Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 268
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Ulubiony aktor
Drukuj temat · Ulubiony aktor
!Lady Shadow F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 11-06-2009 14:57
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Mój gust co do aktorów często się zmienia, ale ci których wielbiłam kiedyś to i wielbię po dziś dzień.
Ostatnio tak spodobał mi się Robert Pattison, ze miałam na jego punkcie fioła ale trochę mi już przeszło.
Alan Rickman-mój ulubiony aktor, lubię go pod wszelkimi względami a najbardziej jednak to za rolę Severusa i Sędziego Trupina w Sweeny'm Toddzie. Najbardziej pociągają mnie jego role jako czarny chrakterek.
Johny Depp za wspaniale role kapitana Jack'a Sparrow'a i za ogólny wygląd ^^ A i zapomniałam o Edziu Nozycorekim ^^
Lubię także aktora Keanu Reeves, po prostu lubię go i tyle. Kocham go za wszytkie role a w szczególności za role w Draculi i w Matrix'sie.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~Fernando F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 14-07-2009 18:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2047
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 02.04.09
Medale:
Brak

Przyznam, że oglądam dużo filmów i robię to coś często. Nie przywiązuje jednak aż tak wielkiej wagi do aktorów, nie mam jakiegoś większego grona swoich ulubieńców. Bardzo jednak sobie cenię jednego aktora, który jak widać, nie zaskarbił sobie jednak względów innych użytkowników Hogsmeade. Szkoda. W każdym razie, za swojego ulubionego aktora uważam doświadczonego Toma Hanksa. Jest świetny w każdym calu. Zawsze zawodowo wypada w filmach. Szczególnie przypadł mi do serca film Forrest Gump, w którym Hanks zagrał główną rolę. Film wzruszył mnie całkowicie, jest jednym z moich ulubionych. To właśnie ta rola, przepiękna rola, sprawiła, że zacząłem interesować się Hanksem. Do gustu aktor przypadł mi też w ekranizacji "Kodu Da Vinci". Książka pod tym samym tytułem bardzo mi się spodobała i niecierpliwie wyczekiwałem na film. Hanks po raz kolejny mnie nie rozczarował, zagrał bardzo dobrze. W filmie aktor wcielił się w moją ulubioną postać, Roberta Langdona, dzięki czemu stał się mi jeszcze bardziej bliższy. Niestety, nie mogłem obejrzeć kontynuacji przygód Langdona, ale z pewnością jeszcze nie raz sięgnę po film z Tomem Hanksem.
Wyślij prywatną wiadomość
~Hexia F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 14-07-2009 19:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 278
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 08.07.09
Medale:
Brak

A to ciekawostka, Hexia lubi Johnny'ego Deppa Język. Za świetne role w "Edwardzie nożycorękim" "Sweeney Toddzie" "Koszmarze z Ulicy Wiązów" "Don Juanie DeMarco" "Marzycielu" i "Piratach..." , za urok osobisty, za talent i za głos.
Całą resztę to tylko lubię, bo to Depp jest moim Bogiem i tylko on zasługuje na miano mojego ulubionego aktora.
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 17-07-2009 14:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Bruce Willis! I tylko Bruce Willis. Uwielbiam ten jego uśmieszek...
Armageddon obejrzałam tylko dlatego, że on w nim grał.
Nigdy nie widziałam takiego filmu z nim, w który zagrałby źle. Grywał co prawda w kiepskich filmach, ale zawsze jego gra ratowała całą produkcję przed totalną klapą.

__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
~Agatka F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2009 15:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 197
Ostrzeżeń: 0
Postów: 40
Data rejestracji: 29.07.09
Medale:
Brak

1. Richard Roxburgh - za cudownego wampira w "Van Helsingu". Najseksowniejszy Dracula w historii kina Język

2. Heath Ledger - za "Tajemnicę Brokeback Mountain" i rewelacyjnego Jokera(!).
3. Jean Reno - za jego rolę w filmie "Leon zawodowiec". Tom Hanks - głównie za "Zieloną milę", ale też za "Anioły i demony", "Masz wiadomość", "Bezsenność w Seattle" i "Szeregowiec Ryan".
4.Joaquin Phoenix i Russell Crowe - oboje za role w "Gladiatorze".
5. Hugh Jackman - za "Van Helsinga"
6. Al Pacino - genialny w filmie "Adwokat diabła".
7. Roberto Benigni - "Życie jest piękne".
8. Johny Depp - za "Czekoladę", "Piratów...", "Sweeney Todd", "Jeźdźca bez głowy" i "Wrogów publicznych".
9. Cate Blanchett i Brad Pitt - za film "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Pitta też za Achillesa, a Blanchett za Galadrielę.
10. Juliette Binoche - za "Czekoladę".

Stałe dziesięć miejsc. <:
Edytowane przez Agatka dnia 31-07-2009 16:03
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Snape F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 02-08-2009 17:22
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 25964
Ostrzeżeń: 0
Postów: 222
Data rejestracji: 08.08.08
Medale:
Medal Medal

1) Alan Rickman - za Brandona, za Severusa Es. [!], za na wskroś słowiańskiego Rasputina, za Mesmera, za Alexa, za Turpina, za wyreżyserowanie Zimowego gościa, za cudowny głos i urok osobisty
2) Johnny Depp - na wstępie podkreślę, że nie cierpię Piratów z Karaibów i nie wiem, jak można uznawać się za fankę Dżonego, jeśli widziało się go tylko w roli Jacka Sparrowa [no owszem, charakteryzację miał nawet nawet, ale ten film w ogóle nie posiadał czegoś takiego jak FABUŁA]. Depp to dla mnie przede wszystkim Edward Nożycoręki, Ed Wood, Sweeney Todd, Ichabod Crane i Willy Wonka z filmów Tima Burtona. Dorzucę do tego jeszcze Gilberta Grape'a, świetne role w Marzycielu i w Arizona Dream, umiejętności wokalne i ten dżonodepowski ekscentryzm, a druga pozycja nie powinna nikogo dziwić... [a teraz jeszcze rola Szalonego Kapelusznika, cóż on wyczynia już w samym trailerze xD] P.S. Pierwszy raz widziałam go w Czekoladzie i wówczas zupełnie mi się nie podobał; cały film nie przypadł mi do gustu, a już całkiem jego rola x]
3) Paul Dano - początkujący aktor, ale talentu nie można mu odmówić. Zadziwił mnie wspaniałą rolą w Aż poleje się krew. No i ten milczący Dwayne z Małej Miss, który w finale tak wspaniale kręci bioderkami. Dodam jeszcze, że to właśnie Paula widziałabym w roli młodego Snape'a...
4) Colin Firth - Po prostu go lubię, nic na to nie poradzę. Od kiedy zagrał odpychającego pana Darcy'ego [Duma i uprzedzenie] w tych słodkich białych rajstopkach i czarnych lakierkach, jego łydki są numerem jeden na mojej liście ulubionych części ciała aktorów [ex equo z nosem Alana R.] Lubię go za pierwszą część Bridget Jones, teksty o spontaniczności w Mamma mia!, za Dziewczynę z perłą, Zakochanego Szekspira i ostatnio za Genuę. Włoskie Lato. Zazwyczaj grywa takich wspaniałych angielskich mruków. Mhmm...

Więcej rozpisywać się nie będę, bo i tak już pewnie za dużo wyszło. Dodam jeszcze, że wśród moich ulubionych panów z ekranu znajdują się Edward Norton [za Podziemny krąg], Sean Penn [głównie 21 gramów i Milk], Dustin Hoffman [taaaki sympatyczny *,*], Tony Shalhoub [za cudownego, jedynego w swoim rodzaju, rozczulającego detektywa Monka] oraz Ralph Fiennes [za Quiz Show oraz In Bruges przede wszystkim] i John Malkovich [być jak on plus te niebezpieczne związki...] Pewnie i tak o kimś zapomniałam, ale już trudno x]
__________________
Lepiej spłonąć od razu niż tlić się powoli

Edytowane przez Lady Snape dnia 02-08-2009 17:56
Wyślij prywatną wiadomość
~Upiorzyca F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 02-08-2009 17:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1105
Ostrzeżeń: 1
Postów: 207
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Mam paru aktorów, których bardzo podziwiam.
Przede wszystkim Johnny Depp, za "Marzyciela", za filmy Burtona, za "Dziewiąte wrota", za "Wrogów Publicznych", za "Czekoladę" i za wszystko inne, bo nie ma filmu z Johnnym, którego bym nie lubiła.
Ewan McGregor, ten aktor ma w sobie to "coś". Zwróciłam za niego uwagę w "Moulin Rouge" i od tamtej pory jest jednym z moich ulubionych aktorów.
Alan Rickman - oczywiście za rolę Severusa... i może jeszcze za "Sweeneya Todda".
Antonio Banderas...boski Antonio (chociaż nie tak boski jak Johnny, ale jednak)... za Kota w Butach i za "Zooro"
I nie mogła bym nie wspomnieć o Garym Oldmanie, za cudną rolę w "Leonie...", za Syriusza i parę jeszcze innych ról.
__________________
Twórczość bywa rekompensatą, choć czasem bardzo utajoną, z bardzo skrywanych braków i utrat płynącą jak z podziemnego źródła.

Maria Dąbrowska

Edytowane przez Upiorzyca dnia 02-08-2009 17:58
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2009 17:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Cóż, z pewnością Johnny Depp za trylogię piratów, Sekretne okno { świetny film } i za Edwarda Nożycorękiego. I chciałabym zobaczyć film Sweeney Tood. { tak się chyba pisze.} oprócz tego Tom Felton za wiadomą rolę ;D a z polskich Tomasz Kot - byłam młodsza oglądałam nianię, a z czasem dorosłam i oglądnęłam Skazany na Bluesa - świetnie sobie poradził z rolą Ryśka.
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~LOVE F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2009 20:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 75
Ostrzeżeń: 1
Postów: 21
Data rejestracji: 24.07.09
Medale:
Brak

Nie wiem którego aktora wybrać ale jednek wybieram Robert Pattinson Oczko To świetny aktor, uwielbiam go za postać Edwarda Cullena, świetnie zagrał Cedrica. Nie ma teraz łatwego życia , jest oblegany przez fanki i ciągle pojawiają się o nim głupie plotki jednak żyje z tym i nadal kręci super filmy Oczko

Oprocz niego lubie też:
Taylor Launter, Christopher Uckerman, Alfonso Herrera, Christian Chavez, Tom Felton, Daniel Radcliffe Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Eileen_Prince F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2009 20:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 505
Ostrzeżeń: 2
Postów: 127
Data rejestracji: 12.07.09
Medale:
Brak

Alan Rickman, Alan Rickman i Alan Rickman? xD
No nie...
Więc ten wspomniany powyżej... Za m.in. Severusa i płk. Brandona, poza tym Johny Deep Rozbawiony szczególnie za rolę w `Charlie'm i fabryce czekolady` Uśmiech
__________________
"r11; Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
r11; To bardzo wzruszające, Severusie r11; powiedział z powagą Dumbledore. r11; A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
r11; Jego losem? r11; wykrzyknął Snape. r11; ExPecto patronum! [...]
r11; Przez te wszystkie lata?...
r11; Zawsze."

<3
www.silver-doe.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Diamond F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2009 11:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 903
Ostrzeżeń: 2
Postów: 295
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

Moim ulubionym aktorem jest Robert Pattinson - oczywiście za Zmierzch, no i oczywiście Johnny Depp - wszystkie filmy z jego udziałem ją świetne. Nie ma filmu w którym wyadł by zle,- moim zdaniem oczywiście Uśmiech
__________________
pozdrawiam drogi Gościu :*

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"
Wyślij prywatną wiadomość
~pencka F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2009 11:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 295
Ostrzeżeń: 1
Postów: 102
Data rejestracji: 26.07.09
Medale:
Brak

Hmm ja mam trochę więcej niż jednego ;P
Alan Rickman - za rolę w Harrym Potterze i filmie To właśnie miłość
Johny Deep - dużo filmów by wymieniać
Tom Felton - Harry Potter
James i Oliver Phelps - Harry Potter
Robert Pattinson - zmierzch
Tom Welling - Tajemnice Smallville
Ben McKenzie - Życie na fali
To jest jakaś 1/4 moich ulubionych aktorów, ale przecież nie będę wymieniać wszystkich ;D
Pozdrawiam drogi Gościu ;*
__________________
Pencu ;D
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 09-08-2009 23:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Przede wszystkim tak:
Tom Felton - za jego postać Draco i piękny głos
Marcin Dorociński - za genialną rolę w "Idealny facet dla mojej dziewczyny"
Owen Wilson - za "Polowanie na druhny"
Maciej Stuhr - za każdą postać, w którą się wciela
Johny Depp - bo jak można go nie kochać Rozbawiony
Jensen Ackles, Japred Padalecki - za postacie z Supernatural <33
Jackson Rathbone - za "Zmierzch" Uśmiech
Hugh Laurie - tego pana chyba nie trzeba przedstawiać xD <33
Christopher Walken - po prostu uwielbiam tego pana Uśmiech
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 03-01-2010 14:10
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Zawsze i wszędzie Tom Hanks. Kocham go za Cast Away, Forrest Gumpa, Terminal, Anioły i Demony. To świetny aktor. Ma wiele nagród na swoim koncie.
Potem jest Paul Bettany, Ewan McGregor, Hugh Jackman, Hayden Christensen i Jamie Bell.
Wyślij prywatną wiadomość
~aniutek96 F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 12-01-2010 18:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2703
Ostrzeżeń: 0
Postów: 339
Data rejestracji: 14.10.09
Medale:
Brak

No to tak ulubionych aktorów mam pełno i co chwila mi się zmieniają. Ale tak na teraz to:
- Orlando Bloom za rolę w Władcach Pierścieni i Piratach z Karaibów. Oczko
- Tom Felton za cudowną rolę ślizgona. Dowcipniś
- James Phelps oczywiście za rolę w Harrym Potterze. Rozbawiony
- Przemek Cypryański dzięki roli w M jak Miłość i filmie Jeszcze raz. Wredny
- Taylor Lautner za rolę boskiego wilkołaka w Zmierzchu. Tak!
No i to by było na tyle mojej listy, która stworzyła się an chwilę obecną. xD
__________________
"Let's finish this the way we started it... TOGETHER!"


Stefan : Więc myślisz, że John jest ojcem Eleny?
Damon : Ding Ding Ding !
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilyanne F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 24-01-2010 23:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2043
Ostrzeżeń: 0
Postów: 282
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Moim ulubionym aktorem jest oczywiście Johnny Depp Oczko Każdy kto widział filmy z nim wie dlaczego. Świetnie wcielił się w postać szalonego i ekscentrycznego pirata Jack'a Sparrow'a, zwariowanego wytwórcę czekolady oraz w wiele innych postaci Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Lapa F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 25-01-2010 11:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2607
Ostrzeżeń: 0
Postów: 257
Data rejestracji: 01.05.09
Medale:
Brak

To ja będę odmienny.
Moim ulubionym aktorem jest Johny Depp. Najpierw oglądałem z nim "Piraci z Karaibów". Kiedy mnie zainteresował spojrzałem na "Na żywo". Tam zagrał świetnie. Później oglądałem kilka filmów Tima Burtona np. "Charlie i fabryka czekolady", "Jeździec bez głowy" i "Edward nożycoręki". Mimo, iż niektóre z tych filmów mi się nie podobało, Depp zagrał tam świetnie.
__________________
Nikt nie umiera bez utraty dziewictwa.
Życie pier***li nas wszystkich

Kurt Cobain
Wyślij prywatną wiadomość
~novakai F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2011 16:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2242
Ostrzeżeń: 0
Postów: 628
Data rejestracji: 03.02.09
Medale:
Brak

Z pewnością nie jestem odmienna pisząc, że do moich ulubieńców należy Johnny Depp - przede wszystkim za Piratów z Karaibów i filmy Burtona, a szczególnie Jeźdźca bez głowy. Dalej, Crispin Glover, ale bardziej ten z lat wcześniejszych - za to, że potrafił genialnie wcielić się w dwie różne role - świra Layna i fajtłapy George'a McFly. Następnie Colin Firth - to jest zdecydowanie mój pan Darcy. Lubię także Hugh Granta - za te wszystkie jego komedie romantyczne. I na sam koniec został Orlando Bloom - głównie za Piratów... i Władcę Pierścieni.
__________________
I have walked all alone
On these streets I call home
Streets of hope, streets of fear
Through the sidewalk cracks time disappears

I was lost, on my knees
On the eve of defeat
As I choked back the tears
There's a silent scream no one could hear

Bells Of Freedom...


Pozdrowienia dla ciebie, drogi Gościu

hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2011 13:25
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

2) Johnny Depp - na wstępie podkreślę, że nie cierpię Piratów z Karaibów i nie wiem, jak można uznawać się za fankę Dżonego, jeśli widziało się go tylko w roli Jacka Sparrowa [no owszem, charakteryzację miał nawet nawet, ale ten film w ogóle nie posiadał czegoś takiego jak FABUŁA]. Depp to dla mnie przede wszystkim Edward Nożycoręki, Ed Wood, Sweeney Todd, Ichabod Crane i Willy Wonka z filmów Tima Burtona. Dorzucę do tego jeszcze Gilberta Grape'a, świetne role w Marzycielu i w Arizona Dream, umiejętności wokalne i ten dżonodepowski ekscentryzm, a druga pozycja nie powinna nikogo dziwić... [a teraz jeszcze rola Szalonego Kapelusznika, cóż on wyczynia już w samym trailerze ] P.S. Pierwszy raz widziałam go w Czekoladzie i wówczas zupełnie mi się nie podobał; cały film nie przypadł mi do gustu, a już całkiem jego rola x]


...a ja właśnie lubię JD za "Piratów...". Widziałam do we wszystkich filmach Burtona ( i nie tylko ), w których wystąpił i tam własnie nie specjalnie zrobił na mnie wrażenie. Kocham film "Edward Nożycoręki", jednak bardziej za jego "całokształt" - muzykę, scenariusz, pozostałych aktorów i postacie. Według mnie w "Piratach..." nareszcie pokazał nam szerszy wachlarz swoich aktorskich możliwości bo w "Edwardzie...", "Alicji...", "Charllie..." czy też np. "Sweeney Todd", gra postacie ciekawe, acz prawie wszystkie, są identycznie ograniczone emocjonalnie i z lekkim "świrem". Zero różnorodności między tymi filmami.
Nie jest to mój ulubiony aktor, bo należy do nich:

1# Tom Hanks - uwielbiam go(!) za film "Forrest Gump", "Złap mnie jeśli potrafisz" ( tu jeszcze można by dodać Leonardo DiCaprio - nareszcie jakaś dobra rola, w której sprawdził się rewelacyjnie ) i "Terminal".
2# Tony Shalhoub - za serial "Detektyw Monk" - tylko on, mógłby go zagrać

Inni, których bardzo cenię, ale trudno mi jest dać na jakieś podium to , Hugh Laurie, Winona Ryder.

__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix11227 F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2011 15:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 658
Ostrzeżeń: 1
Postów: 218
Data rejestracji: 12.02.11
Medale:
Brak

1. Jonathan Rhys Meyers - za rolę Louis'a a August Rush, świetnie zagrał a "Pozdrowienia z Paryża" (niestety z Travoltą:/) no i oczywiście za Henryka VIII w Dynastii Tudorów Dowcipniś

2.Johnny Depp - za wszystkie rolę, które świetnie zagrał i oczywiście za charyzmę i wdzięk.

3. Hugh Laurie - oczywiście za Gregory'ego House'a, którego można ubustwiać Jupi!

4. Nicholas hoult - za Tony'ego w Skins, za film Był sobie chłopiec i oczywiście Potter'a w Samotym mężczyźnie Oczko

5. Dev Patel - za Anwara w Skins i za Jamala w Slumdogu.

6.Ruper Grint - oczywiście za świetnego Rona Uśmiech


mozna by tak wymieniać ...
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT