Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 210
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Paramore
Drukuj temat · Paramore
!Imbecile F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2012 23:31
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Opiekun Gryffindoru
Punktów: 3259
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,096
Data rejestracji: 29.04.10
Medale:
Brak

Kiedyś ich wielbiłam, bo byli na ścieżce dźwiękowej do mojego ulubionego filmu (11-latki są dziwne, wiem). Teraz po paru latach zmieniłam zdanie. Mam to samo co Letty, zwykła sieczka dla słit nastek (bez obrazy). Ani ich piosenki jakoś szczególnie nie zachwycają naa dłużej ani nic. Może tylko 'Born for This' jest znośne. Do reszty nie wracam, a to oznacza, że nie jest to nic szczególnego, bo jeśli coś jest dobre to ja do tego zawsze wracam, a do Paramore nie wróciłam.
Czytałam kiedyś w Teraz Rocku, że już zdążyli się rozpaść. Szybko. Czyżby sukces uderzył im do głowy? Jeśli zespół rozpada się po pierwszym większym sukcesie jest to kolejna oznaka, że dobrym zespołem nie był.
__________________
http://hogsmeade....ad_id=5587
Imb. O sobieJęzyk

'Opinie są po to żeby je zmieniać'
Stephen King

i40.tinypic.com/e7kuqe.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Luniaczekk F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 22-01-2012 12:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 475
Ostrzeżeń: 0
Postów: 219
Data rejestracji: 11.01.12
Medale:
Brak

Znam ich i bardzo lubię. Hayley ma wspaniały głos. Uśmiech
__________________
24.media.tumblr.com/92ed4925adaeb35931b88c74b389d3b2/tumblr_mh5r1mKji71qglajzo1_r1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 01-02-2012 23:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Uwielbiam ich, Hayley ma cudowny głos. Ich piosenki są genialne <3
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~VessyRiddle F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2012 16:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 92
Ostrzeżeń: 0
Postów: 23
Data rejestracji: 01.02.12
Medale:
Brak

Paramore? Lubię. Racja, przyznaję-poznałam ich dzięki 'Decode' i od razu polubiłam. Potem wciąż wyszukiwałam różnych zdjęć Hayley, słuchałam innych piosenek, czytałam różnorakie artykuły, wchodziłam na strony fanowskie etcetc.
Ale uważam, że Paramore, to nie tylko 'Decode' i nie uważam, że są komercyjni, bo nagrali piosenkę do 'Zmierzchu'. Oni mają wiele innych piosenek.
A do moich ulubionych należą : 'Misery Business', 'Crushcrushcrush', 'Hallelujah', 'That what's you get', 'Monster', 'Ignorance', 'Pressure'.
__________________
~ Dreamed of paradise. ~
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny97 F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2012 13:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 151
Ostrzeżeń: 0
Postów: 42
Data rejestracji: 18.08.11
Medale:
Brak

Oh Paramore kocham ich. Fakt, że poznałam ich przez Sagę Zmierzch nie znaczy, że nie jestem ich fanką. Słuchanie tego zespołu nie ogranicza się tylko do "Decode". Dosyć szybko poznałam inne piosenki tego zespołu. Na początku nie mogłam (albo nie chciałam) przekonać się do tych bardziej ostrych piosenek typu 'Crushcrushcrush", ale z biegiem czasu doszłam do wniosku, że to dzięki tej muzyce tak naprawdę ich kocham.
Moje ulubione piosenki to: "Born for This", "Hello Cold World", "Brick by Boring Brick", "France", "Ignorance", "Playing God" i oczywiście ich nowa piosenka "In The Mourning"
__________________
"Harry rozejrzał się. Biegła ku niemu Ginny; z rozjaśnioną, ale pełną dziwnej powagi twarzą rzuciła mu się w ramiona. Bez zastanowienia, wcale tego nie planując, nie przejmując się tym, że obserwuje ich cały tłum, pocałował ją. (...) Potwór zamieszkujący jego klatkę piersiową ryknął triumfalnie."

Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I wiedzy wszech wiedzy Krukonów
CHRROŃ NAS GRYFFINDORZE

Serdecznie pozdrawiam:
Lilly Luna Potter
Sheiker
SevLily36
Anabella Rossi
Karma Chameleon 20
Luniaczekk

A w szczególnosci pozdrawiam
Hermione Jean Granger


Świat się skończył...
Świat się skończył, więc dlaczego bitwa wciąż trwa, dlaczego w całym zamku nie zapadła pełna grozy cisza, dlaczego walczący nie rzucili broni? Harry nie panował już nad swoimi myślami, które krążyły mu po głowie,szydząc z praw logiki, a i wszystkie zmysły zdawały się go okłamywać, bo przecież to niemożliwe, by Fred Weasley był już martwy ...
A potem za wielka dziurą wyrwana w boku zamku przeleciało jakieś ciało i z ciemności pomknęły ku nim zaklęcia, godząc w ścianę tuż nad ich głowami.
- Padnij! - krzyknął Harry, bo nowe świetliste groty już mknęły ku nim z czerni nocy.
Obaj z Ronem chwycili Hermionę i pociągnęli ją na podłogę, ale Percy nadal osłaniał Freda własnym ciałem ...


- Porzuciłeś ją. Co ty sobie wyobrażasz, oszukując ją teraz?
- Wcale tego nie robie.
- Była naprawdę załamana jak z nią zerwałeś
- Tak jak i ja. Wiesz dlaczego nie możemy być razem. Moje chęci nie mają z tym nic wspólnego
- Tak, ale pocałowałeś ją, dałeś jej złudną nadzieje
- Ona nie jest głupia, wie że już nie będzie tak jak kiedyś. Nie oczekuje, że się pobierzemy..

1.bp.blogspot.com/-2_qA6Ze4zbU/TiqkiAThcBI/AAAAAAAAFDc/MalCHTo_PGI/s1600/tumblr_lm5noejgf91qe6e2ko1_500.gif


Paramore

fc01.deviantart.net/fs70/f/2011/219/9/2/paramore_gif_by_nataschamyeditions-d45r44x.gif

Edytowane przez RazorBMW dnia 19-08-2013 11:42
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermioina98 F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2012 14:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 644
Ostrzeżeń: 1
Postów: 217
Data rejestracji: 06.03.11
Medale:
Brak

Letty napisał/a:

I co z tego, skoro równie żałosne, jak Decode?
Nikt nie przekona mnie do tego komercyjnego zespoliku.

Twoje oskarżenia o tym, że Paramore są komercyjni są niedorzeczne. Widzę, że oceniasz ich tak tylko dlatego, że nagrali kawałek do "Zmierzchu" (sama nienawidzę, ani książek, ani filmów). Gdyby byli naprawdę komercyjni to widząc ilu fałszywych fanów przysporzył im ten soundtrack nagrali by kolejny do następnej części. Nie zrobili tego mimo iż twórcy filmów chcieli żeby to zrobili. Dlaczego? A dlatego, że woleli prawdziwych fanów i mniejsze zyski, niż wielu fałszywych fanów i większe zyski. Paramore komercyjni? NIE!
Dziękuję, dobranoc.
__________________
"Otwieram się na sam koniec."


media.tumblr.com/tumblr_lwegdi4Cj61qetyuv.gif

"Odbijam nie twą twarz ale Twego serca pragnienia."

Edytowane przez Hermioina98 dnia 17-02-2012 14:53
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2012 14:41
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Hermioina98 napisał/a:
Letty napisał/a:

I co z tego, skoro równie żałosne, jak Decode?
Nikt nie przekona mnie do tego komercyjnego zespoliku.

Twoje oskarżenia o tym, że Paramore są komercyjni są niedorzeczne.

Guzik prawda. Każdy muzyk jest komercyjny, inaczej wydawałby tracki za free. Zarzuty o komercyjność pojawiają się nie dlatego, że zrobili OST do Zmierzchu - bo fakt, to BYŁ mocny skok na kasę - problemem jest brzmienie zespolików, które, twierdząc, że są alternatywne, zmieniają, łagodzą brzmienie po to, by zyskać rzesze nastoletnich fanów "alternatywy"

Widzę, że oceniasz ich tak tylko dlatego, że nagrali kawałek do "Zmierzchu"Płaczesama nienawidzę, ani książek, ani filmów). Gdyby byli naprawdę komercyjni to widząc ilu fałszywych fanów przysporzył im ten soundtrack nagrali by kolejny do następnej części.


Gdyby NIE byli komercyjni, wydawali by na SoundCloudzie/w netlabelach/nie dostosowywali by brzmienia dla młodzieżowego targetu.


Nie zrobili tego mimo iż twórcy filmów chcieli żeby to zrobili. Dlaczego? A dlatego, że woleli prawdziwych fanów i mniejsze zyski, niż wielu fałszywych fanów i większe zyski. Paramore komercyjni? NIE!
Dziękuję, dobranoc.

To polecam zaznajomić się z terminem komercja, bo widać, że mylisz już to pojęcie.
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!

Edytowane przez RazorBMW dnia 17-02-2012 14:41
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~Hermioina98 F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2012 15:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 644
Ostrzeżeń: 1
Postów: 217
Data rejestracji: 06.03.11
Medale:
Brak

RazorBMW napisał/a:
Każdy muzyk jest komercyjny, inaczej wydawałby tracki za free.

Oczywiście... Większość swojego czasu spędzają na trasach koncertowych, tworzeniu nowych piosenek, itp. Przykro mi, ale wątpię żeby mieli czas pójść jeszcze do pracy. Z tego co wiem to muzycy nie są jakoś specjalnie traktowani przez państwa, że nie muszą płacić rachunków, kupować jedzenia, ubrań. No ale zapomniałam! Przecież pieniądze rosną na drzewach! -.-


Gdyby NIE byli komercyjni, wydawali by na SoundCloudzie/w netlabelach/nie dostosowywali by brzmienia dla młodzieżowego targetu.

Jak już wcześniej pisałam oni też muszą się z czegoś utrzymać. Zresztą, dlaczego mieliby pracować za darmo. Jednak wytwórnia, teledyski i głównie czas, kosztują.


To polecam zaznajomić się z terminem komercja, bo widać, że mylisz już to pojęcie.

No to proszę wytłumacz mi. Czekam z niecierpliwością.
__________________
"Otwieram się na sam koniec."


media.tumblr.com/tumblr_lwegdi4Cj61qetyuv.gif

"Odbijam nie twą twarz ale Twego serca pragnienia."
Wyślij prywatną wiadomość
!Imbecile F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2012 15:44
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Opiekun Gryffindoru
Punktów: 3259
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,096
Data rejestracji: 29.04.10
Medale:
Brak

Każdy zespół jest komercyjny. Nawet ten grający na ulicy. Bo każdy chce mieć jakieś pieniądze, jeśli może je zarobić robiąc to co kocha to czemu nie? Fajnie jeśli bogaty muzyk żyje skromnie, ale jeśli kupuje drogie auta, domy i co tam jeszcze sobie chce, to też jest dobrze. W końcu go na to stać, a pieniędzy nie ukradł. Więc o co ta dyskusja?
Ja sama w Paramore nie widzę nic szczególnego. Kiedys lubiłam, ale wyrosłam. Nie widzę nic złego w nagrywaniu muzyki do tłajlajt. Nie oszukujmy się. Paramore był wtedy, z tego co wiem, młodym, mało znanym debiutanckim zespołem. Pewnie chwytali się każdej okazji do wybicia się i zarobienia kilku groszy a Powiedzmy sobie szczerze, która z osób negujących to posunięcie Paramore nie skorzystałaby z takiej okazji? Z resztą nie wiem czy wiedzie, ale pierwszy Tłajlajt był niskobudżetowym filmem i nie był nastawiony na zyski ( i to wyraźnie widać przy oglądaniu, chodzi mi o ten 'zielonkawy' ekran, nadający filmowi pewien urok). Wy myślicie, że czemu na soundtracku do pierwszego filmu nie pojawiły się takie 'gwiazdy' jak do kolejnych części, tylko samo 'alternatywne' brzdąkanie? Bo to był tani film. I ja naprawdę
nie widzę nic złego w tym soundtracku.


__________________
http://hogsmeade....ad_id=5587
Imb. O sobieJęzyk

'Opinie są po to żeby je zmieniać'
Stephen King

i40.tinypic.com/e7kuqe.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny-W-8 F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 17-02-2012 15:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 21
Ostrzeżeń: 0
Postów: 9
Data rejestracji: 09.06.11
Medale:
Brak

Ja też zaczęłam ich lubić po tym jak posłuchałam Decode (; Nie jestem taką aż wielką fanką Paramore ale mam kilka ich piosenek na iPodzie (; W sumie to masz rację bo przecież nie można oceniać zespołu po jednej piosence . Hayley wymiata !! (: Takie jest moje zdanie (; Pozdro dla fanów Paramore (; Uśmiech


-------------------------
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I wiedzy wszech wiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 18-02-2012 15:08
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Hermioina98 napisał/a:
RazorBMW napisał/a:
Każdy muzyk jest komercyjny, inaczej wydawałby tracki za free.

Oczywiście... Większość swojego czasu spędzają na trasach koncertowych, tworzeniu nowych piosenek, itp. Przykro mi, ale wątpię żeby mieli czas pójść jeszcze do pracy. Z tego co wiem to muzycy nie są jakoś specjalnie traktowani przez państwa, że nie muszą płacić rachunków, kupować jedzenia, ubrań. No ale zapomniałam! Przecież pieniądze rosną na drzewach! -.-

Lulz, nie ma to jak obrona przed argumentem oczywistym. Jasne, że artyści mogą sobie pójść do pracy, jeśli chcą [i wydawać przy tym niezłą muzykę, ale to bardziej hobbystycznie, choć mogą sobie przez to dorabiać, wielu muzyków np. z Mistiquemusic tak robi - Steven Rivić, o ile dobrze pamiętam, jest piłkarzem, i właścicielem labelu owego]. Chociaż teraz ci bardziej popularni muzycy nie dadzą rady, bo są zbyt znani, zbyt popularni, i cóż... nie muszą iść, skoro mają kasę, a do tego ostro zamotany terminarz koncertowy. Stiven np. nie jest tak popularny, bo po co, jest piłkarzem, na tym zawodzie się skupia.


Jak już wcześniej pisałam oni też muszą się z czegoś utrzymać. Zresztą, dlaczego mieliby pracować za darmo. Jednak wytwórnia, teledyski i głównie czas, kosztują.

Bo nie muszą robić muzyki komercyjnie, mogą wydawać w netlabelach i mieć z tego fun, nie kasę, a mogą pracować gdzie indziej.


To polecam zaznajomić się z terminem komercja, bo widać, że mylisz już to pojęcie.

No to proszę wytłumacz mi. Czekam z niecierpliwością.[/quote]

Komercjalizacja sztuki następuje gdy jej dzieła stają się głownie przedmiotem handlu,
a sam proces twórczy podporządkowany jest osiągnięciu zysku, co wymaga dostosowania się do potrzeb odbiorcy (który staje się klientem). Odbywa się to często kosztem artystycznej niezależności i jakości, z tego powodu komercjalizacja postrzegana bywa jako zjawisko negatywne.


I nie dotyczy to tylko popu samego w sobie, może to dotyczyć zarówno rocka, jak i "pseudo-alternatywy", tzn. łagodnienie stylu, kierowanie swojego stylu nie w taki sposób, by był faktycznie czymś ciekawszym, tylko po to, by zbić na tym popularność, vide np. ewolucja Linkin Park.


To teraz przeczytaj swój post o komercyjności [a dokładniej o tym, ze Paramore nie jest komercyjne]. Przeczytaj jeszcze raz, to zobaczysz, jaką bzdurę napisałaś. Teraz bronisz się, ale wcześniej pisałaś, że Paramore NIE są komercyjni. No, jednak są.

Więc? ;3

Imbecile napisał/a:
Każdy zespół jest komercyjny. Nawet ten grający na ulicy. Bo każdy chce mieć jakieś pieniądze, jeśli może je zarobić robiąc to co kocha to czemu nie? Fajnie jeśli bogaty muzyk żyje skromnie, ale jeśli kupuje drogie auta, domy i co tam jeszcze sobie chce, to też jest dobrze. W końcu go na to stać, a pieniędzy nie ukradł. Więc o co ta dyskusja?


Każdy muzyk jest komercyjny, inaczej wydawałby tracki za free. Słowo klucz -> netlabel i licencja Creative Commons. Zero zysków, a jednak ludzie tworzą muzykę hobbystycznie. I nie są komercyjni, bo nie mają z tego kasy, tylko rozrywkę.
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!

Edytowane przez RazorBMW dnia 18-02-2012 15:20
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~Alex Verie F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 03-04-2012 16:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1012
Ostrzeżeń: 0
Postów: 212
Data rejestracji: 25.08.11
Medale:
Brak

Paramore jest moim ulubionym zespołem! Kocham ich! Słucham ich muzyki na okrągło Uśmiech. Polubiłam ich w listopadzie po obejrzeniu Gali EMA Uśmiech. Są wspaniali! Mogłabym pisać bardzo, bardzo dużo, ale rozpisałam się już w grupie społecznej "Paramore" Rozbawiony.

Nie mogę się doczekać ich czwartego albumu! Trochę smutno że bracia Farro odeszli... Paramore jest inne, ale dalej są fantastyczni! Z ich piosenek jako trio po prostu uwielbiam "Renegade".

OK, zaczynam z grubej rury: NIENAWIDZĘ ludzi, którzy oceniają Paramore tylko po tym, że dali "Decode" do soundtracku "Zmierzchu".
- z tym się zgadzam. I to dokładnie. To jest takie denerwujące... Decode jest świetną piosenką i co z tego, że była w soundtracku ze Zmierzchu?

Ich inne piosenki są bardzo... miałkie i nijakie. To jest typowy zespół dla nastolatek, śpiewający o niczym.

Śpiewają o niczym? Hmmm... Ciekawe. Wystarczy uważnie przeczytać teksty. Na przykład "Ignorance". Przecież w tej piosence od razu widać że o czymś jest! Jest o zniszczonej przyjaźni. Albo "Franklin" opowiada o ich domu. Hm, "Emergency" - jak sama Hayley powiedziała jest o niebezpieczeństwie w rodzinie. Mogłabym tak długo. Jeżeli nie rozumiesz przenośni to już nie mój problem Uśmiech.

Czytałam kiedyś w Teraz Rocku, że już zdążyli się rozpaść. Szybko. Czyżby sukces uderzył im do głowy? Jeśli zespół rozpada się po pierwszym większym sukcesie jest to kolejna oznaka, że dobrym zespołem nie był.

Hm, "rozpadli się". Bracia Farro odeszli, ok. Ale nie rozpadli się. Grają dalej. Jako trio, i to pokazuje, że jednak są dobrym zespołem.

A co do tej rozmowy o "komercyjności muzyków": Przecież jak się coś lubi, to chyba dobrze z tego zarabiać, niż pracować (przykładowo) w jakiejś fabryce? No nie wiem czy można powiedzieć, że Paramore jest zespołem komercyjnym. Ale co do tego to nie chcę się bardzo wtrącać Uśmiech. To tylko takie moje zdanie Uśmiech. Poza tym ta rozmowa jest bez sensu, bo tu przecież mamy pisać nie o tym czy Paramore jest zespołem komercyjnym, tylko o tym za co ich lubimy lub nie Uśmiech. (A wypowiedziałam się na ten temat ponieważ: Ulubionego zespołu, przecież się broni... No powiedzmy Uśmiech)

Nie wiem, ja Paramore uwielbiam i nie sądzę, żeby mi szybko przeszło. I nie sądzę, że Paramore grają rock'a - żeby nie było. Trochę piosenek mają z rock'ową nutą, ale oni grają wiele gatunków muzyki Uśmiech. Ale żeby mówić że to jest pop? Nie wydaje mi się. Uśmiech

Trochę się rozpisałam Rozbawiony I podziwiam tych co to przeczytali Uśmiech.
__________________
"Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, złość sprzyja kłamstwom." - Tom Marvolo Riddle


"Out of the silence planet..." - Iron Maiden
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 03-04-2012 17:01
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Ich inne piosenki są bardzo... miałkie i nijakie. To jest typowy zespół dla nastolatek, śpiewający o niczym.


Śpiewają o niczym? Hmmm... Ciekawe. Wystarczy uważnie przeczytać teksty. Na przykład "Ignorance". Przecież w tej piosence od razu widać że o czymś jest! Jest o zniszczonej przyjaźni. Albo "Franklin" opowiada o ich domu. Hm, "Emergency" - jak sama Hayley powiedziała jest o niebezpieczeństwie w rodzinie. Mogłabym tak długo. Jeżeli nie rozumiesz przenośni to już nie mój problem .

Przeczytałam tekst piosenki Ignorance.
Cytat:
Don't wanna hear your sad songs
I don't wanna feel your pain

idealnie pasuje do tego zespołu. Nie chcę słyszeć o ich problemach, nie chcę słyszeć o ich bólu, nie chcę w ogóle słuchać ich "poważnych i ważnych" piosenek.
Tyle ode mnie. Kończę tę dyskusję.
Dziękuję. Do widzenia.
Wyślij prywatną wiadomość
~Alex Verie F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 08-04-2012 15:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1012
Ostrzeżeń: 0
Postów: 212
Data rejestracji: 25.08.11
Medale:
Brak

Przeczytałam tekst piosenki Ignorance.
Cytat:
Don't wanna hear your sad songs
I don't wanna feel your pain
idealnie pasuje do tego zespołu. Nie chcę słyszeć o ich problemach, nie chcę słyszeć o ich bólu, nie chcę w ogóle słuchać ich "poważnych i ważnych" piosenek.
Tyle ode mnie. Kończę tę dyskusję.
Dziękuję. Do widzenia.


Spoko, ale nie wiem czy czytałaś cały tekst. Z resztą, po co ja się kłócę, to twoje zdanie.
__________________
"Wielkość wzbudza zawiść, zawiść rodzi złość, złość sprzyja kłamstwom." - Tom Marvolo Riddle


"Out of the silence planet..." - Iron Maiden
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 09-04-2012 01:13
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Alex Verie napisał/a:
Przeczytałam tekst piosenki Ignorance.
Cytat:
Don't wanna hear your sad songs
I don't wanna feel your pain
idealnie pasuje do tego zespołu. Nie chcę słyszeć o ich problemach, nie chcę słyszeć o ich bólu, nie chcę w ogóle słuchać ich "poważnych i ważnych" piosenek.
Tyle ode mnie. Kończę tę dyskusję.
Dziękuję. Do widzenia.


Spoko, ale nie wiem czy czytałaś cały tekst. Z resztą, po co ja się kłócę, to twoje zdanie.

Jasne, że czytała, bo inaczej by się nie dało. Inna sprawa, że ten tekst jest prosty, banalny i walący truizmami na kilometr. Chcesz ciekawych tekstów? Current 93 i spółka zapraszają...
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~Severus Tobias Snape F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 09-04-2012 07:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1013
Ostrzeżeń: 2
Postów: 406
Data rejestracji: 18.03.12
Medale:
Brak

slyszalem,że niby fajny zespol,ale nie jak na moj gust. to nie jest mój styl,choc szczerze czesto słucham mieszanych piosenek,tylko dlatego,ze mi sie z kims kojarzą.Osobiscie jak najbardziej jestem za muzyka typu rock lub heavy metal.
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

(...) Nie oczekuję od was, że naprawdę docenicie piękno kipiącego kotła i unoszącej się z niego roziskrzonej pary, delikatną moc płynów, które pełzną poprzez żyły człowieka, aby oczarować umysł i usidlić zmysły... Mogę was nauczyć, jak uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwałę, a nawet powstrzymać śmierć,(...). - Severus Tobias Snape

Umysł nie jest książką, którą można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie.- Severus Tobias Snape
Wyślij prywatną wiadomość
~Leviosa F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2012 13:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 218
Ostrzeżeń: 0
Postów: 73
Data rejestracji: 19.07.12
Medale:
Brak

Uwielbiam ten zespół <3 Obecny skład ( Hayley, Jeremy, Taylor) jest najlepszy Uśmiech Mają świetne piosenki i nie potrafie wybrać najlepszej ;]
Wyślij prywatną wiadomość
~KornelaMalfoy F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2012 13:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 99
Ostrzeżeń: 0
Postów: 46
Data rejestracji: 08.07.12
Medale:
Brak

znam kilka piosenek i są ok, ale to nie mój klimat Uśmiech
__________________
blackowa, też cię pozdrawiam, będę pamiętać Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Natalia Tena F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 16-08-2012 15:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2599
Ostrzeżeń: 0
Postów: 743
Data rejestracji: 16.07.12
Medale:
Brak

Paramore! <3 uwielbiam, kocham, ubóstwiam! <3

ahh, fanka się odezwała xD

no tak, posiadam trzy albumy, inne piosenki również mam pobrane Uśmiech
świetny zespół, lecz szkoda, że już pozostało tylko trzech, nie pięciu członków jak na początku Smutny
__________________
Chciałabym wszystkich serdecznie przeprosić - zwłaszcza RazoraBMW, Asika i Toma Riddle'a, a także wszystkich innych, którzy zostali zapoznani z informacją o rzekomej śmierci jednej z użytkowniczek - Machete. To co pisałam/mówiłam było wyjątkowo dziecinne i głupie i chcę za to przeprosić.
Odchodzę także z Hogsmeade, już nie będę wracać.
Wyślij prywatną wiadomość
~kasiar22 F
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 22-08-2012 22:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 67
Ostrzeżeń: 0
Postów: 39
Data rejestracji: 04.03.09
Medale:
Brak

Lubię ten zespół piosenki mają świetne ;D
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT