Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 292
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Blondynki i rude
Rude i blondynki.
Rude wredne, blond głupie. Rude wredne, blond głupie. 7%[8 głosów]
Mnie to obojętne. Mnie to obojętne. 37%[44 głosów]
Lubię i rude, i blondynki. Lubię i rude, i blondynki. 56%[67 głosów]
Głosów ogółem : 119
Drukuj temat · Blondynki i rude
~Mandarynka F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 15:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1332
Ostrzeżeń: 3
Postów: 519
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

Tak sobie piszę z jedną koleżanką i przyszło mi do głowy, żeby napisać temat.
Co sądzicie o blondynkach? Czy kawały o nich Was zniechęcają? Czy możecie powiedzieć, że blondynka z kawału, to rzeczywistość?

Mnie osobiście blondynki nie przeszkadzają. Uważam, że blondynki w kawałach, to trochę przegięcie. Przecież żadne dziecko (do pewnego czasu) nie może sobie przemalować włosów!

Albo ludzie z rudymi włosami. U mnie w klasie jest rudy chłopak i jest wredny. Nie jest odstępstwem od zasady: "rude jest wredne". Ale nie każdy rudy jest wredny.

Co o tym sądzicie?
__________________
'Złota gwiazdka spłynęła bokiem po jego skroni i policzku, po czym wsiąkła w poduszkę'
- Córka Robrojka - M. Musierowicz
~ ~ ~

'Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje'
- Księżyc w nowiu - S. Meyer
~ ~ ~

'Życie jest różne, dobre i złe, naturalnie. Ale jak ktoś je widzi na czarno, to od razu stwierdza, że je zna, a jak na biało czy tam na różowo, to - że nie ma się o życiu pojęcia'
- Niespokojne godziny - I. Jurgielewiczowa
~ ~ ~

'Jeśli będziesz szanował tylko prawdę, nie będziesz miał wiele do szanowania. Dwa plus dwa równa się cztery, to będzie jedyny obiekt twojego szacunku. Poza tym będziesz stykał się z rzeczami niepewnymi: uczucia, normy, wartości, wybory - to wszystko konstrukcje delikatne i płynne. Nie ma w nich nic z matematyki. Szacunkiem darzy się nie to, co jest zatwierdzone, lecz to, co jest proponowane'
- Dziecko Noego - E. E. Schmitt
~ ~ ~

'To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć'
- Przed świtem - S. Meyer
~ ~ ~

'Bo [wszystko] jest proste. Trzeba w to wierzyć. Wiedzieć czego się chce i do tego dążyć'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Miłość jest okrutna i bezwzględna. Trzeba stale mieć się przed nią na baczności. Strzec siebie przed jej otchłanią. I kochać świat. To wystarczy. By poczuć się szczęśliwym'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Najgorszy z życiowych błędów polega na tym, że jesteśmy tacy, jakimi chcą nas widzieć inni ludzie'
- Ja tego nie przeżyję! - R. Rushton
~ ~ ~

'Czasami musimy ludzi ranić, by się nie rozpaść. Ale musimy robić to z miłością, i tyle'
- Egzamin dojrzałości - L. Lowry
~ ~ ~

'Sława i wsparcie fanów oznacza, iż należy pomóc innym w realizacji ich marzeń. A to, że czyjeś marzenia niekoniecznie wiążą się z telewizyjnymi kamerami i mnóstwem pieniędzy , wcale nie oznacza, że są one mniej ważne'
- Moja siostra jest gwiazdą pop - K. Greene

Edytowane przez Ariana dnia 15-01-2009 09:38
Wyślij prywatną wiadomość
~Star F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 16:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 113
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 31.12.08
Medale:
Brak

Ja mam w klasie rudą koleżanką ^^. Plee, głupie plotki.. Nie zawsze rude jest wredne. A blond "głupie" .. Jakaś głupia mania obgadywania tych osób i tyle. Zazwyczaj kolor włosów o niczym nie świadczy ;p
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 16:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Mam rudą koleżankę i jest wredna ale nie wszyscy rudzi tacy są Rozbawiony a co do blondynek to nic nie mam bo sama jestem blondynką xD hehe ale o sobie to się wypowiadać nie będę bo sobie opinie zepsuje. Język hehe
Edytowane przez Ariana dnia 23-01-2009 19:04
Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 16:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Mam przyjaciółkę blondynkę i osobiście nic do nich nie mam. ;d Jest inteligentna, potrafi mądrze się wypowiadać, zawsze można z nią porozmawiać i zawsze wie, co ma powiedzieć. Jest też trochę roztrzepana i zwariowana, ale to nic.
Osobiście nie znam naturalnej rudej, więc raczej nie będę się wypowiadać czy to co o nich mówią to prawda.
A jeśli chodzi o stereotypy, to strasznie mnie one denerwują. Nie każda blondynka musi być głupia, nie każdy facet myśli tylko o seksie. Na przykładzie niektórych gwiazd polskiego szołbiznesu (Jolanta R.) widać, że wcale nie trzeba być blondynką, żeby cały kraj uważał cię za idiotę. ;]
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Tonks2812 F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 16:40
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Dziedzic Ravenclaw
Punktów: 6047
Ostrzeżeń: 0
Postów: 219
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

No cóż ja jestem ciemną blondynką ;] ale mówię Wam tak jest jeszcze gorzej, bo moi znajomi żartują sobie 'nie dosyć, że blondynka, to jeszcze ciemna' ;p kurczę, a ja nie mam dystansu do siebie i strasznie nie lubię takich stereotypowych kawałów i strasznie się irytuję. Może dlatego, że to prawda? ja po po prostu nie chcę być odbierana (nawet w żartach) jako głupia. Jestem typem intelektualistki, uwielbiam, czytać książki, dowiedzieć się coś nowego i nie chcę, żeby inni postrzegali mnie w inny sposób, bo lubię swój styl życia ;p
Co do rudych, nie znam, ale wiadomo, że to tylko stereotypy. Nie wierzę w takie rzeczy.

__________________
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.

hogsmeade.pl/tiara,ravenclaw,ona.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~INVISIBLE F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 16:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 176
Ostrzeżeń: 0
Postów: 51
Data rejestracji: 28.09.08
Medale:
Brak

Myślę, że kolor włosów nie ma żadnego znaczenia. Moim zdaniem zawsze były ośmieszane ładne dziewczyny przez zazdrość, każdy wie, że rude i blond są ładne xD, dlatego wymyślili im, że są głupie. Choć zgadzam się z tezą, że NIEKTÓRE farbowane blondynki są niekiedy lekko ograniczone (delikatnie mówiąc).Jednak nie można oceniać ludzi po kolorze włosów, czy skóry. Sama mam blond włosy (ciemne) Rozbawiony , niespecjalnie przejmuję się docinkami, czy kawałami. Mam do siebie dystans, często sama wyśmiewam własną głupotę, a jak inni opowiadają mi tego typu dowcipy śmieję się głośniej niż osoba opowiadająca. Zwykle kończy się to irytacją dowcipnisia niż moją obrazą.
Wyślij prywatną wiadomość
~karolina123 F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 19:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1002
Ostrzeżeń: 0
Postów: 445
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

Rude- twardy charakterek
Blond-głupie

Sterotyp,głupi stereotyp,każdy jest inny i to jaki ma charakter i czy jest inteligentny nie zależy bynajmniej od koloru włosówxd

'nie dosyć, że blondynka, to jeszcze ciemna


Tez to słyszałam;D
__________________
"Co nie jest życiem, wykorzeniam
by kiedyś martwą nie umierać"

"Z punktu widzenia aerodynamiki
trzmiele nie maja prawa latać,
tyle że trzmiele o tym nie wiedzą,
wiec latają sobie dalej."
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 19:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

często właśnie ludzie oceniaja, że jak blondynka to głupia, ale znam mnóstwo dziewczyn o takich włosach i są naprawdę inteligentne i madre, a to, że znam też kilka blondynek jak z dowcipów to już swoją drogą Oczko
__________________

Żeby docenić wartość jednego roku,
zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca,
spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny,
zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty,
zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy,
zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy,
zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.
Czas na nikogo nie czeka.
Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy.
Dziel go ze szczególnym człowiekiem
- będzie jeszcze więcej wart.
Wyślij prywatną wiadomość
~Silencia F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 02:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1308
Ostrzeżeń: 1
Postów: 183
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Znam kilka blondynek. Jedna jest fałszywa, ale reszta jest spoko. Bardzo je lubię. Niektóre są trochę roztrzepane, ale ogólnie są mądre. Potrafią się wypowiedzieć.
Żadnej rudej [naturalnej] nie znam, ale nie sądzę żeby były wredne. Przynajmniej nie wszystkie. ;d
__________________
e.deviantart.net/emoticons/d/dummy.gif
http://www.photoblog.pl/corset Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 02:41
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Hm. Ja znam w sumie duużo blondynek. I niektóre są fajne, madre etc, a niektóre to typowe barbie :D.
Rude osoby też znam. Konkretniej tylko trzy, ale to pominmy. Dwie dziewczyny są fajne, a jeden chłopak, jak mówią 'co rude to wredne' właśnie, taki wredny jest. Cóż.
I Ja akurat nie przejmuje sie tymi stereotypami. Happy
__________________
userserve-ak.last.fm/serve/_/33542709/John+Frusciante.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Olaa F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 11:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 362
Ostrzeżeń: 0
Postów: 145
Data rejestracji: 10.11.08
Medale:
Brak

Mówi się że blondynki są głupie, a rude wredne. Mam w klasie bardzo bardzo mądrą dziewczynę, umie wszystko i jest blondynką. Myślę że w tym powiedzeniu bardziej chodzi o farbowane blondynki, na szpileczkach w miniówkach w futerku...coś w stylu Dody.
Tylko przez miesiąc znałam rudą dziewczynę i trudno mi się wypowiadać, ale była okropnie wredna!!!!
__________________
Ohana znaczy rodzina, a w rodzinie nikogo się nie porzuca.
^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Karola__94 F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 11:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 631
Ostrzeżeń: 1
Postów: 317
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

ja na szczęscie nie jestem ani ruda ani blondynką więc do mnie się nie przyczepiają ale nie raz widziałam jak takie debile przyczepiali się do takiej blondynki i mówili ze jest glupia etc. Ja osobiscie uważam to za durnote nie wiem co to za "mądry" człowiek to wymyślił ale dla mnie jest po prostu żałosny i żałośni są ludzie którzy też tak uwarzają bo równie dobrz i brunetki niektóre mogą być glupie a moja kumpela z klasy jest blonsynką a ma njalepsze oceny w klasie to zależy od osoby a nie od koloru włosów inteligencja człowieka
Wyślij prywatną wiadomość
~Nicolette F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 13:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak

No cóż, ja jestem brunetką, ale nic do blondynek i rudych nie mam. Według mnie, te przesądy są wymyślone po prostu przez jakiegoś kretyna, któremu się nudziło. Znałam niegdyś pewną rudę dziewczynę i była bardzo sympatyczna. Mam również w klasie pewną inteligentną i bystra blondynkę, więc nie wierze w te przesądy. Kolor włosów nie zależy od charakteru człowieka...a przynajmniej w większości przypadków, gdyż nie przeczę, że zdarzają się wyjątki ;]
__________________
*

Inspektor Lestrade: W kolejnym życiu byłbyś dobrym przestępcą.

Sherlock Holmes: Tak, a pan świetnym policjantem.
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
N
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 13:14
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Ja mam zdanie na ten temat następujące: uważam, że to są głupie stereotypy, które prawie nigdy się nie sprawdzają. Powtarzam prawie. I rzadko spotykam się z tym, żeby się sprawdzały, ale miałem takie sytuacje, znałem ( i znam) głupie blondynki i wredne rude. Osobiście kolor włosów jest dla mnie ważny ale z powodów wyglądu, a nie jakichś tam powiedzonek i stereotypów. Ale najbardziej to lubię szatynki Rozbawiony.
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 14:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Rude - wredne, blondynki - głupie... Cóż za bezsensowny przykład stereotypowego myślenia! Jako zagorzała przeciwniczka stereotypów, ani trochę się z tym nie zgadzam. Poza tym, znam wiele blondynek i kilka rudych. Ani tu, ani tu stereotyp się nie sprawdza. Znam blondynki, które potrafią naprawdę inteligentnie się wypowiadać, choć kojarzę też przypadki odpicowanych lalek (ale w tym przypadku kolor włosów nie gra roli). A rude... Znam trzy - dwie zbyt nieśmiałe, aby były choć trochę wredne, a jedna to naprawdę świetna przyjaciółka.
W ankiecie zaznaczyłam "Mnie to obojętne", bo naprawdę, gdy kogoś poznaję, nie zwracam uwagi na kolor włosów, lecz na kilka innych czynników. W końcu, co to za różnica, czy jesteś blondynką czy szatynką...? Według mnie żadna.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 15:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Tak według mnie to kolor włosów nie ma najmniejszego wpływu na charakter człowieka więc są to zwykłe stereotypy.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 20:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nigdy nie lubilam stereotypów. I w tym przypadku nie zgodzę się z tym, że jak blondynka to pusta, głupia i rozgarnięta, a jak ruda to wredna, fałszywa i złośliwa. Zupełnie nie rozumiem, skąd się to bierze i kto takie głupie 'powiedzenia' wymyśla. Powiem szczerze, że nie znam wielu rudych dziewczyn - jestem 'bliżej' z jedną dziewczyną starszą ode mnie o dwa lata, ale jest ona naprawdę świetną koleżanką, z wielkim poczuciem humoru i nigdy, z tego co wiem, nie sprawiła nikomu przykrości. Szczerze powiedziawszy, to w moim otoczeniu częściej można spotkać się z wrednością u szatynek niż u rudych. Podobnie blondynki - owszem, często można się spotkać z typowymi plastikami, ale to przecież nie oznacza, że od razu wszystkie dziewczyny o tym kolorze włosów są puste i mają wszystkich w dupie, a jedyne, co je interesuje, to nowe tipsy i tona tapety na twarzy.
Sama jestem blondynką i jakoś nie myślę, abym niemyśląca. Owszem, zdarzy mi się czegoś zapomnieć, gdzie co położyłam, a okazuje się, że to leży blisko mnie, ale to raczej nie ma jakiegokolwiek związku z moim kolorem włosów. Nigdy jednak nie miałam jakichś nieprzyjemności - raczej większość postrzega mnie jako osobę, która ma coś do powiedzenia i ma jakąś tam wiedzę. ;p

Edytowane przez Cee dnia 14-08-2009 22:57
Wyślij prywatną wiadomość
!Martucha F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 21:05
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 799
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Cóż, sama jestem rudą osobą. ^^
Potrafię być bardzo wredna, ale wtedy nie lubię siebie samej.
Lubię ironizować, ale bez przesady. ;P
Wkurza mnie to powiedzenie, że co rude to fałszywe i wredne, bo ludzie, z którymi się zapoznaję, oceniają mnie od razu po wyglądzie, a tak w istocie nie jest, tak myślę. ^^
Moi przyjaciele, znajomi i rodzina wiedzą jaka jestem, inni ludzie mnie nie interesują. Wredny

Co do blondynek, to mam zdanie tak jak wyżej. Nieobiektywne ocenianie kogoś po kolorze włosów może bardzo być przykre, nie każdy umie olać czyjeś słowa, no nie?

Nie wierzę w takie stereotypy, kolor włosów w żadnym stopniu nie wpływa na charakter człowieka. Happy
Wyślij prywatną wiadomość
!Guardian F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 21:10
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 20057
Ostrzeżeń: 1
Postów: 705
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Medal

A to nikt nie słyszał tutaj, że rude to zawsze fałszywe??? ; d

Cóż, mimo, że nie ufam stereotypom, to akurat ten jakoś mnie śmieszy[wybaczcie]ł. Co do blondynek, to różne spotkało się. Były i plastiki, ale były też i inteligentne. A wniosek jest tylko jeden - najlepsze są brunetki ;d

No, ale tak czy siak, kolor włosów tu nie ma wpływu. Tyle...
Wyślij prywatną wiadomość
~Aranoisiv F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 21:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3393
Ostrzeżeń: 0
Postów: 819
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Kolor włosów nie ma żadnego wpływu na charakter człowieka. Żadnego.

A co do kawałów - ludzie musieli wybrać coś do opowiadania. Po prostu - Jaś to główny bohater, baby przychodzą do lekarzy, a blondynki są głupie.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT