Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 688
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Książka
»» Dyskusja ogólna
»»» Najbardziej nielubiana postać w HP
Drukuj temat · Najbardziej nielubiana postać w HP
~ceresxxx F
Dodany dnia 19-09-2013 17:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Kierowca Błędnego Rycerza
Punktów: 912
Ostrzeżeń: 0
Postów: 215
Data rejestracji: 03.06.13
Medale:
Brak

Nienawidzę Lorda Voldemorta oczywiście za to, że zamordował tylu niewinnych ludzi, torturował mugoli zresztą co on robił to chyba każdy wie.Na drugim miejscu Umbridge najbardziej działała mi na nerwy ze wszystkich postaci, poza tym nie znoszę fałszywości i oszustwa, a w dodatku udawanie życzliwości.Jeśli chodzi o Trio to najbardziej irytował mnie Ron i jego obrażanie się, zazdrość i kłótnie z Hermioną.
__________________
ceresxxx
Wyślij prywatną wiadomość
~Mickey F
Dodany dnia 20-09-2013 18:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 0
Postów: 2
Data rejestracji: 20.09.13
Medale:
Brak

Ja najbardziej nie lubie Draco Malfoya
Wyślij prywatną wiadomość
~Periculum F
Dodany dnia 20-09-2013 18:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 41
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 08.09.13
Medale:
Brak

Ja najbardziej nie lubię Lavender Brown. Wkurzała mnie poprostu swoim zachowaniem.
Również nie lubię Pansy Parkinson.Taki według mnie troll.
Wyślij prywatną wiadomość
~Blackdobby F
Dodany dnia 20-09-2013 22:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 614
Ostrzeżeń: 1
Postów: 314
Data rejestracji: 20.09.13
Medale:
Brak

A więc... Nie przepadam za Lockhartem, Umbridge i nie cierpię Bellatrix i Voldemorta, za to co zrobili dla Zgredka, Syriusza, rodziców Harry'ego i dla wielu innych...
__________________
Bo widzisz, Harry, to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności.
Wyślij prywatną wiadomość
~Zwirek14 F
Dodany dnia 09-03-2014 03:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 57
Ostrzeżeń: 0
Postów: 24
Data rejestracji: 06.12.12
Medale:
Brak

Oczywiście najbardziej nie lubię Dolores Umbidge. Nie chodzi o to, że nie chciałbym jej w powieści. Wręcz przeciwnie. Fragmenty z nią są wyjątkowe. Kiedy je czytam mam chęć rzucić książką o ścianę. Za każdym razem wyzwala we mnie niesamowitą nienawiść.
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!


0rG461qb0zfoo1_500.gif' alt='2.bp.blogspot.com/-gD5WPSFSTcQ/Tl7hwzNObxI/AAAAAAAAAG8/SgunNPoZuq4/s1600/tumblr_lboxP0rG461qb0zfoo1_500.gif' />

"W rogu pola namiotowego utworzyła się już mała kolejka do kranu z wodą. Harry, Ron i Hermiona stanęli na końcu, tuż za dwoma czarodziejami kłócącymi się o coś zażarcie. Jednym był staruszek w długiej nocnej koszuli w kwiatki. Drugi był najwyraźniej pracownikiem Ministerstwa Magii; w ręku trzymał parę spodni w prążki i wyglądał, jakby miał się rozpłakać ze złości.
- Załóż je, Archie, nie bądź głupi, przecież nie możesz paradować w czymś takim, mugole przy bramie już zaczynają coś podejrzewać...
- Kupiłem to w sklepie mugoli. (...) Mugole to noszą.
- Mugolskie kobiety, Archie, nie mężczyźni! Mężczyźni noszą to! - odpowiedział czarodziej z ministerstwa, wymachując spodniami w prążki.
- Ani myślę chodzić w czymś takim - odrzekł oburzony staruszek - Lubię, jak mi przewiewa intymne zakątki, to bardzo zdrowe..."


"McGonagall wstała, rozdymając nozdrza i zaciskając usta. Harry też wstał.
- Weź sobie jeszcze jedno ciasteczko - warknęła, rzucając mu puszkę.
- Nie, dziękuję - odrzekł Harry obrażonym tonem.
- Nie bądź śmieszny!
Wziął ciasteczko."
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyWhite F
Dodany dnia 14-03-2014 14:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 14
Ostrzeżeń: 0
Postów: 9
Data rejestracji: 13.03.14
Medale:
Brak

Najbardziej nie lubię Tego-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać. On był przecież największym czarnoksiężnikiem na świecie ! Ale prwie w każdej książce jest jakiś czarny charakter. A drugą najmniej lubianą postacią jest Umbridge.
__________________
Hermiona też wygrzebywała się spośród gruzowiska, a tam, gdzie jeszcze przed paroma sekundami była ściana, zobaczył grupkę trzech rudowłosych postaci. Złapał Hermionę za rękę i oboje ruszyli ku nim, chwiejąc się i potykając o bryły kamienia i połamane deski. - Nie...nie... nie!!! - krzyczał ktoś rozpaczliwie. - Nie! Fred! Nieeee! Percy potrząsał bratem, obok nich klęczał Ron, a Fred miał martwe, niewidzące oczy; na jego zastygłej twarzy wciąż błąkał się uśmiech. [*] [*] [*] [*] [*]
*
25.media.tumblr.com/3c6cdf1f0fb8a478576a354fbdbac119/tumblr_metp5oD8it1rlcetpo1_500.gif
Świat się skończył, więc dlaczego bitwa wciąż trwa, dlaczego w całym zamku nie zapadła pełna grozy cisza, dlaczego walczący nie rzucili broni? Harry nie panował już nad swoimi myślami, które krążyły mu po głowie,szydząc z praw logiki, a i wszystkie zmysły zdawały się go okłamywać, bo przecież to niemożliwe, by Fred Weasley był już martwy ... A potem za wielka dziurą wyrwana w boku zamku przeleciało jakieś ciało i z ciemności pomknęły ku nim zaklęcia, godząc w ścianę tuż nad ich głowami. - Padnij! - krzyknął Harry, bo nowe świetliste groty już mknęły ku nim z czerni nocy. Obaj z Ronem chwycili Hermionę i pociągnęli ją na podłogę, ale Percy nadal osłaniał Freda własnym ciałem ...


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."


4.asset.soup.io/asset/3144/2756_13b3_390.jpeg

Dziękuję ci Harry za to, że zmieniłeś moje życie. A czy tobie drogi Gościu książki o Harrym Potterze zmieniły życie ?

4.bp.blogspot.com/-6WGc6QcacbY/Tht6AXFgkTI/AAAAAAAAOQc/luIuLeaGdD4/s1600/Glasses.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Et Venefici F
Dodany dnia 22-04-2014 13:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 401
Ostrzeżeń: 0
Postów: 63
Data rejestracji: 21.04.14
Medale:
Brak

Umbridge - taka wstrętna i gruba ropucha z tym swoim wstrętnym różowym, koszmar! Jeszcze co ona robiła dla Harry'ego! Według mnie to jakaś siostra Voldemorta! Jakiś diabeł wcielony.
Jeszcze Bellatrix Lestrange - zabiła Zgredka, jakaś taka trochę psychopatka, zabiła Syriusza, taka oddana Voldziu, jeszcze ten dziwnie niepokojący szaleńczy uśmiech
__________________
31.media.tumblr.com/tumblr_ljvbkslhsS1qhxvoeo1_500.gif
Ty też go uwielbiasz, drogi Gościu?
Wyślij prywatną wiadomość
~PatrycjaTrojan F
Dodany dnia 22-04-2014 13:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 32
Ostrzeżeń: 0
Postów: 13
Data rejestracji: 12.04.14
Medale:
Brak

Zdecydowanie Voldemort. Wredna kreatura która chce zapanować nad całym światem. Na drugim miejscu Bellatrix i Umbridge obie jednakowo wredne choć na dwa różne sposoby. A trzeci Snape. Wiem że wielu go lubi ale... nie wiem jak można będąc dobrym przez całe życie udawać wrednego nietoperza i mieć taki stosunek do uczniów
Wyślij prywatną wiadomość
~Waist F
Dodany dnia 28-04-2014 13:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 85
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 17.04.14
Medale:
Brak

Nie lubię :
- Snape'a - ogólnie za jego charakter, przez całą sagę mnie denerwował, nie wzrusza mnie także jego miłość do Lily, bo ona mogła być jego, gdyby tylko wybrał ją, a nie śmierciożerców, za to, że przypomina mi typ najgorszego nauczyciela - faworyzującego swoich, a gnębiącego innych.
- Glizdogona - za tchórzostwo, chowanie się za lepszymi od niego samego, zdradzenie przyjaciół.
- wszystkich Ślizgonów - po prostu za to, że są z domu, którego niekoniecznie lubię.
- Cho Chang - za płaczliwość, umawianie się z chłopakiem, aby pogadać o byłym, który nie żyje, za bronienie przyjaciółki, która zdradzając mogła narazić innych na zgubę.
- Lavender Brown - za jej okropny charakter, za zachowywanie się jak lalunia mająca siano w głowie.
- śmierciożerców - tu chyba za wiele nie muszę tłumaczyć, po prostu są źli jak ich pan, zabijają niewinnych czarodziejów i mugoli, można powiedzieć, że są rasistami (dzielą czarodziejów ze względu na pochodzenie).
- Lorda Voldemorta - za zło, które wyrządził całemu światu czarodziejów i mugoli, za zabijanie niewinnych ludzi, bycie rasistą, ale bez niego nie byłoby fabuły książki.
__________________
- Widzisz? - rozległ się pełen napięcia głos. Tonks patrzyła groźnie na Lupina. - Ona nadal chce za niego wyjść, chociaż został ukąszony! Ją to nie obchodzi! - Jest różnica - odrzekł Lupin, prawie nie poruszając ustami, nagle jakiś spięty. - Bill nie będzie prawdziwym wilkołakiem. Oba przypadki są zupełnie... - A mnie to wcale nie obchodzi,rozumiesz?! - zawołała Tonks chwytając go z przodu za szatę i potrząsając nią. - Mówiłam ci milion razy... [...] - A ja milion razy mówiłem TOBIE - powiedział Lupin, starając się nie patrzeć jej w oczy - jestem dla ciebie za stary, za biedny... zbyt niebezpieczny...

media.tumblr.com/25c58e3df8cdfab969283c7f012c2ccc/tumblr_inline_mptxcdFuWJ1qz4rgp.gif
Napisz do mnie, jeśli tylko chcesz drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~_luv_my_harry_ F
Dodany dnia 29-04-2014 22:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 2
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 29.04.14
Medale:
Brak

Najbardziej nie przepadam za Stworkiem chyba. Mało go było, ale nie był za miły i chyba dlatego. Coś mi w nim po prostu nie pasuje i tyle.
__________________
"Nie żałuj umarłych, Harry. Żałuj żywych, a przede wszystkim tych, którzy żyją bez miłości" ~Albus Dumbledore
Wyślij prywatną wiadomość
~evansowaxdd F
Dodany dnia 30-04-2014 00:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 25
Ostrzeżeń: 0
Postów: 11
Data rejestracji: 30.04.14
Medale:
Brak

Prawda jest taka, że są tacy, którzy lubią Zakon. Są również tacy, którzy lubią Śmierciożerców. Ale Umbridge nikt nie lubi Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~ziemniaczek9 F
Dodany dnia 23-05-2014 16:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 201
Ostrzeżeń: 2
Postów: 132
Data rejestracji: 28.04.14
Medale:
Brak

Dla mnie wrzystkie postacie są fajne z wyjątkiem lockharta i qirelaUśmiech,ale moją ulubioną postacią jest Gini Weaslay.
Wyślij prywatną wiadomość
~sysio13 F
Dodany dnia 23-05-2014 18:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 67
Ostrzeżeń: 0
Postów: 33
Data rejestracji: 22.05.14
Medale:
Brak

Ja najbardziej nie lubię Dolores Umbridge za jej chytrość,samolubstwo,zachłanność itp(tu można godzinami wymieniaćUśmiech)
Nie lubie również Glizdogona za to jaki był i co zrobił...


a najbardziej lubię Albus,McConnagal,Szalono okiego WUśmiech Hagrida,Zgredka cała Rona W I HarregoP za to że po wszystko byli obok siebie zawsze razem,i oczywiście moja Ulubiona Postać Hermiona za to że pomagała chłopakom za jej charakter,WYGLĄDUśmiechUśmiech itd...Uśmiech
__________________
Z pozdrowieniem Sysio13Oczko
http://et.trackbase.net/player/4807295/ Wyślij prywatną wiadomość
~puszek29 F
Dodany dnia 23-05-2014 18:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 132
Ostrzeżeń: 0
Postów: 49
Data rejestracji: 11.05.14
Medale:
Brak

Moim zdaniem jest to Umbridge. Już jak tylko przeczytałam dwa pierwsza rozdziały z jej uczestnictwem nie polubiłam jej. Na koniec książki: Książka na bok, okulary zdjęte i... i... i... i co? Śmiech na domRotfl, aż tata zaczął wrzeszczeć. Na następny dzień takie szczęście jakby moje najskrytsze marzenie się spełniło. Rozbawiony
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
Wiedzy-o-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!!!

Dziękuję wszystkim za pozdrowienia.

Jestem Gryfonką z przebiegłością Ślizgonki. Mam mózg Krukonki oraz charakter Puchonki.
Wyślij prywatną wiadomość
~HalfBloodPrincess F
Dodany dnia 15-06-2014 11:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 82
Ostrzeżeń: 0
Postów: 17
Data rejestracji: 14.06.14
Medale:
Brak

Nie ma osoby, którą chciałabym usunąć z książki. Przecież, wtedy wszystko byłoby inne. Każda postać- obojętnie, zła czy dobra- odgrywa bardzo istotną rolę w książce.
Ale skoro już mówimy o naszych antypatiach, to muszę szczerze przyznać, że wręcz NIENAWIDZĘ Ginny.
Nie umiem wytłumaczyć mojej nienawiści do Ginny. Po prostu, ot tak. Nie podoba mi się jej charakter. A może to, że Potter zakochał się w niej był dla mnie ciosem? Nie wiem, po prostu jej nie lubię.
Drugą osobą, której nie toleruję, jest Peter Pettegriew. Zdradzić przyjaciół? Już bym wolała sobie stworzyć 7. horkrusków i okaleczyć duszę, niż okazać się tak niewierną! Poza tym, Glizdogon to wręcz idealny przykład na to, że nie każdy Gryfon jest lojalny...
__________________
data3.whicdn.com/images/103202429/thumb.jpg

Zwolenniczka Opowieści o Trzech Braciach oraz wszystkiego, co jest związane z Potterem


Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego PO, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań.


-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. [...]Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?
-Zawsze...


Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że w życiu są o wiele gorsze rzeczy od umierania

Poza tym świat wcale nie dzieli się na dobrych ludzi i śmierciożerców, bo wszyscy mamy w sobie tyle samo dobra co zła. Tylko od nas zależy, jaką drogą pójdziemy. Taka jest nasza natura.


Najpierw pomyśl o kimś, kto żegna cię czule,
Potem się zastanów, czego ci brakuje,
Gdy mówisz o chłopcu, że kogoś całuje.
Wreszcie dodaj do tego sam końca początek,
Albo koniec początku. Już złapałeś wątek.
Bo gdy to połączysz- już spokojna głowa,
Wyjdzie ci stworzenie, chociaż nie osoba,
Którego byś nigdy nie chciał pocałować.



Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and above all, those who live without love
Nie żałuj umarłych, żałuj żywych, a przede wszystkim tych, którzy żyją bez miłości



The last enemy that shall be destroyed is death
Śmierć będzie ostatnim wrogiem który zostanie pokonany



Otwieram się na sam koniec
Wyślij prywatną wiadomość
~leeaa F
Dodany dnia 15-06-2014 13:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 298
Ostrzeżeń: 0
Postów: 40
Data rejestracji: 14.06.14
Medale:
Brak

A cóż to za pytanie?:) Nie sądzę by jakikolwiek sens miała nienawiść do którejś z postaci wykreowanych przez panią Rowling. Wielki pokłon należy jej się za tak wspaniałą wyobraźnię i szeroką game wrażeń związanych z różnorodnością postaci, a co za tym idzie ich odmiennych charakterów i sposobów bycia. Wyrzucenie z książki chociażby Voldemorta byłoby wysoce idiotyczne. Sami pomyślcie.. nagle zapanowałaby sielanka i wszystko byłoby tak piękne, urocze i przesłodzone, że nie sądzę byśmy tak bardzo kochali serię HP jak kochamy teraz. Lubimy twórczość Rowling za to, że coś się w niej dzieje, że przenosi nas do innego świata, za odkrywanie i poznawanie fantastycznych miejsc tudzież postaci bez względu na to jakie one nie są. Każda postać wnosi coś innego, jakieś inne barwy i wątki do książki. Nie..nie potrafię powiedzieć, że kogoś nie lubię, nie jestem w stanie wybrać takiej postaci....:)
__________________
''Przeszłość to dziś, żeby zrozumieć dziś musisz zrozumieć przeszłość.''
http://moblo.pl/profile/leeaa Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
Dodany dnia 15-06-2014 14:06
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

No sorry, ale tu nie chodzi raczej o to, żeby kogoś w książce zabrakło, ale taką niechęć (czy też nienawiść) do jakiejś postaci. Jak można uważać, że Bellatriks jest komukolwiek i do czegokolwiek potrzebna ? Chcielibyście się znaleźć w jej szponach ? Bo ja niekoniecznie...Jeżeli sielanka oznacza brak mordów, tortur, rzucania klątw, to jestem za.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
Dodany dnia 15-06-2014 16:49
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

No sorry, ale tu nie chodzi raczej o to, żeby kogoś w książce zabrakło, ale taką niechęć (czy też nienawiść) do jakiejś postaci.

Trochę jednak chodzi, zacytuję fragment pierwszego postu:

Każdy z nas ma w tych książkach kogoś za kim nie przepada lub uważa, że bez niego akcja byłaby lepsza.


__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Spencer F
Dodany dnia 15-06-2014 17:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 8
Ostrzeżeń: 0
Postów: 2
Data rejestracji: 15.06.14
Medale:
Brak

Nie lubię wielu osób - wiadomo, że Voldemorta - chyba każdy go nie cierpi. Bellatriks, Glizdogon. Chyba najbardziej nienawidzę Rookood'a za to, że zabił moją ukochaną postać - Freda Smutny(
Wyślij prywatną wiadomość
~Alie_Black F
Dodany dnia 15-06-2014 17:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 22
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 14.06.14
Medale:
Brak

Glizdogon i Voldemort byli najgorsi ponieważ Glizdogon wydał Lily i Jamesa,a Voldemort ich zabił.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT