Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 246
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Taniec
~antybratek F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2008 20:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 699
Ostrzeżeń: 1
Postów: 260
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nienawidzę tańczyć z publicznością i tak, jak "musi być". Ja tańczę, kiedy jestem sama w domu, a robię to po swojemu. Kiedyś w szkole był kurs tańca i nawet się zapisałam, ale to był tylko wielki koszmar.
__________________
Dawny charpak1

"I solemnly sware I am up to no good."

"Mr Moony presents his conpliments to Professor Snape, and begs him to keep his abnormally large nose out of other people's buissness."

"Mischief managed."
Wyślij prywatną wiadomość
~Rybka_109a F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 21-10-2008 19:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 348
Ostrzeżeń: 0
Postów: 151
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Brak

To nie jest moja pasja. To jest moje życie!!Uśmiech Tańczę od małego czasami bez ładu i składu. Kiedyś taka pani założyła w szkole kółko i chodziłam. Ale z powodu choroby tej pani zakończyło sie wszystko.Smutny Teraz mam zamiar zapisać sie do domu kultury na tańce.Uśmiech Odznaczeń nie mam ale słyszę komplementy na temat moich układów.Uśmiech
__________________
hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif

Od przebiegłości Ślizgonów

Kretynizmu Puchonów

i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów

CHROŃ NAS GRYFFINDORZE
zyciepapuzek.fora.pl Wyślij prywatną wiadomość
~John_maxey F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 30-10-2008 22:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 776
Ostrzeżeń: 3
Postów: 709
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Ja nie mam takich jak to powiedzieć, trudności. Uwielbiam tańczyć. Umiem zatańczyć w dużo krokach hip-hop, walc wiedeński i angielski, a także quickstep.
__________________
Weasley lata na miotle
nie kąpie się w wannie lecz w kotle
Zawsze ma wiele czasu
[bcolor=#cc3366do Hogwartu idzie bez kompasu][/bcolor]

Każdy o tym wie
że Ron Weasley gubi się.

pewnego dnia zna sto zaklęć
i wokól nas się kręci

Bo to jest on!
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2008 12:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

hmm no tanieć mnie uszczęśliwia a najbardziej w gronie przyjaciół na dyskotece lub przy ognisku hahaha udajemy wtedy jakiś szamanów i odprawiamy modły tańcem RozbawionyRozbawionyRozbawiony na dyskotekach uwielbiam tańczyć więc co tu więcej dodać acha i kocham filmy o tańcu takie jak step up RozbawionyRozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Finezja F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2008 17:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 227
Ostrzeżeń: 0
Postów: 48
Data rejestracji: 21.09.08
Medale:
Brak

Tańczę, najczęściej przy sprzątaniu pokoju, zamykam się i odczyniam balety, czasem w szatni, na w-f, gdy słucham muzyki przy kompie - moje wygibasy górnych części ciała tez można nazwać tańcem ^^ tańczę zawsze od lekkiego przytupywania, do latania po całym domu, czasem nawet nie zdaję sobie sprawy, że odczyniam jakieś balety, np,: w kolejce do kasy, nie kontroluje tego xD
Nie chodzę na zajęcia, bo nie lubię układów wolę tanczyć spontanicznie ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~kradziejkakorali F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2008 19:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 67
Ostrzeżeń: 0
Postów: 14
Data rejestracji: 08.11.08
Medale:
Brak

Ja z chęcią zapisałabym się na towarzyski bądź modern jazz, ale nie mam takich możliwości. Może kiedyś...aktualnie chodzę na zajęcia disco dance ;D
www.Diffindo.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~DominiKa812 F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 13-11-2008 16:15
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 286
Ostrzeżeń: 4
Postów: 180
Data rejestracji: 07.09.08
Medale:
Brak

Raczej Hobby .. Nie uczestniczę w żadnych zajęciach tanecznych, ale po prostu lubię sobie czasem potańczyć. Gdy się nudzę lub jak to zazwyczaj robię słucham piosenek i przychodzi mi taka ochota żeby potańczyć to tańczę.
Wyślij prywatną wiadomość
~Magic Dream F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 31-01-2009 20:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,062
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Uh. Nie, nie, nie. Może to dziwne, ale ja tańczyć nie lubię. Nigdy nie chodziłam na żadne zajęcia (chyba że w szkole, w 2 klasie czy jakoś tak...) i raczej nie mam zamiaru. Raczej nie umiem tańczyć. Czasem bym chciała, ale perspektywa publicznego upokarzania się... nie, to zdecydowanie nie dla mnie.
__________________
Skomentujesz?


magiczny dżem... dżemi i drzemie
bo w nim moce... dżemią i drzemią
bo to jest ten... dżemik i drzemiak
i gdzieś pod kocem... dżemi i drzemie


Suszak, 15 III 2009, godzina 15:42:07

Edytowane przez Magic Dream dnia 31-01-2009 20:12
Wyślij prywatną wiadomość
~Dark Natya F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 03-02-2009 19:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2249
Ostrzeżeń: 0
Postów: 667
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Kiedyś uwielbiałam tańczyć. Teraz już mniej. Wynika to raczej z mojego lenistwa, ale też z tego, że nie mam z kim chodzić na zajęcia, a sama jakoś nie mam ochoty. ;< Uczęszczałam na różne zajęcia taneczne, najbardziej mi chyba do gustu przypadł hip - hop. Lubię jeszcze walc angielski, ale trudno jest znaleźć dla mnie partnera, bo jestem dość wysoka, a chłopacy w moim wieku jeszcze nie grzeszą wzrostem. Język Osiągnięć jakiś dużych nie mam, byłam sto lat temu na jakimś pokazie z moją ówczesną grupą.
__________________
You got blood on your hands
And I know it's mine
I just need more time
So get off your low
Let's dance like we used to
But there's a light in the distance
Waiting for me, I will wait for you
So get off your low
Let's kiss like we used to <3
www.photoblog.pl/myashtrayheart Wyślij prywatną wiadomość
~Negative F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 03-02-2009 19:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 306
Ostrzeżeń: 3
Postów: 337
Data rejestracji: 05.09.08
Medale:
Brak

Chodzę na tańce, a i owszem. Niestety to nie było moim wymysłem tylko mojej mamy. Ona lubi tańczyć, w przeciwieństwie do mnie. Dokładnie, to chodzę na tańce salsa-hip hop. Od niektórych słyszałam że nieźle mi to wychodzi. Ale ja jestem Negatywna i nikt mnie nie będzie zmuszał do czegoś co jest be- w przyszłym roku się wypisuję. Jęzor
Edytowane przez Negative dnia 03-02-2009 19:34
Wyślij prywatną wiadomość
~Madeleine Lestrange F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 03-02-2009 19:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 14.12.08
Medale:
Brak

Ja kocham tańczyć, zamierzam się zapisać do jakieś szkoły tanecznej (to moje marzenie od dłuższego czasu). Zamierzam tańczyć Hip-Hop Uśmiech
__________________
"Stojąc w miejscu też można zabłądzić."

"Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!"

"Przez następne 365 dni będę patrzyła na świat jakbym go widziała po raz pierwszy. Szczególnie na rzeczy nieistotne."

"Trzeba się śmiać nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu."

"Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu."

Pozdrawiam drogi Gościu najserdeczniej jak potrafię! ;p Teraz mnie widzisz, drogi Gościu? Nie? To szkoda ;p.
Wyślij prywatną wiadomość
#Ginny Evans F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2009 19:25
Newswoman

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybraniec
Punktów: 8057
Ostrzeżeń: 0
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal

Ja 3 lata tańczyłam taniec nowoczesny, w tym roku chodzę na hip-hop. Kocham taniec, jest częścią mojego życia, chociaż nie wiążę z nim mojej przyszłości, ale mam nadzieję, ze tańczyć będę jeszcze długo. Jeśli chodzi o jakieś osiągnięcia, to ich brak, nigdy nie mogłam się zdobyć na solówkę, a duetu nie miałam z kim tańczyć.
Wyślij prywatną wiadomość
~KaMilcia F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 20-02-2009 11:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 250
Ostrzeżeń: 1
Postów: 127
Data rejestracji: 18.02.09
Medale:
Brak

Taniec jest zdecydowanie tym co kocham uwielbiam go od początku swojego życia ale dopiero od października uczęszczam na lekcje HiP-hOpu ;]
Mojimi uluhbionymi stylami są Hip-hOp i Looking;]Sczegółowo to mwłaśnie je lubie najbardziej!Na zajęciach poznałam wiele bardzo fajnych ludzi więc jeszcze bardsziej mnie do tego ciągnie;]Myśle że każdej lubiącej tańczyć dziewczynie spodobał by się ten tanic<mówię o hip-hopie>Zachęcam do chodzienia na atakie zajęcia chociaż trzeba włożyć w to duuuuuuużo wysiłku opłaca się!!;]
POzdrowionka dla wszystkich osób tańczących nie tylkoi hip-hop !OczkoKaMilcia!Oczko
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I o Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE

"To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba jej wyznawców." - Remus Lupin
www.poszkole.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Hermione F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 20-02-2009 14:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Animag Kruk
Punktów: 536
Ostrzeżeń: 1
Postów: 202
Data rejestracji: 10.01.09
Medale:
Brak

chodze od niedawna na taniec nowoczesny i przez pół roku stał się już moją pasją xD kocham to po prostu... dlaczego?? sama nie wiem, taniec to chyba jedna z najprzyjemniejszych rzeczy na świecie xD
__________________
Kropla miłosci znaczy więcej niż ocean rozumu .


<3
dynamitki96.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~addicted_to_HP F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 20-02-2009 15:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 555
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 18.01.09
Medale:
Brak

Uh-oh!Ile kursowców. Ale wy macie szczęście, ja mieszkam na wsi i nie mam warunków. Ale taniec uwielbiam, cóż.
__________________
i35.tinypic.com/1zyj28j.jpg
I
ship
Hermione and Ron.
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2009 16:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Kocham tańczyć. Oczko Chodziłam kiedyś na kurs tańca towarzyskiego, zdobyłam brązowy medal, ale na tym właściwie, z różnych powodów, się skończyło. Potem miałyśmy z dziewczynami różne układy, głównie aerobik, czasem hip - hop, występowałyśmy na różnych festynach i uroczystościach szkolnych. Teraz mam z koleżankami swój, już bardziej konkretny, układ hip-hopowy, z którym niedługo pojedziemy na przegląd taneczny. A co będzie dalej, nie wiem ;]
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~atrammarta F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 13-03-2009 22:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1561
Ostrzeżeń: 0
Postów: 580
Data rejestracji: 02.12.08
Medale:
Brak

Mieliśmy kiedyś lekcje tańca na wf. Jedną czy dwie.
Oszsz w mordę! Wszscy tańczyli podstawowy krok cha-chy, a Marta
stała podrygując w rytm polki ;p
To u nas rodzinne- tata nie lubi tańczyć, brat też i na dodatek również mu to nie wychodzi. Na studniówkę, jak wiadomo, miał nauczyć się poloneza. Na filmie, który był kręcony na tejże imprezie, było widać jak jego dziewczyna cały czas mu coś szptała- " W lewo, Paweł." ;p

Osobiście uważam, że to świetna forma spędzania wolnego czasu i wyrażenia siebie. Niestety- kto potrafi, ten potrafi ;>
__________________
"Słowo które nie jest wypowiedziane
jest słowem którego nie można powtórzyć
nie można się go nauczyć ani imitować
póki więc nie otworzą się usta
nie otworzą się rzeki
nie otworzą się rany
nie otworzą się umysły
nie otworzy się raj"
( Krzysztof Pieczyński )

Wyślij prywatną wiadomość
~Vampire F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 14-03-2009 10:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 200
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Uwielbiam tańczyć...;]
Jednak nie jest to moje hobby... Lubię co jakiś czas sobie potańczyć... Muszę się "rozładować" z nadmiaru energii...Jęzor
Nie tańczę zbyt często, ale nieraz jak mi się zachce to nie mogę wytrzymać i tańczę... Mogę zatańczyć do każdej piosenki... Nie kopiuję ruchów lub kroków np. jakiś gwiazd... Najczęściej sama je wymyślam i ruszam się do rytmu... Nie chodze za często na dyskoteki, bo nikt ich zbyt często nie organizuje... Fakt, co jakiś czas organizowane są dyskoteki u mnie w szkole, ale nie chodzę na nie, bo mają tam okropną muzykę i w ogóle jest bardzo nuuudno...
Już wolę sama potańczyć w domu przy mojej ulubionej muzyce...;p
__________________
W mrocznym, przepastnym świecie duchów i demonów nie ma istoty równie strasznej, równie odpychającej, a mimo to darzonej taką fascynacją, bojaźnią przesyconą, co wampir, który ni demonem, ni duchem nie jest, lecz jeno tajemnicze i potworne cechy obojga dzieli. - Wielebny Montague Summers



Jeśli ma człowiek na coś w świecie dowody, to na istnienie wampirów. Nie brakuje niczego : raporty oficjalne, zeznania obywateli sznowanych, chirurgów, urzędników, księży. Lecz mimo to któż w wampiry wierzy? - Rousseau


"Dziewczyna leżała na podłodze martwa, z rozciętą piersią, a przy niej klęczał czarodziej, tzrymając w okrwawionej ręce wielkie, gładkie, szkarłatne serce, które lizał i gładził, ślubując zamienić je na własne.
W drugiej ręce trzymał różdżkę, którą próbował wywabić ze swojej piersi skurczone, włochate serce. Ono jednak było silniejsze od niego i tkwiło w jego rozwartej klatce piersiowej, odmawiając uwolnienia go spod swojej władzy lub powrotu do kryształowej trumienki, w której tak długo było uwięzione.
I oto na oczach struchlałych ze zgrozy gości czarodziej odrzucił różdżkę i chwycił srebrny sztylet. Wołając, iż nigdy się nie zgodzi, by rządziło nim jego własne serce, wyjął je sobie z piersi.
Przez chwilę klęczał z wyrazem triumfu na twarz, ściskając po jednym sercu w każdej dłoni, a potem padł na ciało dziewczyny i wyzionął ducha."
- Baśnie Barda Beedle'a - "Włochate serce czarodzieja"
Wyślij prywatną wiadomość
~SeverusS F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 03-04-2009 20:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 407
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 29.03.09
Medale:
Brak

Taniec to nie jestem moje hobby, lecz może taką rozrywka zależną od sytuacji, co nie znaczy, że nie sprawia mi przyjemności - wręcz przeciwnie, lubię tańczyć, ale jakoś specjalnie mnie to nie pociąga, jak przedtem kiedy oglądałam taniec z gwiazdami, teraz już tego nie oglądam od trzech lat.
__________________
- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, dla ciebie stawiałem się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wszytko po to, by, jak przypuszczałem, zachować syna Lily przy życiu. A teraz mi mówisz, ze hodowałeś go jak świnie na rzeź...
- To poruszające, Severusie - powiedział Dumbledore poważnie. - W końcu dorosłeś na tyle, żeby się nim przejąć?
- Nim? - krzyknął Snape. - ExPecto Patronum!
Z końca jego różdżki wypłynęła srebrna łania. Wylądowała na podłodze gabinetu, przeskoczyła raz przez gabinet i wyleciała przez okno. Dumbledore patrzył jak odlatuje. Kiedy jej srebrny blask zniknął w oddali, odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
- Po tak długim czasie?
- Zawsze. [...]
Wyślij prywatną wiadomość
~Elfka F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 12-05-2009 15:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 702
Ostrzeżeń: 2
Postów: 348
Data rejestracji: 02.05.09
Medale:
Brak

Chodze na balet. Już siedem długich i męczących lat a i tak nasz instr. zawsze mnie stawia gdzieś z tyłu. W sumie to tańczę bardziej dla przyszłości. Konkurs jest jeden na rok więc charówka. Zawsze zajmujemy nudne czwarte miejsce. Raz nam się udało mniej nudne piąte bo się potknęłam o kurtynę. Było mi tak wstyd, że prawie się popłakałam. No ale żyję...
__________________
Serdecznie i gorące pozdrowienia dla Jamie Black NAJLEPSZEJ CZŁOWIECZYNY NA ŚWIECIE i dla Jamajki jej psa!
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT