Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 267
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Twórczość Fanów
»» Dyskusja ogólna
»»» Przyznajecie się?
Przyznajecie się do swojej twórczości przed znajomymi?
Tak. Tak. 22%[31 głosów]
Nie. Nie. 29%[42 głosów]
Tylko zaufanym przyjaciołom. Tylko zaufanym przyjaciołom. 49%[71 głosów]
Głosów ogółem : 144
Drukuj temat · Przyznajecie się?
~Mandarynka F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2009 16:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1332
Ostrzeżeń: 3
Postów: 519
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

Przyznajecie się przed znajomymi do swoich fan ficków lub opowiadań?
Ja przyznałam się tylko dwóm najlepszym przyjaciółkom. Jedna zrozumiała i też wyznała, że pisze opowiadania, a druga mnie wyśmiała i od tamtej pory nie mam odwagi nikomu przedstawić swojej "twórczości".
Może gdyby powstała jakaś gazetka w szkole albo biblioteka zorganizowała jakiś konkurs, to anonimowo dałabym jakieś prace, ale w życiu chyba bym się do nich nie przyznała.
A jak jest z Wami?

__________________
'Złota gwiazdka spłynęła bokiem po jego skroni i policzku, po czym wsiąkła w poduszkę'
- Córka Robrojka - M. Musierowicz
~ ~ ~

'Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje'
- Księżyc w nowiu - S. Meyer
~ ~ ~

'Życie jest różne, dobre i złe, naturalnie. Ale jak ktoś je widzi na czarno, to od razu stwierdza, że je zna, a jak na biało czy tam na różowo, to - że nie ma się o życiu pojęcia'
- Niespokojne godziny - I. Jurgielewiczowa
~ ~ ~

'Jeśli będziesz szanował tylko prawdę, nie będziesz miał wiele do szanowania. Dwa plus dwa równa się cztery, to będzie jedyny obiekt twojego szacunku. Poza tym będziesz stykał się z rzeczami niepewnymi: uczucia, normy, wartości, wybory - to wszystko konstrukcje delikatne i płynne. Nie ma w nich nic z matematyki. Szacunkiem darzy się nie to, co jest zatwierdzone, lecz to, co jest proponowane'
- Dziecko Noego - E. E. Schmitt
~ ~ ~

'To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć'
- Przed świtem - S. Meyer
~ ~ ~

'Bo [wszystko] jest proste. Trzeba w to wierzyć. Wiedzieć czego się chce i do tego dążyć'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Miłość jest okrutna i bezwzględna. Trzeba stale mieć się przed nią na baczności. Strzec siebie przed jej otchłanią. I kochać świat. To wystarczy. By poczuć się szczęśliwym'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Najgorszy z życiowych błędów polega na tym, że jesteśmy tacy, jakimi chcą nas widzieć inni ludzie'
- Ja tego nie przeżyję! - R. Rushton
~ ~ ~

'Czasami musimy ludzi ranić, by się nie rozpaść. Ale musimy robić to z miłością, i tyle'
- Egzamin dojrzałości - L. Lowry
~ ~ ~

'Sława i wsparcie fanów oznacza, iż należy pomóc innym w realizacji ich marzeń. A to, że czyjeś marzenia niekoniecznie wiążą się z telewizyjnymi kamerami i mnóstwem pieniędzy , wcale nie oznacza, że są one mniej ważne'
- Moja siostra jest gwiazdą pop - K. Greene
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2009 16:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Moja sytuacja jest taka: aktualnie nie piszę nic, ani fan ficków ani żadnego opowiadania zupełnie niezwiązanym z jakąkolwiek książką. Mam za sobą parę tworów, ukończonych, nieukończonych lub skasowanych, rękopisów i przyznam się, że tylko parę osób mogło przeczytać od deski do deski to, co napisałam. Nie były to przypadkowe osoby, tylko raczej zaufane, których krytykę odbierałam raczej jako pomoc w poprawieniu błędów i zachętę do pracowania nad własnym stylem. Przed znajomymi z Internetu jednak jakoś łatwiej przychodzi mi przyznanie się do pisania czegoś tam. I tak marne szanse są, że się z nimi spotkam, więc nie mam większych oporów przed daniem im do przeczytania rozdziału czy dwóch. Prowadziłam parę blogów z opowiadaniami (chyba nigdy nie napisałam żadnego FF o Harrym ;O) wymyślonymi od podstaw, a adres dałam niewielu osobom, które znałam nie z Internetu (zupełnie inaczej było w przypadku ludzi poznanych na jakiejś stronie).
Wyślij prywatną wiadomość
~gemini F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 16-09-2009 19:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 39
Data rejestracji: 25.06.09
Medale:
Brak

Powiem szczerze, że z początku nie chciałam się do tego przyznawać, szczególnie, kiedy chodziłam jeszcze do gimnazjum. Jestem współautorką fan ficka potterowskiego i uważałam, że moi koledzy i koleżanki, nawet te najbliższe, mogą tego nie zrozumieć. Powód był prosty - część osób uważa, że fan ficki to tylko głupie love-story pisane przez ludzi, którzy nie potrafią wymyśleć nic nowego. A tymczasem staram się w moim opowiadaniu wprowadzać nowe postacie, miejsca, przygody i tajemnice. W mierę jednak jak pisałam coraz to nowe rozdziały, przestałam się tego aż tak bać. Z początku powiedziałam moim najbliższym koleżankom, a od kiedy poszłam do liceum już się tego w ogóle nie wstydzę - powiedziałam o tym nawet podczas lekcji i, ku mojej uldze, nikt się ze mnie nie śmiałUśmiech
__________________
hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif

Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !
www.harry-and-miona.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Dogma F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 13:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3203
Ostrzeżeń: 3
Postów: 185
Data rejestracji: 26.09.09
Medale:
Medal Medal

Oczywiście, że się "przyznaję". Jakoś nie widzę powodu do wstydu w tym, że lubię pisać i nawet mi to wychodzi.
Jednak swoich prac nie lubię pokazywać znajomym z reala. Może to też dlatego, iż wszystkie piszę na komputerze/laptopie [jestem w pełni skomputeryzowana, nie potrafię już wziąć ołówka do ręki i pisać na kartce papieru, choć na maszynie do pisania nwet wychodzi] a nie chce mi się drukować/nie mam kartek, bo nie chce mi się iść do sklepu/zapomnę i milion innych powodów.
Wyślij prywatną wiadomość
~Nimfadora Tonks 120 F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2009 14:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 285
Ostrzeżeń: 1
Postów: 127
Data rejestracji: 13.09.09
Medale:
Brak

Ja piszę fun-ficki w szkole, kiedy mi się nudzi. Wszyscy o tym wiedzą i większość mi dokucza, ale ja się tym nie martwię. Niech sobie mówią co chcą. Ja uwielbiam pisać fun-ficki, opowiadania i wiersze, a oni jeśli nie umieją to tylko są zazdrośni. Nie chwalę się tym. Pokazałam moją książkę nawet kilku z chłopców. Kiedy przeczytali, przestali mi dokuczać. Chwalą mnie za moją wytrwałość i obojętność w stosunku do tych, którzy mi dokuczają. Dziewczyny czasem pomagają mi myśleć nad kolejnymi rozdziałami, ale nie dowiedzą się dlaczego piszę akurat o Nimfadorze Tonks i Remusie Lupinie. I tutaj też tego nie napiszę.Jęzor
__________________
No zarycz,no!
Ruchy!!!
Tato, on się wymyka! Interweniuj!!!
Kocham Cię, tato!!!Blah
(Shrek Forever)
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 30-11-2009 14:00
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Oczywiście, że się przyznaję do większości moich tekstów. Poza tym, zazwyczaj jeszcze zmuszam wszystkich znajomych do przeczytania i powiedzenia mi co o tym sądzą. Nie widzę w tym ani powodu do wstydu, ani powodu do dokuczania. Każdy robi to co lubi... jeden tańczy, drugi pisze, trzeci rysuje...

Gdy wstydzę się jakiegoś tekstu, albo nie chcę go nikomu pokazywać - nie robię tego. Nie uznałabym tego, za nie przyznawanie się. Oczko
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Dimrilla F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 30-11-2009 14:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1501
Ostrzeżeń: 0
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Swoje teksty daję do czytania (jeśli mają ochotę je czytać) moim dwóm przyjaciółkom, z których jedna też sama pisuje (a przynajmniej pisywała), a druga próbuje Uśmiech

Niektóre rzeczy (ale nie wszystko) czytam tez mojemu bratu.

Natomiast absolutnie chowam przed tatą, bo jest chodzącą złośliwością i mam wrażenie (być może błędne), że co by to nie było - i tak skrytykuje, i mamą, bo dla niej to bzdury i marnowanie czasu. (taa, a sama potrafi czytać różne romansidła o poziomie grafomaństwa zbliżonym albo i wyższym niż mój...)
__________________
Należy sobie powiedzieć uczciwie: Gdyby przestępstwo się nie opłacało, byłoby naprawdę niewielu przestępców.

Edytowane przez Alae dnia 01-12-2009 20:16
http://gdynia.piusx.org.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Nelennie F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2009 13:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 16
Ostrzeżeń: 1
Postów: 17
Data rejestracji: 29.12.09
Medale:
Brak

Ja pisze FF Twilight. Co do mnie to jest róznie. Wcześniej błam cicho, wieie dla siebie. A potem trafiłam na większe forum Zmierzchu i zaczęłam publikować. Do pierwszego rozdziału były mieszane uczucia, ale po drugim - opowiadanie si przyjęło. Potem pokazłam przyjaciółce, a ona specjalnie się tam zalogowała i komentowała. I chociaż teraz już nam wypływa bokiem Twilight, ja dalej pisze, a ona nawet czasem i pomaga itp. Potem poszłam do gimnazjum i poznałam kilka naprawdę świetnych dziwczyn z którymi już po miesiącu pokazałam swoje opowiadania. Zrozumiał, to i nawt proszą, żeby dawała postaciom ich imiona ^^ To miłe. Gdyby ktoś mnie zapytał, czy piszę - przyznałabym się do tego bez oporów.

Co do rodziców. Mój tata nawet czytała i przyznał, że może być. Mam uważa to za stratę czasu pisanie o "tych diabłach" (tak okresla wszsystko co ma związek z fantastyką - wampiry, wilkołaki, Nocni Łowcy, czarodziejów jeszcze toleuje, ale nie za długo)

Ale trzeba w siebie wierzyć i nie poddawać się. Ale jeśli mam być szczera, to mimo wszystko - wolę publikowac opowiadania, miniatury, przed osobami, których nie znam. Powiezą mi szczerą opinię.

Dzięki za uwagę xDD
__________________
img697.imageshack.us/img697/4658/nastronj.jpg

Nowe, kolorowe. Elo. To RPG, to nasza wersja Czary Ognia. Wbijaj, bez Ciebie, drogi Gościu zabawa może się nie udać! More information - pisz do mnie na PW


Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE


PseudoPisarzyna - taaak, to ja, Nelennie. I żebyście ludzie widzieli. I Ty, drogi Gościu też!


POZDRAWIAM WSZYSTKICH NA HOGS, A ZWŁASZCZA CIEBIE, drogi Gościu ! ;*
Wyślij prywatną wiadomość
~Albus F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2009 14:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -120
Ostrzeżeń: 4
Postów: 35
Data rejestracji: 27.12.09
Medale:
Brak

Jak coś sobie naskrobie to się do tego przyznaję wychodzę z założenia że nie wszystko co moje musi podobać się innym w końcu gusta są jak d... każdy ma swojąRozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2009 19:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Przyznaję się. Wiele osób wie iż piszę i uważa że źle mi to nie wychodzi, wręcz przeciwnie. Wolę pokazać to moim koleżankom z reala, niż opublikować na ogólnodostępnej stronie. Mam bloga [z ff- starym], jednak czytają go głównie osoby które się na niego natkną, lub koleżanki ze szkoły i z tego co wiem dużo starsza siostra jednej z nich. Na lekcji polskiego często czytam swoje twory i klasa nie reaguje w sposób negatywny [czyt. obrażanie itd].
Na kolonii pisałam wiersze i jeden z nich posłużył również w jednym z przedstawień. Podsumowując, nie boję się pokazać większej liczbie osób tego co napiszę, jednak nie opublikowałam żadnego przeze mnie napisanego tekstu na tą stronę. ^
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.
Wyślij prywatną wiadomość
~maslowy_dzem F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2009 19:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 84
Ostrzeżeń: 0
Postów: 25
Data rejestracji: 30.11.09
Medale:
Brak

Do swojej "twórczości" przyznaje się tylko dwóm koleżankom gdzie jedna to najprawdziwsza przyjaciółka. Piszemy sobie nawzajem jakieś opowiadania a później rozdajemy chętnym pod pseudonimem. Ja mam Iguella. No to tyle. ;D
Jestem nieśmiała więc nie lubię się afiszować takimi rzeczami jak opowiadania czy rysunki. Przeważnie Paulina za mnie je wstawia na jakieś strony czy "kradnie" mi je o rozpowiada że to moje. ;]
__________________
Koalicja Martwych Ołówków.
*****
Dziękowac za Pozdrowienia i Baaardzo Pozdrawiać ;****

Dużooo uścisków i tarmoszenia dla:
~ Naina
~ Czarodziejka Majka
~ Madwoman
~ Bell
~ Emiliannie
~ jedrii

Tak na serio:
[size=16]Aby związek przetrwał, dużo zależy od tego czy my nadal w nie wierzymy.[size]
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2010 12:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja też tak mam, że nikomu nie przyznaję się do swojej twórczości. Może mam za mało wiary w siebie? A może to, co piszę, jest totalnie denne? Rozbawiony Tu, na hogs, jestem anonimowa i to mi się podoba.
To znaczy ja "chwalę się", że coś od czasu do czasu napisze, ale nigdy przenigdy tego nikomu nie pokażę ze znajomych xD

__________________
www.nedgallagher.com/journal/images/SweeneyTodd.jpg
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~kapsiutek F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2010 12:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1475
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

Nie przyznaje się. Piszę opowiadanie, ale jak dotąd nikt nie czytał go oprócz mnie. Może kiedyś się przełamie i wstawię je tutaj bądź pokaże komuś. Jak na razie nie jestem chyba na to gotowa ;-)
__________________
She's freaky and she knows it
She's freaky, but I like it!
Justin Timberlake

Edytowane przez kapsiutek dnia 06-01-2010 12:18
Wyślij prywatną wiadomość
~Sayuki F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2010 14:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 390
Ostrzeżeń: 0
Postów: 64
Data rejestracji: 09.09.08
Medale:
Brak

Ja się przyznaję tylko przed zaufanymi kumplami i kumpelkami. Jakoś nikt mnie nigdy nie wyśmiał z tego powodu. A na wigilii klasowej życzono mi, by moje prace wyszły z szuflady. No i piszę też artykuły do gazetki, które są podpisywane, więc raczej ciężko to ukryć.
www.umi252.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Ksiezycowa F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2010 15:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 76
Ostrzeżeń: 0
Postów: 18
Data rejestracji: 04.01.10
Medale:
Brak

Każde moje zaczęte opowiadanie nie ma więcej niż 2 rozdziały, więc za bardzo nie mam się do czego przed innymi przyznawac. Ale kiedy pisałam opowiadania o swoim życiu tak zwany pamiętnik internetowy nie wiedziało o nim za wiele osób. Nie chciałabym żeby ktoś o nim wiedział, bo mógłby mnie skrytykowac albo wyśmiac, a tego nie lubię.
__________________
Jak tęsknisz przekonujesz sie ze kochasz . Tak jak przekonujesz się ze żyjesz gdy cie coś boli...
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2010 17:22
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Generalnie to nie przyznaje się nikomu do mojej twórczości od jakiegoś czasu i nie mam większego zamiaru. Kiedyś jak coś pisałam to ewentualnie moja najlepsza koleżanka czytała te cuda a tak to nikt inny więcej. Większość kumpel nie ma nawet pojęcia, iż coś pisałam i na dobre im ty wyszło ^^. Obecnie nic nie tworzę ale powoli razem z przyjaciółką (najlepszą) mamy ciekawy wątek i mamy zacząć razem coś pisać xD. O.o i nikomu nie pokarzemy! O.o
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~aniutek96 F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2010 17:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2703
Ostrzeżeń: 0
Postów: 339
Data rejestracji: 14.10.09
Medale:
Brak

Ja o tym, że pisze ficka powiedziałam jedynie swojej najlepszej przyjaciółce z tym, że ona jeszcze nie wie, że go opublikowałam. Za to z mojej klasy nikt o tym nie wie, bo tylko jedna koleżanka wogóle czyta Harry'ego, ale nie kumpluje się z nią na tyle dobrze żeby jej o tym powiedzieć. xD
__________________
"Let's finish this the way we started it... TOGETHER!"


Stefan : Więc myślisz, że John jest ojcem Eleny?
Damon : Ding Ding Ding !
Wyślij prywatną wiadomość
~Henna F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2010 23:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 268
Ostrzeżeń: 1
Postów: 116
Data rejestracji: 03.01.10
Medale:
Brak

Ja mam 2 przyjaciółki o którym mogę to powiedzieć. Lubie swoją twórczość np. wiersze napisane prze zemnie ale czasem sądzę że rzeczy napisane prze zemnie są żałosne i bezsensu.
__________________
drogi Gościu~Henna

Od cnót Gryfonów,
Przebiegłości Ślizgonów
i Kretynizmu Puchonów,
CHROŃ NAS RAVENCLAWIE!

" Jedni mówią, że świat zniszczy ogień.
Inni że lód.
Iż poznałem pożądania srogie,
Jestem z tymi którzy mówią: ogień
Gdyby świat zaś dwakroć ginąć mógł,
Myślę, że wiem o nienawiści
Dość, by rzec: równie dobry lód
Jest, by niszczyć,
I jest go w bród.
everything-started.blogspot.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Lana F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 03-04-2010 11:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 1
Postów: 11
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Hm. Powiem tak. W internecie, gdy jest się anonimowym mogę się przyznać, że piszę opowiadanie, fan fick, wiersze itp. Nawet prowadzę bloga z opowiadaniem. W "realu" też się przyznaję, ale już nie pokazuję moich tekstów, opowiadań. Mówię, że piszę ale nie daję do recenzji. Może boję się krytyki od najbliższych. A może nie i po prostu tylko się wstydzę...
__________________
Przyjaciel to ktoś, kto daje Ci totalną swobodę bycia sobą.
- Jim Morisson.
www.lana.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~muchor F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 13-04-2010 15:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1854
Ostrzeżeń: 3
Postów: 476
Data rejestracji: 04.03.10
Medale:
Brak

Ja chodzę do szkoły artystycznej, więc u mnie to normalka. Dużo ludzi z mojej klasy pisze różne opowiadania. U nas to żaden wstyd. Czasami na j. polskim czytamy sobie nasze prace, jeśli akurat pasują do przerabianego tematu. Miło się czuje, gdy ktoś z klasy, lub nawet czasem szkoły, mówi mi, że fajnie pisze. Nigdy nie miałam takiej sytuacji, że ktoś by się ze mnie śmiał. Dla mnie to poprostu niewiarygodne, że niektórzy mogą śmiać się z takich rzeczy, bo to głupie. Jeśli komuś się nie podoba, to niech siedzi cicho, albo powie, że zmieniłby to i to, ale niech się nie wyśmiewa. Każdy z nas jest artystą, a każdy w innej dziedzinie. Jeśli będziemy się z siebie śmiać, to wszyscy będziemy wrogami. Ja razem z moją koleżanką napisałyśmy książke z wierszami (naszego autorstwa). Leży w naszej klasie i każdy może obejżeć i przeczytać (zrobiłyśmy też ilustracje).
__________________
truskawkaUśmiech


Pozrowinia dla: Lady Cat, Yoyo, Pyflame, Ta sama maggie, Maladie, Mooll, Silencia, Arya, Wióra, Tom Riddle, Hermionka, Lapa, Lori Lemonberry, Lady House, Lena Luna, Lily Potter, Buczek, Bloo, Aniutek96, Pandora, Deprimo Corfingo, Bonnie131, Malkontentka, Polami, Buka, Agnes Black, Imbecile, Ginny004, Robbotto, Ginny Ruda i Narciss.
No i oczywiście ukłony w stronę sprawiedliwej Czary.
Oraz dla wszystkich miłych użytkowników Hogsmeade.

Edytowane przez muchor dnia 13-04-2010 15:09
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT