Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 353
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Sport
»»» WF - upragniona lekcja czy istny koszmar?
Drukuj temat · WF - upragniona lekcja czy istny koszmar?
~tarantula head F
Dodany dnia 20-01-2012 13:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1273
Ostrzeżeń: 0
Postów: 350
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

Jeśli gramy w piłkę ręczną, koszykówkę, bądź siatkówkę, to TAK, uwielbiam wf. Ale gdy nauczyciel se wymyśli tańczenie walca lub poloneza, albo ćwiczymy gimnastykę z głupim układem na ławce, to nie lubię. Najchętniej, to bym w ogóle nie ćwiczyła. Ale jeśli chcę mieć 5 na koniec roku, muszę ćwiczyć -.-
__________________
38.media.tumblr.com/tumblr_mbl68vCVQE1r23joco4_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Luniaczekk F
Dodany dnia 28-01-2012 21:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 475
Ostrzeżeń: 0
Postów: 219
Data rejestracji: 11.01.12
Medale:
Brak

Zdecydowanie upragniona lekcja. Taka odskocznia od siedzenia w ławkach. Język Moje ulubione spory to nie zmiennie od 5 klasy siatkówka i ręczna. W biegach i skoku w dal też całkiem nieźle mi idzie. ;]
__________________
24.media.tumblr.com/92ed4925adaeb35931b88c74b389d3b2/tumblr_mh5r1mKji71qglajzo1_r1_500.gif

Edytowane przez Luniaczekk dnia 28-01-2012 21:37
Wyślij prywatną wiadomość
~Martita F
Dodany dnia 14-02-2012 23:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1562
Ostrzeżeń: 0
Postów: 881
Data rejestracji: 27.01.12
Medale:
Brak

Nigdy nienawidziłam WF-u i przez całe gimnazjum i liceum (chyba nawet pod koniec podstawówki) na niego nie chodziłamOczko
__________________
POZDRAWIAM CIĘ drogi Gościu!!!!Rozbawiony
Jeśli masz do mnie jakieś pytania to zapraszam: http://hogsmeade....ad_id=8161

pu.i.wp.pl/k,NzQ0NTMyMTMsNDg4NzkyMTg=,f,957095_Lordek_Voldemortek_big.jpg

bi.kotek.pl/bloxlite/f640x640/38/87/684b1f3799.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Lily Evans Potter F
Dodany dnia 04-03-2012 12:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1208
Ostrzeżeń: 0
Postów: 248
Data rejestracji: 05.02.12
Medale:
Brak

Gdy byłam w podstawówce nienawidziłam WF-u, robiłam wszystko żeby nie ćwiczyć, byłam bardzo słaba z tego przedmiotu. W wakacje przed gimnazjum bardzo dużo ćwiczyłam. Jak poszłam do gimnazjum okazało się, że jestem bardzo dobra. Teraz jestem najszybszą dziewczyna w klasie i najlepiej grająca w kosza. Kocham WF!
__________________
Gdy rozum śpi, budzą się upiory - Goya

Są dwa sposoby na zycie. Jeden to życie tak, jakby nic nie było cudem. Drugi to życie tak, jakby wszystko było cudem - Albert Einstein

Pozdrawiam Cię drogi Gościu

userserve-ak.last.fm/serve/252/61560135.gif


28.media.tumblr.com/tumblr_lt5mysrREb1qhigt0o1_500.gif

24.media.tumblr.com/tumblr_le2yoijEop1qei4vno1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~martaworska F
Dodany dnia 04-03-2012 12:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 103
Ostrzeżeń: 0
Postów: 57
Data rejestracji: 26.02.12
Medale:
Brak

W sumie to wiele zależy od tego co na wf-ie robimy Oczko Ja lubię grać w kosza i ręczną, za to nienawidzę biegów Oczko Ale wf jest potrzebny, gdyż gdyby nie on to nie wiem czy chciałoby mi się coś robić po szkole, oprócz jazdy na rolkach Oczko
__________________
marta Dowcipniś
Wyślij prywatną wiadomość
~HermionaGranger99 F
Dodany dnia 04-03-2012 12:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 98
Ostrzeżeń: 0
Postów: 35
Data rejestracji: 17.01.12
Medale:
Brak

Ja lubię wf, choć czasami mnie męczy. Jest fajny ale zdecydowanie wolę chemię, fizykę, matematykę, biologię i technikę. No cóż kocham to czego większość nienawidzi... Ale wf jest potrzebny po to żeby nie być taką ofiarą losu jak niektórzy...
Jęzor
__________________
Mimo, że to już koniec Harry i tak pozostanie częścią mnie...
Wyślij prywatną wiadomość
~Evans558 F
Dodany dnia 05-04-2012 22:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1246
Ostrzeżeń: 0
Postów: 286
Data rejestracji: 28.12.11
Medale:
Brak

W podstawówce to był koszmar. Nie lubiłam tego babska od wuefu, ze wzajemnością zresztą. Ale szanowałam ją jako nauczyciela i w końcu wyszło na moje Rozbawiony. Nauczycielka zaczęła się odnosić do mnie poprawnie, bo dotąd było tylko wydzieranie się, że nie mam kondycji ect. Teraz, w gimnazjum, jest inaczej. Nauczyciel może nie żaden najlepszy, ale przynajmniej jak mu powiesz, że się źle czujesz, to cię nie zmusza do biegania. Przez całą II klasę gramy w siatkówkę. Na początku bokiem mi wyłaził ten sport, ale teraz zaczynam czerpać z niego przyjemność (oczywiście, jeśli w mojej drużynie nie ma frajerów). Podobnie mam z bieganiem. Kiedyś przebiegnięcie tych pięciu minut dookoła trybun na hali to był horror. Teraz, mimo że moje problemy zdrowotne dają potem o sobie znać, bieg sprawia mi przyjemność. Kiedy po raz pierwszy przebiegłam te pięć minut, bez przerwy w miejscu, gdzie nauczyciel nie widzi, jak dotąd robiłam, byłam taka wyczerpana, że wuefista chciał mnie wysłać do pielęgniarki xD. A teraz staram się nie narzekać na ten sport i ćwiczyć go jak najczęściej.
Inna sprawa jest podczas gimnastyki. Skakanie przez kozła, skrzynia, przewroty, stanie na rękach... brrr. Nienawidzę tego. Bogu dzięki, że te zajęcia są tylko raz w tygodniu, reszta to zajęcia sportowe. Dzięki temu na wuef już nie narzekam, ale lubię go tylko w 75%. Wszystko psuje gimnastyka.

__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!


25.media.tumblr.com/tumblr_luqargTJzo1r1gjf0o6_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
Dodany dnia 22-08-2012 09:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

Lubię wf ale bez bieganiaUśmiech No ale jak mus to mus.
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
Dodany dnia 05-04-2013 00:23
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

No cóż, pomijając klasy I-III, miałam w swoim życiu 4 nauczycieli wychowania fizycznego - 2 kobiety (jedna krótko po studiach, druga w średnim wieku) w podstawówce i gimnazjum i 2 facetów (jeden tuż przed emeryturą - odszedł na nią po roku mojej edukacji w LO, drugi tuż po studiach), na żadne z nich absolutnie nie mogę narzekać. Wiadomo, bywało różnie - czasem się nie chciało ćwiczyć i organizowało lewe zwolnienia, czasem się udawało kontuzję, niedysponowanie, wlewało wodę do nosa żeby wywołać katar albo smarowało dolne powieki wkładem do sztyftu do nosa żeby spojówki się zaczerwieniły, sugerując chorobę^^...
Ale, ale. Miałam szczęście i do klasy - w gimnazjum salę dzieliłyśmy często z jedną z równoległych klas - tam ćwiczyły raptem 3-4 dziewczyny, reszta niczym gwiazdy, w szpilkach siedziała na ławkach. U nas było bardziej swojsko - wszystkie wybiegane, upocone jak dzikie świnie (Rozbawiony) i gotowe do walki na śmierć i życie. Najbardziej lubiłam wszelkie gry zespołowe, poza siatkówką. W kosza, unihokeja (ach, te siniaki na piszczelach...), ręczną, 2 ognie, palanta, mogłam grać bez przerwy. Skoki przez kozła, skrzynię, wzwyż i w dal - też wspominam pozytywnie. Ale jakieś nieszczęsne drążki, podciąganie, przewroty na nich, stanie na rękach - brrr, koszmar. W życiu nie opanowałam umiejętności zrobienia gwiazdy. Ten pierwszy wuefista w LO nie rozumiał, że można nie umieć stanąć na rękach i pojawił się konflikt, ale nadrobiłam frekwencją Oczko
O, nie znosiłam biegania na stadionie i w parku. Tzn w podstawówce byłam jeszcze w reprezentacji szkoły na gminnych biegach przełajowych, ale potem niczym po równi pochyłej stoczyłam się na dno. Wtedy na szczęście cała klasa była już na dnie, nie odstawałam specjalnie od reszty. Różnica była taka, że one szły przez ten stadion szybkim marszem, a ja schodziłam z bieżni po jednym okrążeniu i musiałam za to pisać karne kartkówki. To był czas, kiedy interesowałam się historią sportu i podanie m.in. miast-organizatorów Igrzysk Olimpijskich i dat tych Igrzysk, nie były problemem. Żyć, nie umierać. Generalnie w przypadku wf-u jest jak z innymi przedmiotami - absolutnie wszystko zależy od nauczyciela. Jeśli nauczyciel potrafi stworzyć fajną atmosferę, to i uczniowie będą lepiej nastawieni Uśmiech
__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Harry__Weasley F
Dodany dnia 25-05-2013 22:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 88
Ostrzeżeń: 1
Postów: 63
Data rejestracji: 26.02.13
Medale:
Brak

Uwielbiam WF, jest to moja ulubiona lekcja Język Najbardziej lubię grać w 2 ognie, palanta, czy choćby w siatkówkę. Lubię też tenis stołowy, kiedyś się nim bardzo interesowałem, a teraz już nie bardzo. Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony Rozbawiony
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów

Kretynizmu Puchonów

i od wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów

Chroń nas Gryffindorze!
POZDROWIENIA DLA CIEBIE, drogi Gościu

ZARAZ KRUM ZROBI BUM
Wyślij prywatną wiadomość
~Aga200002 F
Dodany dnia 26-05-2013 10:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 395
Ostrzeżeń: 0
Postów: 261
Data rejestracji: 19.03.13
Medale:
Brak

Ja nie lubię WF-u. Głównie ze względu na nauczycielkę, ale sport sam w sobie jest niezły. Niestety nie chodzimy na basen, na rolki, mało gramy w siatkówkę, a nigdy w batbintona. czasem naprawdę nie lubię WF-u.
__________________
Pozdrawiam Was Alexandra i HarryItMe, oraz Ciebie drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~Victim F
Dodany dnia 26-05-2013 10:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1579
Ostrzeżeń: 0
Postów: 377
Data rejestracji: 03.07.12
Medale:
Medal

Zależy od nauczyciela. Np teraz mamy zastępstwa, nauczyciel jest ŚWIETNY, wszyscy są zmęczeni, ale i tak się cieszą, bo lekcje są prowadzone ciekawie, fajne są zabawy, a ostatnio Pan z nami w kosza zagrał nawet Rozbawiony
A ten właściwy nauczyciel, który wróci we wrześniu, nigdy by pewnie nie zagrał, tylko cały czas narzeka, że nic nie umiemy, każdego się czepia... W dodatku daje taki wycisk i żadnej przyjemności w tym nie ma. Chciałabym, żeby ten nowy dłużej został...
__________________
31.media.tumblr.com/a93c3567e09506671fd5d2e9c640dbf4/tumblr_mztmp3fg1z1t6g372o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Padmatiss F
Dodany dnia 26-05-2013 11:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 9
Ostrzeżeń: 0
Postów: 3
Data rejestracji: 23.05.13
Medale:
Brak

Lucexide napisał/a:
Nienawidziłam WF-u. Przynajmniej w byłej szkole. W 4 i 5 byłam jedną z najgorszych osób z WF. W 6 klasie trochę się poprawiło, ale dziewczyny darły się na mnie cały czas, jak niechcący upuściłam piłkę, śmiały się ze mnie i kpiły w szatni. Często kłamałam, ze nie mam stroju, żeby nie dać im pretekstu do śmiania się ze mnie. I właśnie przez to nie znosiłam WF-u.
A jak będzie w nowej szkole to zobaczymy...


Ja mam niestety tak samo :c Może nie jestem najgorsza z klasy ale doskonałym pośmiewiskiem...Mam okropną klasę w sprawach w-fu. Może jeszcze da się jeszcze pograć z chłopakami(mamy z nimi w poniedziałki) ale z dziewczynami to nigdy ;D W pierwszym semestrze uczyła nas milsza nauczycielka,która była bardzo sprawiedliwa i wszystkich oceniała tak samo,po za tym była naszą wychowawczynią.Cała szkoła ją lubiła i nawet wygrała konkurs na najlepszą nauczycielkę tej szkoły ;D Ale kiedy poszła na urlop zdrowotny i przyszła nowa wuefistka było okropnie.Starałam się jak najczęściej nie ćwiczyć Kotecek Ale nie dawno doszedł nowy nauczyciel p.Michał też wuefista i raz mieliśmy z nim zastępstwo i widać że nie chciał zrobić tej lekcji na odwal xD Mnie zapamiętał jako tą co lubi siatkówkę bo przy sprawdzaniu obecności pytał jaki sport lubimy najbardziej Rozbawiony Od jego lekcji polubiłam w-f , choć nadal nie jest moją ulubioną lekcją...
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
Wyślij prywatną wiadomość
~bochenek89 F
Dodany dnia 26-05-2013 12:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 506
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Medal

Nigdy nie byłam wysportowana, nie bardzo radziłam sobie z grą w siatkówkę czy koszykówkę, nie lubiłam również biegać. Mimo tego w szkole podstawowej lubiłam wf. To była zabawa wymagająca wysiłku, atmosfera na zajęciach była fajna, z same lekcje były ciekawe. Niestety w gimnazjum i w liceum było już inaczej. Dziewczyny traktowały różne rozgrywki bardzo poważnie, była ostra rywalizacja. Liczyły się wyniki, kto wygra, a kto zostanie pokonany. Z tego powodu przeważnie wybierano mnie do drużyny jako ostatnią i często kierowano do mnie obraźliwe (a nawet wulgarne) uwagi, na które panie nauczycielki nie reagowały. W gimnazjum i w liceum czułam się podczas wf-u koszmarnie, to już nie był czas na zabawę, tylko czas walki o najlepsze wyniki i osiągnięcia.
__________________
67.media.tumblr.com/49bc610d5189f4e1c93116d8aa7b92d9/tumblr_ohbmm0gfJ71tjbzooo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Kadmus Peverel F
Dodany dnia 31-07-2013 10:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Goblin
Punktów: 27
Ostrzeżeń: 1
Postów: 63
Data rejestracji: 30.07.13
Medale:
Brak

Jako lekcja jest ok ale nie lubie mojego nauczyciela
Wyślij prywatną wiadomość
~HagridPL F
Dodany dnia 05-08-2013 22:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 401
Ostrzeżeń: 0
Postów: 218
Data rejestracji: 06.08.12
Medale:
Brak

Lubie WF, nie trzeba nic pisać, można pograć, najlepiej jeżeli gramy w piłkę Oczko Ale jednak najgorsza jest moja szatnia, straszny tłok, jeżeli lekko się spóźnie to bardzo trudno znaleźć miejsce :\ dorobili by jakieś ławki albo coś. Ale tak to lubię WF.
__________________
"Jesteś czarodziejem, Harry"


Witaj drogi Gościu , Trzymaj się


3.bp.blogspot.com/-2wp8gZIrOxU/TiCWwEBsGOI/AAAAAAAAAHs/-LGgKzCVpro/s1600/Hagrid.gif

"Co ma być, to będzie, a jak już będzie, to trzeba się z tym zmierzyć." - Hagrid


"Harry potter w jednym słowie: Klej" -Robbie Coltrane


goodbooksandgoodwine.com/wp-content/uploads/2012/06/tumblr_m5d6m1IMfE1r81kbyo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~ceresxxx F
Dodany dnia 06-08-2013 09:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Kierowca Błędnego Rycerza
Punktów: 912
Ostrzeżeń: 0
Postów: 215
Data rejestracji: 03.06.13
Medale:
Brak

Nawet lubiłam wf w zeszłym roku.Mięliśmy normalne lekcje, wiadomo czasem trochę się pomęczyliśmy, ale ogólnie było w porządku.W tym roku szkolnym mięliśmy nowego nauczyciela wf.Kompletnie nic nie robiliśmy tylko ciągle graliśmy w zbijaka, 2 ognie i piłkę nożną.Nawet lubiłam te gry, ale jak się w nie gra przez cały rok, to mogą porządnie obrzydnąć.
__________________
ceresxxx
Wyślij prywatną wiadomość
~Bou F
Dodany dnia 06-08-2013 13:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2195
Ostrzeżeń: 1
Postów: 682
Data rejestracji: 27.04.10
Medale:
Brak

Wf kojarzy mi się niestety z kompromitacją i utratą godności.. Smutny Niedawno jednak zaczęłam tańczyć i ogólnie więcej się ruszać, więc kondycję mam też lepszą. Rozbawiony Co nie znaczy, że zaczęłam lubić wf. xD Lubię ćwiczyć ale nie w szkole.
__________________
Bou Kotecek Sowa

media.tumblr.com/00cbcb82f4b1147f9ba3262d2bdfc851/tumblr_mtmatfNNo81qgb6q0o1_500.gif

news.mtv.it/files/2014/02/awkward-jenna.png

molpi.org/public/uploads/37b1ddbb9a269ab1ef0686331fe138d199037917.png
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
Dodany dnia 09-08-2013 11:03
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Przypominam tylko, żeby swoje wypowiedzi UZASADNIAĆ. Posty typu "Nie cierpię tej lekcji" lub "jest spoko" będą uznane za spam i bezwzględnie kasowane.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png

Edytowane przez mniszek_pospolity dnia 09-08-2013 11:05
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT