Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 286
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Śpiew
~Harry_ F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 14-03-2009 10:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 502
Ostrzeżeń: 1
Postów: 118
Data rejestracji: 10.03.09
Medale:
Brak

Czasami coś sobie pośpiewam pod nosem, albo przy komputerze. Uśmiech.
Ale tak bardziej wole tworzyć muzykę dla kogoś niż śpiewać.Lub wybieram sobie jakąś nutkę no i remix.Moim zdaniem śpiewanie czy tworzenie muzyki to dobra zabawa.
Pozdrawiam Wszystkich.
__________________
"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony."
"Jeśli chcesz poznać człowieka, dowiedz się, jak traktuje swoich podwładnych, a nie równych sobie."

fc07.deviantart.net/fs46/f/2009/197/c/c/Dark_Mark_animation_by_andrei1015.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Vampire F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 14-03-2009 11:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 200
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

W szkole podstawowej dużo razy występowałam przed szkołą na różnych apelach, konkursach i takich tam, i wtedy właśnie śpiewałam... Dobrze mi to wychodziło i dużo osób mnie chwaliło, ale ja nie za dobrze czuje się śpiewając... Teraz jestem w szkole gimnazjalnej i nie mam zamiaru znowu zabierać się za śpiew...;/
Szczerze mówiąc nie podoba mi się mój głos jak mówię, a co dopiero jak śpiewam... Niektóre osoby namawiały mnie do wstąpienia do chóru czy jakiegoś zespołu, ale ja nie mam na to ochoty...
Gdy jestem sama w domu, czy podczas kąpieli to owszem śpiewam, ale nie mam zamiaru robić tego przy innych...
__________________
W mrocznym, przepastnym świecie duchów i demonów nie ma istoty równie strasznej, równie odpychającej, a mimo to darzonej taką fascynacją, bojaźnią przesyconą, co wampir, który ni demonem, ni duchem nie jest, lecz jeno tajemnicze i potworne cechy obojga dzieli. - Wielebny Montague Summers



Jeśli ma człowiek na coś w świecie dowody, to na istnienie wampirów. Nie brakuje niczego : raporty oficjalne, zeznania obywateli sznowanych, chirurgów, urzędników, księży. Lecz mimo to któż w wampiry wierzy? - Rousseau


"Dziewczyna leżała na podłodze martwa, z rozciętą piersią, a przy niej klęczał czarodziej, tzrymając w okrwawionej ręce wielkie, gładkie, szkarłatne serce, które lizał i gładził, ślubując zamienić je na własne.
W drugiej ręce trzymał różdżkę, którą próbował wywabić ze swojej piersi skurczone, włochate serce. Ono jednak było silniejsze od niego i tkwiło w jego rozwartej klatce piersiowej, odmawiając uwolnienia go spod swojej władzy lub powrotu do kryształowej trumienki, w której tak długo było uwięzione.
I oto na oczach struchlałych ze zgrozy gości czarodziej odrzucił różdżkę i chwycił srebrny sztylet. Wołając, iż nigdy się nie zgodzi, by rządziło nim jego własne serce, wyjął je sobie z piersi.
Przez chwilę klęczał z wyrazem triumfu na twarz, ściskając po jednym sercu w każdej dłoni, a potem padł na ciało dziewczyny i wyzionął ducha."
- Baśnie Barda Beedle'a - "Włochate serce czarodzieja"
Wyślij prywatną wiadomość
~SeverusS F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 03-04-2009 20:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 407
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 29.03.09
Medale:
Brak

Lubie śpiewać i to bardzo, ale niestety Bóg nie uraczył mnie to tego talentem. Najczęściej śpiewam jak nikogo przy mnie nie ma, żeby nie urazić kogoś swoim fałszowaniem.
__________________
- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, dla ciebie stawiałem się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wszytko po to, by, jak przypuszczałem, zachować syna Lily przy życiu. A teraz mi mówisz, ze hodowałeś go jak świnie na rzeź...
- To poruszające, Severusie - powiedział Dumbledore poważnie. - W końcu dorosłeś na tyle, żeby się nim przejąć?
- Nim? - krzyknął Snape. - ExPecto Patronum!
Z końca jego różdżki wypłynęła srebrna łania. Wylądowała na podłodze gabinetu, przeskoczyła raz przez gabinet i wyleciała przez okno. Dumbledore patrzył jak odlatuje. Kiedy jej srebrny blask zniknął w oddali, odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
- Po tak długim czasie?
- Zawsze. [...]
Wyślij prywatną wiadomość
~Fernando F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 09-04-2009 19:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2047
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 02.04.09
Medale:
Brak

Rodzina i znajomi mówią, że mam fajny głos. Ja do końca w to nie wierzę, ale lubię śpiewać. Interesuję się muzyką i jak tylko coś mi wpadnie w ucho, to to bezwiednie powtarzam i śpiewam cały dzień. Często też uczę się fajnych kawałków na pamięć i potem śpiewam pod nosem. Nie często śpiewam publicznie, ale zdarza mi się w klasie i raz wystąpiłem na scenie - tylko raz, ale mam jeszcze dość czasu, żeby to nadrobić Jęzor
Wyślij prywatną wiadomość
~Kabaczek F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 09-04-2009 20:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 656
Ostrzeżeń: 1
Postów: 166
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

No ja mam często ze śpiewem do czynienia poneiważ bez śpieu nie ma capoeiry, którą trenuję. Zawsze śpiewam razem ze wszystkimi jak jest refren ( bo na tym to polega, śpiewa zwrotkę solista ci refren każda osoba uczestnicząca w treningach). Czasem zaśpiewam solo i ludzie móią mi że nieźle mi to wychodzi, chociaż czasami coś mam z gardłem i czasem nie mogę wysokich nut wyciągać Język
www.capoeirabrasil.pl Wyślij prywatną wiadomość
~gamon F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2009 00:38
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 38
Ostrzeżeń: 5
Postów: 124
Data rejestracji: 05.08.09
Medale:
Brak

Ja bardzo lubię śpiewać, zwłaszcza w łazience. Nie wiem tylko czemu rodzina się ze mnie śmieje...
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2009 21:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Śpiewanie jest ok, pod warunkiem, że nikt nie słyszy mojego wykonania xD Głos niestety mam kiepski, ale mimo tego lubię śpiewać. Zazwyczaj w zaciszu własnego pokoju sobie leżę na łózku i śpiewam razem z iPodem. Ewentualnie w towarzystwie najbliższych mi osób, które wiedzą czego się po mnie spodziewać Rozbawiony
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~hagrid123 F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2009 22:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 475
Ostrzeżeń: 0
Postów: 144
Data rejestracji: 04.08.09
Medale:
Brak

Za śpiew czyli z muzyki w szkole miałem 5 to wychodzi na to że troszki potrafie. Nie będę piosenkarzem, ale lubię pośpiewać gdy mam słuchawki mp3 na uszach, wczuć się w muzykę, jej rytm i wydać dech. Każdy powinien sobie od czasu do czasu pośpiewać, przynajmniej działa to relaksująco i ładuje pozytywną energią.
__________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów to kłopoty zwykle znajdują mnie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Crima F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2009 22:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 685
Ostrzeżeń: 0
Postów: 217
Data rejestracji: 30.07.09
Medale:
Brak

Lubię śpiewać, ale tylko dla zabawy, talentu nie mam, chociaż marzę, żeby mieć własny zespół rockowy, gdzie będę właśnie się udzielać głosowo. ;P Marzenia.
__________________
I' m so happy, cause today I found my friends. They' re in my head.
- Kurt Cobain.
www.crima.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny W F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2009 13:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 677
Ostrzeżeń: 1
Postów: 195
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

Śpiewać lubiłam od zawsze... Dwa lata temu nauczycielka muzyki zaprosiła mnie na jedną z prób szkolnego zespołu, do którego chciałam należeć, odkąd skończyłam dziesięć lat. Teraz nie dość, że śpiewam, to jeszcze gram na gitarze na wszystkich szkolnych akademiach, czy ważnych świętach w kościele. Szkoda, że to ostatni rok w gimnazjum, bo bardzo zżyłam się z tym moim zespołem.
__________________
"Miłość kpi sobie z rozsądku,
I w tym jej urok i piękno."

Andrzej Sapkowski
Wyślij prywatną wiadomość
~klaudyna3311 F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 07-11-2009 15:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -21
Ostrzeżeń: 1
Postów: 30
Data rejestracji: 04.11.09
Medale:
Brak

Ja też kocham śpiewać. Należę do chóru kościelnego i... przez 6 lat śpiewałam solo w szkole. Teraz jestem w gimnazjum i jeszcze nie odkryli mojego talentu ;P
__________________
Słodko jest nocą patrzeć na niebo, gdy kochasz różę, która znajduje się na jednej z gwiazd. Wówczas wszystkie gwiazdy są ukwiecone.

Dziękuję za pozdrowienia i wzajemnie Uśmiech
Karola__94 pamiętam i dziękuję Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Little_Susie F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2009 11:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -29
Ostrzeżeń: 1
Postów: 28
Data rejestracji: 08.11.09
Medale:
Brak

Ja wprost uwielbiam śpiewać. Należę do chóru i śpiewam solo na apelach. Ponoć mi to wychodzi Język I ostatnio brat zaproponował mi wokal w jego zespoleUśmiech
__________________
Mówią, że niektórych gwiazd, które widzimy na niebie, tak naprawdę już tam nie ma. Ich światło płynie do nas przez miliony lat, a my patrząc na niebo, spoglądamy w przeszłość, w minioną chwilę, kiedy gwiazdy wciąż tam były. "Co robi gwiazda, gdy przestaje świecić?" - pytam samego siebie. "Może umiera?". "O nie!" -odpowiada głos w mojej głowie. "Gwiazda nigdy nie umiera. Ona po prostu zamienia się w uśmiech."



Pozdrowionka dla Gabii Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
*mooll F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2009 12:32
Super Owadzik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10619
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,380
Data rejestracji: 28.09.09
Medale:
Brak

Rany, że też wcześniej nie widziałam tego tematu! Ja bez śpiewu nie mogłabym normalnie funkcjonować. Uczę się śpiewać i uwielbiam trenować swój głos... Muzyka, to całe moje życie! A śpiew to wszystko okrasza ;p.

Poza tym mam zespół, który uwielbiam, bo super się dogadujemy i szybko nam idzie opracowanie piosenek. śpiew to coś wspaniałego :)

Aha, no i też śpiewam w chórze. To jest zupełnie coś innego niż solowe śpiewanie, ale ma swój klimat... te harmonie. ;d
__________________
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.


Oscar Wilde


* * *

Mol pisze swój Fick: James Potter - Ostatnia Szansa [35/?]
http://hogsmeade....ad_id=2444
Wspieraj artystów pisarzy - dobrowolne datki w postaci komentarzy są bardzo pożądane.
Wyślij prywatną wiadomość
~Aranoisiv F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2009 19:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3393
Ostrzeżeń: 0
Postów: 819
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Nie przepadam za śpiewaniem. Przed większą grupą denerwuję się (ale tego uniknąć nie mogę, bo jeszcze mam muzykę w szkole), a sama też się nie wydzieram, bo mieszkam w bloku, a jakiś czas temu przekonałam się, że to słychać.
O, przypomniało mi się, jak kiedyś w drugiej czy trzeciej klasie mądra Paulina i mądre koleżanki wpadły na pomysł zaprezentować swój (anty)talent na szkolnym festiwalu piosenki. Śpiewałyśmy "Dłonie" kogośtamniepamiętamnazwska. Wyszło okropnie, ale i tak zajęłyśmy trzecie miejsce i dostałam słuchawki do mp3 ;D
Wyślij prywatną wiadomość
~arturmiki F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2009 19:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 306
Ostrzeżeń: 0
Postów: 46
Data rejestracji: 19.10.09
Medale:
Brak

Ughr... nienawidzę śpiewania z muzy jestem najgorszy w klasie. chociaż niewiem czy to przypadkiem nie jest efekt mojej nauczycielki... ale wracając do tematu, nie umiem śpiewać i powątpiewam czy kiedykolwiek będę umiał. Oczywiście czasem lubię sobie ponucić jakąś piosenkę(najczęściej rap) której niedawno słuchałem. Jednak fakt faktem zostaje że nigdy nie przejawiałem zdolności piosenkarskich, zresztą jak cała moja rodzina od strony mojej mamy bo mój tata znowu jest bardzo zdolny w tej kwestii. Jednak mimo tego że nienawidzę śpiewać ale w żadnym stopniu nie gardzę ludźmi którzy ów taką zdolność przejawiają(wyjątkiem jest moja siostra, chodź wogóle mnie denerwuje i nie jest to czymś niezwykłym).
Wyślij prywatną wiadomość
~Saphira F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 30-12-2009 18:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 529
Ostrzeżeń: 0
Postów: 140
Data rejestracji: 09.05.09
Medale:
Brak

Bardzo lubię śpiewac ale raczej nie przepadam za publicznymi wystąpieniami ale się zdarza. Znajomi mówią, że nawet ładnie śpiewam ale czy ja wiem ja myślę że przeciętnie.
Wyślij prywatną wiadomość
~maslowy_dzem F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 30-12-2009 18:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 84
Ostrzeżeń: 0
Postów: 25
Data rejestracji: 30.11.09
Medale:
Brak

Lubie śpiewać. Od humoru czy dobrze czy źle. ;D Rock'owe kawałki to tylko Paramore mi wychodzi i Snow Patrol ;D
__________________
Koalicja Martwych Ołówków.
*****
Dziękowac za Pozdrowienia i Baaardzo Pozdrawiać ;****

Dużooo uścisków i tarmoszenia dla:
~ Naina
~ Czarodziejka Majka
~ Madwoman
~ Bell
~ Emiliannie
~ jedrii

Tak na serio:
[size=16]Aby związek przetrwał, dużo zależy od tego czy my nadal w nie wierzymy.[size]
Wyślij prywatną wiadomość
~Loonyy F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 19-03-2010 15:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1752
Ostrzeżeń: 3
Postów: 419
Data rejestracji: 18.03.10
Medale:
Brak

Ja śpiewam pełną parą, ale nie łączę z tym mojej przyszłości, śpiewam, bo lubię. Jak byłam mała to z przedszkola wszędzie na wszystkie konkursy mnie wysyłali xD i muszę się pochwalić, że byłam też w 'Od przedszkola do Opola' :D
__________________
Nigdy nie mogłam pogodzić się z kreowaniem mnie na symbol seksu. Z seksu uczyniono przedmiot. Nienawidzę myśli, że mam być przedmiotem.
Bóg umiera jeśli go nie kochamy, ale ja nie umarłam, choć nikt mnie nie kochał.
www.photoblog.pl/loonyy Wyślij prywatną wiadomość
!kdanielk3 F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 19-03-2010 15:42
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5718
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 11.09.08
Medale:
Brak

Śpiew to coś generalnie, co mnie chyba przeraża. O ile nie boję się występów publicznych, gdzie gram na gitarze, o tyle ze śpiewem jest dobrze. Ludzie zawsze komentowali moje poczynania w dwojaki sposób - jednym naprawdę się podobało i mówili bym kontynuował pracę z tym związaną, a inni wręcz przeciwnie.
Wydaję mi się, że zależy to od gustu. Jednym podoba się taki głos i taki rodzaj muzyki, innym całkowicie coś odmiennego.
__________________
hogsmeade.pl/images/other/pt.jpg.jpg
hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
hogsmeade.pl/images/other/ITM2010.jpg

Moje życie realizuje się w muzyce, a każdy jej objaw jest dla mnie błogosławieństwem. W tej pieśni brzmią zatarte ideały przyjaźni, a w niej przyjaciele - dla nich życie z piedestałów strącam, i śmierci na spotkanie wychodzę...

Musical nie jest filmem, po którego obejrzeniu chcemy zmieniać świat i stawać się lepszymi ludźmi przez zmianę swojej postawy i osobowości - musical ma bawić...
Wyślij prywatną wiadomość
~Bella1918 F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 19-04-2010 18:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 458
Ostrzeżeń: 0
Postów: 108
Data rejestracji: 25.07.09
Medale:
Brak

Uwielbiam śpiewać, ale nie publicznie. Od razu jak wejdę do domu to włączam swoją muzykę i zaczynam się nadzierać Rozbawiony Mam również tendencję do śpiewania z słuchawkami na uszach, najczęściej nawet nie wiem wtedt, że to robię.
Czy umiem? Nie jestem pewna, ale na pewno sprawia mi to przyjemność bez względu na to, czy potrafię, czy nie. Najczęściej gram na gitarze i przy okazji śpiewam, a czasami zaczynam śpiewać moje ulubione piosenki w domu u koleżanki Uśmiech
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT