Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 128
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Gazetka szkolna
Czy w Twojej szkole ukazuje się gazetka szkolna?
Tak Tak 63%[30 głosów]
Nie Nie 19%[9 głosów]
Kiedyś się ukazywała Kiedyś się ukazywała 19%[9 głosów]
Głosów ogółem : 48
Drukuj temat · Gazetka szkolna
~Fernando F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2009 16:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2047
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 02.04.09
Medale:
Brak

Czy w Waszej szkole ukazywała się kiedyś bądź ukazuje się aktualnie szkolna gazetka? Jest darmowa, czy trzeba za nią płacić? Czytacie ją? A może jesteście w redakcji? Wypowiadajcie się na ten temat.

U mnie od 4-5 lat ukazuje się szkolna gazetka. Kosztuje tylko 50 gr, jednak nie jest zbyt popularna. Jestem w redakcji i pisze wiele tekstów do naszej gazetki, nieraz wspólnie z moją koleżanką z klasy.
Wyślij prywatną wiadomość
~Upiorzyca F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2009 17:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1105
Ostrzeżeń: 1
Postów: 207
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

U mnie gazetka szkolna ukazuje się od jakiś 3 - 4 lat.
Kosztuje 1 zł, szczerze powiem nie jest zbyt popularna, sprzedaje się zwykle jakieś 15 egzemplarzy.
W redakcji byłam rok, prowadziłam parę rubryczek, pisałam artykuły, w końcu musieliśmy zawiesić działalność z racji że nie było nabywców..

__________________
Twórczość bywa rekompensatą, choć czasem bardzo utajoną, z bardzo skrywanych braków i utrat płynącą jak z podziemnego źródła.

Maria Dąbrowska
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2009 18:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

W moim liceum raz na jakiś czas ukazuje się gazetka szkolna. Ale zazwyczaj w grudniu autorom gazetki mija zapał i kończy się wydawanie jej. W mojej szkole gazetka jest darmowa, ale drukuje się jej tylko 24 egzemplarze. Dla każdej klasy przypadają trzy egzemplarze. Dostajemy je na godzinie wychowawczej i wtedy najczęściej czyta ją cała klasa. Artykuły są bardzo ciekawe, poruszane są w niej problemy uczniów, więc czasem tytle osób chce ją przeczytać, że ciężko się do niej dorwać... Uśmiech
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2009 19:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

W liceum chyba się ukazuje, ale nawet nie znam tytułu Uśmiech
Za to doskonale pamiętam gazetkę z gimnazjum. Nazywała się Kameleon i sprzedawała się doskonale Uśmiech Redakcja tej gazetki nawet wygrała jakiś konkurs na najlepszą szkolna gazetkę w województwie. Każdy zawsze chciał ja przeczytać Uśmiech
__________________

Żeby docenić wartość jednego roku,
zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca,
spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny,
zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty,
zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy,
zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy,
zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.
Czas na nikogo nie czeka.
Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy.
Dziel go ze szczególnym człowiekiem
- będzie jeszcze więcej wart.
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2009 19:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

W podstawówce się ukazywała przez piewien czas. Przyznam się skromnie, że byłam w redakcji. Było to gdzieś w 4 lub 5 klasie. Razem z naszą panią polonistką na kólku polonistycznym zaczełyśmy zbierać tematy. W redakcji było nas jakieś 7 dziewczyn. Gazetka kosztowała bodajże 50gr czy złotówkę, ale tego to już nie pamiętam. Miała jakieś 8 stron i sama muszę przyznać, że nie było w niej nic ciekawego dlatego też nie była zbyt popularna. Skończyło się na kilku numerach i słuch o gazetce zaginął. Potem gdy byłam w 6 kl młodszy rocznik też coś chyba wydawał, ale tego to już nie pamiętam.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*

Edytowane przez BitterSweet dnia 22-07-2009 19:54
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2009 21:21
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Tak, w mojej szkole jest wydawana gazetka szkolna. W podstawówce też była, ale taka nudna, że jej nie kupowałam ;d.
A w gimnazjum, jestem osobą poprawiającą błędy w artykułach, gdyż jestem zbyt leniwa na to, by cokolwiek innego pisać. Ta fukcja mi bardzo odpowiada, bo w zasadzie nie robię nic, word poprawia błędy za mnie, a ja je muszę tylko czytać. I oszczędzam przy tym 1zł, na kupno owej gazetki, która swoją drogą jest bardzo ładna, nudna i ma KOLOROWĄ okładkę!! Zszokowany
__________________
userserve-ak.last.fm/serve/_/33542709/John+Frusciante.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2009 21:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

U nas także jest wydawana gazetka kosztująca złotówkę, a nazywa się Łafka. Najczęściej schodzi cały nakład, bo opiekunką jest moja pani polonistka, której wszyscy się boją i boją się nie kupić gazetki a ja osobiście mam z nią dobre kontakty (warto było jej pożyczyć Historyka i Zmierzch bo postawiła mi celujący na koniec rokuOczko ). Najwięcej egzemplarzy kupuje moja klasa, bo pani daje nam gazetkę "na krechę". Od końca minionego roku szkolnego jestem "właścicielką" rubryki Książka do poduszki, którą pani mi powierzyła ze względu na to, że "tą rubryką musi się opiekować ktoś, kto nie ogranicza się tylko do lektur i czyta, bo lubi". Do wakacji zdążyłam napisać dwie recenzje: Zmierzchu i Eragona.
W następnym roku moja klasa będzie redagować gazetkę i myślę, że z hmm... różnorodnością osobowości moich kolegów i koleżanek uda nam się stworzyć trochę ciekawszą gazetkę, bo ta, którą pisała poprzednia była trochę nudna.
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg

Edytowane przez Courag dnia 22-07-2009 21:47
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Misery F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 23-07-2009 09:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 218
Ostrzeżeń: 0
Postów: 54
Data rejestracji: 12.05.09
Medale:
Brak

U mnie nie ma czegoś takiego, a nawet jakby ktoś wpadł na taki pomysł, to gazetka pewnie nie cieszyłaby się zbyt wielką popularnością.
W podstawówce kiedyś była, za 50gr bodajże, ale koniec końców nikt nie wiedział czy to miesięcznik, tygodnik, czy gazetka wydawana raz na pół roku xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Camelia F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 23-07-2009 09:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 85
Ostrzeżeń: 0
Postów: 2
Data rejestracji: 22.07.09
Medale:
Brak

Oczywiście istnieje u nas gazetka szkolna. "Teraz my", bo tak się nazywa, ukazuje się co dwa miesiące. Jest jednak dość obszerna - ma nawet trzydzieści stron. W środku znajdują się dwa nieprzygotowania, a jej cena wynosi 2 złote.
Sporą część artykułów stanowią relacje ze szkolnych wydarzeń: wycieczek, akademii, akcji. Dużo jest również artykułów różnotematycznych (np. "O co chodzi w Rospudzie?"Oczko i prezentacji twórczości uczniów (opowiadania, komiksy). No i wkładka obcojęzyczna poświęcona naszej edukacji i poznawaniu języka angielskiego.
__________________
te łzy, co tak po polikach spływają
a w ich srebrzystej otchłani
całe morze ludzkich marzeń
zabitych, zniszczonych, rozszarpanych
krzycząc szepczą
błagają o pomoc
o duchowe zmartwychwstanie
http://cosmia.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2009 21:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

U mnie w szkole nie ma czegoś takiego. Być może kiedyś był taki pomysł, a może nawet próby tworzenie, ale nie jestem pewna. A tak w ogóle to wątpię aby w mojej szkole ten pomysł zyskał uznanie, a to dlatego, ze jest naprawdę niewiele osób, którym się chce cokolwiek robić dla szkoły i uczniów. Osobiście uważam, ze byłby to niezły pomysł, ale cóż nie oszukujmy się taka gazetka nie przetrwałaby w moim gimnazjum nawet miesiąca. Niestety w podstawówce także nie było czegoś takiego. Może w liceum doczekam się gazetki, bo fajnie by było zostać redaktorem takiego szkolnego pisma.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
~cygallus F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2009 21:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 55
Ostrzeżeń: 0
Postów: 26
Data rejestracji: 26.07.09
Medale:
Brak

U mnie gazetka jest ale nikt jej nie kupuje chyba, że są jakieś wywiady z fajnymi nauczycielami. Tak to do dopiero rok temu się zorientowałem, że w ogóle istnieje, bo na zakończeniu roku wyróżniono redaktorów.Dowcipniś
__________________
jeśli chcesz żebym napisał tu coś mądrego to na to nie licz

Edytowane przez Claire Lethal dnia 28-07-2009 13:08
Wyślij prywatną wiadomość
~natka F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2009 21:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 83
Ostrzeżeń: 1
Postów: 51
Data rejestracji: 25.07.09
Medale:
Brak

U mnie w Gimnazjum jest gazetka.Kosztuje 1 zł i jest bardzo popularna Uśmiech Są ciekawe tematy i można wygrać co miesiąc jakąś nagrodę pieniężną Uśmiech

Dodany dnia 27-07-2009 21:44

Ojć...zapomniałam ^^
Nazywa się Gimżak Uśmiech W tym roku przyłącze sie do gazetki.Opiekunem jest moja wychowawczyni ;d
Na końcu są zawsze wylosowane numerki i i w ten dzień nie jest się pytanym ^^ wiec gazetka jest spoko Uśmiech
__
Proszę korzystać z opcji edycji postów.
__________________
natka ;d Lia

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif


Wystarczy jeden uśmiech
A świat będzie uśmiechał się do Ciebie
Ten mały akt miłości
Tyle znaczy dla jedności

Edytowane przez Ariana dnia 27-07-2009 22:32
Wyślij prywatną wiadomość
~Silencia F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 20:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1308
Ostrzeżeń: 1
Postów: 183
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Obecnie nie ma, ale w zeszłym roku jeszcze była. 1,50 i jakoś średnio schodziłam.
Byłam nawet w redakcji, ale to ze względu na warsztaty fotograficzne. Nie nadaję się do pisania. Nie uważam żeby była super, ale zajmowała 3 czy 4 razy pierwsze miejsce na Forum Pismaków czy jakimś innym cudzie. oO
Czasem można było wygrać bon na 10zł do sklepiku albo Kupon do Niepytania.
__________________
e.deviantart.net/emoticons/d/dummy.gif
http://www.photoblog.pl/corset Wyślij prywatną wiadomość
~Waitin 4 arockalypse F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 21:07
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1035
Ostrzeżeń: 3
Postów: 333
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

Jejku, jest. Nie powala przeciętnego odbiorcy. Kosztuje 1zł. Od tego roku szkolnego nie kupuję, szkoda mi 1zł. Mam nadzieję, że dadzą sobie spokój. Dla własnego dobra.
__________________
poniewasz nikt nie lubi kotów, nikt nie osiągnie zbawienia
poniewasz koty są dobre, pożywiajcie nimi wasze umysły, ciała i duszę
Wyślij prywatną wiadomość
N
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 21:08
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

U mnie w szkole gazetka ukazywała się przez 4-5 lat. Kosztowała 1 zeta, ale było dużo nabywców. Jednak redakcja skończyła swój żywot gdy wyszedł Samorządowy Kurier Gminny, który był za darmo i tam też były wydarzenia ze szkoły.
Wyślij prywatną wiadomość
~Integra F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 21:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 418
Ostrzeżeń: 1
Postów: 91
Data rejestracji: 26.07.09
Medale:
Brak

W moim liceum szkolna gazeta istnieje od 9 lat. Sama należę do tej gazetki i jestem zastępca redaktora. Nasza gazetka ukazuje się co trzy miesiące i jest bardzo popularna. Uczniowie i nauczyciele z chęcią kupują i czytają Szkolne Echo. Staramy się zawsze w gazetce umieścić przeprowadzone wywiady z nauczycielami oraz artykuły o szkole, felietony, recenzje filmów/książek/płyt, różne opowiadania nadsyłane przez uczniów, porady, ciekawostki,komiksy, wkładki obcojęzyczne, zabawne historie,które przydarzyły się podczas lekcji, śmieszne powiedzonka nauczycieli, łamigłówki i oczywiście konkury z możliwością wygrania nagrody (ostatnio dogadaliśmy się z dyrektorem szkoły i zgodził się aby zwycięzca nie był pytany przez miesiąc z żadnego przedmiotu).
Mamy taką skrzynkę na korytarzu do której uczniowie i nauczyciele mogą wrzucać listy z nowymi pomysłami do gazetki, własnymi opowiadaniami czy ze swoimi problemami.
Wyślij prywatną wiadomość
~Mistyczka z Rivii F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 21:39
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -31
Ostrzeżeń: 3
Postów: 20
Data rejestracji: 11.11.09
Medale:
Brak

Tak, mam taką. Społeczność uczniowska naszej Wspaniałej Elitarnej Szkoły jest karmiona paszą kłamstw na temat : jak fajna jest geografia\biologia.
Jednym słowem nuudy. Szkoda mi pieniążka. Wolę go ofiarować biednej wdowie, bezdomnemu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Doru Arabea F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 21:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 556
Ostrzeżeń: 1
Postów: 142
Data rejestracji: 28.10.09
Medale:
Brak

Tak, ukazuje się. Co więcej należę do redakcji. Wywiady z nauczycielami i uczniami, aktualności, opowiadania, wiersze... Zebrania w poniedziałek, to długo wyczekiwana chwila. Cudowne dwie godziny, kiedy mamy wolna rękę i możemy sie rozpisać... Poezja ;D I przy tym nasza pani opiekun, która uczy polskiego. Naprawdę prze miła osoba Oczko Gazetka to codzienność. Dwumiesięcznik, ma sie rozumieć Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
!kdanielk3 F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2009 08:50
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5718
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 11.09.08
Medale:
Brak

hehe...to było za czasów gimnazjalnych. Mielismy taka gazetkę pt. "Mikser Gimnazjaków" no i oczywiście byłem w kole dziennikarskim. Kiedy pierwszego roku przybyłem do tej szkoły nikt jeszcze nie wiedział, że uwielbiam HP (mino, że wtedy wydane było dopiero cztery tomy). Jednakże, pani poloniska, zauważyła to (w sumie trudno nie byłoby, gdyż zbiegiem okoliczności było, że to dzięki jej siostrze - również polonistce - zakochałem sie w powieści pani Rowling) i stworzyła specjalny dział w gazetce dla mnie: Kącik Młodego Literata. ach to były czasy gdy pisałem artykuły, i uważam, że bylo naprawdę świetnie. Szkoda, że przez uszkodzenie komputera straciłem je wszystkie.
Co do samej gazetki - wydawana była co 2/3 miesiące (zależy) i cieszyła się duzym powodzeniem. No i kosztowała zeta Język
__________________
hogsmeade.pl/images/other/pt.jpg.jpg
hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
hogsmeade.pl/images/other/ITM2010.jpg

Moje życie realizuje się w muzyce, a każdy jej objaw jest dla mnie błogosławieństwem. W tej pieśni brzmią zatarte ideały przyjaźni, a w niej przyjaciele - dla nich życie z piedestałów strącam, i śmierci na spotkanie wychodzę...

Musical nie jest filmem, po którego obejrzeniu chcemy zmieniać świat i stawać się lepszymi ludźmi przez zmianę swojej postawy i osobowości - musical ma bawić...
Wyślij prywatną wiadomość
~kala97 F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2009 14:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 41
Data rejestracji: 24.08.09
Medale:
Brak

U mnie(jestem w 6 klasie) "Gazetka szkolna" nie jest w formie gazety. Każda klasa ma tablicę i tam wiesza jakieś napisy, obrazki, piosenki, wierszyki itp. Np przedtem mielismy gazetkę o Dniu Wszystkich Świętych, teraz mamy o 11 listopada. Potem zrobimy na Andrzejki.
Mamy jeszcze taką inną gazetkę. Jedna pani prowadzi zajęcia i tam, ci co chcą robią jakieś artykuły. Nazywa się "Akapit". Potem to drukuja i wieszają na głównej tablicy na korytarzu. Nie sprzedajemy ich. Wyjątek był jakieś 2-3 lata kiedy mogliśmy kupic wydanie wielkanocne. Kosztowało 1zł.
__________________
kala97 pozdrawia drogi Gościu i całe Hogsmeade
Najbardziej lubię Hermionę, a potem egzekwo na drugim miejscu: Ginny, Luna i Nimfadora.
Nienawidzę Cho Chang, czyli CHOwinistycznej Świni.

Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE
http://poszkole.pl/strona/1460302 Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT