Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 133
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Umysł ścisły czy humanista?
Drukuj temat · Umysł ścisły czy humanista?
~Majecian F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2009 01:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 08.07.09
Medale:
Brak

Jestem totalną humanistką. Czuję to, a i widać to w moich ocenach x-x
Do gimnazjum idę właśnie do klasy humanistycznej.
__________________
Autorka tego posta przeprasza za jego długość, bo zapewne jest zbyt długi. Zboczenie humanistki.

"A potem zaczęło padać ciastkami."

hogsmeade.pl/tiara,ravenclaw,ona.gif

"-Denerwująca krukońska natura!- wzdycham. Tak, zdecydowanie jestem zbyt krukońska. Widać to nawet po barwach mojego pokoju - zdecydowanie przeważają w nim niebieskie i brązowe barwy. A to, że jestem molem książkowym już pomijam.
Kiedy tak rozglądam się po pokoju ze zrezygnowanym wyrazem twarzy, wchodzi do niego moja matka. Wszyscy wiedzą, że jest charłaczką, ale udaje, że to nieprawda.

Święty Pomidorze, naprawdę jestem zbyt krukońska!"
Wyślij prywatną wiadomość
~Hatfield F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2009 02:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 86
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Dlaczego ludzie słabi z matmy zawsze uważają się za wielkich humanistów, gdy w rzeczywistości nawet nie wiedzą kto napisał "Potop"?
__________________
i26.photobucket.com/albums/c118/american_beauty_1989/james_rossh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Guardian F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2009 13:46
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 20057
Ostrzeżeń: 1
Postów: 705
Data rejestracji: 02.08.08
Medale:
Medal

Brakuje mi to opcji w rodzaju "umysł przyrodniczy" bo fanatyków biologii czy geografii trudno zaliczyć do ścisłowców, a tym bardziej do humanistów. Ja osobiście uważam się raczej za posiadacza umysłu ścisłego. Wprawdzie nie mam większych problemów z przedmiotami humanistycznymi (ewentualne słabe stopnie uwarunkowane są głównie moim skrajnym lenistwem, ale to już inny temat ^^) ale po prostu nauka przedmiotów ścisłych idzie mi dużo lepiej, szybciej i przynosi pewnego rodzaju radość (chyba to nie jest najlepsze słowo, ale chodzi mi o to, że te przedmioty mnie interesują i tyle).Oczywiście w moim wypadku króluje matematyka i fizyka. Chemia też by mogła być gdybym w liceum trafił na normalną nauczycielkę, która zamiast obrzydzać chemię by ją... no, nie obrzydzała. Przedmioty przyrodnicze też są ciekawe, nie powiem. Biologia jest jednym z bardziej interesujących przedmiotów szkolnych, ale (wracając do mojego lenistwa i uwarunkowania umysłowego) wkuwanie czegoś na blachę (nie mówię, że biologia to tylko zakuwanie, ale na poziomie podstawowym wyjątkiem jest tylko genetyka, a raczej część genetyki) to coś dla mnie nudnego i niemożliwego do zrobienia. Geografia jest spoko, ale społeczna. Fizyczna też wymaga zbyt dużego wkładu ode mnie. ;d Co do tych humanistycznych przedmiotów, to w sumie radzę sobie dobrze, ale nie mówię, że to lubię. Mam ogromne szczęście w tym wypadku do nauczycieli (w LO, gimnazjum to porażka) i jest nawet ciekawie. Interpretowanie tekstów jako tako problemów mi nie sprawia i zawsze się jakoś z klucza kilka punktów wyciągnie. WOS jak WOS, ujdzie. WOKu jeszcze nie miałem, a z historii to jedne zagadnienia się lubi, inne nie. Zawsze znajdzie się zeszyt z pomocnymi informacjami. ^^ Aha, jeszcze języki obce (nie wiem czy należy je przydzielić do humanistycznej grupy umysłowej). Angielski lubię, niemieckiego niezbyt. Reszta jest mi obca, ale kilka chciałbym poznać. Tyle... A tak na zakończenie, to powiem, że potrzebni są i ścisłowcy, i humaniści.
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 04-08-2009 23:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Haha, zdecydowanie umysł ścisły. Matma, fizyka, chemia, biologia to mój żywioł. A polski, historia zdecydowanie nie Uśmiech Jedynie języki obce lubię, no i całkiem nieźle mi idą Uśmiech
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~pencka F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2009 12:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 295
Ostrzeżeń: 1
Postów: 102
Data rejestracji: 26.07.09
Medale:
Brak

Też jestem bardziej humanistką .. Przyznajmy szczerze matematyki nie umiem wgóle ... Fizyka jakoś tam leci, ale też nie najlepiej, chemia beznadzieja Język No i teraz do liceum wybieram się właśnie na profilm Humanistyczno - Prawniczy ;P
Pozdrawiam drogi Gościu
__________________
Pencu ;D
Wyślij prywatną wiadomość
~Kamate F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2009 14:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 477
Ostrzeżeń: 0
Postów: 116
Data rejestracji: 29.07.09
Medale:
Brak

Ja hestem humanistką. Uwielbiam polski i historię. To dwa moje koniki, ale matematyką czy fizyką też nie pogardzę. Wybrałam profil mat-fiz do Liceum i chyba jakoś tak przeżycję... (mam nadzieję)
__________________
"Oddychamy światłem, oddychamy muzyką, oddychamy chwilą obecną." A. Rice "Wampir Lestat"

_________
Jeśli lubisz opowieści fantasy to pisz na PW, mam link do fajnego bloga.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ra F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2009 14:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 75
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 28.07.09
Medale:
Brak

Nie trawię historii, ale za to żywię niezwykłą miłość do języka polskiego. Toteż miałam dylemat związany z wyborem profilu w liceum. Sprawy dodatkowo nie ułatwiał fakt, iż matematyka szła mi w gimnazjum bardzo dobrze, a rozwiązywanie zadań z fizyki wręcz sprawiało mi przyjemność. Kierując się jednak głosem serca, wybrałam profil humanistyczny. Bo przecież nic nie mogło się równać z satysfakcją, rodzącą się w wyniku płodzenia własnych tworów literackich. Na prawdę to lubiłam. Do czasu.
Wraz z mrocznymi czasami ogólniaka pojawił się KLUCZ. Koszmar, który budzi mnie w nocy i zabiera sen. Jawne zabicie humanistyki. Zmora wszystkich licealistów.
Straciłam całą przyjemność wynikającą z pisania. Wypracowania "pod klucz" nie dają najmniejszej możliwości rozwinięcia się. Nie ważne są twoje prywatne przemyślenia, niekonwencjonalne ujęcie tematu czy osobiste obserwacje. Liczy się jedynie "ustrzelenie" jak największej liczby punktów z klucza. O twoich zdolnościach świadczy jedynie podręcznikowa wiedza, a nie humanistyczne zdolności.
Nie wiem czy mogę się nazwać humanistką, skoro z polskiego mam trójkę. Zauważmy, ze z gimnazjum wychodziłam z szóstką. A wszystko dzięki kluczowi!
__________________
"- Co? Źle ci ze mną?
- Nie jest mi źle. Jest mi niedobrze."


Baśń o ludziach stąd
szynszyl_niewiewiorka@onet.eu Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Doys F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2009 14:21
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -37
Ostrzeżeń: 2
Postów: 64
Data rejestracji: 02.08.09
Medale:
Brak

Ja tam bradziej chyba huamnistka jestem Uśmiech)
No i w tym roku ine do LO na profil humanistyczno - prawniczy wiec polskiego bede miała dosc dużo Rozbawiony
__________________
Doys xD

pozdrawiam drogi Gościu :*
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrione F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 15-08-2009 19:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1052
Ostrzeżeń: 1
Postów: 454
Data rejestracji: 13.06.09
Medale:
Brak

Zdecydowanie humanistka.
Matematyka doprowadza mnie do mdłości lub omdleń (xD) nie wspominając o chemii..natomiast sama myśl,zrobienia pracy domowej z fizyki doprowadza
mnie do migreny.
Natomiast Polski,Historia,WOS czy WDŻ wkuwam z łatwością.
__________________
"Powiedział Pan: "Daję wam ogień"
Podajcie sobie dłonie i żyjcie w zgodzie!
Żyjcie w zgodzie z ptakami, niech płoną serca
i oczy wasze niech nigdy nie znają łez...

Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem i wiecznym cierpieniem,
i była miłość,
i była zgoda,
Każdy był wolny! wolny był każdy ptak!

Pewnego dnia pękło niebo,
i runął straszny deszcz,
wtedy krzyknął ktoś,
a chłód ogarnął wszystkie serca,
a w oczach pojawił się strach!
Ludzie podali sobie noże- zamiast rąk
i upiekli ptaki!


Dżem "Dzień w którym pękło niebo"

Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony!
www.avrione.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona_Snape F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 15-08-2009 19:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 727
Ostrzeżeń: 1
Postów: 160
Data rejestracji: 10.08.09
Medale:
Medal

Hmmm...
Ja jestem gdzieś na pograniczu..
Polskiego i historii bez problemu się nauczę, z WOS-em mam problem...
Fizyka i chemia, łatwizna, gorzej z geografią i biologią...
Matematyka, języki uwielbiam <33
Hmmm... Na pograniczu jestem chyba...
Ale jak rozwiązywałam jakiś test...
to miałam najwiecej odpowiedzi mat-fiz, drugie miejsce human, trzecie bodajze bio-chem...
__________________
"- Panie profesorze- powiedziała Hermiona, wciąż trzymając podniesioną rękę- wilkołak różni się od prawdziwego wilka kilkoma drobnymi cechami. Pysk wilkołaka...
- Już po raz drugi odzywasz się nie pytana, Granger- przerwał jej chłodno Snape- Twoje nieznośne zarozumialstwo pozbawiło właśnie Gryffindor kolejnych pięciu punktów.
Hermiona zaczerwieniła się jak burak, opuściła rękę i wlepiła pełne łez oczy w podłogę..."


[gg]8787036[/gg]

hogsmeade.pl/tiara,slytherin,ona.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Lilian F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 15-08-2009 20:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 650
Ostrzeżeń: 0
Postów: 122
Data rejestracji: 25.07.09
Medale:
Brak

Umysł zdecydowanie humanistyczny. Matematyka to dla mnie czarna magia.
Zawsze bardziej wolałam j. polski i historię niż wkuwanie wzorów na matmę, chemię czy fizykę.
__________________
fc05.deviantart.com/fs29/f/2008/103/e/f/Gryffindor_by_laurastarzx.gif
Poznajmy się drogi Gościu!!
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I o Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

"...-Zostawcie go- powtórzyła Lily. Patrzyła na Jamesa z odrazą- Co on wam zrobił?
- No wiesz. . .- powiedział James powoli, jakby się zastanawiał- to raczej kwestia tego, że on istnieje. . . jeśli wiesz, co mam na myśli. . ."
http://alchemy1978.wordpress.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~hagrid123 F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 15-08-2009 20:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 475
Ostrzeżeń: 0
Postów: 144
Data rejestracji: 04.08.09
Medale:
Brak

Coś pośrodku. Z polskim jest git , hm z historia jest bardzo , bardzo do brze a matma to dla mnie frajda. Poprostu wiem że jak robię zadanie z matmy to jest to do czegoś potrzebne, może się w przyszłości przydać w przeciwieństwie do wierszy na języku polskimBleee.
__________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów to kłopoty zwykle znajdują mnie.
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 18-08-2009 23:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Brakuje mi to opcji w rodzaju "umysł przyrodniczy" bo fanatyków biologii czy geografii trudno zaliczyć do ścisłowców, a tym bardziej do humanistów.

jak widzę klasy humanistyczne to geografia się zalicza do przedmiotów, które w takich klasach mają zwiększoną ilość godzin. Ale za uważam, że powinny być języki. ^^

Ja sama tylko huministyczne przedmioty. Polski, historia, wos - przedmioty z których mam bez problemów 5. Z tych ścicłych to tylko chemia z której też mam bez problemu 5. Choć coraz częściej spotykam się z klasyfikacją chemii do przedmiotów biolgicznych, że tak sobie pozwole to nazwać. A majaca i fizyka to czarna magia, nie tyle matematyka co fizyka. Z trudem była 3 na koniec roku.
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 19-08-2009 18:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

W zasadzie to jestem rozbita. Ciężko mi stwierdzić, czy bardziej preferuję nauki humanistyczne od ścisłych.
W zasadzie to idę na profil z rozszerzoną biologią i chemią, ale poza tym bardzo lubię historię i język polski - nigdy nie miałam trudności z zapamiętaniem dat czy też pisaniem wypracowań, więc również spokojnie mogłabym związać swoją przyszłość z tymi właśnie przedmiotami. Ale nie, postanowiłam, że pójdę w nieco innym kierunku - czyli może jednak umysł ścisły. ^^ Hm, i tu się pojawia problem, bo pomimo tego, że chemię i biologię uwielbiam, fizykę i geografię zniosę, to matematyki ani informatyki nie cierpię. Pierwszy przedmiot nigdy nie sprawiał mi większych trudności, ale ja po prostu nie lubię siedzieć w cyferkach, rozwiązywać zadań i aż mi się w głowie kręci, jak myślę, co ludzie robią, gdy studiują matematykę. : O A informatyka - cóż, jakby ktoś z Was miał takiego nauczyciela, jak ja, też by jej nie cierpiał. : DD Na każdej lekcji przerabialiśmy jakieś dziwne algorytmy w programie Eli, jakiegoś żółwia (już nie pamiętam dokładnej nazwy, chyba coś na K). Ponadto potrafił tak wytłumaczyć robienie wykresów w Excelu, że nic się nie zrozumiało. Zamiast używać jakiegoś normalnego języka, bez dygresji, bez zbędnych informacji i używania czysto informatycznego języka, może byśmy coś rozumieli (ja wiem, że żeby nauczyć się dobrze informatyki, trzeba znać ten język, ale jak facet już na pierwszej lekcji sypie takimi pojęciami, to można się tylko złapać za głowę). ><
Więc stwierdzam, że jestem pół na pół. ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Evi91 F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 19-08-2009 18:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 543
Ostrzeżeń: 0
Postów: 152
Data rejestracji: 04.08.09
Medale:
Brak

Ja to ścisłowiec... od zawsze lubię matmę, teraz jestem w klasie biologiczno- chemicznej. Studia też raczej z tym związane. Pisanie jakichkolwiek wypracowań to dla mnie katorga. Nigdy tego nie lubiłam. wprawdzie książki lubię czytać, albo dla przyjemności napisać jakiś wiersz lub jakieś opowiadanko. Ale do szkoły ,czy na egzaminach to głównie leje wodę... co nie zawsze się sprawdza.
__________________
"Warto Żyć
Warto Śnić
Warto Być
Warto Śmiać
Cieszyć Się
Warto Kochać..."

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif

Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i Od-Wiedzy-Własnej-WszechWiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFINDORZE !
Wyślij prywatną wiadomość
!FIFI F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 19-08-2009 19:15
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 339
Ostrzeżeń: 0
Postów: 35
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

zdecydowanie umysł ścisły, o tak Tooth. Uwielbiam matmę i chemię. Z biologii nie jestem zły, ale nauczyciel strasznie obrzydza mi ten przedmiot (może dlatego, że wygląda jak ogolona [na głowie tylko^^] małpa). Gegra nie jest moim ulubionym przedmiotem ale i tak mam dobre oceny. Nie to, że źle mi idzie z polskiego - ale tego przedmiotu po prostu nie lubię, chociaż książki uwielbiam Rozbawiony. WOS i historia, zależy co przerabiamy. Antyczny świat i prawa człowieka, to jest to co uwielbiam ;] Jednak nad całą nauką humanistyczną królują języki. ;d;d z Angola, matmy i chemii zawsze mam najlepsze oceny.. ^^ pozdro
Wyślij prywatną wiadomość
~natka F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 19-08-2009 20:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 83
Ostrzeżeń: 1
Postów: 51
Data rejestracji: 25.07.09
Medale:
Brak

Ja zdecydowanie jestem humanistką Uśmiech Uwielbiam Historie,WOS,J.Polski,etc.Jednak lubię też chemię i to nawet bardzo i idzie mi z nią całkiem nieźle,ale inne przedmioty ścisłe to lepiej żebym nic nie mówiła xD
__________________
natka ;d Lia

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif


Wystarczy jeden uśmiech
A świat będzie uśmiechał się do Ciebie
Ten mały akt miłości
Tyle znaczy dla jedności
Wyślij prywatną wiadomość
~Clara Manon Roberts F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 19-08-2009 20:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 25
Ostrzeżeń: 0
Postów: 7
Data rejestracji: 19.08.09
Medale:
Brak

Zdecydowanie humanistka! Kocham język polski, historię, wos.
No, na potwierdzenie tego powiem, że leżę z matmy .. xD
__________________
hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif
www.mort.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~bella_trix F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 19-08-2009 20:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 89
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 20.07.09
Medale:
Brak

Nie wiem jak siebie przydzielić...
Lubię to i to, i jestem niezła także i w przedmiotach ścisłych, i humanistycznych.
Jednak jak mam już coś wybrać to zdecydowanie te ścisłe. Biologia, chemia, matematyka.
I za rok idę do klasy biol.-chem. ;) Jak mi się coś nie odmieni, oczywiście.
Wyślij prywatną wiadomość
~Everain F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 19-08-2009 22:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 348
Ostrzeżeń: 0
Postów: 133
Data rejestracji: 19.08.09
Medale:
Brak

Zdecydowanie humanista.
Jestem w klasie humanistycznej i lubię przedmioty humanistyczne, najbardziej historię i francuski oraz polski. Mam z nich tez bardzo dobre oceny, chociaż z przemdiotami ścisłymi też sobie dobrze radzę.
__________________
Fear
And the panic in the air
I want to be free
From desolation and despair
And I feel
Like everything I saw
Is been swept away
Well I refuse to let you go

Muse - Map of problematique
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT