Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 293
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Kreacje studniówkowe :)
Drukuj temat · Kreacje studniówkowe :)
~Angel14 F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2012 15:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2184
Ostrzeżeń: 0
Postów: 376
Data rejestracji: 16.04.11
Medale:
Brak

Ja mam jeszcze sporo czasu aby wybrac sobie kreacje, ale chcialabym miec prosta ale ladna suknie do ziemi. Bez ramiaczek. ( cos podobnego do tego co Fleur miala na balu bozonarodzeniowym. w tym stylu) A wlosy rozpuszczone albo upiete w jakis ladny koczek Oczko
__________________
25.media.tumblr.com/c7f98ce7deaf784cdfd56c75e361e81e/tumblr_mkyubpkpDr1roov60o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilly Luna Potter F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 31-01-2012 21:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 772
Ostrzeżeń: 0
Postów: 252
Data rejestracji: 07.01.09
Medale:
Brak

Ja mam studniówkę za 2 tygodnie i akurat poszukuję sukienki Uśmiech Czarnej przed kolano Uśmiech Rozkloszowana na dole, a góra ma byc a'la gorset Uśmiech Ale takiego czegoś nie mogę znaleźć Smutny
__________________
...:::Ja nie szukam żadnych kłopotów.
To kłopoty zwykle znajdują mnie:::...


Pozdrowienia!! W szczegolnosci dla drogi Gościu
¤Lilly Luna Potter¤
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2012 16:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Nie zagłosuję w ankiecie, bo nienawidzę sukienek - jakie to by nie były, nie cierpię. Nie wiem, czy jeśli chodzi o studniówkę to mogę się wypowiadać także o balu gimnazjalnym, więc nie wybieram się na niego. Teraz każda moja koleżanka szuka sobie kreacji itp. ja mam z tym spokój i się cieszę Uśmiech
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Lawrencee F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2014 23:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1668
Ostrzeżeń: 2
Postów: 358
Data rejestracji: 16.02.11
Medale:
Brak

Ja uwielbiam takie eleganckie sukienki Uśmiech Takie do kolan, może połowy uda. Ja mam pseudo-bal 18 stycznia i kupiłam sobie czarną sukienkę, która rzekomo *dobrze na mnie leży* Rozbawiony Chociaż dobrze leży do i obrus na stole Rozbawiony
Lubie sukienki w kolorze perłowym, fiołkowym, granatowym... czarnym, oczywiście. Czerwonym. Ale cóż, figura nie pozwala mi na nałożenie sukienek jakie sobie wybrałam Uśmiech Długie suknie też są fajne ;d trzeba mieć po prostu dobrą figurę, albo dobrze dobraną sukienkę i nawet bez perfekcyjnych wymiarów można wyglądać jak prawdziwa księżniczka na balu : d
Myśle że najtrudniej to buty wybrać Język Muszą być wygodne, pasować do sukienki, nam się podobać xD Dziewczyna na balu ma przerąbane Rozbawiony Czy innych takich imprezach Rozbawiony Facet sie ogoli, umyje włosy, naciągnie na siebie garniak i jak malowany Rozbawiony A my kombinujemy, żeby wyglądać jak kopciuszek Język czy coś xD
__________________
[center]Na niektóre rzeczy lepiej zamknąć oczy, usta, otworzyć umysł i słuchać. Obudzić się jak wstanie noc.
* * *
Odkrywasz nowe rzeczy odwiedzając stare miejsca.
* * *
http://myszenka.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
`Czarodziejka F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2014 18:33
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11092
Ostrzeżeń: 0
Postów: 861
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal Medal Medal

Moja studniówka to już odległa przeszłość. I tak zresztą na niej nie byłam. Nie miałam ani partnera, ani ochoty. Ale zawsze podobały mi się suknie długie do ziemi, najlepiej ze zwiewnego materiału. Kolor może być jakikolwiek, byle nie czarny (nudny taki). Gdybym więc wybierała się na studniówkę czy inną tego typu imprezę, założyłabym długą sukienkę.A dodatki? Coś by się znalazło w postaci kolczyków i butów na małym obcasie.
__________________

CRAZY WITCH TRIO!
Czarodziejka dark shadow Sailor Mars
Wyślij prywatną wiadomość
~Bou F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2014 19:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2195
Ostrzeżeń: 1
Postów: 682
Data rejestracji: 27.04.10
Medale:
Brak

Dla mnie jest to temat jak najbardziej na czasie bo moja studniówka była w piątek. Rozbawiony Szukając sukienki wiedziałam, że to ma być coś co sprawi, że wszyscy padną z wrażenia. Chciałam, żeby był to dzień wyjątkowy i najważniejszy w moim życiu. I tak było. Oczko Chciałam coś kolorowego, ale okazało się, że najlepiej wyglądam w czarnej sukience przed kolano. Z gorsetem, koronkową, pod spodem halka. Bez ramiączek. Z kokardą w pasie. Do tego dobrałam złote buty. Pierwszy raz w życiu się tak wystroiłam, więc było to dla mnie niesamowite przeżycie. Uśmiech Włosy pokręciłam, też pierwszy raz w życiu, ponieważ zawsze wolałam proste.
__________________
Bou Kotecek Sowa

media.tumblr.com/00cbcb82f4b1147f9ba3262d2bdfc851/tumblr_mtmatfNNo81qgb6q0o1_500.gif

news.mtv.it/files/2014/02/awkward-jenna.png

molpi.org/public/uploads/37b1ddbb9a269ab1ef0686331fe138d199037917.png
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2014 20:33
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Sukienki nigdy nie były moim ulubionym przyodziewkiem, więc sam pomysł szukania kreacji studniówkowej przyprawiał mnie o ból głowy. Kiedy ja miałam swój przedmaturalny bal (8 lat temu! Taaaak, to był pierwszy dzień Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich na Kulm, kupiłam nowy telefon i świętowałam 19. urodziny, fajny byłby to dzień, gdyby nie ta studniówka), w modzie były zestawy gorset+spódnica. Obejrzałam pół miliona sukienek, przymierzyłam ok 10 i ostatecznie stanęło właśnie na gorsecie, beżowym, do tego brązowa spódnica.
Zdecydowanie bardziej podoba mi się to, co modne jest teraz. Tym bardziej, że od niedawna w już-nie-moim-LO stawia się na klasykę i poloneza dziewczyny tańczą w białych bluzkach i czarnych spódnicach, bardzo fajnie to wygląda. Dopiero później się przebierają i zaczyna się licytacja, która ma ładniejszą kieckę Oczko
Co do spodni na studniówce... Żona mojego wychowawcy pojawiła się na naszej studniówce w... legginsach, takich na 3/4, do tego miała tunikę. Chyba fioletową, z tego co pamiętam. Wychowawca miał ciemne spodnie i kremową lnianą pogniecioną marynarkę, w której przez 3 lata mojej nauki w LO chadzał do pracy. Byłam zdegustowana, lekko mówiąc. Byliśmy jego pierwszą klasą, a on na najważniejsze dla nas wydarzenie przyszedł ubrany jak na piwo z kumplami.
No i generalnie uważam, że na studniówkę tylko sukienka - ponad jej elegancję stawiałabym wygodę, ale ważne też żeby się dobrze prezentowała. A dla panów - garnitur i nie ma innej opcji Uśmiech to jest elegancki bal i trzeba się odpowiednio prezentować.
__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 11-02-2014 07:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Studniówka za rok, już za rok... jak dla mnie sukienka to tak do kolan, może niekoniecznie czarna, ale jakaś ciemna, taka dość... luźna, ogólnie obraz idealnej sukienki już mam, tylko ten... Jak kolory, to nic jaskrawego, bardziej ciemne, nie niebieski, tylko kobaltowy na przykład (korci zielony, koooorci, do rudych kudłów, ładnie by się wybijały, tylko ja się ogólnie już wybijam z tłumu >.>Oczko
Nie mam z kim iść na studniówkę Rozbawiony I kminie co zrobić z tym fantem, niby mam jeszcze rok, ale co to jest xD A nie iść nie moge, mama mi zabroniła.
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT