Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 237
» Użytkowników online: 1

~agrohimywx

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Pozostałe
»» Życie gwiazd
»»» O czym nowa książka?
Drukuj temat · O czym nowa książka?
~pencka F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 18-08-2009 17:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 295
Ostrzeżeń: 1
Postów: 102
Data rejestracji: 26.07.09
Medale:
Brak

Harry to świetna książka, ale wszystko ma swój początek i koniec... Jak dla mnie mogłaby napisać coś w stylu Harrego, coś o magii, albo w ogóle coś fantastycznego ... Kiedyś czytałam, że J.K Rowling ma napisać jakąś Potteropedię, ale nie wiem ile w tym jest prawdy ... Oczko Pozdrawiam drogi Gościu ;*
__________________
Pencu ;D
Wyślij prywatną wiadomość
~Liselane F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 18-08-2009 20:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 404
Ostrzeżeń: 1
Postów: 91
Data rejestracji: 13.04.09
Medale:
Brak

Nie wiem czy Rowling powinna pisać kontynuacje sagi o Potterze ... jeżeli tak, to również popieram pomysł z opisaniem przygód Huncwotów i Lily ... ogólnie rocznik 1960 ;]
Jednak fani nie powinni ograniczać autorki prosząc ją o to by kontynuowała sagę ... powinna napisać coś nowego, świeżego - popieram pomysł z kryminałem, wartką akcją i całą masą zagadek do rozwiązania ^^, a dopiero potem jeżeli sama zechce to może napisze coś specjalnie z myślą o potteromaniakach.
__________________
- Pająki! PAJĄKI! One każą mi stepować! NIE CHCĘ STEPOWAĆ!
- To im to powiedz.
- Tak, tak ... powiem im to. Jutro im powiem ...
Wyślij prywatną wiadomość
!FIFI F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 18-08-2009 21:39
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 339
Ostrzeżeń: 0
Postów: 35
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Chętnie przeczytałbym jakąś książkę Rowling o innej tematyce niż Potter. Kryminał - myślę, że to jest dobry pomysł. Bardzo bym też chciał przeczytać książkę osadzoną w świecie HP, ale od strony innej postaci, np. Luny Lovegood ew. Rona lub Hermiony. Niemniej jednak co by to nie było, z wielką chęcią przeczytam Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 18-08-2009 22:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Ja chętnie przeczytałabym kolejną powieść fantastyczną w wykonaniu Rowling, ale np taką, w której głównymi postaciami byłyby magiczne stworzenia opisane w Harrym Potterze. Móglby również być jakiś kryminał, byłabym bardzo chętna Uśmiech
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2009 21:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Ja chętnie widziałabym u siebie na półce książke J. K. o życiu Lily Evans w czasie nauki w Hogwarcie. Napewno bym ją przeczytała. Kiedyś chciałam aby napisała i 8 część HP. Ale to nie ma większego sensu. Nie ma zła [Voldemorta], nie ma zwrotów akcji [czyt. książka monotonna i nudna]. Czyli nic wartego przeczytania.
No ale musze przyznać że bez względu na to co napisze Rowling, ja sięgne i przeczytam.
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.
Wyślij prywatną wiadomość
~PurpleGirl F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2009 21:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 549
Ostrzeżeń: 2
Postów: 416
Data rejestracji: 30.07.09
Medale:
Brak

Cóż, wg. mnie fajnie by było, gdyby napisała coś o magii, jednak nie o Harrym... Może o synu Draco, jak-on-tam-się-nazywał, np. o tym, że poszedł do Hogwartu i zaprzyjaźnił się z córką Harry'ego... To by było ciekawe xD
__________________
sl.glitter-graphics.net/pub/549/549718e45f83hk6l.gif
Bewere! I have got a Sharingan.!
nasze--vampire-knight.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~piecka21 F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 24-08-2009 00:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1213
Ostrzeżeń: 1
Postów: 209
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Fajnie by było jak by stworzyła nową sagę tylko nie Harry Potter tylko O dzieciach Harrego i ich przygodach.
__________________
hogsmeade.pl/tiara,ravenclaw,on.gifdrogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Malfoy-shine F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 24-08-2009 09:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 554
Ostrzeżeń: 1
Postów: 120
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Brak

Zgadzam się z wami ale fajnie by było jakby Rowling napisała książkę"Harry Potter 20 lat później"I w niej opisała przygody dzieci Harrego,Rona,Dracona tylko przypuszczam że byłaby trochę nudna bo nie było by z kim walczyć.
Wyślij prywatną wiadomość
~igla F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 24-08-2009 10:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 310
Ostrzeżeń: 0
Postów: 105
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

Zawsze moglaby wprowadzić nowego Lorda. Ale wtedy mogloby być to trochę nudne.
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE


"Jeśli chcesz poznać człowieka, patrz, jak traktuje podwładnych, a nie równych sobie."

Spójrz na mnie - wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach znikło, stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harrego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył
Wyślij prywatną wiadomość
~bula0072 F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2009 23:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -67
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3
Data rejestracji: 01.05.09
Medale:
Brak

a według mnie rowling jest dobra w książkach akcji i magii co udowodniła pisząc serie harrego pottera..............najlepiej by było jakby nie zmieniała toru pisania(no może troszeczke) i napisała coś równie baśniowego,coś nie dokońca o magii, ale o magicznych styworzeniach, elfach trolach itp. naprzykład fajnie by było jakby napisała coś pomieszane z harrym potterem, władcą pierścieni i tego typu książkami. żeby zrobiła taki (jakby to tu powiedzieć) MIX:harry z hobbitem, vldemord z sauronem(nie wiem czy to napewno tak bo nie jestem zbytnio fanem WP[nie to żebym nie lubiał, ale harry potter jest łatwiejszy{przynajmniej dla mnie}]choć nie mówie, że mi się nie podoba),
ron z krasnalem itp. miks doskonały by był..........nic dodać nic ująć...............a i jeszcze trche sobie po filozofowałemRozbawiony o tym, co by było, gdyby rowling to wszystko zmieszała ze star wars(no ale to tylko moje chore wymysły, że moge tak ująć)
__________________
gryfoni żądzą (przede wszystkim w Quidditchu)
ślizgoni sprytni lecz kogo to obchodzi
krukoni wszystko mącą
puchoni tam każdy żądzi, sądzi
a gryfoni..............żądzą
Wyślij prywatną wiadomość
~Banah F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 05-11-2009 08:05
Banach

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 250
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 08.07.09
Medale:
Brak

Lady Malfoy-shine napisał/a:
Zgadzam się z wami ale fajnie by było jakby Rowling napisała książkę"Harry Potter 20 lat później"I w niej opisała przygody dzieci Harrego,Rona,Dracona tylko przypuszczam że byłaby trochę nudna bo nie było by z kim walczyć.


Jakiegoś czarnego typa zawsze można dopisać. ;P

@topic
Generalnie zgadzam się z tym, że fajna była by książka "19 lat później", ale czy nie była by ona troszeczkę nudnawa?Smutny
__________________
The Joker: Wanna know how I got these scars? My father was... a drinker. And a fiend. And one night he goes off crazier than usual. Mommy gets the kitchen knife to defend herself. He doesn't like that. Not-one-bit. So - me watching - he takes the knife to her, laughing while he does it! Turns to me, and he says, "why so serious, son?" Comes at me with the knife... "Why so serious?" He sticks the blade in my mouth... "Let's put a smile on that face!" And...
The Joker: Why so serious?
Wyślij prywatną wiadomość
!kdanielk3 F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2009 22:25
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5718
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 11.09.08
Medale:
Brak

Dla mnie pani Rowling zawsze pozostanie autorką Harrego Pottera. Wydaje mi sie, że jej nowa powieść nie mogła by się równać z jej magicznym światem, który kreowała przeciez od tak dawna, od chwili gdy jechała słynnym pociągiem. Cięzko byłoby również mi myśleć o pani Rowling jako o autorce innej ksiązki - nie wiem czemu się tak dzieje. Może po prostu przywyczaiłem się przez ostatnie osiem lat do tej pani Rowling, która każdy z nas kocha.
__________________
hogsmeade.pl/images/other/pt.jpg.jpg
hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
hogsmeade.pl/images/other/ITM2010.jpg

Moje życie realizuje się w muzyce, a każdy jej objaw jest dla mnie błogosławieństwem. W tej pieśni brzmią zatarte ideały przyjaźni, a w niej przyjaciele - dla nich życie z piedestałów strącam, i śmierci na spotkanie wychodzę...

Musical nie jest filmem, po którego obejrzeniu chcemy zmieniać świat i stawać się lepszymi ludźmi przez zmianę swojej postawy i osobowości - musical ma bawić...
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2009 15:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Raczej nie. Wątpię, żeby powtórzyła sukces - raczej była to zasługa dobrego pomysłu.
Jestem pewna, że Rowling nie napisze kontynuacji Pottera. Po pierwsze mówiła o tym wiele razy. Po drugie nie chciałaby złamać zapewne swoich magicznych tradycji - siedem tomów, a siedem to magiczna liczba. ; )

Gdyby wydała jakaś serię pewnie bym przeczytała, ale nie za takim zapałem. Kobieta sukcesu nie powtórzy, to pewne. Natomiast z zainteresowaniem przeczytałam "Baśnie...", zamierzam skombinować "Quidditch..." oraz "Magiczne zwierzęta". Gdyby zdecydowała się na jakieś inne książki, podręczniki magiczne to na pewno je przeczytam.
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix__Lestrange F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2009 20:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 256
Ostrzeżeń: 1
Postów: 79
Data rejestracji: 12.10.08
Medale:
Brak

Myślę, że Pani Rowling bardzo opłaciłoby się napisanie nowej książki Uśmiech Część ludzi kupiłaby ją na pewno z czystej ciekawości "Co też udało jej się stworzyć?", bo przecież zasłynęła niewiarygodną wyobraźnią i stylem. Inni po prostu chcieliby ją przeczytać ze względu na sam temat, który myślę, że byłby ciekawy Uśmiech Ja sama bardzo chciałabym ponownie odpłynąć, dzięki słowom pisanym przez panią Rowling.
__________________
` Krawat, mocny uścisk dłoni, pewne spojrzenie, łatwy uśmiech.
http://portret-aniola.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
!kdanielk3 F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2009 20:24
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5718
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 11.09.08
Medale:
Brak

Dobre sformułowanie - odpłynąc. Wiele razy mi sie zdarzyło, gdy czytałem HP i nagle zdałem sobie sprawę, że siedzę w pokoju a nie przemierzam korytarzami Hogwartu.

Masz racje, ludzie przeczytali by nową powieść z ciekawości, chcieliby sprawdzić co nowego wymysliła JR. Też muszę załatwić sobie pozostałe ksiązki pani Rownling by dopełnić swoja wiedze.
__________________
hogsmeade.pl/images/other/pt.jpg.jpg
hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
hogsmeade.pl/images/other/ITM2010.jpg

Moje życie realizuje się w muzyce, a każdy jej objaw jest dla mnie błogosławieństwem. W tej pieśni brzmią zatarte ideały przyjaźni, a w niej przyjaciele - dla nich życie z piedestałów strącam, i śmierci na spotkanie wychodzę...

Musical nie jest filmem, po którego obejrzeniu chcemy zmieniać świat i stawać się lepszymi ludźmi przez zmianę swojej postawy i osobowości - musical ma bawić...
Wyślij prywatną wiadomość
~Auror y F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2009 15:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 42
Ostrzeżeń: 0
Postów: 21
Data rejestracji: 21.12.09
Medale:
Brak

Chciałbym żeby Rowling napisała dalsze losy harrego i jego przyjaciół oraz ich dzieci,byłoby nawet ciekawie bo wiem że potrafi napisać,jest wielka.
Wyślij prywatną wiadomość
~Madwoman F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2009 15:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 482
Ostrzeżeń: 0
Postów: 126
Data rejestracji: 26.11.09
Medale:
Brak

Bardzo chętnie przeczytałbym nową książkę Rowling na przykład o młodości Huncwotów, Lili Evans, albo o życiu dzieci Harry'ego i Ginny. Jeżeli Rowling wzięłaby się za jakiś inny temat pewnie bym i tak przeczytała, ale tylko z czystej ciekawości.
__________________
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near
***
Witaj, drogi Gościu pozdrawiam cię serdecznie!
Wyślij prywatną wiadomość
~Czarodziejka Majka F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2009 16:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 155
Ostrzeżeń: 2
Postów: 108
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Ja bym chciała aby napisała o przygodach dzieci Harry`ego i Ginny. A sam Harry żeby był postacią drugoplanową.
__________________
let's come together
right now
oh yeah
in sweet harmony

drogi Gościu wiesz, że ja Cię lubię?
Wyślij prywatną wiadomość
~mrsRadcliffe F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 25-03-2010 17:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 382
Data rejestracji: 20.03.10
Medale:
Brak

Jeśli już by planowała (a na razie nic nam o tym nie wiadomo) za pewne byłaby ona podobna do serii HP.
Napisała już 7 tomów, a to co napisała, na pewno zostanie jej już na całe życie i to co wkładała w HP będzie również wkładała w inne książki ;P
__________________
29.media.tumblr.com/tumblr_lppcll6mIl1qa1id2o5_250.gif
30.media.tumblr.com/tumblr_lpmf4etH1n1qdwjb5o3_r2_250.gif

"Ich obecność była jego odwagą, to ona sprawiała, że był w stanie robić krok za krokiem. "
Wyślij prywatną wiadomość
~kamlot1003 F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 25-03-2010 19:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -51
Ostrzeżeń: 2
Postów: 20
Data rejestracji: 23.03.10
Medale:
Brak

ja chciałbym by napisała jeszcze jeden tom hp i też o jego dzieciach którzy byli sławni ale nikt ich nie lubił a poznają przyjaciół mają ich mało ale szukają
www.interia.pl Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT