Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 330
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Ulubiony serial
Drukuj temat · Ulubiony serial
~Helltrix13 F
Dodany dnia 13-08-2012 16:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Lord
Punktów: 3021838
Ostrzeżeń: 2
Postów: 104
Data rejestracji: 20.03.11
Medale:
Brak

Uwielbiam seriale, ale tylko te z rynku zagranicznego. Nasze rodzime mnie nie porywają, chociaż w dużej mierze to od nich zaczęło się oglądanie. Ze wszystkich najlepsze "Grey's Anatomy" - ale tylko gdzieś pod koniec 6-stego sezonu. Obecnie zrobiła się już kaszana, ale z sentymentu śledzę dalej. Desperate Housewives - wszystkie sezony na bieżąco, świetna dawka czarnego humoru i humoru w ogóle (szkoda, że już się skończył ;_ Oczko. How I Met Your Mother - genialne, odkryte tego lata, już czekam na wrzesień! ;>
__________________
Wyślij prywatną wiadomość
~Emma17 F
Dodany dnia 31-08-2012 20:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 750
Ostrzeżeń: 0
Postów: 302
Data rejestracji: 05.09.08
Medale:
Brak

Za polskimi serialami za bardzo to nie przepadam.Takie M jak milosc czy Klan to nie dla mnie.Ale za to to uwielbiam Glee,American Horror Story i Gossip Girl.Glee kocham za to jak pokazali jak nawet najwiekszy loser moze zostac bohaterem i uwielbiam jak przerabiaja nawet najwieksze klasyki hitowe, American Horror Story jest poprostu swietny czesto zamykalam oczy ze strachu strasznie wciaga a Gossip Girl kocham za poprostu wszystko.Wszystko jest tam takie pokrecone a postacie przezywaja naprawde zwariowane przygody i to tyle.
__________________
37.media.tumblr.com/4139da00a864038fab14b2f94294063c/tumblr_n4d9fqlkDb1ruwssto1_250.gif
I have been a hostage in King s Landing, a plaything for Joffrey to torture,
for Queen Cersei to torment.

24.media.tumblr.com/6372820e8ce2791ca395604969b975dd/tumblr_n4d9fqlkDb1ruwssto2_250.gif

They beat me, they humiliated me, they married me to the Imp. I had NO friends in King's Landing...except one...
Wyślij prywatną wiadomość
~bochenek89 F
Dodany dnia 04-09-2012 17:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 506
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Medal

W te wakacje znalazłam jeszcze 2 seriale, które bardzo mi się spodobały Oczko
Mentalista- postać Patrick'a Jane'a jest rewelacyjna. Trochę bezczelny i arogancki, często sam łamie przepisy, ale z drugiej strony ma w sobie to coś, dzięki czemu nie da się go nie lubić. plusem są też ciekawe zagadki kryminalne, które zespół z CBI musi rozwiązać.
Przygody Merlina- trochę dziecinny, ale mnie zaciekawił. Ma wiele zabawnych momentów, a Anthony Head genialnie odegrał rolę Uther'a Pendragon'a.
__________________
67.media.tumblr.com/49bc610d5189f4e1c93116d8aa7b92d9/tumblr_ohbmm0gfJ71tjbzooo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
Dodany dnia 04-10-2012 11:20
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Chyba zacznę przygodę z kolejnym Star Trekiem, tym razem Voyager (The Next Generation i Deep Space Nine już mam za sobą i chętnie do nich wracam). Słyszałam, że 3 sezon jest dosyć ciekawy, więc znowu czeka mnie przebrnięcie przez pierwsze nudne sezony (tak jak zawsze bywa w ST).
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~verbena92 F
Dodany dnia 04-10-2012 12:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 402
Ostrzeżeń: 0
Postów: 190
Data rejestracji: 30.09.12
Medale:
Brak

PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW
ah ten Damon Rozbawiony
no i CZAS HONORU bo Pawlicki gra Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Fausta Malfoy F
Dodany dnia 20-11-2012 16:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1203
Ostrzeżeń: 1
Postów: 561
Data rejestracji: 17.08.12
Medale:
Brak

A ja lubię Świat według Bundych, Awatar legenda Aanga, Spongeboba i Tajemnice domu Anubisa. xd
Ostatnio nie gardzę też Przyjaciółkami, ale to dziwne, ponieważ seriale typu M jak miłość niespecjalnie mi odpowiadają. Ale jak kto woli ^^.
__________________
besty.pl/upload/file/1822905.gif
s14.postimage.org/rnaon0wb5/image.png25.media.tumblr.com/tumblr_mcks5pZrf41rhy1zzo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~HPiGlee F
Dodany dnia 11-12-2012 21:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 35
Data rejestracji: 11.12.12
Medale:
Brak

"Glee"- za co? Za ukazanie, że bycie innym jest czymś wyjątkowe, za optymizm, ale bez zbędnego przesłodzenia, za przepiękną oprawę muzyczną, za niezwykła obsadę, za bycie dumnym z bycia LOSEREM!
__________________
Snape: Czy pamiętasz, jak mówiłem, że ćwiczymy zaklęcia NIEWERBALNE, Potter?
Harry:Tak.
Snape: Tak, proszę pana.
Harry: Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, profesorze.


od przebiegłości Ślizgonów
od kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !


"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."

--------25.media.tumblr.com/tumblr_me3moskVK91qidrf8o9_250.gif-------------------------------------------------------------
Wyślij prywatną wiadomość
`Czarodziejka F
Dodany dnia 12-12-2012 00:36
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11092
Ostrzeżeń: 0
Postów: 861
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal Medal Medal

HPiGlee napisał/a:
"Glee"- za co? Za ukazanie, że bycie innym jest czymś wyjątkowe, za optymizm, ale bez zbędnego przesłodzenia, za przepiękną oprawę muzyczną, za niezwykła obsadę, za bycie dumnym z bycia LOSEREM!


Taak! Podpisuje się pod tym rekami i nogami! Bardzo fajny serial. To, że się jest nieco innym od reszty, to nie znaczy, że jest się gorszym.

Ja oglądam jeszcze: "Tajemnice Smallwille", " Zaginiony Świat", "Dynastia Tudorów", "Andromeda", "Nie z tego świata".
A z polskich seriali: "Czas Honoru" - jedyny, sensowny serial, który pokazuje prawdziwe losy ludzi i realia tamtych czasów.
__________________

CRAZY WITCH TRIO!
Czarodziejka dark shadow Sailor Mars
Wyślij prywatną wiadomość
~blackness F
Dodany dnia 12-12-2012 14:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 218
Ostrzeżeń: 0
Postów: 80
Data rejestracji: 15.11.12
Medale:
Brak

Pamiętam te czasy kiedy się oglądało ' M jak Miłość'. Teraz rzadziej oglądam seriale. Czasami Rodzinka pl. Podobał mi się Doktor House, ale nie mam jak go teraz oglądać.
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
Dodany dnia 24-01-2013 18:47
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Posty z samym tytułem albo takie typu "Oglądam 'Klan', jest super" będą kasowane.
__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.

Edytowane przez raven dnia 14-04-2013 19:16
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
Dodany dnia 27-01-2013 16:50
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

A ja najmilej wspominam "Odwróconych" z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. Poza tym bardzo lubię spojrzeć na "Pitbulla", "Skazanego na śmierć" czy ostatnio "Paradoks"... z tych mniej sensacyjnych to chyba "Pierwsza miłość" - nie wiem dlaczego Oczko
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Patricia F
Dodany dnia 04-02-2013 13:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 243
Ostrzeżeń: 0
Postów: 90
Data rejestracji: 07.07.12
Medale:
Brak

Ulubione są oczywiście "Pamiętniki Wampirów". Jeżeli jednak nie przekonuje Cię szybka akcja i związki głównych bohaterów, to przekona Cię Ian Somerhalder bez koszulki. Naprawdę Uśmiech
A drugim jest Dr. House. Przez wszystkie sezony nie przeklinał, a jednak jego wypowiedzi były doskonale sarkastyczne. Jest moim mistrzem jeżeli właśnie o to chodzi.
No i Glee. Nie licząc świetnie dobranych piosenek, ten serial daje kopa do działania. Jest naładowany pozytywną energią i pokazuje, że nawet będą frajerem możesz znaleźć przyjaciół i wybić się na szczyt.

Edytowane przez Patricia dnia 04-02-2013 13:59
Wyślij prywatną wiadomość
~Aga200002 F
Dodany dnia 29-04-2013 14:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 395
Ostrzeżeń: 0
Postów: 261
Data rejestracji: 19.03.13
Medale:
Brak

Oglądam głównie Ranczo, bo jest się z czxego pośmiać ale też Ojca Mateusza i Komisarza Alexa. Trzymają w napięciu a ja lubię zagadki kryminalne
__________________
Pozdrawiam Was Alexandra i HarryItMe, oraz Ciebie drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~AzazelRaven F
Dodany dnia 29-04-2013 15:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 84
Ostrzeżeń: 0
Postów: 17
Data rejestracji: 25.04.13
Medale:
Brak

W odróżnieniu od wielu z was nie lubię polskich seriali. Te wszystkie rancza, klany i inne żółwie ninja moim zdaniem są dla babć, które nie mają co robić tylko ślinić się przed telewizorem. Najlepszy serial jaki oglądałem ( i nadal oglądam Rozbawiony) to jest supernatural. Opowiada on o 2 braciach winchester, którzy walczą z różnymi demonami, duchami i innymi dziwactwami. Cała akcja dzieje się w XXI wieku. Polecam Uśmiech inne seriale, które mnie zaciekawiły to "Castle", "Doctor Who" i "IT crowd". Pozdrawiam
Wyślij prywatną wiadomość
~kakat40 F
Dodany dnia 06-09-2013 19:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 505
Ostrzeżeń: 0
Postów: 52
Data rejestracji: 08.08.13
Medale:
Medal

Najlepsze jest CSI Rozbawiony Po prostu to jest rewelacyjne. Ale oglądam też Przepis na Życie, Nianię, Rodzinkę.pl. Uśmiech Ogólnie takie seriale dla rozrywki Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Sahem F
Dodany dnia 06-09-2013 20:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 919
Ostrzeżeń: 0
Postów: 190
Data rejestracji: 26.08.11
Medale:
Brak

Oglądam dużo seriali, głównie zagranicznych (te polskie są takie... No, nijakie xP). Jeżeli miałbm wybierać to byłyby to:
Downton Abbey bezapelacyjnie. Jeden z najlepszych seriali ostatnich czasów. Do tego jeszcze dochodzi Little Dorrit - dla miłośników Dickensa pozycja obowiązkowa. To z tych angielskich.
A z amerykańskiego rynku? Ulubione? LOST, Desperate Housewives, House MD
__________________
http://www.obliviate.wxv.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Tobu F
Dodany dnia 07-09-2013 03:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Charłak
Punktów: 14
Ostrzeżeń: 0
Postów: 4
Data rejestracji: 17.05.13
Medale:
Brak

U mnie uplasowały się jedynie zagraniczne takie jak ''Lost'' , ''Misfits'' , ''Heroes'' , ''Dexter''. Aktualnie zagłębiam się w ''Supernatural'' : )
Wyślij prywatną wiadomość
~BlackSpirit F
Dodany dnia 25-09-2013 20:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1141
Ostrzeżeń: 0
Postów: 271
Data rejestracji: 20.08.13
Medale:
Medal

Rzadko oglądam seriale, nie znoszę telenoweli typu Klan czy M jak miłość. Jak już coś obejrzę, to chcę się pośmiać albo pobac. A wiec od czasu do czasu włacze na:
-Detektyw Monk
- Ranczo
-Jas Fasola
- Swiat wg kiepskich
- Zaklinaczka duchów
Oto seriale, które cenię za poczucie humoru kub za mrożącą krew w żyłach akcję ( w przypadku Monka oba)
__________________
"Das Böse ist die Abwesenheit des Guten."
Wyślij prywatną wiadomość
~Priori Incantatem F
Dodany dnia 25-09-2013 22:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 919
Ostrzeżeń: 0
Postów: 269
Data rejestracji: 21.09.13
Medale:
Brak

Moim z kolei ulubionym serialem jest Świat według Bundych. Ten humor zawsze mnie rozwalał. All wkładający wiecznie rękę w spodnie na kanapie... ogólnie serial przesycony homorem oraz czarnym humorem! Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
Dodany dnia 07-11-2013 02:43
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Jeszcze niedawno wkręcałam się w kolejne seriale niczym gałęzie w szprychy rowerowe. Zwłaszcza w czasie studiów - kiedy zbliżała się sesja, albo był czas pisania pracy licencjackiej, mnóstwo czasu poświęcałam na ściąganie i oglądanie kolejnych seriali. Zazwyczaj docierały do mnie z opóźnieniem. Nie oglądałam "Magdy M" na bieżąco, kiedy emitował ją TVN (ba, nabijałam się z siostry, która się nią jarała), nie oglądałam "Chirurgów", kiedy lecieli w Polsacie. Wszystko to 'odkrywałam' kilka lat później. Fascynacja "Magdą M" była duża, ale na szczęście krótka - obejrzałam wszystkie sezony po 2 razy w ciągu miesiąca i mi się znudziło.
Potem w TV4 była emitowana moja serialowa miłość z dzieciństwa - "Na Południe" (Due South), wkręciłam się na tyle, że dniami i nocami ściągałam kolejne odcinki, wygrzebałam jakieś umierające forum o serialu i niemal wpadłam w depresję, że nie mogę jechać do Kanady na zlot fanów. Mam gdzieś płyty z wszystkimi odcinkami, ale na razie nie jestem w stanie do tego wrócić - za dużo było Bentona Frasera w krótkim czasie Oczko na fali miłości do przeszłości, postanowiłam pościągać sobie "Roswell - w kręgu tajemnic". W młodości obejrzałam pobieżnie kilka odcinków, pamiętałam, że Michael mi się podobał, a koleżanka bardzo się tym serialem jarała. No i to był błąd. Mit z dzieciństwa został zniszczony, serial opierał się na nudnej plastikowej grze aktorskiej, fabuła nie powalała... tylko Michael nadal był ładny Oczko a, no i plus taki, że była tam Katherine Heigl, którą polubiłam za rolę w "Grey's Anatomy".
Jakoś w międzyczasie zaczęłam oglądać właśnie "Grey's Anatomy" - oczywiście też sto lat po premierze. I to właściwie jeden z dwóch seriali, jakie w miarę systematycznie śledzę do dziś. Już bez tej radości i świeżości, co kilka lat temu, ale jednak. Myślę, że fakt, że każdy odcinek produkowany, czy też reżyserowany jest przez inne osoby, sprawia, że nie ma typowego dla tasiemców "zmęczenia materiału". Fabuła serialu mi się podoba, tempo i rzeczywistość akcji ratunkowych (tak inna od idyllicznych operacji w naszym rodzimym "Na dobre i na złe" ) - ok. Zaczynają przynudzać, ale czego się spodziewać w 10. sezonie?
No właśnie, "Na dobre i na złe". Po kilkuletniej przerwie, jakiś czas temu do tego powróciłam. Nie oglądam każdego odcinka, ale się zdarza. To już nie to "Na dobre i na złe", co przed laty, zmiany na plus, chociaż nadal bardziej to "Klan" niż "Chirurdzy" Oczko z polskich seriali na bieżąco oglądam tylko "Lekarzy" w TVN - głównie z sympatii do głosu i sposobu mówienia Magdaleny Różczki.
Na koncie mam też epizod z "Lost" - jakoś od połowy pierwszego sezonu. W trzecim albo czwartym przestałam jednak ogarniać, więc porzuciłam. W dzieciństwie nie było soboty bez "Beverly Hills 90210", na tapecie był "Świat według Bundych", "Sabrina - nastoletnia czarownica" i "Dharma i Greg". Nie wiem, czy faktycznie były tak fajne, jak mi się wydaje, czy tylko je tak zapamiętałam, ale właśnie nabrałam ochoty żeby do tego powrócić Oczko
__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT