Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 268
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Hobby
»»» Czytanie
Drukuj temat · Czytanie
~Aranoisiv F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2009 18:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3393
Ostrzeżeń: 0
Postów: 819
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Oj, ksiązki moje kochane... Czy lubię? Uwielbiam! Czytam nałogowa. Wszystko co mi wpadnie w ręce. Od 'zwykłych' książek, przez artykuły na Hogs, czasopisma podkradane babci, podręczniki szkolne, aż po instrukcje obsługi pralki i hamulca ręcznego w pociągu.
Najbardziej lubię puścić sobie jakąś fajną płytę, leżeć sobie tak w ciepełku i czytać...
Wyślij prywatną wiadomość
~aparecjum F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2009 12:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 996
Ostrzeżeń: 1
Postów: 515
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

uwielbiam ksiązki!
tylko denerwuje mnie to, że nuczyciele zadają nam głupie i nudne lektury, zazwyczaj są to ksiązki 200 str. bo chłopacy nie przeczytają więcej, a jeszcze zrobią łaskę jak wgl przeczytają.
Chciałabym mieć za lekturę którąś cz. Harrego.
__________________
Chociaż to, że nasze myśli skierowane są ku czymś innemu, że rozmawiamy i porozumiewamy się różnymi językami, nasze serca biją jednym rytmem.
Wyślij prywatną wiadomość
~addicted_to_HP F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2009 15:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 555
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 18.01.09
Medale:
Brak

Oprócz książek oczywiście udzielanie się na hogs, ale czytanie to zdecydowanie najlepsza dla mnie forma spędzania wolnego czasu.
Kocham wszelkiego rodzaju powieści fantastyczne i sci-fi. Sądzę, że nie ma takiej drugiej serii książek fantastycznych, która by dorównała tej o Harrym Potterze. HP rulez!
__________________
i35.tinypic.com/1zyj28j.jpg
I
ship
Hermione and Ron.
Wyślij prywatną wiadomość
#Ginny Evans F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2009 19:51
Newswoman

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybraniec
Punktów: 8057
Ostrzeżeń: 0
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal

Kocham czytać! Jest to moje największe hobby. Najbardziej lubię książki w których jest choć trochę magii. Nie cierpię jednak lektur ze względu na to, ze musimy je czytać z przymusu, oraz dlatego, ze większość z nich są nieciekawe, starodawne, nudne i to one zniechęcają dzieci do czytania książek.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ami F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2009 20:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 463
Ostrzeżeń: 2
Postów: 225
Data rejestracji: 31.01.09
Medale:
Brak

Uwielbiam czytać! Mogłabym czytać godzinami ;p Mama nie ma nic przeciwko wręcz przeciwnie każe mi czytać bo mówi że jak się dużo czyta to się nie robi błędów ortograficznych i interpunkcyjnych, i trochę w tym prawdy. Ostatnio czytałam (po raz kolejny) Harry Potter i Książe Półkrwi bo jakoś mi się zachciało Uśmiech
__________________
Mrrr...

Pamiętaj drogi Gościu że cię lubię...



Ami
Wyślij prywatną wiadomość
~Ariana Malfoy F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2009 21:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1014
Ostrzeżeń: 1
Postów: 266
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

Bardzo lubię czytać książki. Ale nie czytam wszystkiego co się pod rękę nawinie. Książka musi mnie wciągnąć. Jeśli wciąga mnie po pierwszych dwóch rozdziałach to nawet 800 stron w 3 dni przeczytam. A jeśli mnie nudzi i nie wciąga to po prostu ją odkładam i już nie czytam. Ewentualnie leży sobie tak i czeka aż mnie natchnie na jej czytanie i wtedy mnie wciąga. Czytam książki coś typu HP a głównie to thillery i serię Rosammunde Pilcher. Czasem jakiś "lekki" kryminał. Thillery to głównie te psychologiczne..... Ostatnio czytałam serią Kempińskiego na temat chorób psychicznych (taka dodatkowa pomoc naukowa na uczelnię ale czytana dobrowolnie Rozbawiony )
__________________
PEOPLE LIKE YOU, ARE THE REASON PEOPLE LIKE ME. KILL PEOPLE
<><><><><><><><><><><><><>
Kiedy palec wskazuje niebo, głupiec patrzy na palec..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ej drogi Gościu pozdrawiam Cię Oczko A w szczególności pozdrawiam: Ami,
Lilly Luna Potter, Krzywołap 21, Emily Riddle, FeltonLover, Karola_94 Rozbawiony

^^^
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
...........................

___________
Ludzie od czasu, do czasu potykają się o prawdę,
ale większość z nich podnosi się i pędzi jakby nic się nie stało.

[ Winston Churchill ]
_._._._._._._.
Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.
(...)

-Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.
(...)

-Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.
(...)

-Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

[img]img232.imageshack.us/img232/7993/rtamichaeljackson726489.gif[/img]
[img]img517.imageshack.us/img517/1659/1134425189fslytherinyy3.th.jpg[/img]img5.imageshack.us/img5/6710/herbslythpj5.gifimg525.imageshack.us/img525/6458/9444489.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Narcyza_Malfoy95 F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 20-02-2009 19:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 84
Ostrzeżeń: 0
Postów: 26
Data rejestracji: 05.02.09
Medale:
Brak

Bardzo lubię czytać... Nawet nie lubię, a kocham... Codziennie czytam ze 100 stron, jak nie więcej... Lubię czytać przygodowe, fantasy, kryminały, i taki dla nastolatek...
__________________
Dziewczyno Toma Feltona pozdrawiam Cię!!! I jeszcze; Ami, Ann, Lily Lunę Potter, Bellatriks_Lestrange, Lunka_07, Emily Riddle, FeltonLover, Ariana Malfoy, blize, XiaNna, Karodziejkę, i wszystkich którzy należą do Slytherinu!!!

Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 20-02-2009 19:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Ja to sobie życia bez książek nie wyobrażam. Czytam od zawsze i wszystko co mi w ręcę wpadnie. Czy to nudna lektura czy to wciągająca książka. Wyporzyczam z biblioteki ogromne ilości książek. Bibliotekarz mnie już ściga bo nie dość, że wyporzyczam książki na trzy karty to na każdej mam po jakieś 15 książek. Co ja zrobię, że jak widzę książkę to chce ją przeczytać. Taka już jestem. Niektórzy mi tego zazdroszczą, że tak łatwo przychodzi mi czytanie każdej książki. W szczególności zazdrość dotyczy się lektur. Bo nawet jaj jest najnudniejsza na świecie to ja ją pochłonę dosłownie. Najbardziej lubię kryminały. W szczególności Harlana Cobena [ mój mistrz kryminału]. Nie pogardzę też jakimś romansidłem. Książki dla nastolatek jak dla mnie nie mają więkrzej wartości ponieważ wszystkie są o tym samym itp. itd.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*
Wyślij prywatną wiadomość
~Dziewczyna Toma Feltona F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 26-02-2009 21:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 425
Ostrzeżeń: 1
Postów: 43
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

No wiec ja ogólnie w klasie jestem nazywana molem książkowym;p Ale nie wiem dlaczego? <myśli> No więc ja uwielbiam czytać, ale to nie oznacza, że robie tylko to.. Uwielbiam.. Grać w siatkówkę i pływać.. W cZytaniu jestem bardzo dobra. Pobiłam rekord szkoły. podczas jednego semestru przeczytałam 239 książek, a wcześniejszy rekord wynosił 189. Więc chyba jest dobrze. Oprócz tego jestem zapisana do dwóch bibliotek osiedlowychxD Moja mam czasami narzeka, że przez to będą gorzej sie uczyć ale nie zaniedbuję swoich obowiązków ani nauki ( średnia 5.1 więc chyba dobrze;p) Najbardziej lubię czytać fantastykę i kryminalne...
__________________
Miło będziesz jak wpadniesz drogi Gościu...
Możesz zostawić zaproszonko jeżeli jesteś fanem/ką czarnej strony sagi o HPxD
Pozdrowionka dla ciebie drogi Gościu;*

Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!


Paramore 4life!

Mówi się, że nie można żyć bez miłości. Osobiście uważam, że ważniejszy jest tlen. Dr.House
Dr House: Potrzebnym mi prawnik.
Vogler: Kogo zabiłeś?
Dr House: Nikogo, ale jest dopiero przed południem.

Dr House: Ludzie nie chcą chorego lekarza.
Dr Wilson: To uczciwe, ja nie lubię zdrowych pacjentów.

Dr House: Dobra, zapytam innego kumpla.
Dr Wilson: Taa.
Dr House: Co? Twierdzisz, że mam tylko jednego kumpla?
Dr Wilson: Kogo?
Dr House: Kevina z księgowości.
Dr Wilson: Jasne, tylko, że on ma na imie Carl.
Dr House: Mówię na niego Kevin. To jego imię w bractwie tajnej przyjaźni.

Dr.House: Godzina 17:00. Dr House wychodzi.
Dr.Cuddy: Jest 16:45.
Dr.House: Zaokrągliłem.

Wilson: rNie chciała zgodzić się na więcej testów, czuła się bardzo skrępowana. Musiałem ją przekonać, żeby zgodziła się chociaż na ten jeden.r1;
Dr House: rCzęsto Ci się to zdarza? Kobiety wolą umrzeć niż rozebrać się w twojej obecności?r1;
Wyślij prywatną wiadomość
~Ephileps F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 26-02-2009 22:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 597
Ostrzeżeń: 1
Postów: 133
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Lubie czytać. Dzięki temu mogę poszerzać swoje horyzonty wiedzowe i rozwijać umiejętność w poprawnego pisania Oczko . Na pewno nie wyniknie z tego żadne zło. Ważne jest tylko żeby wybrać ambitną, a za razem interesującą książkę dla siebie. Czytam wszystko jak leci, ale słabość mam do fantastyki. Lubię odkrywać co się roi w umysłach pisarzy.
__________________
Master jest tylko jeden Cool
Nie SPAMUJ głupcze Zły
***Prawdziwi żołnierze nie umierają - schodzą do piekła aby się przegrupować.*** Oczko
img.userbars.pl/147/29366.png
i6.photobucket.com/albums/y246/adamn86/nomming.gif

***Sługami Boże jesteśmy Twymi w grobach, bo praw za życia równych nie ma.***

"Poza tym uważam że Kartaginę należy zniszczyć" Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2009 16:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Kocham kocham kocham! Oczko Książki to moje życie Oczko Głównie fantasy (mogę polecic kilka tytułów? ;P) - HP, Eragon, Młodzieżowe - Pamiętnik Księżniczki, książki z serii Pośredniczka, Przygodowe, Horrorki ;D i 'takie śmieszne horrory'. Kocham! ;]
Lektur w gimnazjum, hmm... nie czytam ;D Tylko krótkie nowele. Latarnik mi się podobał. Ale moja ulubiona lektura to był HP i KF w VI klasie podstawówki.
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Vampire F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 05-03-2009 16:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 200
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Uwielbiam czytać książki...;D
Ale też zależy jakie...Nie lubię czytać z przymusu lektur...

Lubię wiele książek... Między innymi Sagę Zmierzchu...;p
Moje ulubione autorki to :
*J.K. Rowling,
*Stephanie Meyer,
*Ewa Nowak.

Moje najulubieńsze książki to Zmierzch, Księżyc w nowiu, Zaćmienie, wszystkie części HP, Chłopak Beaty oraz Ten Obcy... Nadal ich przybywa...;p
__________________
W mrocznym, przepastnym świecie duchów i demonów nie ma istoty równie strasznej, równie odpychającej, a mimo to darzonej taką fascynacją, bojaźnią przesyconą, co wampir, który ni demonem, ni duchem nie jest, lecz jeno tajemnicze i potworne cechy obojga dzieli. - Wielebny Montague Summers



Jeśli ma człowiek na coś w świecie dowody, to na istnienie wampirów. Nie brakuje niczego : raporty oficjalne, zeznania obywateli sznowanych, chirurgów, urzędników, księży. Lecz mimo to któż w wampiry wierzy? - Rousseau


"Dziewczyna leżała na podłodze martwa, z rozciętą piersią, a przy niej klęczał czarodziej, tzrymając w okrwawionej ręce wielkie, gładkie, szkarłatne serce, które lizał i gładził, ślubując zamienić je na własne.
W drugiej ręce trzymał różdżkę, którą próbował wywabić ze swojej piersi skurczone, włochate serce. Ono jednak było silniejsze od niego i tkwiło w jego rozwartej klatce piersiowej, odmawiając uwolnienia go spod swojej władzy lub powrotu do kryształowej trumienki, w której tak długo było uwięzione.
I oto na oczach struchlałych ze zgrozy gości czarodziej odrzucił różdżkę i chwycił srebrny sztylet. Wołając, iż nigdy się nie zgodzi, by rządziło nim jego własne serce, wyjął je sobie z piersi.
Przez chwilę klęczał z wyrazem triumfu na twarz, ściskając po jednym sercu w każdej dłoni, a potem padł na ciało dziewczyny i wyzionął ducha."
- Baśnie Barda Beedle'a - "Włochate serce czarodzieja"
Wyślij prywatną wiadomość
~SeverusS F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 04-04-2009 07:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 407
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 29.03.09
Medale:
Brak

Lubie czytać książki, ale wyłącznie te które są w moim typie tzn. fantastyczne, mogę je czytać dowolną ilość razy i całkiem szybko mi to idzie. Molem książkowym nie jestem, za lekturami tez nie przepadam, chociaż podobały mi się ''Dziady'' A. Mickiewicza.
__________________
- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, dla ciebie stawiałem się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wszytko po to, by, jak przypuszczałem, zachować syna Lily przy życiu. A teraz mi mówisz, ze hodowałeś go jak świnie na rzeź...
- To poruszające, Severusie - powiedział Dumbledore poważnie. - W końcu dorosłeś na tyle, żeby się nim przejąć?
- Nim? - krzyknął Snape. - ExPecto Patronum!
Z końca jego różdżki wypłynęła srebrna łania. Wylądowała na podłodze gabinetu, przeskoczyła raz przez gabinet i wyleciała przez okno. Dumbledore patrzył jak odlatuje. Kiedy jej srebrny blask zniknął w oddali, odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
- Po tak długim czasie?
- Zawsze. [...]
Wyślij prywatną wiadomość
~polami F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 04-04-2009 08:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 817
Ostrzeżeń: 0
Postów: 223
Data rejestracji: 17.12.08
Medale:
Brak

Chyba nie ma dnia, żebym nie była w trakcie lektury czegoś, a teraz na przykład jestem w środku trzech książek. Czytanie uwielbiam, jestem z tego znana wśród moich znajomych. Kiedy poznaję kogoś i zapada taka niezręczna cisza to, wzorem Marka z Bridget Jones, pytam "Czytałeś ostatnio jakąś dobrą książkę?".
__________________
images41.fotosik.pl/183/bf2aff0240752ccb.jpg


Niech moc będzie z Tobą, drogi Gościu


Edytowane przez Alae dnia 04-04-2009 12:37
Wyślij prywatną wiadomość
~harrypottertomojezycie F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 04-04-2009 12:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 328
Ostrzeżeń: 0
Postów: 123
Data rejestracji: 26.12.08
Medale:
Brak

Ja czytam praktycznie wszystko, co mi wpadnie w ręceUśmiech Chociaż ostatnio, przyznaję, trochę nie mam czasu. Ale powoli wracam do normy.
Uwielbiam dobre kryminały, romanse, książki fantastyczne (ale nie za bardzoOczko, powieści przygodowe i wszelkie miksy tychże gatunków.
Przez to, że dużo czytam nie robię błędów ortograficznych. Moim zdaniem to duży plus, np. w wypracowaniach. I strasznie gryzie mnie w oczy, gdy widzę u kogoś błąd, nie mogę się powstrzymać, żeby nie poprawić tej osoby. Najczęściej te osoby się na mnie obrażają, ale ja w końcu chcę dobrzeUśmiech
Czytanie to moja wielka pasja. Marzę o tym, żeby kiedyś napisać jakąś wielką powieść, która rozejdzie się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Niestety, te plany na razie odkładam z powodu braku czasu i pomysłuHappy
__________________
Wyślij prywatną wiadomość
~Dora156 F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 16-04-2009 21:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 6
Ostrzeżeń: 1
Postów: 23
Data rejestracji: 03.01.09
Medale:
Brak

Uwielbiam czytać książki.Lektur nie lubię chociaż ostatnio przeczytałam "stowarzyszenie umarłych poetów"i była super.Zazwyczaj czytam kryminały,chociaż uwielbiam HP i Cheruba Rozbawiony
__________________
>>
"Dobrze widzi sie tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu."

"Czasami musisz stać sie kimś innym..., ale musisz jednak pamiętać, Kim byleś, Kim chciałeś być i Kim jesteś"

....................................
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I o Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 17-04-2009 19:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Uwielbiam czytać książki ! To jedna z form spędzania mojego wolnego czasu! Nie wiem jak mogłabym funkcjonować bez nich.
Gdyż czasem lubię oderwać się od rzeczywistości. Happy

Lektury czasem przeczytam, niektóre naprawdę mi się spodobały.
Np. Ania z zielonego wzgórza wspaniała książka, która jest jedną z moich ulubionych. Rownież Ten obcy, bardzo fajnie napisana. Z przyjemnością się czytało.
Lecz W pustyni i w puszczy ... nie podobała mi się i nie zdołałam przeczytać jej do końca. Oczko
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.
Wyślij prywatną wiadomość
~kinia94 F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 17-04-2009 19:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 624
Ostrzeżeń: 1
Postów: 201
Data rejestracji: 09.04.09
Medale:
Brak

Ja osobiście lubię czytać książki fantastyczne i przyrodnicze, ale to tylko 1 z form spędzania wolnego czasu.Dzisiaj na przykład spotkałam się z przyjaciółmi i robiłyśmy sobie "sesje" w starych halach było SUPER Uśmiech

Bardzo lubię czytać, sagę HP przeczytałam setki razy, nie wspominając o cięższych książkach. Sięgam zwykle po fantastyczne bądź przygodowe, nie lubię romansideł przybijają mnie troszkę;p Nie lubię lektur, bo najczęściej się do nich zmuszam;p

Złączono posty. Edytuj!
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Jeśli kochasz kwiat, który znajduje się na jednej z gwiazd, jakże przyjemnie jest patrzeć w niebo. Wszystkie gwiazdy są ukwiecone...


Oczy są ślepe. Szukać należy sercem.

Edytowane przez Alae dnia 19-04-2009 12:34
Wyślij prywatną wiadomość
~Wolfy F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 22-04-2009 20:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 238
Ostrzeżeń: 0
Postów: 70
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Bardzo lubię czytać, ale to oczywiście zależy jakie książki. ^^
Szczególnie Fantasy lubię i przygodowe.
Lektury niektóre też z chęcią czytałam. xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Majecian F
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 08-07-2009 01:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 08.07.09
Medale:
Brak

Kocham książki. Wszystkie. Nawet lektury. Jestem molem książkowym, odkąd się urodziłam.
W dodatku, czytam naprawdę szybko (200 stronicowa książka w pół godziny to mój rekord). Właśnie dlatego nigdy nie miałam szlabanu - wszystkich książek mama nie mogłaby schować, a brak innych rzeczy to dla mnie nie kara.
Czytanie to też moje hobby. Czytam wszystko.
__________________
Autorka tego posta przeprasza za jego długość, bo zapewne jest zbyt długi. Zboczenie humanistki.

"A potem zaczęło padać ciastkami."

hogsmeade.pl/tiara,ravenclaw,ona.gif

"-Denerwująca krukońska natura!- wzdycham. Tak, zdecydowanie jestem zbyt krukońska. Widać to nawet po barwach mojego pokoju - zdecydowanie przeważają w nim niebieskie i brązowe barwy. A to, że jestem molem książkowym już pomijam.
Kiedy tak rozglądam się po pokoju ze zrezygnowanym wyrazem twarzy, wchodzi do niego moja matka. Wszyscy wiedzą, że jest charłaczką, ale udaje, że to nieprawda.

Święty Pomidorze, naprawdę jestem zbyt krukońska!"
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT