Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 296
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Ulubiony zespół
Drukuj temat · Ulubiony zespół
~Jessica90 F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 05-04-2009 21:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 43
Data rejestracji: 04.04.09
Medale:
Brak

Nie mam ulubionego zespołu. Lubię każdą muzykę (oprócz metallicy). A czego słucham w danym momencie w dużej mierze zależy od mojego nastroju. Jeżeli jestem smutna to słucham czegoś wolnego, a jeżeli wesoła to czegoś szybkiego i skocznegoUśmiech
__________________
Uśmiecham się ile się tylko da! Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~SeverusS F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 09-04-2009 19:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 407
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 29.03.09
Medale:
Brak

Uwielbiam zespół The Rasmus z wielu powodów, jeden z nich to taki, że ich muzyka odmieniła moje życie.
Drugi zespół jaki uwielbiam to ATB. Słuchając ich muzyki można się zrelaksować, a także może przyjść natchnienie podczas pisania jakiejś pracy. Idealne podczas czytania HP.
__________________
- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, dla ciebie stawiałem się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wszytko po to, by, jak przypuszczałem, zachować syna Lily przy życiu. A teraz mi mówisz, ze hodowałeś go jak świnie na rzeź...
- To poruszające, Severusie - powiedział Dumbledore poważnie. - W końcu dorosłeś na tyle, żeby się nim przejąć?
- Nim? - krzyknął Snape. - ExPecto Patronum!
Z końca jego różdżki wypłynęła srebrna łania. Wylądowała na podłodze gabinetu, przeskoczyła raz przez gabinet i wyleciała przez okno. Dumbledore patrzył jak odlatuje. Kiedy jej srebrny blask zniknął w oddali, odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
- Po tak długim czasie?
- Zawsze. [...]
Wyślij prywatną wiadomość
~Tom_Marvolo_Riddle F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 09-04-2009 20:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 15
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 09.04.09
Medale:
Brak

Ja tam zawsze byłam ze nieistniejącym już niestety zespołem Paktofonika. Grali prosty ale docierający hip-hop. Nigdy nie zapomną nieżyjącego już niestety Piotra ,,Magika" Łuszcza [*]
__________________
~~Czarny Pan~~
img.userbars.pl/70/13856.gif
hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Shimizu F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 10-04-2009 16:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 170
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 10.04.09
Medale:
Brak

Ulubiony jest na_pewno Bring Me The Horizon. Vox Oliego... mmm... niebo dosłownie. Nikt nie potrafi growlować tak jak Oliver. Nie wmówicie mi tego. Najlepsze piosenki BMTH: For Stevie Wonders Eyes Only (Braille), Diamonds Aren't Forever, Pray For Plagues, Chelsea Smile.

Inne ulubione zespoły:
Silverstein, Odszukać Listopad, Escape The Fate, Hopes Die Last, Eyes Set To Kill, Alesana, Flyleaf, Emmure, Bullet For My Valentine, Paramore, 30 Seconds To Mars, Boys Like Girls, All Time Low, Linkin Park (wymieniłam je w przywitaniu ^^).
Edytowane przez Ariana dnia 11-04-2009 09:23
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 10-04-2009 17:12
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Hmm.

* Within Temptation. Poznałam dzięki Hogsmeade. I tak właściwie, to z początku wcale nie przepadałam za tym zespołem. Wydawał mi się taki rozlazły. Sama nie wiem czemu. Jednak któregoś pięknego dnia nudziło mi się i zaczęłam słuchać którejś pięknej piosenki. I wtedy doznałam oświecenia i od tamtej pory jest to mój ulubiony zespół. Co prawda, nie w każdej chwili lubię go słuchać, muszę mieć odpowiedni nastrój, ale za to ich utwory mi się nie nudzą, mimo że wiele znam niemal na pamięć.

* Happysad. Poznany również dzięki Hogsmeade i również z początku przeze mnie nielubiany. Cenię sobie ich zwłaszcza za świetne, charakterystyczne teksty piosenek i to coś, co mają w sobie.

* Nightwish. Ofc, znam dzięki Hogs. Jednak polubiłam od początku. Za świetny wprost głos Tarji i niepowtarzalny klimat. Do nowego składu długo nie mogłam się przekonać, ale w końcu jakoś mi się to udało i teraz nawet lubię głos Anette, choć swojej poprzedniczki mi nie zastąpi.

* Bullet For My Valentine. Poznany stosunkowo niedawno i, tak!, również przeze mnie z początku nielubiany. Ale przynajmniej nie poznany dzięki tej stronie. Ot, kiedyś brat przyniósł płytę z jakąś muzyką i tam, pośród wszelkiego rodzaju techna, znajdowała się jedna ich piosenka. Tears don't fall, o ile dobrze pamiętam. I tak jakoś w którymś momencie polubiłam ją, a w innym cały zespół.

Poza tym od czasu do czasu lubię posłuchać Akuratów, Greendaya, Evanescence, Paktofoniki i Metallicy.
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~Greens F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 10-04-2009 17:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 187
Ostrzeżeń: 1
Postów: 22
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Moim ulubionym zespołem jest One Republic. Mają cudowne piosenki, głownie melodie. Moja przygoda z tym zespołem zaczęła się od usłyszenia w radiu piosenki Stop and Stare. Bardzo mi się spodobała. Dziwne, ale ta piosenka jakoś kojarzy mi się z Harrym. Pewnie dlatego zyskała moją sympatię. xD No a potem to postanowiłam poszukać innych ich piosenek w internecie. Nie było ani jednej, która by mi się nie spodobała.
Poza One Republic (jak wiele osóCool słucham Paramore.
voluptique.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 10-04-2009 18:07
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Kolejny edit po ponad roku czas zacząć!
Nadal [od któregoś listopada 09] moją miłością jest John Frusciante. W miarę, jak zaczynam przesłuchiwać jego płyty - zaczynam się w nim zakochiwać na nowo, w jego geniuszu, jego głosie, talencie grania na gitarze, promowania siebie, brania udziału w innych zespołach.
Później, to - w sumie - zależy od humoru, chwili, z resztą i tak to się zmieni całkiem niedługo, aaaale: The Mars Volta [J. Fru <3], Ataxia [FRU <3], The Dead Weather, White Stripes, Kills [tak, The Kills, nie The Killers, ELECTRIC SIX, Lady GaGa, Giant Squid, Tool, coś tam jeszcze:
http://www.lastfm.../GolaEngel
__________________
userserve-ak.last.fm/serve/_/33542709/John+Frusciante.jpg

Edytowane przez Lady Gaga dnia 06-05-2010 21:00
Wyślij prywatną wiadomość
~Misery F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 14-05-2009 18:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 218
Ostrzeżeń: 0
Postów: 54
Data rejestracji: 12.05.09
Medale:
Brak

Paramore, oczywiście, i to wcale nie po sukcesie Twilight, jak mi wszyscy ciągle zarzucają Język
W sumie to dzięki Paramore w ogóle się za czytanie Twilight zabrałam Oczko

Ostatnio słucham też Flyleaf, The Killers, Kings of Leon
Wyślij prywatną wiadomość
~Upiorzyca F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 24-05-2009 20:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1105
Ostrzeżeń: 1
Postów: 207
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Iron Maiden - przeczytałam w jednej gazecie artykuł o nich, najpierw ściągnęłam sobie jedną z ich piosenek, spodobała mi się i tak to się zaczęło.

Metalica - kocham za wszystko, za charakter, za teksty, za głos i za to że jest.

Evanescence - to właśnie na hogs naczytałam się pochlebnych uwag o tym zespole i stwierdziłam że coś w nim musi być i faktycznie było.

A z polskich zespołów to najbardziej lubię Myslovitz, T.Love i Irę.


__________________
Twórczość bywa rekompensatą, choć czasem bardzo utajoną, z bardzo skrywanych braków i utrat płynącą jak z podziemnego źródła.

Maria Dąbrowska
Wyślij prywatną wiadomość
~Paddy F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 01-06-2009 16:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 14
Ostrzeżeń: 1
Postów: 50
Data rejestracji: 01.06.09
Medale:
Brak

Linkin Park, Happysad, Hay, Panik [Nevada Tan], 30 Secnds to Mars <3, Fall Out Boy, Killerpilze, Kelly Clarkson, Dżem, Kazik i Kult, Three Days Grace, czasem Avril Lavigne lubię posłuchać.
Pozdro ;]
__________________
Paddy
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermi1108 F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 01-06-2009 17:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 419
Ostrzeżeń: 0
Postów: 81
Data rejestracji: 10.05.09
Medale:
Brak

Ojć. Tak naprawdę słucham to, co jest modne i w miarę fajne. N. p. : uwielbiam Avril L., Taylor S., Jonas Brothers, Pink, Black Eyed Peas, Red hot chilli Peapers, czasami Ti Pain, Manchester, Evanesce, Mrozu... Na przykład o Mrozu (nie wiem jak się odmienia) zaczęłam słuchać oglądając teledysk na V!Va (tak, jak większość innych). Nie potrafię wymienić i przyznać pierwszeństwa jakiemukolwiek zespołowi. ..
__________________
Łatwiej się zakochać nie kochając,
niż odkochać kiedy się kocha...
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona_Mia F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 01-06-2009 17:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 305
Ostrzeżeń: 0
Postów: 76
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ulubione zespoły: The Doors i Dżem.

The Doors: Zespół z lat 70-tych. Wspaniały wokalista, muzyka inna niż wszystkie, psychodeliczna. Fantastyczny zespół, skład, a ta muzyka to przyjemność dla ucha! Niestety tragiczna śmierć wokalistySmutny

Dżem: Ten zespół chyba wszyscy znają. Wokalistą był Rysiek Riedel. Ulubione piosenki: List do M., Wehikuł Czasu, Lunatycy, Paw, Boże daj mu dom, Sen o Victorii. Muzyka blues, reggae. Niestety tragiczna śmierć wokalistySmutny.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 01-06-2009 18:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Pozwolę sobie opisać jak poznałam kilka zespołów, które odegrały w moim życiu ogromna rolę i słucham ich do teraz.

Red Hot chili Peppers - mój ulubiony zespół. Poznałam dzięki dwóm przyjaciółką, które miały prawdziwą obsesję na jego punkcie. słucham RHCP od ładnych paru lat, są ze mną zawsze. Piosenki takie jak Under the bridge czy My Friends towarzyszyły mi w trudnym okresie w życiu. Z kolei przy Scar Tissue przeżywałam najpiękniejsze momenty życia. Innymi słowy ujmując słuchałam, słucham i na pewno nie przystanę słuchać.

System of a Down - zaczęłam słuchać mniej więcej w tym samym czasie co Papryczek i z podobnej przyczyny. SOAD również był moim życiowym towarzyszem, a więź jaka mnie z nim łączy jest coraz silniejsza.

Led Zeppelin - słucham dzięki mojemu tacie, który wielokrotnie opowiadał mi o muzyce jego młodości i o swoich ulubionych zespołach. tak długo mi o nim opowiadał, że zaczęłam słuchać i to nałogowo.

Nightwish - uwielbiam, ale ten za czasów Tarji. Poznałam dzięki starszemu kuzynostwu, któremu nigdy tego nie zapomnę Oczko

Dżem - no cóż chyba nikomu nie muszę tłumaczyć jaka to klasyka. Uwielbiam wracać do piosenek z wokalem Ryśka Oczko

Guns N' Roses - w stosunku do powyższych zespołów to słucham dość krótko. Wielokrotnie napotykałam tę nazwę na Hogs aż wreszcie stwierdziłam, że może warto poałuchać. Teraz coraz bardziej się zagłębiam w tajniki Guns N' Roses.

Nirvana - zupełnie przypadkiem usłyszałam piosenkę Lithium i się w niej zakochałam. Teraz nie ma dna żeby z moich głośników nie rozbrzmiewał głos Kurta.

Miał być jeden ulubiony, ale wszystkie te zespoły są u mnie na pierwszym miejscu. Pozwolę sobie jeszcze wypisać kilka zespołów (nie mogę niczego pominąć bo będę to sobie wyrzucać)
- The Doors
- Happysad
- Natural Dread Killaz
- Akurat
- Evanescence
- Within Temptation - dzięki nie całkiem świadomej tego BitterSweet
- Silesian Sound System
- Muse
- Epica
- Iron Maiden
- Judas Priest
- Riverside
- Zabili mi Żółwia
- PJ Harvey
- AC/DC
- Black Sabbath
- Sigur Rós
- Myslovitz
- Yeasayer
- Seether
- Bat For Lashes
- Blind Guardian
- Pink Floyd
- Howard Shore
- John Frusciante
__________________
"Music the great communicator..."

Edytowane przez Ann dnia 03-12-2009 20:04
Wyślij prywatną wiadomość
~Harry_ F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 01-06-2009 19:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 502
Ostrzeżeń: 1
Postów: 118
Data rejestracji: 10.03.09
Medale:
Brak

Moim ulubionym zespołem jest Hemp Gru Wredny i PTP słucham ich już od dłuższego czasu myślę że to fajne zespoły, lecz każdy ma swoje gusty.Czasami słucham radia FM eska itd. i słucham co leci... Kiedyś byłem fanem techno i sam próbowałem tworzyć jakieś nutki ale teraz próbuje pisać teksty Hip-Hop,Rap Wredny...
Pozdrawiam!
__________________
"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony."
"Jeśli chcesz poznać człowieka, dowiedz się, jak traktuje swoich podwładnych, a nie równych sobie."

fc07.deviantart.net/fs46/f/2009/197/c/c/Dark_Mark_animation_by_andrei1015.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~novakai F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 03-07-2009 18:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2242
Ostrzeżeń: 0
Postów: 628
Data rejestracji: 03.02.09
Medale:
Brak

Uwielbiam The Academy Is.... Od oglądnięcia teledysku do We've got a big mess on our hands jestem ich zagorzałą fanką. A pozostałe zespoły to:
-My Chemical Romance
-RBD
-Metallica
-Panic At The Disco
-HIM
-Happysad
To jest taka czołowka. Oprócz tego słucham pojedynczych kawałków The Offspring, Good Charlotte i Linkin Park, ale tych zespołów nie można zaliczyć do ulubionych.
__________________
I have walked all alone
On these streets I call home
Streets of hope, streets of fear
Through the sidewalk cracks time disappears

I was lost, on my knees
On the eve of defeat
As I choked back the tears
There's a silent scream no one could hear

Bells Of Freedom...


Pozdrowienia dla ciebie, drogi Gościu

hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg

Edytowane przez novakai dnia 03-07-2009 18:44
Wyślij prywatną wiadomość
~LolaMalfoy F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 09-07-2009 19:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Charłak
Punktów: 13
Ostrzeżeń: 0
Postów: 9
Data rejestracji: 09.07.09
Medale:
Brak

Ja poprostu kocham Jonas Brothers. Śliczny anielski głos Nicka i boski głos Joe'go. Za dużo wymieniać. Oni są super jak słucham ich muzyki to nawet na HP nie mogę się skupić ...xD Mam ich wszystkie płyty prócz It's about time, bo nie umiem znaleźć. Polecam ten zespół!!

Drugi jest Feel wiem że teraz dla wszystkich to jest wstyd lubić Feel'a, ale no cóż... gustu się nie wybiera i potępiam tych którzy tak myślą, ja ich bardzo lubię i koniec ;P
Wyślij prywatną wiadomość
~fantastic F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 09-07-2009 20:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 465
Ostrzeżeń: 0
Postów: 95
Data rejestracji: 09.07.09
Medale:
Brak

East west rockers i vavamuffin pokazuje piękne polskie regge ;Dxd
uwielbiam równiez metallice i metro station :P
zespolu black eyed peas jestem fanka od 6 lat oraz green day tak samo ;]
uwielbiam te zespolu ogolnie nie mam ulubionego glownie slucham tego co mi wpada w ucho...

___________________________________________________________
nie po to by łapać słońce
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 10-07-2009 12:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Mam trzy ulubione zespoły.
Przede wszystkim jedyny w swoim rodzaju zespół: Red Hot Chili Peppers.
Poza nimi z zagranicznych zespołów lubię The Black Eyed Peas.
Mój ulubiony polski zespół to zdecydowanie IRA.
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030

Edytowane przez Madlenne dnia 10-07-2009 13:00
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermi1992 F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 15-07-2009 13:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 254
Ostrzeżeń: 0
Postów: 66
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

System of a Down, Metallica, Nightwish ( słuchałam i słucham choć muszę przyznać że bardziej chyba przypadł do gustu mojemu ojcu niż mnie)
Dżem, Ira, Happysad, Linkin Park The Offspring i Coma którą zaczęłam doceniać dopiero ostatnio i która nie przestaje lecieć w moich głośnikach xD
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

It's Time For A Love Revolution.
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 10-08-2009 00:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Od 6 lat jestem wielką fanką Linkin Park, i jest to miłość, która nigdy nie ustępuje Rozbawiony oprócz tego bardzo lubię McFly, Myslovitz, Kult, Relient K, Sugarcult, SOAD, Muse, Happysad i Nevada Tan.
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT