Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 219
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Najznakomitsi, najzabawniejsi, najfajniejsi nauczyciele w waszej szkole.
Drukuj temat · Najznakomitsi, najzabawniejsi, najfajniejsi nauczyciele w waszej szkole.
~Elfka F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 20-05-2009 17:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 702
Ostrzeżeń: 2
Postów: 348
Data rejestracji: 02.05.09
Medale:
Brak

Może niektórym z nas- uczniów podstawówki, gimnazjum, liceum, klasy maturalnej itd. może się wydawać że nauczyciele są zwykłymi ludźmi starej daty, nudni jak fioletowe wrzody pod pachami a na dodatek wredni ale ja wierzę że kilku z nich ma w sobie to COŚ. Coś czego nie ma żaden inny nauczyciel. Potrafią tak wytłumaczyć temat że zrozumiałby go nawet największy osioł. Piszcie!

~ ~~~~~~~ ~

U mnie występuje Pan J. zwany też nadczłowiekiem lub potomkiem Einsteina. nigdy nie wiesz co zrobi, czym cię zaskoczy i jest mądry, mądry, mądry, mądry, mądry...
Zewsząd znana jest jego uspokajająca zielona aura. Na jego lekcjach panuje coś więcej niż cisza. Słychać,, szum jego mózgu". Nawet jeden glupolek się uspokaja. Nigdy nie widziano pana J. w furii. Wszędzie się potrafi zadomowić. Geniusz. Zadania które nam zadaje są iście na myślenie. Można je robić w tydzień próbując kombinowac jak koń pod gorę a odpowiedź czekała nam tóż kolko nosa, takie to było łatwe. PAN J TO GENIUSZ!!!
__________________
Serdecznie i gorące pozdrowienia dla Jamie Black NAJLEPSZEJ CZŁOWIECZYNY NA ŚWIECIE i dla Jamajki jej psa!
Wyślij prywatną wiadomość
~majones_xD F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 20-05-2009 20:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 261
Ostrzeżeń: 0
Postów: 89
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Mam jedną taką nauczycielkę (matematyki) - ciągle buja w obłokach, nie umia się ubrać (totalne bezguście), ma śmieszne teksty wypowiadane głosem jakiegoś poety albo kogoś, np.: 'pani powie, dzieci/uczniowie napiszą' czy 'pani wszystko wie','pani kocha młodzież'; wszyscy mają ją gdzieś. Ja osobiście ją bardzo lubię, ponieważ chce mi postawić 6 z maty. xD
__________________
Wyślij prywatną wiadomość
~Taka jedna F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 20-05-2009 20:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1745
Ostrzeżeń: 1
Postów: 588
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

U mnie w szkole jest ksiądz Mariuszek. Ksiądz Mariuszek jest człowiekiem w którym skumulowało się ADHD z całej mojej miejscowości. To człowiek orkiestra i sportowiec do wszyskiego: siatkówka, kosz, nożna. Na wycieczkach żywioł. Jesli zkims jechać to tylko z nim i koniecznie zorganizowac ognisko. Nikt nie śpiewa i nie gra na gitarze tak jak on. W ciągu 45 minut lekcji potrafi wybiec z klasy kilka razy, nawet na sprawdzianie.
Edytowane przez Taka jedna dnia 25-06-2009 21:08
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 21-05-2009 14:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Cóż takim wspaniałym nauczycielem zdecydowanie jest mój pan od historii. Człowiek wie o historii chyba totalnie wszystko. Zna każdą książkę historyczną. A jak opowiada! Rozbawiony
Kocham te jego wykłady. Uwielbiam wtrącane przez niego anegdoty o znanych postaciach historycznych, scenki przedstawiające jakieś ceremonie - np. kiedy mieliśmy lekcje przymusowo w hallu szkoły, ze względu na matury, wykorzystał sprzyjający kształt pomieszczenia, aby pokazać nam jak siedzieli posłowie, biskupi itp. podczas sejmu walnego. Uśmiech
Geniusz, a nie nauczyciel.
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 22-05-2009 20:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Jest kilka takich u mnie w LO. W sumie dopiero w liceum zobaczyłam jak bardzo zeschizowani mogą być też nauczyciele. Takich agentów dawno nie widziałam. Personalnie większość z nich uwielbiam, gównie za niektóre ich zachowania i teksty.
Szczególnie uwielbiam profesora od informatyki, który minął się z powołaniem, babkę od historii - najbardziej genialną osobę, jaką było mi poznać, póki co, i najbardziej inteligentną i mądrą, której ambitne teksty rozwalają nas na drobne kawałki, nasz dyrektor, pani od fizy...
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
~Edzia F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2009 17:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 334
Ostrzeżeń: 3
Postów: 272
Data rejestracji: 03.06.09
Medale:
Brak

Są tacy nauczyciele którzy działają mi na nerwy. Ale i są tacy którzy są dla mnie wzorem i dobrym przyjacielem pomimo swojej roli. Miałam super katechete - ks. Adam. Niestety musiał iść do innej parafii. Szkoda bo to był naprawdę super nauczyciel.
Wyślij prywatną wiadomość
~Sir F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2009 17:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 258
Ostrzeżeń: 2
Postów: 68
Data rejestracji: 29.07.09
Medale:
Brak

Niestety ja na nauczycieli-geniuszy się jeszcze nie natknąłem, a szkoda.
U mnie był tylko jeden znerwicowany pan od matmy z zabójczymi tekstami takimi jak "Zamknij drzwi od drugiej strony" czy "Otwórzcie książki od końca". Sam nie wiedział co ze sobą zrobić podczas lekcji, więc mi go szkoda było. Chociaż luz był.
__________________
hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,on.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 02-08-2009 11:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

W mojej szkole zdecydowanie Pani Dyra - nauczycielka matematyki xD Po pierwsze lecz mało istotne dobrze uczy (ale to może dlatego, że matma jest dla mnie banałem). Po drugie jej teksty i inteligentne wywody rozbawiają nas zawsze do łez. Poza tym zawsze można z nią porozmawiać właściwie na każdy temat. ma tylko jedną wadę lubi mnie - aż za bardzo xD Kolejną taką nauczycielką jest babka z historii, która robi niezwykle ciekawe wykłady na których nikt nie waży odezwać się słowem. Jest jeszcze nauczycielka fizyki, która w bardzo przystępny sposób tłumaczy, a także zawsze zachowuje spokój i ma swoją ripostę.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 02-08-2009 13:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

U nas jest pani od matmy dość fajną kobietą. Lubię ją, bo była kiedyś naszą wychowawczynią i czasem jak słyszymy, że pierwsza klasa idzie na śniadanie (a to bardzo słychać) bierze jej się na wspomnienia i przypomina nam jak wyważyliśmy drzwi, jak zamknęłam kogoś w klasie (oczywiście przez przypadekRozbawiony) itp. Jej wadą jest to, że wcześniej wychowawczynią moich dwóch sióstr i była pod wielkim wrażeniem zdolnej, cudownej Karoliny i często mnie do niej porównuje.
Nasza polonistka jest świetna. Kiedyś mieliśmy nauczyć się śpiewać Hymn na ocenę i zapowiadając to powiedziała: "Tylko nie odwalcie Edyty Górniak". To było cudowne. Ogólnie kobita jest fajną osóbką i dobrą nauczycielką. Kiedy mamy mieć sprawdzian ktoś coś wspomina o piórach, książkach albo dezodorantach i nam lekcja mija na tych tematach. Wyjaśnia nam wiele rzeczy, których nie ma w podręcznikach. Pamiętam jak kiedyś zasypało ulicę, która znajduje się gdzieś na końcu miejscowości i dzieciaki przez dwa tygodnie mogły chodzić do szkoły. Pani Agata jak się o tym dowiedziała powiedziała "Ok, nie będę prowadzić z wami lekcji, znajdę wam przyjemniejsze zajęcia" i przez cały czas czytaliśmy "Mikołajka" i oglądaliśmy filmy m. in. "Simpsonów", "Władce Pierścieni", HP i "Stowarzyszenie Umarłych Poetów".
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg

Edytowane przez Courag dnia 02-08-2009 13:22
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Crima F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 02-08-2009 14:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 685
Ostrzeżeń: 0
Postów: 217
Data rejestracji: 30.07.09
Medale:
Brak

A ja uwielbiam przystojnego księdza Tomka z naszej szkoły, który uczy religii. Facet jest znakomity. Żeby nas rozbawić tańczy jak Jackson przy tablicy, albo opowiada takie kawały, że aż szczęka i brzuch bolą od śmiechu. ;d Niestety, nie uczy nas, mieliśmy z nim tylko kilka zastępstw.
__________________
I' m so happy, cause today I found my friends. They' re in my head.
- Kurt Cobain.
www.crima.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Doys F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 04-08-2009 17:23
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -37
Ostrzeżeń: 2
Postów: 64
Data rejestracji: 02.08.09
Medale:
Brak

hehe jak chodziłam jeszcze do gimnazjum był taki jeden nauczyciel Waldek B. Rozbawiony
No trzeba przyznac, ze lubie gościa Rozbawiony
Uczy informatyki i techniki.
Fakt faktem ze nie zaduzo sie u niego nauczyłam, ale mniejsza o to, zawsze było jakies zianie z nim na lekcji Uśmiech Zawsze miałam z nim jakies spięcie na lekcji, ale to zawsze tak dla ziania Język
__________________
Doys xD

pozdrawiam drogi Gościu :*
Wyślij prywatną wiadomość
~about F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2010 14:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Oj tak, w moim gimnazjum miałam takiego nauczyciela. Był niesamowity. Energiczny i nie przewidywalny. To nie był tylko nauczyciel od historii, on był kimś więcej. Jego znajomość materiału aż mnie przerażała (niekiedy). Był podziwiany i powszechnie lubiany. Po klasie skakał, biegał, kładł się na ławkach czy też podłodze. Dodatkowo był typowym metalowcem - skóra, glany, koszulki z nadrukami różnych zespołów i jego uwielbienie do nich. Pamiętał wszystkie daty rozpoczęć, zakończeń, śmierci i narodzin wszystkich swoich idoli. Tak, niesamowity człowiek i nauczyciel. Poza tym nie bał się uczniów - jego śmiałe teksty powalały każdego. Szkoda, że okres gimnazjum się już zakończył.
__________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Albert Einstein
Wyślij prywatną wiadomość
~kapsiutek F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2010 17:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1475
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

Oooo. W pierwszej gimnazjum miałam nauczyciela od historii. Był najzabawniejszym nauczycielem z jakim w całym w moim życiu miałam do czynienia! Kiedy ktoś np. obgryzał paznokcie, mówił `Dlaczego uprawiasz kanibalizm? Masz gumę` i częstował kogoś gumą. Na sprawdzianie czytał gazetę, tak, żeby nie widzieć, że ściągamy, a przy tym nucił i od czasu do czasu śpiewał `i taaaa wieeeem, że ściągaaacieee`. Na pierwszej lekcji, ktoś powiedział, że żeby przetrwać i mieć co jeść, musieli zabijać zwierzęta. Na co historyk pytał `Na przykład jakie?`. Ktoś powiedział `niedźwiedź`. Wtedy nauczyciel stanął na krześle i zaczął ryczeć, po czym powiedział, że nikt nie zabiłby takiej wielkiej zwierzyny. Niestety ze względu na wiek, musiał odejść na emeryturę.

Mieliśmy drugiego nauczyciela, który był przekomiczny. Uczył nas WOS'u. Miał na prawdę przezabawne teksty. Jednak było to dwa lata temu i nic konkretnego nie mogę sobie przypomnieć.
__________________
She's freaky and she knows it
She's freaky, but I like it!
Justin Timberlake
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2010 18:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Bezkonkurencyjnie... pan od geografii. Żaden nauczyciel nie potrafi zaciekawić tak jak on. Jego lekcje są b. ciekawe. Gdyby chcieli nam dołożyć tych lekcji w tygodniu, nie miałabym nic przeciwko. Nawet temat o chmurach, czy opadach atmosferycznych może bym ciekawy i przyjemny. Potrafi nas rozśmieszyć. "O matko i córko." ^

Na jego lekcji dowiedziałam się że woda na dwóch półkulach spływa w inną stronę (zlew itp.). ^^ Na tych zajęciach przeprowadzamy dyskusje o końcu świata- pszczoły, woda itd.
A że geografię mam w piątek, na ostatniej godzinie to jest to dla mnie miłego zakończenie. ;>
Obiecał nam nawet przeprowadzić w szkole patrzenie przez teleskopy, na gwiazdy. Ma podobno zaprosić swoich kolegów którzy również je posiadają, ale czekamy na dobry moment. Gdyż jak na razie nic byśmy nie zobaczyli. ;]
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cointreau F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2010 19:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1433
Ostrzeżeń: 0
Postów: 525
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

U mnie jest kilku agentów, ale najlepsza jest chyba pani J., która bywa czasem nieco porywcza i potrafi przyłożyć niezłym tekstem, ale ma takie gadane, że niektóre jej wypowiedzi i zachowania przeszły do historii Rozbawiony Uczy mnie historii i wos-u, ale najlepsze było, jak uświadamiała moją geniuszowatą klasę skąd się biorą dzieci Rozbawiony Poza tym to bardzo równa kobieta, świetnie uczy.
Pani od polskiego za to to oaza spokoju, super człowiek. Z każdej sytuacji zna wyjście i przy okazji można z nią pożartować. Oby więcej takich nauczycieli. Ach, no i jeszcze jeden plus: nie zadaje na weekend Oczko
Moja zeszłoroczna nauczycielka matematyki - potrafiła wytłumaczyć nawet najbardziej pokręconą definicję, a przy okazji miała ogromne poczucie humoru, równa kobieta, nie ma co, na jej lekcje, mimo że matmy nie cierpię, chodziłam z ogromną przyjemnością.
__________________
~~
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrione F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2010 14:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1052
Ostrzeżeń: 1
Postów: 454
Data rejestracji: 13.06.09
Medale:
Brak

Oczywiście ksiądz ;D on to ma dobre teksty xDD.
I kto jeszcze ? hmm..Pan P. Od w-fu (szkoda że nas nie uczy,ale jest zabawny jak .. xD).
I chyba tyle Oczko..niestety.
__________________
"Powiedział Pan: "Daję wam ogień"
Podajcie sobie dłonie i żyjcie w zgodzie!
Żyjcie w zgodzie z ptakami, niech płoną serca
i oczy wasze niech nigdy nie znają łez...

Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem i wiecznym cierpieniem,
i była miłość,
i była zgoda,
Każdy był wolny! wolny był każdy ptak!

Pewnego dnia pękło niebo,
i runął straszny deszcz,
wtedy krzyknął ktoś,
a chłód ogarnął wszystkie serca,
a w oczach pojawił się strach!
Ludzie podali sobie noże- zamiast rąk
i upiekli ptaki!


Dżem "Dzień w którym pękło niebo"

Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony!
www.avrione.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 15-01-2010 21:35
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

U mnie bezkonkurencyjna jest pani od geografii - jest młoda, dwa - trzy lata temu skończyła studia i zachowuje się jak typowy student - czyli każe nam mówić do siebie po imieniu, nie zwraca uwagi, jeśli ktoś ściąga i ogólnie u niej lekcje są ciekawe i potrafi każdego ziomala przekonać do wzięcia udziału w lekcji.
Również pan od fizy i infy ma czasem fajne teksty (chociaż większość się go trochę boi) to potrafi rozśmieszać wszystkich.
Wyślij prywatną wiadomość
~yoyo F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2010 17:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1811
Ostrzeżeń: 0
Postów: 239
Data rejestracji: 30.06.10
Medale:
Brak

Proboszcz daje czasem takie teksty, że nie można się nie śmieć np.: "Księdza trzeba słuchać, bo ksiądz jest księdzem, a jak ksiądz jest księdzem to trzeba się zachowywać tak jak w obecności księdza, bo ksiądz jest księdzem"
Fajny jest też nauczyciel od infy. Czasem ma też niezłe teksty, ale on jest naprawdę spoko. Lady Cat chciał pożyczyć wsuwkę xD I umie się poznać na farbowanych włosach xD
I moją polonistkę też lubię, bo prowadzi kolo teatralne i kupuje na kubusie playe i jest spoko !
__________________

Więc wyjdź na parkiet, pokaż swoje flow !


Nie ma takiej siły, którą mógłbyś zatrzymać nas.
Zdobywamy szczyty, płonie kolejny grass.


Każdy z was ją zna - muzyka, która wprowadza was w ten piękny stan pozytywnych myśli, pozytywnych zmian.
Bratnią duszą dla reggae się stań.


Edytowane przez Alae dnia 05-09-2010 19:22
Wyślij prywatną wiadomość
~Crazy Flower F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2010 17:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2153
Ostrzeżeń: 1
Postów: 308
Data rejestracji: 20.06.10
Medale:
Brak

Lady Cat chciał pożyczyć wsuwkę xD I umie się poznać na farbowanych włosach xD

Spadaj! Nie moja wina, że mi grzywka leciała! Zresztą on nie ma w ogóle włosów ;P
Fajny z niego gość, wali czasem takie teksty, że nie mogę >lolz< I jak jest chory, to idzie do mojej mamyy ;D

A ja lubię moją panią od polskiego! Bo zadaje dużo prac pisemnych, a Lejdi lubi pisać i zawsze dostaje piątki. No dobra, raz wyszła 4, ale nigdy 3 i niżej Happy Większość osób na nią jęczy, ale ona nie krzyczy, umie uczyć, jest dyscyplina i mówi, że mam talent do pisania ^__^ Oj, jak Lejdi ją lubi! ;P
__________________
skiełzło, żesz

Edytowane przez Alae dnia 05-09-2010 19:22
www.james-potter.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Kaszmir F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2010 20:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Kierowca Błędnego Rycerza
Punktów: 942
Ostrzeżeń: 1
Postów: 44
Data rejestracji: 05.09.10
Medale:
Brak

A mi podoba się ( nie pod względem wyglądu) nasz nowy ksiądz. Prowadzi bardzo ciekawie lekcje i czasami zabiera nas w teren, można z nim podyskutować, ale kiedy musi potrafi być stanowczy, nawet mojej mamie podobają się jego kazania, a nigdy nie sądziłam, że jakikolwiek ksiądz będzie moim ulubionym nauczycielem i od niedawna lubię też babkę od biologi.
__________________
Pozdrawiam Cię MALADIE! : )

INNOCENTE
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT