego, kto rozpuszcza plotki o twojej rzekomej zmianie płci
Cuddy: Nie ma takich plotek.
House: Ale będą, jeśli nie dasz mi tego dyżuru

House : O, widze , że mamy trzech muszkieterów. Załatw murzyna, ja dziewczynę , a kangur przestraszy się i ucieknie.

Dr House: Ta tablica nie bez powodu jest BIAŁA
(chwila ciszy)
Dr House: Możesz oddać mi ten CZARNY pisak?

House: [do Cuddy] Aha, prawie zapomniałem, muszę dać 16-letniemu pacjentowi magiczne grzybki by wyeliminować bóle głowy. W porządku?
Cuddy: [sarkastycznie] Żaden problem.
[House uśmiecha sie i wychodzi. Cuddy w panice biegnie za nim]
Cuddy: To był sarkazm!

Dr Foreman: Saturacja w normie.
Dr House: Zmieniła się o jeden procent.
Dr Foreman: Mieści się w normie. To normalne.
Dr House: Gdyby jej DNA zmieniło się o jeden procent byłaby delfinem.

Dr. Chase: Nienawidzę tego dzieciaka.
Dr. House: Lubię tego dzieciaka.
Dr. Chase: Jeszcze go nie poznałeś.

Dr Cameron: Prosisz mnie, bym z tobą poszła?
Dr House: Jasne. Brzmi nieźle.
Dr Cameron: Coś w rodzaju randki?
Dr House: Dokładnie, tylko z wyjątkiem "randki".

Henry: Mój brat nie jest zbyt mądry.
Dr House: Moc genów jest potężna.

Dr House: Potrzebnym mi prawnik.
Vogler: Kogo zabiłeś?
Dr House: Nikogo, ale jest dopiero przed południem.

Wilson: Bądź sobą. Bądź opryskliwy, obojętny, niegrzeczny i arogancki.
House: Nie rób ze mnie świętego.
Wyślij prywatną wiadomość
~merry_k F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2008 13:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 370
Ostrzeżeń: 3
Postów: 418
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

ja nosze okulatu od osmego roku zycia. przez pierwszy tydzien wszyscy na moj widok wybuchali smiechem i nazywali mnie czterooka czy jakos tak, jak to dzieciaki ale potem sie przyzwyczaili. Teraz przezywaja mnie pieszczotliwie i w sumnie jest ok. Czy dodaja mi uroku? oczywiscie! Jak jeszcze usmiechne sie niesimialo jak to mam w zwyczaju to juz totalnie zajefajnie wygladam.
Edytowane przez merry_k dnia 18-12-2008 13:43
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2008 14:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Teoretycznie nosić powinnam, praktycznie już nieco gorzej. :x Zakładam je tylko do komputera, tv, czyli wtedy, gdy widzą mnie tylko rodzice. Z początku nosiłam je do szkoły, ludzie mi mówili, że okulary dodają mi uroku i wyglądałam na starszą, ale ja akurat się w nich dobrze nie czułam. Uparłam się i ich nie noszę, nauczyciele uwagę czasem mi zwrócą, dlaczego nie mam na nosie okularów albo straszą, że powiedzą rodzicom, że mrużę oczy - póki co, nie naskarżyli, bo wszyscy jakoś o tym zapomnieli. Wiem, że chodzi mi tu o mój wzrok, ale cóż... ja jakoś nie widzę siebie w okularach.
Noszę je od połowy pierwszej gimnazjum. Z początku miałam wadę 0,5 oraz 0,75 na minusie, aktualnie mam wadę -1,25 na lewe oko oraz -1 na prawe. Nie jest tak źle, chociaż i mnie denerwuje, jak kogoś nie rozpoznaję z daleka albo czegoś z tablicy nie mogę przepisać. Wcześniej moje okulary miały srebrne oprawki (tylko na górze), teraz mam okulary bez oprawek wokół szkiełek, ale ogółem są czarne i dość grube. Są ładne, ale mi w nich nie ładnie. ;f

Ale okulary słoneczne kocham. Nie ma dnia, gdy świeci Słońce, że okularów przeciwsłonecznych nie noszę. Czy to jesień, zima, wiosna czy lato - obowiązkowo duże z grubymi oprawkami. Aktualnie mam takie ładne brązowe ze srebrnymi elementami. Jak szaleć to szaleć. Rozbawiony

Edytowane przez Cee dnia 23-12-2008 13:26
Wyślij prywatną wiadomość
~Melody F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2008 14:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 594
Ostrzeżeń: 0
Postów: 148
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

nosiłam kiedyś okulary, ale przerzuciłam się na szkła kontaktowe i jestem o wiele bardziej zadowolona Rozbawiony uu bardzo długo nosiłam okularki, ale teraz mam hm bardzo dużą wadę i soczewki to najlepsze rozwiązanie.
__________________
Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno, wpuść mnie swoim oknem

Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno, wpuść mnie swoim oknem

Och, pozwól mi zdobyć
Pozwól mi zagarnąć swoją duszę
Och, pozwól mi zdobyć
Pozwól mi zagarnąć swoją duszę
Wiesz, że to ja, Cathy

Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno

Edytowane przez Melody dnia 25-08-2009 23:53
www.austen.lua.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Martucha F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2008 15:01
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 799
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Okulary, owszem, noszę.
Już od czwartego roku życia, czyli od ponad jedenastu lat. Mam dość poważną wadę, prawe oko -2, lewe -2,5. Muszę je nosić koniecznie aż do końca życia - takie wady niestety już nie ustępują, albo zostaje tak jak jest, albo się psuje jeszcze bardziej - cóż. ;p Noszę cały czas, bez przerwy, jedynie nie mam ich wtedy, kiedy śpię i siedzę ponad 3h przed komputerem.
Już się przyzwyczaiłam, 11 lat to niemało. ^^
Osobiście sądzę, że lepiej mi bez okularów, inni mówią, że jest odwrotnie. Chciałabym w to uwierzyć. Rozbawiony
Edytowane przez Martucha dnia 21-02-2009 13:19
Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2008 15:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Mam to szczęście, że nie posiadam wady wzroku i nie muszę nosić takich korekcyjnych okularów. Za to przeciwsłoneczne to moja miłość! Posiadam ich dziesiątki - dosłownie. Lubię gdy są duże i ciemne, zasłaniające pół twarzy. Aktualnie mój ulubiony model to takie okrągłe, duże, kupione w New Yorkerze. Obwódka jest w kolorze ciemnej śliwki, a same szkiełka baardzo ciemny brąz. <3 Może i jestem dziwna, ale chodzę w nich nawet w deszcz. A co. Tooth
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Carol F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2008 15:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 480
Ostrzeżeń: 2
Postów: 472
Data rejestracji: 06.12.08
Medale:
Brak

Ja nosiłam okulary korekcyjne i nawet mi pasowały, ale teraz noszę szkła kontaktowe i jest to wygodniejsze. Więc teraz zakładam juz tylko okulary przeciwsłoneczne. :>
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2008 15:51
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Teoretycznie nosić powinnam, praktycznie już nieco gorzej. :x Zakładam je tylko do komputera, tv, czyli wtedy, gdy widzą mnie tylko rodzice.


Mam tak samo. Z tym, że ja nie zakładam ich jak w pobliżu jest ktoś z rodziny, bo oni wiedzą, że okularów wprost nienawidzę i doskonale wiedzą, że moje zapewnienia o zakładaniu okularów w szkole to kłamstwo.

Jeszcze niedawno wadę miałam niewielką. Właściwie to prawie jej nie było. Załatwiłam się sama właśnie tym, że nie chciałam iść do okulisty, bo wiedziałam, czym to się skończy (noszeniem okularów). W szkole oszukiwałam pielęgniarkę (mamy tak zbudowany gabinet, że moja koleżanka przyczaiła się z boku i mi przedyktowała wszystkie litery) co było niesamowicie głupie, bo sama sobie szkodziłam. Teraz okularów używam do komputera, jak oglądam telewizję, jak coś piszę albo jak mnie już zaczynają oczy boleć od próby przeczytania czegokolwiek, co znajduję się dalej niż 4 metry ode mnie. Jak skończę 21 lat (wcześniej nie można) idę na zabieg, chociaż bym miała wydać majątek. Zastanawiałam się też nad szkłami, ale okulistka kazała mi przez rok nosić okulary, poza tym szkła są trochę niepraktyczne jeżeli chodzi o ich wyjmowanie.
Edytowane przez Ariana dnia 18-12-2008 15:56
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2008 16:13
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Okulary noszę bodajże od trzeciego roku życia, czyli praktycznie od zawsze. Urodziłam się z wadą przeraźliwie dużą - ponad 9 dioptrii na plusie, ostry zez i astygmatyzm. Byłam więc dzieckiem prawie ślepym, które nie potrafiło trafić nawet w drzwi, bo po prostu ich nie widziało. Potem, gdy zdiagnozowano moją wadę, zaczęło się oczywiście leczenie. Leczenie notabene bardzo kosztowne, gdyż w klinice prywatnej zagranicznej, a zważywszy na to, że trwało około siedem lat, aż boję się liczyć, ile w przybliżeniu moi rodzice za nie zapłacili. >.> Jednak żałować tych pieniędzy nie można, bo pomogło. I to cholernie pomogło. Teraz moja wada wynosi około plus 5 dioptrii. Oczywiście nie ma zmiłuj - okulary nosić będę do końca życia, gdyż takiej wady wyleczyć do końca się po prostu nie da. Jednak nie narzekam, bo i tak mam ogromne szczęście. Gdyby zbagatelizowano moją wadę, leczono ją marnie lub, co gorsza, nieprawidłowo, mogłabym teraz nawet nie mieć widzenia przestrzennego.

Cóż, okulary noszę codziennie, zdejmuję je jedynie do spania i na w-f. Nie dlatego, że lubię, bo wcale nie lubię, wręcz nienawidzę, ale bez nich po prostu nie widzę dobrze i wzrok szybko mi się męczy. Nudzę teraz rodziców o soczewki (obym wynudziła!). Nie dość, że byłyby wygodniejsze, to w końcu wyglądałabym jak człowiek. Dużo ładniej jest mi bez okularów i nie wyglądam wtedy tak poważnie jak w nich.

A oprawki mam w kolorze... hmm... coś pomiędzy ciemnożółtym i zgniłą zielenią na zewnątrz, jaśniejszy, stonowany żółty wewnątrz, a obramowania szkieł złote. I wbrew pozorom nie wygląda to źle. xP

Ale najgorsze z tego wszystkiego to są badania wzroku. Wlewają mi wtedy do oczu krople rozszerzające źrenice. Uoeee... Łażenie przez trzy godziny w ciemnych okularach z przymrużonymi do granic powiekami nie jest wcale przyjemne, a gdy do tego dojdzie słońce i niemożność przebywania w tym czasie w cieniu, to wierzcie lub nie, ale można zwariować. -.-'
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~Taka jedna F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2008 16:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1745
Ostrzeżeń: 1
Postów: 588
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Niestety mam "rodzinną" wadę wzroku, ja, tata i moich dwóch braci mamy minusy. Od miesiąca noszę okulary i uważam, ze jest mi w nich ładniej niż bez. Ale choćbym chciała nie nosić to nie ma takiej opcji, mam za dużą wadę.
Wyślij prywatną wiadomość
~just_tina F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2008 16:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 417
Ostrzeżeń: 1
Postów: 162
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja zaczęłam nosić okulary jakieś 2 i pół roku temu. Teraz wszyscy, którzy znają mnie od dziecka mówią że lepiej mi w goglach Oczko Jestem krótkowidzem ( -1,75) i okulistka na pierwszej wizycie dochodziła od czego i drogą dedukcji doszła do wniosku z moją mamą że to wina grania na pianinie (mniejsza) i czytania książek (większa). Do niedawna miałam małe czerwone oprawki - takie szalone Oczko wcześniej jeszcze niebiesko srebrne (teraz w nich czytam) ale dokładnie przedwczoraj zmieniłam na takie śmieszne średnie plastiki w kolorze grafitu. Lubię się często zmieniać, a w związku z podjętą decyzją o zapuszczaniu włosów postanowiłam zmienić oprawki Uśmiech
Mankamentem jest to że są dość drogie, na w-fie mało widzę no i wielkie przeciwsłoneczne bryle w lecie odpadają... A tak mi się podobają...

Ciszę się że większość ludzi uważa jednak, że okularki mogą dodać uroku Dowcipniś
__________________
Alice Cullen i Tonks zostałyby przyjaciółkami Uśmiech ~ Czy ktoś w to wątpi?


Komentujcie, czytajcie
http://www.hogsme...ad_id=1271
Oto Ja Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Van_Tassel F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2008 16:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Postów: 442
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Też nosze okulary...
Na szczęscie tylko do komputera i w szkole na lekcjach bo nie wyglądam w nich fajnie xD
Jak trzeba to trzeba...
Wyślij prywatną wiadomość
~Harry Potterix F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2008 17:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -10
Ostrzeżeń: 2
Postów: 55
Data rejestracji: 16.12.08
Medale:
Brak

Nosiłem kiedyś też okulary ale gdzieś rok temu czy dwa wada znikła nie mogłem uwierzyć no niedługo idę na kontrole to zobaczymy co tam w oczach dobrze czy źle.A nienawidziłem się w okularach bo czułem się dziwnie jakoś mi lepiej niema zagrożenia .
Wyślij prywatną wiadomość
~Olaa F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2008 17:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 362
Ostrzeżeń: 0
Postów: 145
Data rejestracji: 10.11.08
Medale:
Brak

A ja uważam że okulary są bardzo ładne. Zawsze chciałam mieć okulary. Wygląda się w nich mądrze ;D i w ogóle fajowo ;D . Ale pocieszam się tym , że na pewno na starość będę je miała.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT