Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 275
» Użytkowników online: 1

~agrohimzxc

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Film
~Ephileps F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2009 16:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 597
Ostrzeżeń: 1
Postów: 133
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Mam takie małe zapytanie do was ? Czy są osoby które pasjonują się filmem ? Osoby które z chęcią zaczynałyby i kończyły dzień od obejrzenia jakiegoś dobrego filmu ? Jeśli tak to rozpisujcie się na ten temat - piszcie co najchętniej oglądacie lub obejrzeć byście chcieli, jakich aktorów najchętniej oglądacie lub jacy reżyserzy wywołują u was największe emocje.
__________________
Master jest tylko jeden Cool
Nie SPAMUJ głupcze Zły
***Prawdziwi żołnierze nie umierają - schodzą do piekła aby się przegrupować.*** Oczko
img.userbars.pl/147/29366.png
i6.photobucket.com/albums/y246/adamn86/nomming.gif

***Sługami Boże jesteśmy Twymi w grobach, bo praw za życia równych nie ma.***

"Poza tym uważam że Kartaginę należy zniszczyć" Oczko

Edytowane przez Ephileps dnia 19-01-2009 16:47
Wyślij prywatną wiadomość
~93asia93 F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2009 17:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1844
Ostrzeżeń: 1
Postów: 300
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Medal

Czy są osoby które pasjonują się filmem ? Osoby które z chęcią zaczynałyby i kończyły dzień od obejrzenia jakiegoś dobrego filmu ?

Ooooch... ja z pewnością należę do takich osób!
Zaczynam więc rozpisywanie Oczko

co najchętniej oglądacie lub obejrzeć byście chcieli

Horrory. Uwielbiam to (np.: Egzocysta) Choć lubię też dramaty, typu Hooligans i filmy ze sztukami walki.
Na rozpoczęcie dnia obejzrałabym... Hmm... niech będzie pozytywnie, Lęk (Creep). Po przyjściu ze szkoły - coś wesołego, albo ze sztukami walki (Najlepsi z najlepszych, Tylko dla najlepszych, Shootfighter, Kickboxer, Karate Kid czy też 300 albo Cesartwo (Empire), albo z innej beczki - Camp Rock, Kopicuszek - roztańczona historia, Step up, Auta, Shrek, Grease, HP...) Na zakończenie dnia coś, co daje do myślenia, jak choćby wspomniane już Hooligans.

jakich aktorów najchętniej oglądacie

Z pewnością Bruce Willis, Matthew Fox, Orlando Bloom, Michelle Pfeiffer i Tom Hanks Uśmiech

jacy reżyserzy wywołują u was największe emocje.

A wiesz, nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Jeśli jakiś obejrzany przeze mnie film był denny, zapamiętywałam reżysera, którego filmów unikać (jak Kenny Ortega Bleee)
Chociaż... Jeśli będę miała już podać nazwisko, to filmy reżyserowane przez Matthew Diamonda są wg mnie w większości bardzo fajne.
http://chomikuj.pl/Mephistopholes Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Van_Tassel F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 27-02-2009 16:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Postów: 442
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Film jest moją wielką pasją. Oprócz znanych filmów staram się też oglądać te niskobudżetowe, nie tak rozsławione. Wiele z nich to naprawdę świetne produkcje tylko nie docierają do szerszej widowni.
Interesuje mnie też tworzeniem filmów. Oglądam dużo programów z tym związanych. Filmików lub dokumentów o tworzeniu filmów, jak to wygląda "od kuchni".
Odwiedziłam też niedawno łódzką filmówkę Uśmiech
W przyszłości sama bym chciała stać się częścią tego przemysłu. Tworzyć filmy, realizować się w tej dziedzinie. Tylko ja nie planuję kariery aktorskiej xD chcę aby ludzie oglądali owoce mojej pracy nie mnie. Być jednym z tych "niewidocznych", których może tak nie podziwiamy i nie znamy, ale bez nich nie byłoby filmu. Tak naprawdę oni dbają o największą część produkcji zaczynając od tego aby aktorzy odpowiednio wyglądali poprzez pisanie scenariuszy aż do promocji filmu.Ja zamierzam tworzyć filmy animowane i chcę w przyszłości ubiegać się o wpisanie na listę studentów filmówki, a mój wymarzony kierunek to Animacja i Efekty specjalne.
Najczęściej oglądam filmy z Johnnym Deppem.
Kocham jego styl i postacie, które tworzy. Nie ma drugiego takiego aktora. To wszystko co tworzy, każda kreacja jest bardzo dopracowana. Nawet nie musi nic mówić! Mimika twarzy, sposób poruszania się! To naprawdę do mnie przemawia. Z niego emocje wprost promieniują. Powoduje to, że widz utożsamia się z bohaterem, próbuje go zrozumieć, wyciąga wnioski. Johnny Depp jest nie tylko świetnym aktorem, ale wielkim artystom. Mam do niego ogromny szacunek chociaż jak każdy z nas ma swoje za uszami.
Jeżeli chodzi o reżysera to takim moim guru jest Tim Burton. Dosyć blisko związany z Deppem i poprzez właśnie tego aktora zaczęłam się interesować filmami Tima. Jego projekty są często zaskakujące, barwne, trochę surrealistyczne. Tworzy je we własnym stylu dzięki czemu od razu wiemy kto reżyserował Uśmiech. Jego filmy są tak samo ekscentryczne jak on.
Następnym ważnym dla mnie reżyserem jest Roman Polański.
Szczególnie przemawiają do mnie dwa jego filmy "Pianista" i "Z piekła rodem". Nie wiem za dużo na razie o nim samym, ale jego filmami jestem oczarowana. Nawet miałam okazję posłuchac o nim za czasów studenckich i obejrzeć jego pierwszy film (czarno-biały, niemy)"Uśmiech bezzębiczny"

Troszeczkę się rozpisałam i z góry przepraszam, że moja wypowiedź jest odrobinę chaotyczna, ale film wzbudza u mnie naprawdę sporo emocji Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~mariola2755 F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2009 20:55
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -148
Ostrzeżeń: 4
Postów: 79
Data rejestracji: 18.03.09
Medale:
Brak

często oglądam stare filmy, a filmy to chętnie oglądam w reżyserii Tima Burtona, a z aktorką to najlepiej Vivien Leigh lub Heleną Bonham Carter
Wyślij prywatną wiadomość
~SeverusS F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 03-04-2009 20:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 407
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 29.03.09
Medale:
Brak

Przede wszystkim nie lubię starych, oraz polskich filmów z paroma wyjątkami. Nie jestem jakąś filmomaniaczką, ale dość często oglądam filmy. Gdyby to ode mnie zależało to oglądałabym ciągle filmy z Alanem Rickmanem codziennie. Lubie zaczynać dzień od obejrzenia czegoś śmiesznego - komedii, by mieć lepszy humor na dalsza część dnia.
__________________
- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, dla ciebie stawiałem się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wszytko po to, by, jak przypuszczałem, zachować syna Lily przy życiu. A teraz mi mówisz, ze hodowałeś go jak świnie na rzeź...
- To poruszające, Severusie - powiedział Dumbledore poważnie. - W końcu dorosłeś na tyle, żeby się nim przejąć?
- Nim? - krzyknął Snape. - ExPecto Patronum!
Z końca jego różdżki wypłynęła srebrna łania. Wylądowała na podłodze gabinetu, przeskoczyła raz przez gabinet i wyleciała przez okno. Dumbledore patrzył jak odlatuje. Kiedy jej srebrny blask zniknął w oddali, odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
- Po tak długim czasie?
- Zawsze. [...]
Wyślij prywatną wiadomość
~Onyx F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 13-06-2009 13:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 421
Ostrzeżeń: 1
Postów: 132
Data rejestracji: 10.05.09
Medale:
Brak

Osoby które z chęcią zaczynałyby i kończyły dzień od obejrzenia jakiegoś dobrego filmu ?


Oj tak. Ja z pewnością do takich należę. Mogła bym filmy oglądać cały dzień, tylko z małymi przerwami. Niemam jakichś ulubionych, lecz moge po kilka razy oglądać ten sam film, jeśli go lubię.
Uwielbiam oglądać komedie, s-f, fantasy, dramaty, horrory, czasem musicale. Z seriali lubie mniej więcej te same kryteria.
Moim ulubionym serialem s-f jest Doctor Who. To jest taki brytyjski, którego ponoć ma już nie być. Smutny(
Serial nie jest emitowany w polsce. Ściągam to z różnych serwisów. Z seriali które emitują w polsce oglądam Dr. House'a.
Ulubionego filmu bądź aktora raczej niemam. Lubie patrzeć na aktorów którzy grają w wielu znanych mi filmach, tak jakoś fajnie jest popatrzeć.
Edytowane przez Onyx dnia 13-06-2009 13:24
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 13-06-2009 13:44
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

O ja bardzo lubię oglądać filmy i często gęsto się zdarza, że wieczorem gdy wszyscy już śpią to ja oglądam coś na komputerze. A weekendy to oczywiście z kupelami przy jakimś horrorze ale romansie ^^.
Zdarza mi się oglądać pogramy, które mówią o tworzeni filmów. Oglądać lubię w sumie wszystko a nawet podobają mi się stare polskie filmy a w szczególności Polskie komedie, preferuje też horrory, filmy akcji, sensacje, komedie, romanse. ^^
jakich aktorów najchętniej oglądacie lub jacy reżyserzy wywołują u was największe emocje.

Aktorzy to : Orlando Bloom, Keanu Reeves, Jude Law, Robert Pattison, Johny Depp, Alan Rickman, Al Pacino i aktorki: Keira Knightley, Angelina Jolie, Ann Hathaway, Helena Bonham Carter
Reżyserzy: Steven Spielberg, Quentin Tarantino, David Lynch, Alfred Hitchcock, Federico Fellini, Francis Ford Coppoli i Woody Allen.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Doys F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2009 00:06
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -37
Ostrzeżeń: 2
Postów: 64
Data rejestracji: 02.08.09
Medale:
Brak

O tak Rozbawiony mogłabym zaczynac i konczyc dzien na filmach RozbawionyRozbawiony Moge je ogladac całymi dniami i to po kilka razy, tylko zeby były jakies ciekawe a nie totalne dno Uśmiech
__________________
Doys xD

pozdrawiam drogi Gościu :*
Wyślij prywatną wiadomość
~Miho18 F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 12-09-2009 18:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 48
Data rejestracji: 12.09.09
Medale:
Brak

to na pewno ja! ale mam niestety wadę! jestem okrutnym krytykiem... zawsze, ale to zawsze skupiam się na tym jak film został zrobiony a nie na tym o czym był i czy był fajny ... niestety mam też dość dziwny gust jeśli chodzi o filmy ;p
__________________
Daniel cierpi na dyspraksję! To rzadkie schorzenie mózgu polegające na trudności w planowaniu i wykonywaniu czynności ruchowych. Radcliffe miewa problemy z koncentracją oraz koordynacją ruchową. Czasem nie jest w stanie wykonać tak prostych czynności jak zawiązywanie sznurówki czy złożenie podpisu. W przyszłości może mieć problemy z wejściem po schodach, bieganiem. Dotychczas nie wynaleziono na nią lekarstwa.
Wyślij prywatną wiadomość
~Diamond F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 25-12-2009 16:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 903
Ostrzeżeń: 2
Postów: 295
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

O tak tak Rozbawiony to temat dla mnie.
Jak bym tylko mogła to cały czas bym coś oglądała Uśmiech Uwielbiam to po prostu. Najbardziej gustuje w horrorach i ostatnio zaczełam też dramaty. O tak to moja broszka Rozbawiony Jednakże mam taką jakby manię. Filmy mogę oglądać jak jest ciemno. Uwielbiam włączyć sobie jakiś dobry horror i oglądać go po ciemku, -- to jest to Rozbawiony yeah !!
__________________
pozdrawiam drogi Gościu :*

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"
Wyślij prywatną wiadomość
~Vivienn F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 15-10-2010 17:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 127
Data rejestracji: 20.08.10
Medale:
Brak

Em.. tak na dobrą sprawę każdy dzień zakańczam jakimś filmem.
Uwielbiam oglądać. Coraz to nowsze,dziwniejsze,pokręcone,psychopatyczne filmy ^^
Czasem jakis horror,czasem jakies romansidło,różnie :)
Waźne,żeby coś obejrzeć,chyba bym umarła bez swojego dvd w pokoju! ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 23-02-2011 19:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Przyznam się ,że nie widzę dnia bez filmu. Serię Harrego Pottera obejrzałam z 900.000.000 razy. Lubie aktorskie filmy Disneya jak np. "Piraci z Karaibów". Tak poza tym to chyba oglądam wszystko:
np. - "Tomb raider"
- "transformers"
- ''Matrix"
No oglądam wszystko
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix11227 F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2011 08:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 658
Ostrzeżeń: 1
Postów: 218
Data rejestracji: 12.02.11
Medale:
Brak

Uwielbiam oglądać filmy, szczególnie wojenne, np.Pianistę. A co do aktorów to chętnie popatrzę na Johnny'ego Deppa, Russela Crowe, Ed'a Wstwicka, Jonathana Rhys MeyersaUśmiech I oczywiście na Helenę Bonham Carter. Dzień bez obejrzenia serialu lub filmu jest dniem straconym.
__________________
[img]http://cfile2.uf.tistory.com/image/160A854B4E5001FE1055FB[/img]
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily35 F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2011 11:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 219
Ostrzeżeń: 3
Postów: 165
Data rejestracji: 13.02.11
Medale:
Brak

Lubię filmy reżyserowane przez Jamesa Camerona lub Tima Burtona, np. "Avatar" lub "Alicja w Krainie Czarów". Moim ulubionym aktorem jest Johnny Depp, chociaż Alan Rickman też jest niczego sobie. ;-) Mój ulubiony film... hmm... chyba "Piraci z Karaibów".
Ogólnie nie pasjonuję się filmem, ale lubię je oglądać.
__________________
Pozdrowienia dla Stivi i dla Albus_Dumbledore
Inne osoby, które pozdrawiam: Adriene, Effy, Sailor Mars, Lady House, fanka98, Anchelee, LilyPotter, RazorBMW, oraz wszystkich, którzy pozdrawiają mnie!!!

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"

"- A co mi dasz w zamian, Severusie?
- W zamian?... [...] Wszystko."


"Czemu cię martwi Sam-Wiesz-Kto? Zatroszcz się lepiej o Q-PY-BLOK. Powszechne zatwardzenie ściskające siedzenie."
;-)


"- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem."
Wyślij prywatną wiadomość
~Laufey F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2011 13:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 677
Data rejestracji: 15.05.10
Medale:
Brak

Kocham filmy! <33 Nie jestem zamknięta tylko w filmach HP ale także ubóstwiam inne Język. Np. Gladiatora - Ten film jest moim drugim ulubionym, zaraz po HP. Uwielbiam postać Commodusa *.* a tytułowego bohatera już mniej Język. Filmy Jamesa Camerona są doskonałe Język np. Avatar - trzeci z kolei ulubiony film. Lubię oglądać w filmach takich aktorów jak: Johnny'ego Deppa, Joaquina Phoenixa i z aktorek Angelinę Jolie xD
__________________
i47.tinypic.com/2quj72s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~RedQueen F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2011 14:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Horkruks
Punktów: 7249
Ostrzeżeń: 0
Postów: 543
Data rejestracji: 11.01.11
Medale:
Brak

Kocham oglądać filmy, mogłabym to robić cały czas!! Najbardziej lubię oglądać filmy fantasy, takie jak: "Harry Potter", "Opowieści z Narnii", "Charlie i fabryka czekolady", "Złoty kompas", "Alicja w krainie czarów". W tej chwili moim ulubionym filmem są "Piraci z Karaibów", a ulubionymi aktorami są Johnny Depp, Orlando Bloom i Alan Rickman Oczko Moje ulubione aktorki to: Keira Knightley i Helena Bonham Carter. Nie mam ulubionego reżysera, obojętne mi jaki wyreżyseruje film, ważne żeby dobrze to zrobił Rozbawiony Uwielbiam też bajki Disney'a, a najbardziej: "Dzwonnik z Notre Dame", "Nowe szaty króla", "Mulan", "Zaplątani", "Pocahontas", "Księżniczka i żaba", "Kubuś Puchatek" (wszystkie odcinki) i wiele, wiele innych xD Z bajek, bardzo lubię też: "Shrek", "Epoka lodowcowa", "Zakochany wilczek", "Madagaskar". Moim zdaniem najlepszą animacją, której nie można nazwać bajką, jest: "Koralina i tajemnicze drzwi".
__________________
Masz pytanie do mnie? Kotecek
http://hogsmeade....rowstart=0

Edytowane przez RedQueen dnia 03-06-2011 14:17
Wyślij prywatną wiadomość
~dastanblack3000 F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2011 14:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1481
Ostrzeżeń: 0
Postów: 435
Data rejestracji: 29.05.11
Medale:
Brak

Powiem tak Pasjonuję się filmami Najczęściej oglądam filmy sci-fiction, fantastyczne, akcji, przygodowe i komedie które są tak głupie że śmieszne jestem kinoholikiem ale nie mówię że siedze tylko w domu i oglądam jakieś nędzne głupie filmy. Moim ulubionym reżyserem jest Ridley Scott i James Cameron lubię mądre wartościowe i sensowne filmy
Wyślij prywatną wiadomość
~potterfanka F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2011 14:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 514
Ostrzeżeń: 1
Postów: 186
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Uwielbiam kinematografię, to moja kochanka < 3
Filmy są dla mnie ulubioną gałęzią sztuki. Uwielbiam je oglądać, a widziałam ich już dość sporo. Najbardziej lubię klimaty lat 50/60 ubiegłego stulecia. Wtedy filmy były niesamowite. Moimi ulubionymi z tamtego okresu są Absolwent, Mężczyźni wolą blondynki, Some like it hot czy Śniadanie u Tiffaniego. Ubóstwiam nieśmiertelną Marylin. <3

Moim ulubionym reżyserem jest Tim Burton. Jest totalnym świrem, tworzy cudowne filmy. Byle ścierwo, które wyjdzie spod jego ręki staje się hitem.
Uwielbiam też pewne trio: Depp, Carter i Burton ( Helena to jego żona ; > ). Stworzyli razem masę niesamowitych produkcji, chociażby Corpse Bride czy Charlie i fabryka czekolady. Moim ulubionym filmem Tima jest Edward Nożycoręki < 3 .

Szanuję też nieamerykańskie produkcje, jak Labirynt Fauna czy Sierociniec.

No po prostu kino - mój żywioł. ;d
__________________
die.
beacuse when you die - you born backwards.

myanimelist.net/signature/cooky_.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermionka111213 F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2011 15:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2002
Ostrzeżeń: 1
Postów: 610
Data rejestracji: 27.03.11
Medale:
Brak

Filmy są świetne. Bez nich świat byłby marny. Wredny
Telewizja czy kino?
Raczej wybieram telewizję... Za bilet do kina trzeba trochę zapłacić. A w ogóle bardzo lubię rozłożyć się na łóżku z pilotem i miską chipsów... To dużo lepsze od siedzenia w stłoczonym kinie.
Choć, oczywiście są takie filmy, na które muszę iść. Jednym z nich jest HP. Uśmiech
__________________
"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą..."
__________________________
Bardzo mocno pozdrawiam właśnie... ciebie. ;D
Podpisano: Przyszła pani Malfoy. <3
Wyślij prywatną wiadomość
~Dagamara18 F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 14-12-2011 15:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 688
Ostrzeżeń: 0
Postów: 284
Data rejestracji: 02.10.11
Medale:
Brak

Nie wiem czy jestem takim wielkim maniakiem filmów ale lubię sobie obejrzeć w wolne wieczory coś komediowegoUśmiechBardzo interesuję się nowościami filmowymi dlatego też często wybieram się do kina.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT