Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 223
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Last.fm
~malfoj_sam_segz F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 12-09-2009 11:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Co uważacie na temat tej strony? Macie tam konto i korzystacie z niego? Co wam się podoba, a co jest złe?

Miałam tam wcześniej konto, ale założyłam nowe. W sumie jedyne co mi się nie podoba, to że za wykupienie subksyrpcji (radio) płaci się w 3s64;, a ja zabardzo takiej możliwości nie mam -,-
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Eileen_Prince F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 12-09-2009 12:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 505
Ostrzeżeń: 2
Postów: 127
Data rejestracji: 12.07.09
Medale:
Brak

Mam. W sumie nie wiem, po co to założyłam. Chyba tylko po to, żeby wiedzieć jaki mam gust muzyczny, co z resztą żadnym super odkryciem nie było. Ale podoba mi się Oczko Szczególnie sposób w jaki jest muzyka przesyłana do serwisu (tzn, to, co słychasz), że nie trzeba słuchać na laście, co byłoby uciążliwe.
__________________
"r11; Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
r11; To bardzo wzruszające, Severusie r11; powiedział z powagą Dumbledore. r11; A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
r11; Jego losem? r11; wykrzyknął Snape. r11; ExPecto patronum! [...]
r11; Przez te wszystkie lata?...
r11; Zawsze."

<3
www.silver-doe.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 12-09-2009 13:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Konta na last.fm miałam dwa. Obecnie zadnego nie uzywam, bo zniechęcił mnie fakt, że kiedy chciałam Łzy puszczali mi Virgin. Dlatego wolę muzykę z komputera lub zwyczajne radio.

PS: kiedyś, któryś z administratorów powiedział, że nie ma sensu zakładać tematu o kazdej stronie.
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Dark Natya F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 12-09-2009 14:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2249
Ostrzeżeń: 0
Postów: 667
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Ja uważam, że jest ok. Mam na niej jedno konto, z którego korzystam ostatnio codziennie. ^^ Twoi znajomi mogą dowiedzieć się, czego słuchasz, wymienić się wykonawcami, porównać gusta muzyczne. To, że za radio trzeba wykupić subskrypcję jakoś mi nie przeszkadza, bo i tak słucham wszystko z komputera. ;d

Obecnie zadnego nie uzywam, bo zniechęcił mnie fakt, że kiedy chciałam Łzy puszczali mi Virgin. Dlatego wolę muzykę z komputera lub zwyczajne radio.


Crazy, jeśli ściągnęłaś scrobblera to nie powinnaś mieć takiego problemu. Jeśli słuchasz muzyki na komputerze, np. przez Windows media player i masz włączonego scrobblera to na Twoim profilu automatycznie pojawia się, co w danym momencie słuchasz. Chyba, że słuchałaś last.fm'owego radia, to tam akurat dzieją się dziwne rzeczy. Rozbawiony

kiedyś, któryś z administratorów powiedział, że nie ma sensu zakładać tematu o kazdej stronie.


Last.fm ma bardzo dużo ludzi, więc myślę, że o takiej stronie może być temat. ;]
__________________
You got blood on your hands
And I know it's mine
I just need more time
So get off your low
Let's dance like we used to
But there's a light in the distance
Waiting for me, I will wait for you
So get off your low
Let's kiss like we used to <3

Edytowane przez Dark Natya dnia 12-09-2009 14:04
www.photoblog.pl/myashtrayheart Wyślij prywatną wiadomość
~darksev F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 21-09-2009 21:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2736
Ostrzeżeń: 1
Postów: 424
Data rejestracji: 07.06.09
Medale:
Brak

Owszem mam konto i jestem bardzo zadowolony. Nie ma dnia w którym nie scroblowałbym muzyki. Dodatkowo jest tam stworzone konto hogsmeade, więc tam można się udzielać. :P Poza ty, ułatwia nam korenspodencję z ludźmi z innych krajów. Najbardziej podoba mi się to przesyłanie do serwisu piosenek za pomocą aplikacji Last.fm :D.
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 21-09-2009 22:03
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Mam, oczywiście że mam! Jedno - skasowane, drugie - aktywne. Do samej strony nic nie mam, lubię sobie popatrzeć na to, czego słuchają moi znajomi, czasami podkraść im jakieś zespoły [nieczęsto ze złym rezultatem], sprawdzić koncerty bądź po prostu obejrzeć zdjęcia danego wykonawcy, które - czasami - są niezwykle oryginalne i intrygujące ;d.
Ale już do samego scrobblowania nie jestem przekonana. Zdecydowanie bardziej wolę słuchać muzyki na iPodzie, bez wewnętrznego głosu "to, co słuchasz będzie na laście, uważaj!!!" [co prawda tak czy siak będzie, bo iPod = scrobblowanie]. No, chodzi mi w każdym bądź razie o to, że słucham dla statystyk. I to jest - jak dla mnie - wielkim i, jak narazie, jedynym minusem założenia sobie konta na owej stronie.
__________________
userserve-ak.last.fm/serve/_/33542709/John+Frusciante.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 24-09-2009 15:15
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Miałam, ale mi się znudziło. Nie dość, że rzadko słucham muzyki na komputerze, nie posiadam iPoda (pf, wolę moją Nokię 5310 xPressMusic), to jeszcze mam siostrę, która czasem zapomni wyłączyć lasta i jej piosenki lecą na moją listę.
Fajne to jest dla kogoś, kto często i dużo słucha muzyki, lubi rozmawiać [i/lub spamić] na sb u kogoś i na dodatek ma komputer tylko do swojej dyspozycji. Mnie ta zabaweczka znudziła 4 miesiące temu i decyzji o skasowaniu konta ani chwili nie żałowałam.
Poza tym, statystyki nie mówią wszystkiego. Ba, mówią tylko w jakiej ilości słuchamy danego wykonawcy. Nie kogo najbardziej lubimy, kogo cenimy, a kogo uważamy za beztalencie. Wkurzały mnie moje statystyki, bo pod koniec życia mojego profilu kompletnie nie odzwierciedlały mojego gustu muzycznego (w statystykach rządził heavy metal, ja natomiast ostatnimi czasy skłoniłam się bardziej ku muzyce elektronicznej).
Mówię 'nie' tej zabawce.
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2009 17:46
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Pewnie, że mam. Założyłam konto dawno temu i jak to wióra ma w zwyczaju nie zmieniła go do tej pory. Mój nick na LAScie jest bardzo oryginalny - 'wiora', więc bardzo ciężko się domyślić, że to ja. Lubię tę stronę, ze względu na to, że tworzy mi statystyki oraz zapisuje ile, czego i kiedy słuchałam. Nie pamiętałabym, tych rzeczy, a dzięki LAStowi zawsze mogę sprawdzić.

Nigdy nie interesowałam się resztą zaszczytnych zasług LASta, jak radio czy inne bajery. Podoba mi się tam szołtboks w profilach i grupa Hogsmeade - jedyna w której się udzielam.

Dodam jeszcze, że bardziej mi się podoba czarna skórka od czerwonej i, że uważam, że LASt to fajna stronka. : D
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2009 18:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Mam konto i wręcz się od niego uzależniłam. Owy serwis ma wiele wad, ale jeżeli nie mam włączonego lasta, to dziwnie się czuję.
Jest to przydatne np. kiedy ktoś chce poznać twój gust muzyczny (a moje statystki o dziwo go jak najbardziej dobrze pokazują. ;d), chcesz znaleźć informacje o jakimś wykonawcy, koncertach, czy pospamić ze znajomym w spamboksie. :} Mnie samej podoba się jeszcze to, że widzę ile czego słucham, ale nie uzasadnię, jakie ku temu mam powody. Ot tak, po prostu.
Dużym minusem jest ograniczenie korzystania z radia - ja osobiście prawie w ogóle go nie używałam, ale inni, i owszem. Drażnią mnie też ludzie, którzy nabijają sobie odtworzenia dla szpanu (przypomniał mi się user, który miał 30 tyś. odtworzeń Metallici, a kolejnego wykonawcy już tylko pięć... oO).

Podsumowując - lubię lasta. :}
__________________
Everything dies
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 08-10-2009 20:15
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Owszem, konto mam, jak widać tutaj w profilu na hogs... Ale cóż, ja teraz scrobbluję tylko w weekendy, i po to, by wiedzieć, czego słucham. Słucham tak różnych gatunków, że czasem ciężko się w tym połapać, a last w tym pomaga.
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Snape F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 09-10-2009 09:05
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 25964
Ostrzeżeń: 0
Postów: 222
Data rejestracji: 08.08.08
Medale:
Medal Medal

Mam swój wymuskany i troskliwie pielęgnowany lastefemowy profil i muszę przyznać, że uzależniłam się od tego wspaniałego portalu. Od zawsze nałogowo słuchałam muzyki, a dzięki last.fm tylko pogłębiam swoją dewiację, udzielam się w różnych grupach, w których znajduję ludzi z całego świata mających podobne manie (Alanholików, Monkoholików, Austenomaniaków, Snapeoloversów, Nutellopożeraczy i te pe i te de) i dzięki temu wiem już, że nie jestem tak nienormalna, jak mi się dotychczas wydawało xD. Zalety serwisu? Cóż, poznaję nowych wykonawców, mogę dowiedzieć się znacznie więcej na temat własnego gustu muzycznego i zaprzyjaźniam się z nowymi ludźmi [ukłon zwłaszcza w stronę alanholików i kulkomaniaków]. Niestety, teraz za radio trzeba płacić, ale dobrze wspominam czasy, gdy mogłam jeszcze słuchać go bezkarnie i za darmochę ;] Moim zdaniem last ma więcej zalet niż wad i prawdopodobnie nie ma opcji, żeby mi się znudził, bo słuchanie ulubionej muzyki i odkrywanie nowej to jedna z niewielu rozrywek, sprawiających mi wielką przyjemność. Pozdrawiam wszystkich uzależnionych od lasta ^^
__________________
Lepiej spłonąć od razu niż tlić się powoli
Wyślij prywatną wiadomość
~Alexis F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 09-10-2009 19:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 79
Ostrzeżeń: 0
Postów: 46
Data rejestracji: 06.09.09
Medale:
Brak

konto mam ale już z niego nie korzystam bo mi się znudziło, wolę słuchać z odtwarzacza niż na kompie ;)
Wyślij prywatną wiadomość
~Dogma F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 18-11-2009 09:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3203
Ostrzeżeń: 3
Postów: 185
Data rejestracji: 26.09.09
Medale:
Medal Medal

Lubię chlasta. Jest to jedna z niewielu stron, na które obecnie chce mi się wchodzić. Mam dwa konta, jedno porzucone, drugie używane. W sumie chciałam założyć kolejne, bo wpadłam na kolejny o-ja-nie-mogę-genialny-nick, no ale cóż, przywiązałam się do komedyji, no i szkoda było mi zostawia moje odtworzenia [wydaje mi się, że akurat mój gust last odzwierciedla znakomicie - wszystko jest przemieszane i w rezultacie słucham całkiem różnych względem siebie zespołów] i spamerskie wiadomości w szołboksie ;d Co mnie irytuje? Użytkownicy, którzy wpiszą ci w sb "cześć" czy "pozdro" i wysyłają zaproszenie. Nabijanie muzyki dla szpanu.
Wyślij prywatną wiadomość
N
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 18-11-2009 12:19
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Mam konto na Last, ale nie często z niego korzystam, bo większość muzyki słucham na kompie lub komie. Czasem tylko sprawdzę wejdę na Lasta, aby coś sprawdzić.
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 18-11-2009 14:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ach, cudny temat.
Na Last owszem konto mam, aczkolwiek nie używane. nie byłam tam wieki, sama nie wiem dlaczego, w każdym razie właśnie pięć minut temu się zalogowałam. Przypomniałam sobie.
Jestem zadowolona z Lasta. Cóż można o nim powiedzieć? Po prostu dobra strona z muzyką, tyle. Polecam.
Wyślij prywatną wiadomość
*mooll F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 18-11-2009 14:42
Super Owadzik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10619
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,380
Data rejestracji: 28.09.09
Medale:
Brak

A! no mam! :). W sumie bywam tam stosunkowo rzadko, ale lubię. Znaczy, jak już wejdę, to lubię tam być ;p.

Najbardziej podoba mi się to, że mogę posłuchać naprawdę CO TYLKO CHCĘ :p
__________________
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.


Oscar Wilde


* * *

Mol pisze swój Fick: James Potter - Ostatnia Szansa [35/?]
http://hogsmeade....ad_id=2444
Wspieraj artystów pisarzy - dobrowolne datki w postaci komentarzy są bardzo pożądane.
Wyślij prywatną wiadomość
~xinsosq F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2009 22:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 210
Ostrzeżeń: 1
Postów: 83
Data rejestracji: 29.11.09
Medale:
Brak

hehe... last jest wszędzie mam konto już z rok, słucham muzyki cały czas więc mam już z 35.000 przesłuchań. MOje konto : http://www.lastfm...Sosnix666.
Last.fm jest mi potrzebny do wyszukiwanie koncertów bo to zdecydowanie moje ulubione zajęcie(koncertowanie), można mnie spotkać w Tarnowie(na każdym koncercie), w Krakowie bardzo często(loch Ness), czasem Rzeszów i co roku Woodstock.
Wyślij prywatną wiadomość
~Regis F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 01-07-2010 18:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 209
Ostrzeżeń: 0
Postów: 89
Data rejestracji: 04.01.10
Medale:
Brak

Mam konto na last.fm i jest raczej zadowolonyRozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Bonnie313 F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 01-07-2010 19:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2669
Ostrzeżeń: 1
Postów: 675
Data rejestracji: 16.02.09
Medale:
Brak

Konto, jak widać w moim profilu tutaj, mam założone. Nick też ten sam. Nie mogę tylko powiedzieć, że jakoś specjalnie się tam udzielam. Odtworzeń mam mało, bo nie scrobbluje codziennie muzyki. Zresztą, częściej słucham przez słuchawki na telefonie niż na kompie. Ale stronka jako taka fajna, nie powiem. Można poznać ludzi o takich samych tudzież podobnych gustach muzycznych, dowiedzieć się czegoś o słuchanych przez siebie zespołach (chociaż do tego można posłużyć się wikipedią ;d), pooglądać zdjęć wykonawców itp.

Dodam jeszcze, że bardziej mi się podoba czarna skórka od czerwonej

Dokładnie. :D Czarna skórka o wiele lepiej się prezentuje.
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 01-07-2010 20:36
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Niby mam tam konto, ale generalnie to ono kłamie i połowa muzyki jaką mam przescrobblowaną w ciągu ostatniego roku to jedna wielka ściema. A wszystko dlatego, że mieszkam z osobami, których gust muzyczny jest zgoła odmienny od mojego, a jak puszczamy muzykę to chcemy żeby było sprawiedliwie i każdy dorzuca swoją playlistę i przeważnie zapominam o tym, żeby wtedy wyłączyć lasta, no i w konsekwencji mam przescrobblowane od groma piosenek, których osobiście nie słucham i nijak się mają do mojego gustu muzycznego. ;p
Ogólnie, dla mnie nie jest to portal do przesiadywania na nim, raczej do zaglądnięcia tam raz na kilka dni, rzucenia okiem na statystyki etc. Cóż, bardzo możliwe, że po prostu nie poznałam wszystkich możliwości lasta, ale jak dla mnie niewiele więcej interesującego mogę na nim znaleźć. ;]

editeditedit: Po przeczytaniu posta Alae muszę dodać, że jednak dostrzegam jedną wielką, górującą nad innymi, zaletę lasta: sprawdzanie zespołów i ich najpopularniejszych piosenek. Robię to tak często, że wręcz mechanicznie i z tego prostego powodu zapomniałam, że to właśnie na laście to sprawdzam. O ja niemyśląca. No więc apdejt: jednak mogę znaleźć na tym portalu coś interesującego. ;d

Edytowane przez Delirantka dnia 07-07-2010 22:05
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT