Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 342
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Filmy
»» Insygnia Śmierci
»»» Jak sobie wyobrażacie poszczególne sceny??
Drukuj temat · Jak sobie wyobrażacie poszczególne sceny??
~Doma14 F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2010 16:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 108
Ostrzeżeń: 0
Postów: 34
Data rejestracji: 18.03.10
Medale:
Brak

Ja bym chciała żeby pokazali wszystko tak jak jest w książce .
Oczywiście wiem że to nie możliwe ... Płacze


Naj bardziej ciekawią mnie sceny już w Hogwarcie x D WALKA ITP.

Chciałabym zeby to było efektowne Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Gibi F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 11-06-2010 18:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 177
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Ja bajbardziej nie moge sie doczekać seceny BITWY O HOGWART!!! ŁIII Ale mnie roznosi!! I jak Fred umrze to chyba się rozpłacze Płacze no ui będe sie bardzo bać jak Valdek będzie gadał: WYDAJCIE MI HARREGO POTTERA A WAS WYNAGRODZE! CZARNY PAN JEST LITOŚCIWY! Oczko i jakk bedzie harry z luną szukać horkruksa i rodzeństwa Carrowów (jakkolwiek sie to pisze) No i oczywiście doliny godrika i tej sceny u ksenofiljusa i.. i.., w oigóle nie moge sie doczekać HP i Insygniów!!!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~LukiSacz F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2010 19:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 130
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 22.07.10
Medale:
Brak

Ja bym chciał, żeby pojedynek Harry'ego i Voldemorta trwał dłużej, a nie kilkanaście sekund, jak w książce. Wtedy Yates zrobiłby chociaż jedną dobrą rzecz przy odejściu od fabuły.
Wyślij prywatną wiadomość
~Swidrygajlow F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2010 20:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 721
Ostrzeżeń: 0
Postów: 152
Data rejestracji: 13.07.10
Medale:
Brak

LukiSacz napisał/a:
Ja bym chciał, żeby pojedynek Harry'ego i Voldemorta trwał dłużej, a nie kilkanaście sekund, jak w książce. Wtedy Yates zrobiłby chociaż jedną dobrą rzecz przy odejściu od fabuły.


Mocium panie, tym sposobem, klęskiś doznał, mocium panie. Powiedże mi, mocium panie, jakim cudem, mocium panie, walka owa miałaby trwać dłużej? Każdy wszak wie, mocium panie, iż H. Potter wygrał fartem, mocium panie, bowiem różdżka pana Riddle'a słuchać go nie chciała!

Co zaś mnie się tyczy, sądzę, że wiele scen zyska tzw. "zabarwienie erotyczne". Już w KP było tego pełno, podejrzewam, że teraz twórcy pójdą jeszcze bardziej pod dzieciarnię.

Zdrovie!
Edytowane przez Swidrygajlow dnia 22-07-2010 20:57
Wyślij prywatną wiadomość
~LukiSacz F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2010 22:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 130
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 22.07.10
Medale:
Brak

Na przykład scena, gdzie trio nocuje w Grimmuald Place, a Ron i Hermiona śpią blisko siebie. Jestem prawie pewny, że Yates to wykorzysta ;]
Wyślij prywatną wiadomość
~Raven_Whiters F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 23-07-2010 00:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 294
Ostrzeżeń: 0
Postów: 235
Data rejestracji: 23.11.08
Medale:
Brak

Kiedy przeczytałam książkę, od razu wiedziałam, że nie będę mogła doczekać się filmu Rozbawiony Jak wielu z was, boję się trochę, że całkiem nam te Insygnia zepsują, ale z drugiej strony - chciałabym to zobaczyć! Nie mogę się doczekać przetransportowania Harry'ego do Nory, wesela, wspomnień Snape'a, bitwy i oczywiście epilogu... Ale martwię się, że reżyser może dodać zbyt dużo nowych wątków, których nie ma w książce - to dwa filmy, poza tym ostatnie, więc będzie mógł poszaleć... Ech... Nie zostaje nic innego, jak tylko czekać! ;P
Wyślij prywatną wiadomość
~marta F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 23-07-2010 09:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 875
Ostrzeżeń: 0
Postów: 136
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja na razie nie chcę wyobrażać sobie różnych scen, bowiem nie chcę się później zawieść. Może się okazać, na pewno się okaże, że moje wyobrażenia, zostaną przedstawione w zupełnie inny sposób...
Choć staram się o tym nie myśleć, ciągle jednak układam w głowie sceny z Harrego i IŚ...To jest silniejsze ode mnie...
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I o Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

"- Dlaczego mam zatem słuchać serca?
- Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz, o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie."
Wyślij prywatną wiadomość
~LukiSacz F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 23-07-2010 13:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 130
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 22.07.10
Medale:
Brak

Raven_Whiters napisał/a:
Kiedy przeczytałam książkę, od razu wiedziałam, że nie będę mogła doczekać się filmu Rozbawiony Jak wielu z was, boję się trochę, że całkiem nam te Insygnia zepsują, ale z drugiej strony - chciałabym to zobaczyć! Nie mogę się doczekać przetransportowania Harry'ego do Nory, wesela, wspomnień Snape'a, bitwy i oczywiście epilogu... Ale martwię się, że reżyser może dodać zbyt dużo nowych wątków, których nie ma w książce - to dwa filmy, poza tym ostatnie, więc będzie mógł poszaleć... Ech... Nie zostaje nic innego, jak tylko czekać! ;P


Co do tych wspomnień nie napalałbym się za bardzo. Ja wcześniej jarałem się dwukrotnie przed premierą 5 i 6. Pierwszy raz, że zobaczę wspomnienie Snape'a z lekcji oklumencji, a drugi raz, że zobaczę rozbudowane wspomnienia dotyczące Voldemorta. Dwa razy się zawiodłem, więc nie liczyłbym, że tym razem będzie lepiej. Tym bardziej, że IŚ reżyseruje ten sam koleś Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Sandra F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 25-07-2010 17:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 160
Ostrzeżeń: 0
Postów: 71
Data rejestracji: 27.06.10
Medale:
Brak

Nie cierpię gdy ktoś coś zmienia! Na pewno zastąpią to jakąś inną imprezą czy czymś a Harry na tej imprezie nie będzie się ukrywał. Pewno nie pokażą wszystkich wspomnień Snape'a, i tak dalej. Uch!Zdenerwowany
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !!!


"ŚMIERC BĘDZIE OSTATNIM WROGIEM, KTÓRY ZOSTANIE ZNISZCZONY"

"ŻADEN NIE MOŻE ŻYC, GDY DRUGI PRZEŻYJE."


-Nie możecie tego zrobic bez mojej zgody, no i musielibyście miec kilka moich włosów.
-No i w tym nasz plan się wali, to fakt -powiedział George. - bo przecież nie zdobędziemy paru włosów bez twojej zgody.
-No jasne, jest nas tylko trzynaścioro na jednego faceta, któremu nie wolno urzyc czarów, nie mamy szans -dodał Fred.
Wyślij prywatną wiadomość
~Melissa Cordiel F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 04-08-2010 10:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 114
Ostrzeżeń: 0
Postów: 22
Data rejestracji: 30.07.10
Medale:
Brak

Skoro podzielili film na dwie części to raczej będą wszystkie WAŻNE momenty i sceny. Osobiście nie lubię jak reżyser opuszcza wątki lub je zmienia... Często też (podczas czytania) mam swoje wyobrażenie co do niektórych scen xDD I bywa też tak, że niekiedy jestem rozczarowana. Mam nadzieję, że tym razem tak nie będzie!

A co do konkretów? MUSI być pocałunek Rona i Hermiony! Hehe. No i mam nadzieję, że śmierć Severusa będzie godnie pokazana.
__________________
Zasady są po to, żeby je łamać! xD
Dziękuję za wszystkie pozdrowienia, miłe słowa i wsparcie! ;* Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH fanów HP i użytkowników Hogsmeade! Oczko Bywajcie!
Wyślij prywatną wiadomość
~Yuki27 F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 04-08-2010 12:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 996
Ostrzeżeń: 0
Postów: 230
Data rejestracji: 25.07.10
Medale:
Brak

Mam nadzieję, że mi nie zepsują takich scen jak - bitwa o Hogwart, śmierć Severusa (będę ryczeć, ja to wiem) i jego wspomnienia (młodość Voldzia jest tragiczna jak dla mnie, mam nadzieję, że Snape'a będzie lepsza), pocałunek Rona i Hermiony i powrót Rona do namiotu ^^ Chce zobaczyć jak Hermiona się na niego rzuca ^^
No i to ostatnie... 19 lat później. Fajnie by było gdyby tu coś domyślili, bo powiem szczerze, mnie zakończenie nie usatysfakcjonowało.
Wyślij prywatną wiadomość
~Crazy Flower F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 04-08-2010 13:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2153
Ostrzeżeń: 1
Postów: 308
Data rejestracji: 20.06.10
Medale:
Brak

Nie wiem, nie wiem. Twórcy ekranizacji HP często niemile nas zaskakiwali. Ktoś, kto od pół roku czekał na poszczególną scenę w filmie, a nagle się okazuje, że nie 'zekranizowali' jej, to wyobraźcie sobie jego 'niemiłe zaskoczenie'. Z drugiej strony, jednak reżyserzy nie zawsze mają możliwość 'stworzenia' jakiejś tam sceny...
__________________
skiełzło, żesz
www.james-potter.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2010 13:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Bardzo bym chciała zobaczyć bitwę o Hogwart, ale to w II części. Wiemy, że będzie ukazana scena śmierci Snape'a, więc liczę na wspomnienia. Zależy mi też na Stworku=) i kłótni Lupina z Harrym. No i jeszcze na włamie do MM. No i prolog. Wyobrażałam sobie już te sceny, ale mogę się założyć, że reżyserzy przedstawią je zupełnie inaczej=)
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Fluorescencyjna F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 31-10-2010 14:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 460
Ostrzeżeń: 0
Postów: 90
Data rejestracji: 24.10.10
Medale:
Brak

LukiSacz napisał/a:
Ja bym chciał, żeby pojedynek Harry'ego i Voldemorta trwał dłużej, a nie kilkanaście sekund, jak w książce. Wtedy Yates zrobiłby chociaż jedną dobrą rzecz przy odejściu od fabuły.

Święta prawda! On najbardziej skopał filmy, mógłby zrobić coś pożytecznego. A oprócz tego ciekawi nie wspomnienia Snape'a, to piękny rozdział w książce... Albo sceny w Dolinie Godryka, ta było tak klimatycznie, mam nadzieję, że tego nie zepsują. A! I jeszcze nie mogę się doczekać co wymyślą, kiedy trzeba będzie gonić za horkruksami, bo oszczędnie ominęli jeden z najważniejszych rozdziałów KP, kiedy Tom Riddle zabił i okradł Chefsibę Smith. No chyba, że ni z gruchy, ni z pietruchy Harry będzie wiedział o czarce i medalionie...
__________________
,,(...) już wiedział, że tonie, że nic na to nie poradzi, a te lodowate ramiona oplatające mu piersi to ramiona samej Śmierci...''

,,Gdzie skarb wasz, tam i serce wasze.''

,,Udało się, dostali w kość, niech żyje Potter nam! A Voldek gnije w piekle, za którym tęsknił sam!''


Drogi Lordzie Voldemorcie!
,,Przyłączę się do ciebie, kiedy piekło zamarznie. ''


,,Ma oczy zielone jak pikle z ropuchy
Jego włosy są czarne jak tablica.
O, gdyby moim został, bohater mych snów,
Służyłabym mu jak diablica.'' <3
Wyślij prywatną wiadomość
~Fulanita F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 16-01-2011 20:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek GD
Punktów: 519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 148
Data rejestracji: 11.01.11
Medale:
Brak

Z reguły nie obiecuję sobie zbyt wiele, by potem się nie zawieść. ;)
Mam nadzieję, że skoro podzielili film na dwie części to nie okroją fabuły. Jeśli tak to się wścieknę!
Liczę na ciekawe ukazanie Bitwy o Hogwart oraz NIE POMINIĘCIE fragmentu, gdy Harry widzi w Wielkiej Sali ciała Freda, Remusa i Tonks. Nie jestem szczególnie wymagająca. ;D
__________________
"Don't call me Nymphadora, Remus," said the young witch with a shudder, "it's Tonks."
"Nymphadora Tonks, who prefers to be known by her surname only," finished Lupin.
"So would you if your fool of a mother had called you Nymphadora," muttered Tonks.


"Remus and Tonks, pale and still and peaceful-looking, apparently asleep beneath the dark, enchanted ceiling.."

Od przebiegłości Ślizgonów
Cnoty Gryfonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS HUFFLEPUFFIE!


hogsmeade.pl/images/hat/hufflepufff.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Roderick Plumpton F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 09-02-2012 14:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 224
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 08.02.12
Medale:
Brak

Muszę przyznać, że mnie nie zawiedli - to, o czym myślałem, było i to jak wykonane! Nie schrzanili HP i IŚ tak jak poprzednie części.
__________________
Jestem na karcie z czekoladowych żab Uśmiech

images1.wikia.nocookie.net/__cb20110504163019/harrypotter/pl/images/0/0b/Plumpton.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~wojciec15 F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 08-09-2013 23:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 294
Ostrzeżeń: 0
Postów: 57
Data rejestracji: 14.07.13
Medale:
Brak

Premierę Insygniów Śmierci mamy już dawno za sobą. Zamykam temat.
__________________
,,Longbottom, gdyby mózgi były ze złota, byłbyś biedniejszy od Weasleya, a to już jest nie lada wyczyn.'' - Draco Malfoy
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT