Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 232
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Gry
»» Inne
»»» Własna, idealna gra...
Drukuj temat · Własna, idealna gra...
~Pawel3333 F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 03-02-2010 17:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 197
Ostrzeżeń: 2
Postów: 80
Data rejestracji: 25.01.10
Medale:
Brak

Moja potterowska gra wyglądała by tak:
Jesteś młodym czarodziejem,_uczysz się._Nie możesz się spóźniać na lekcje,_bo odejmą ci punkty doświadczenia._W czasie wolnym można iść do Hagrida,_Hogsmeade._Można chodzić swobodnie po Hogwarcie.
Później zostaje się czarodziejem._Im więcej ma się punktów doświadczenia, tym lepszym się jest magiem._Można wybrać zawód:_auror,_nauczyciel,_sklepikarz itp._Można też podróżować po świecie i na własną rękę walczyć za śmierciożercami.
__________________
Najbardziej upokarzające to gardzić samym sobą


Pozdrawiam wszystkich,którzy mnie pozdrawiają

Edytowane przez Milka dnia 03-02-2010 17:15
Wyślij prywatną wiadomość
~Magic butterfly F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 03-02-2010 19:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 412
Ostrzeżeń: 2
Postów: 107
Data rejestracji: 20.07.09
Medale:
Brak

Hmm a ja chciałabym coś takiego:
Wybieramy sobie któreś z magicznych stworzeń opisanych w książce i opiekujemy się nimi...karmimy...wyprowadzamy na dwór...ogólnie to wszystko co z normalnym zwierzakiem ale urozmaiciłabym to o to że np można by było wybrać się z nim na plażę i po pływać nie wie stworzyłabym dodatki do dokupienia...w nich możnaby było robić różne inne rzeczy ze zwierzakiem...umówić go z jakimś innym na spotkanie...w następnych częściach możnaby było opiekować się jego maluchami...i takie tam nie wiem coś takiego w padło mi do głowy...Jęzor

__________________
co jest?!
Wyślij prywatną wiadomość
~SeverusDzielny F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 22-02-2010 19:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 59
Ostrzeżeń: 0
Postów: 23
Data rejestracji: 21.02.10
Medale:
Brak

Moja gra...

Można by powiedzieć że była by taka jak najnowsza cześć HP i Książe Półkrwi tylko, że trzy razy większę, żeby była wioska Hogsmead, możliwość spania, jedzenia,picia,jeszcze raz jedzenia tak jak w GOTHICU, możliwość wybrania postaci, nawet ze Slytherinu, taka prawdziwa szkoła, można uciekać z zajęć, mieć potem konsekwencje ze swojego czynu, taki role play... Język ^^
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 22-02-2010 20:30
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Czegoś takiego nie będzie.
Chcę tylko powrotu do pierwszych części z wersji @ PS2 + większy poziom trudności. O wiele większy... bo gry są tak banalne, że aż szkoda gadać...
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 22-02-2010 20:36
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

A ja chciałabym, żeby w grze można było uczęszczać do Hogwartu, chodzić gdzie się chce (jak ja nienawidzę, gdy w jakiejś grze drzwi są zamknięte Blah ), ale żeby nie mieć przygód takich jak Harry, tylko prowadzić spokojny tryb życia, jak przeciętny uczeń. I większą wagę przywiązywać np. do uczenia się do lekcji, quidditcha, wypadów do Hogsmaeade. Żeby można było łączyć się w pary, kłócić się z innymi. W sumie takie... potterowskie simsy Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~LukiSacz F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2010 13:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 130
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 22.07.10
Medale:
Brak

Po prostu RPG w świecie Harry'ego. Po ukończeniu szkoły ma się duży świat magii do eksplorowania i jest kilka dróg wyboru karieryu. Można grac zawodowo w Quidditcha, zostać śmierciożercą, aurorem, pracować w Ministerstwie lub robić wiele innych rzeczy.
Wyślij prywatną wiadomość
~Aroos F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2010 14:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 1
Postów: 54
Data rejestracji: 12.02.09
Medale:
Brak

Moim pomysłem jest MMO w świecie Pottera(zapewne coś takiego powstanie po premierze filmowych Insygniów).Spotkamy tam filmowych bohaterów jako postacie sterowane przez komputer.A cała nasza kariera zacznie się od stworzenia postaci jako od razu dorosłego lub dziecka dopiero zaczynającego naukę.Jako dziecko trafimy do Hogwartu lub jednej z pozostałych szkół magii,gdyż będziemy mogli sobie wybrać szkołę.Terenem gry będą więc Skandynawia,Francja i całe Wyspy Brytyjskie.Gdy już przejdziemy przez cykl nauki magii (lub nie jeśli gramy dorosłym)i będziemy mogli wybrać jeden z wielu zawodów w świecie czarodziejów czyli zostać nie tylko Aurorem lub Śmierciożercą ,ale także jednym z wielu pracowników ministerstwa magii(od naszego profilu tworzonego na początku gry, reputacji i w wypadku prowadzenia postaci od dziecka wyników w nauce będzie zależało do jakiego departamentu w ministerstwie zostaniemy przydzieleni).Nie będzie też nic stało na przeszkodzie by poprowadzić swój własny sklep z wybranym przez nas asortymentem np.szatami których nowe wzory będziemy mogli projektować jako,że jesteśmy właścicielem i sprzedawać w swoim sklepie(oczywiście dotyczy to też niektórych innych produktów jak różdżki,miotły,kufry,klatki dla zwierząt,okulary,elementy wystroju mieszkań).Jeśli nasza postać będzie dzieckiem,to po ukończeniu szkoły będziemy mogli zaprojektować swój dom i gdzieś go umiejscowić(grający jako dorośli od razu będą mieli taką możliwość).Jednak żeby nie było tak miło,gracze zaczynający jako dorośli dostaną mniej galeonów na początek,będą mieli gorsze statystyki umiejętności niż gracz,który zaczynał dzieckiem i ukończył Hogwart i dorośli nie będą mogli wchodzić na teren szkół.(do Hogsmeade jak najbardziej,ale na tereny Hogwartu już nie).Będzie można zostać również zawodowym graczem Quiddicha i stworzyć z przyjaciółmi własną drużynę,w której sponsoring w zamian za logo na szatach i stadionie będzie mógł zainwestować posiadacz sklepu.Będzie też oczywiście liga Quiddicha z podziałem na dywizje (ekstraklasa i niższe ligi) w której będziemy grać razem z drużynami prowadzonymi przez innych graczy oraz Liga Mistrzów w której 9 najlepszych drużyn z 3 obszarów gry (z każdego obszaru 3 najlepsze drużyny z ekstraklasy w zeszłym sezonie) zmierzy się ze sobą.Będą też reprezentacje krajów i Mistrzostwa Świata.
__________________
hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg

28.media.tumblr.com/tumblr_loic34NKDt1qavrhgo1_500.gif

"Skoro i tak skończę w piekle, to mogę po drodze zaszaleć" (Zmierzch)

Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych, a przede wszystkim tych, którzy żyją bez miłości.

Dzień, w którym masz dziewczynę, jest dniem, kiedy chcesz być singlem, a kiedy jesteś singlem, chcesz mieć dziewczynę.(Iker Casillas)

Za ręce za nogi chwytają się ról
Ci którym większość przypadła
I jak głodne k***y co walczą o kość
Hołota parlamentarna
Historia pokłuta od krwawych już dat
Wisła na mapie jak blizna
I bardziej dziś obce nam słowa są trzy
Bóg-Honor-Ojczyzna

Przemyca mnie życie w pijaństwie przez mgłę
Chodź wódki się ze mną napijesz
Tu wódka jest dobra choć czasy są złe
A życie naprawdę jest żywe
Jak po sztormie spokój jak po nocy świt
Usłany ludzką udręką
Królestwo co pęknie odrodzi się znów
Piosenka zostanie piosenką

Koniec Świata "Pust Wsiegda"
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2010 14:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Ja bym np chciała taką grę, że zaczynamy od domu, czasu przyjścia listu do Hogwartu. Póżniej zadania: dostać się na Pokątną, kupić jakieś rzeczy. Na początku wybierałoby się, z jakiej rodziny chce się być (czystej krwi, półkrwi itp.)Potem droga do Hogwartu, nauka a pomiędzy jakieś zadania, sprawdziany. Wypady do Hogsmeade, odwiedziny u Hagrida. Na przykład w Hogs. może być też kilka zadań, u Hagrida też. Po roku szkolnym wakacje. Po skończeniu szkloły wybieramy karierę i idziemy w tamtym kierunku. Na każdym kroku w grze dużo zagadek i zadań. Po pracy, w czasie wolnym, opieka nad magicznymi roślinami i zwierzętami. Może też zaklęcia gospodarskie by się przydały przy sprzątaniu itp.
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~kurosaki F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2010 16:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 278
Ostrzeżeń: 0
Postów: 27
Data rejestracji: 13.09.10
Medale:
Brak

Nie będe zbyto orginalny ale także chciałbym grę w której tworzy się własną postać czarodzieja i wbija do tego świata od listu przez pokątą,hogwart do dorosłego życia czarodzieja w którym naprawdę zaczyna się gra :wybiera się zawód (auror,pracownik ministerstwa itp) -takie Potterowe MMO
__________________
[alt]Dobro i zło nie są tym, co oddziela nas od naszych przeciwników. To nasze inne odniesienia, nasze perspektywy, które nas rozdzielają. Obie strony obwiniają się nawzajem. Nie ma dobrej albo złej strony. Po prostu dwie strony z różnymi punktami widzenia[/alt]
Squall Leonhart-Final Fantasy VIII
www.ff-fan.com/chartest/banners/squall.jpg

Pozdrawiam drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 16-09-2010 12:54
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Z MMO to były plany... w roku 2000, ale zamiast tego zamiast zrobić to to EA postanowiło nie zamykać Ultimy Online, w która, mimo 13 lat od premiery nadal ktoś gra, ale jest to gra szalenie trudna i nadal, do dziś trzeba płacić abonament[nie licząc priv shardów].
Poza tym nie wyobrażam sobie takiej gry o HP w klimatach MMO...
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~Yuki27 F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 16-09-2010 14:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 996
Ostrzeżeń: 0
Postów: 230
Data rejestracji: 25.07.10
Medale:
Brak

Wyobraźnia włączona <pyk>. Ok więc:
Gra widziana oczami Snape'a ^^ Już dorosłego, najpierw po upadku Voldemorta, gdzie punkty dostawałoby się za gnębienie Pottera, przez np wrzucanie mu różnych dodatkowych rzeczy do kociołka Rozbawiony Potem stopniowo według fabuły książki, musielibyśmy oszukiwać Czarnego Pana, spiskować z Dumbledorem... I jakieś inne dodatkowe misje: znajdowanie składników na lekcje, śledzenie Śmierciożerców... Byłabym pierwszą, która by w to grała Rozbawiony
__________________
"Jest jedna rzecz, którą Bóg uwielbia: każe robić coś ludziom, którzy zarzekali się, że 'nigdy tego nie zrobią'." S. King "Podpalaczka"
Największa fanka starego Disneya i polskich wersji bajek
Wyślij prywatną wiadomość
~CyRaN F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 17-09-2010 14:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 56
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

oj ja bym chciał takie typowe życie w hogwarcie nauka ,quidditch , sumy itp i żeby było online i np można było zakładać własne drużyny w quidditchui i mecze miedzy drużynami innych graczy Rozbawiony
__________________
Zdjął pelerynę niewidkę i spojrzał na człowieka, którego tak nienawidził,którego szeroko rozwarte czarne oczy patrzyły teraz na niego i który poruszał wargami, jakby chciał coś powiedzieć,Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło, stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Wyślij prywatną wiadomość
~Eisblume F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 17-09-2010 14:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 04.05.10
Medale:
Brak

Moja gra przypominałaby Simsy, ale wszystko działoby się w Hogwarcie. Wybierałoby się jakiegoś ucznia i nim sterowało. Gdyby ktoś kiedyś opracował coś podobnego to na pewno byłby to wielki fenomen.
__________________
"Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że są o wiele gorsze rzeczy od umierania."

"Harry Potter i Insygnia Śmierci'' <333
Wyślij prywatną wiadomość
~Rass F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 17-09-2010 18:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 877
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 12.09.10
Medale:
Brak

Tak, a najlepiej żeby taka mmorpg była online. Grasz z innymi, byleby nie była to taka nawalanka typu metina Happy
__________________
Ojj... długo mnie nie było...

A Slytherin, bez wątpienia, pomaga osiągnąć wielkość.

Śmiesz zaprzeczyć?


Pozdrowienia dla całego Hogs (Tak, nie chce mi się wszystkich wymieniać Rozbawiony)
Wyślij prywatną wiadomość
~Random F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 17-09-2010 18:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 839
Ostrzeżeń: 0
Postów: 85
Data rejestracji: 02.08.10
Medale:
Brak

Co tu dużo kryć moja qymarzona gra wuglądałaby o tak:
Coś z rodziny mmorpg, ale nie taka jak metin, czy też brr.. Wow. Moja koncepcja zakłada podobnie jak kurosakiego, że "wchodzimy w ten świat" od początku i normalnie uczymy się w Hogwarcie rożnych zaklęć(nie tylko te które znamy z książek). Po ukończeniu nauki możemy "wybrać specjalizację", czy też przyłaczyć sie do Czarnego Pana.
Mam nadzieje, ze taka gra powstanie, a jak nie t ja ja zrobie.
__________________
Pozdrawiam Cię drogi Gościu.

Edytowane przez Random dnia 17-09-2010 18:54
Wyślij prywatną wiadomość
~Utko F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 23-10-2010 16:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -19
Ostrzeżeń: 1
Postów: 14
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Mi się marzy WORLD OF HARRY POTTER! Byłaby to gra mmo. Wybieralibyśmy sobie wygląd, kupowali ciuchy na pokątnej... Mogłoby być nawet płatne ze 30 zł miesięcznie, to by dzieci neo mniej było i bardziej gra dopracowana by była. Kiedy ma się czas do grania to by chodziło się na lekcje. Najgorsze by były te klasy. Ja myślę, że można by je usunąć. Co pół roku byłyby wakacje, gdyż czekać rok aby znowu pójść na pokątnął byłoby za nudno... Marzenie!
__________________
"Harry Potter zaszczycił Hogwart"-Draco Malfoy
Wyślij prywatną wiadomość
~Harry200 F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2010 17:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 7
Ostrzeżeń: 0
Postów: 3
Data rejestracji: 24.10.10
Medale:
Brak

A ja mam pomysł już wiem jakiOczko
bo prostu Harry w świecie naszymRozbawiony
pierw co trzeba zrobic to stworzyć postać
a co ja mówie to ja wymyślam to chciałbym
żeby było tak idzemy do szkoły chodzimy na lekcje choć
możemy na nie nie przyjść a potem nie mów że nie umisz
Uśmiecha zawsze pod koniec żeby mogło się wybrać przygode do
przejścia czy zagadke zawsze coś po ukończeniu hogwartu
możemy wybrać kierunek lub dać sobie spokój z magią i prowadzic
mugolskie życie albo np.pracować jako Auror jako dyrektor w ministerstwie jako VoldemortRozbawiony albo śmierciorzerca jeśli
komuś ta gra się podoba do swojich wymyśłonych dopiszcie TAK
Happy
Wyślij prywatną wiadomość
~Wabik98 F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 16-01-2011 18:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 29
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 30.08.10
Medale:
Brak

Ja bym to widział tak tworzysz postać , jedziesz do Hogwartu tam możesz sie uczyć róźnych zaklęć , chodzić na lekcje , poznawać tajemnice Hogwartu , w grze są zawarte misje np. naucz sie zaklęcia Lumos - za misje dostajemy kase , gra jest podłączona z internetem przez co możemy grać i gadać z ludźmi z całej polski . Jeździmy do Hogsa , na Pokątną itp. Do zakazanego lasu też byśmy mogli sie wybrać sami albo z Hagridem jeśli sie już nauczymy jakiś zaklęć by przeżyć i tam rozwalamy jakieś stworki , możemy też spotkać jakieś zwierze które możemy chodować i opiekować sie po kryjomu np . smoka , orka , testrala<tylko musimy widzieć kogoś śmierć i w tym jest problem > hipogryfa lub coś w tym stylu . W szkole możemy też chodować zwierze kota , sowe , żabe lub szczura .

Gdyby tak gra istniała to by było bardzo extra fajnie . Może sprubujemy takie coś zrobiuć są tu jacyś ludzie którzy potrafili by coś z tego zrobić ???
Edytowane przez Wabik98 dnia 16-01-2011 20:48
Wyślij prywatną wiadomość
~Henna F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 16-01-2011 19:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 268
Ostrzeżeń: 1
Postów: 116
Data rejestracji: 03.01.10
Medale:
Brak

Może:
Tworzysz własnego ucznia. Tiara cię przydziela do jakiegoś domu Możesz chodzić po hogwarcie, szperać, myszkować, zdawać egzaminy, zdobywać przyjaciół, i oczywiście poznać Harrego Pottera. Wiecie: Walki pojedynki, i co tylko dusza zapragnie Oczko
__________________
drogi Gościu~Henna

Od cnót Gryfonów,
Przebiegłości Ślizgonów
i Kretynizmu Puchonów,
CHROŃ NAS RAVENCLAWIE!

" Jedni mówią, że świat zniszczy ogień.
Inni że lód.
Iż poznałem pożądania srogie,
Jestem z tymi którzy mówią: ogień
Gdyby świat zaś dwakroć ginąć mógł,
Myślę, że wiem o nienawiści
Dość, by rzec: równie dobry lód
Jest, by niszczyć,
I jest go w bród.
everything-started.blogspot.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Zlowieszcza Owca F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2012 21:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 184
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 12.03.12
Medale:
Brak

Tak jak większość, chciałabym coś a la simsy, tyle, że w Hogwarcie. Nowa postać i jej życie. To było by coś świetnego. Kto wie, może kiedyś coś takiego stworzą. ; )
__________________
c.wrzuta.pl/wi8556/c980904e0022b2184f5e05f1/owca.png

Co komu do tego skoro i tak mniejsza o to?
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT