Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 235
» Użytkowników online: 1

~Andreasamu

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Ulubiona aktorka
Drukuj temat · Ulubiona aktorka
~Bloo F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 15-06-2010 12:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1390
Ostrzeżeń: 0
Postów: 220
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

Mam takie trzy aktorki, które uwielbiam:
2.bp.blogspot.com/_de-44mnlBkg/STVsaMTKMWI/AAAAAAAAF_c/zIwcq03wrFU/s400/helena_bonham_carter_3.jpg
Helena Bonham Carter za to, że jest tak szalenie inspirującą postacią. Jej role ogólnie mnie zachwycają. Niesamowita kobieta Uśmiech
______________________________________________________

www.mysticmedusa.com/wp-content/uploads/2009/06/cear_twoqueens_01_v.jpg
Meryl Streep - absolutnie fantastyczna kobieta. Wspaniała aktorka. Uwielbiam ją oglądać.

______________________________________________________

oh-anne.com/gallery/albums/photoshoots/020/04.jpg
I jeszcze jedyna i niepowtarzlna Anne Hathawya. Uważam, że jest świetną aktorką, przed którą jeszcze cała masa ważnych i ciekawych ról. Za to, co już zrobiła i tak ją uwielbiam ^^
__________________
"Życie nie jest idealne, Człowieku-Wiadro"
T. Pratchett
rupieciarnia.xaa.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Eisblume F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 15-06-2010 13:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 04.05.10
Medale:
Brak

Moje ulubione aktorki :
Emma Watson oraz Ashley Greene.
Świetnie zagrały swoje role, mają wielki talent i predyspozycje. Aż chce się je oglądać Uśmiech
__________________
"Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że są o wiele gorsze rzeczy od umierania."

"Harry Potter i Insygnia Śmierci'' <333
Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 15-06-2010 17:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Są to głównie aktorki zagraniczne, chociaż cenię sobie Agnieszkę Dygant, Marietę Żukowska i wiele, wiele innych. Z zagranicznych lubię Meryl Styreep, Helenę Bonham Carter, Angelinę Jolie, a z HP Emmę Watson i Evannę Lynch. Wszystkie te panie mają talent, grały ciekawe postacie i są genialnymi aktorkami.
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
~agathika F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 26-06-2010 16:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 44
Ostrzeżeń: 0
Postów: 10
Data rejestracji: 21.06.10
Medale:
Brak

Przede wszystkim: Audrey Hepburn. Naprawdę wspaniała aktorka, a do tego urocza kobieta mająca klasę i dobre serce. "Miłość po południu", "Śniadanie u Tiffanyego", "Rzymskie wakacje" czy "My Fair Lady" oglądałam tyle razy, że nie mogę zliczyć.
Uwielbiam też Kristen Stewart, za jej wszystkie role oprócz Belli w sadze Zmierzchu, którą skomentuję wymownym milczeniem. ;D
Dziewczyna ma dopiero dwadzieścia lat, ale świetnie radzi sobie z rolami dziewczyn/kobiet pokrzywdzonych w jakiś sposób przez życie: szczególnie chodzi mi o "Speak", "Panic Room", "The Cake Eaters", czy "The Runaways" (gdzie zagrała jedną z moich ulubionych wokalistek, Joan Jett^^). Podoba mi się jej zdrowe podejście do sławy i ta urocza niezdarność, jąkanie się i przeczesywanie włosów, haha.
Lubię także Dakotę Fanning, bardzo uzdolniona dziewczyna, gra od dzieciństwa u boku świetnych aktorów. Ma szesnaście lat i mnóstwo dobrych filmów na koncie. Dakota może zostać naprawdę cenioną, wybitną aktorką, jeśli tylko będzie wybierać dobre role. ;]
Podobają mi się też filmy z Anne Hathaway i Meg Ryan, nie są jakoś specjalnie ambitne ale wprawiają w dobry nastrój. Oczko
Poza tym oczywiście Meryl Streep. Dopiero zaczęłam się nią interesować, ale po obejrzeniu paru filmów z jej udziałem, widzę, że jest naprawdę tak wspaniała jak mówili wszyscy ludzie. Jedna z najwybitniejszych żyjących aktorek.
__________________
she turned on that LA station
couldn't believe what she heard at all
she started dancing to that fine, fine music
her life was saved by rock and roll

Edytowane przez agathika dnia 26-06-2010 16:34
http://www.lastfm.pl/user/agulec1996 Wyślij prywatną wiadomość
~Lori_Lemonberry F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2010 10:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1217
Ostrzeżeń: 1
Postów: 188
Data rejestracji: 29.03.10
Medale:
Brak

Ja najbardziej lubię Emmę Watson. Jest ładna i utalentowana. Bardzo mi się podoba jak wciela się w Hermionę Granger. Wychodzi jej to wręcz perfekcyjnie Oczko.
__________________
"Nie znasz składu powietrza, którym oddychasz, to powietrze cię zabija"
Wyślij prywatną wiadomość
!Tom_Riddle F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2010 14:28
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

Moje ulubione aktorki to:
- Megan Fox - wspaniała kobieta i ideał piękna, poza tym utalentowana
- Maggie Smith - wzór do naśladowania dla tzw. "aktorek". Jej świetna gra została uhonorowana wieloma nagrodami. To ona zagrała profesor McGonagall i wspaniale oddała surowość i stanowczość nauczycielki. Potrafi zagrać zarówno damę, jak i czarownicę...Oczko
- Rene Zellweger - ją kocham za "Dziennik Bridget Jones" i "DBJ: W pogoni za rozumem". Mistrzowska gra sprawia, że chce się ten film oglądać do ostatniej sceny!
Wyślij prywatną wiadomość
~Cointreau F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 02-07-2010 14:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1433
Ostrzeżeń: 0
Postów: 525
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

Nie mam ulubionej aktorki, ale lubię np. Cate Blanchett za Galadrielę w "Włądcy Pierścieni". Oprócz niej chętnie oglądam filmy z Heleną Bonham Carter, Winoną Ryder (za "Sok z żuka" i "Przerwaną lekcję muzyki"), Liv Tyler i Kate Winslet.
__________________
~~
Wyślij prywatną wiadomość
~mrsRadcliffe F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 14-08-2010 21:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 382
Data rejestracji: 20.03.10
Medale:
Brak

Do moich ulubionych aktorek zalicza się Elisha Cuthbert. Oglądałam ją we wszystkich możliwych rolach, i za każdym razem podobała mi się coraz bardziej. Świetnie gra, nie raz zakochiwałam się w w filmach z jej udziałem, a szczególnie w "My Sassy Girl". Jest piękna, idealny wzór do naśladowania. Poza tym, jest jeszcze Megan Fox. Uwielbiam jej podejście do życia. Wielu z pewnością za nią nie przepada, a to tylko za jej 'odzywki' i ogólnie. Ale dla mnie to piękna kobieta, poza tym, uwielbiam jej role. ;>
__________________
29.media.tumblr.com/tumblr_lppcll6mIl1qa1id2o5_250.gif
30.media.tumblr.com/tumblr_lpmf4etH1n1qdwjb5o3_r2_250.gif

"Ich obecność była jego odwagą, to ona sprawiała, że był w stanie robić krok za krokiem. "

Edytowane przez mrsRadcliffe dnia 14-08-2010 21:40
Wyślij prywatną wiadomość
~Rose Granger F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 04-05-2011 15:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 161
Data rejestracji: 25.02.11
Medale:
Brak

taką naj, najulubieńsza? Audrey Tautou za rolę w mojej ukochanej 'Amelii'
Ogólnie lubię też Kate Winslet, Anne Hathaway, Helenę Bohnam Carter i Lauren Lopez [panią, która parodiowała Malfoya w 'AVPM' i powodowała tym u mnie kwiki ze śmiechu]
http://magnolia--crescent.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Takeshi F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 04-05-2011 16:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 141
Ostrzeżeń: 0
Postów: 55
Data rejestracji: 02.05.11
Medale:
Brak

Dla mnie świetna jest Eva Longoria oraz aktorka którą uwielbiam za rolę w serialu "Kości" czyli Emily Deschanel .
__________________
--- --- --- --- RAVENCLAW --- --- --- ---
4.bp.blogspot.com/_XcWLzeeLe1o/R4ErLgpSV-I/AAAAAAAAAAM/fe-IfkOK5gA/S150/ravenclawheader.jpg


"Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań."
~George Wesley


Co tam u ciebie, drogi Gościu ?
Wyślij prywatną wiadomość
~RedQueen F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 14-05-2011 12:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Horkruks
Punktów: 7249
Ostrzeżeń: 0
Postów: 543
Data rejestracji: 11.01.11
Medale:
Brak

Moimi ulubionymi aktorkami są:

th.interia.pl/40,b533623542975214/keira_knightley1_300_400.jpg
Keira Knightley - oglądałam z nią tylko jeden film: "Piraci z Karaibów", ale i tak zdążyłam ją polubić. Jest świetną aktorką i super zagrała Elizabeth.

hogsmeade.pl/images/photoalbum/album_46/helena_bonham_carter222.jpg
Helena Bonham Carter - jest moją ulubioną aktorką. Moim zdaniem jej najlepsze role, to: Czerwona Królowa w "Alicji w Krainie Czarów" i oczywiście Bellatrix Lastrange w "Harry'm Potterze"
__________________
Masz pytanie do mnie? Kotecek
http://hogsmeade....rowstart=0

Edytowane przez RedQueen dnia 14-05-2011 12:12
Wyślij prywatną wiadomość
~JulieBextor F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 24-08-2011 20:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 143
Ostrzeżeń: 0
Postów: 42
Data rejestracji: 24.08.11
Medale:
Brak

Polska - Julia Kamińska, moja inspiracja życiowa Uśmiech cenię ją nie tylko za talent aktorski, ale także za jej charakter i osobowość - bo tak się składa, że znam ją prywatnie i mam z nią kontakt Uśmiech
Zagraniczna - Anne Hathaway Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~pommeraie F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2011 21:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 151
Ostrzeżeń: 0
Postów: 62
Data rejestracji: 05.08.11
Medale:
Brak

Audrey Hepburn, zdecydowanie jest moim numerem jeden. Jeśli chodzi o aktorów z HP to oczywiście Emma Watson i Evanna Lynch. Gdy obie panie pojawiają się na ekranie, na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Kocham ich grę aktorską. ;-)
__________________
"Gdzie skarb wasz, tam i serce wasze"
potterpl.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Bellie F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2011 15:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 164
Ostrzeżeń: 0
Postów: 88
Data rejestracji: 29.08.11
Medale:
Brak

Moja, to oczywiście Helena Bonham Carter - żona mojego ukochanego reżysera, Tima Burtona, grająca w Harrym Bellatrix Lestrange.

,,Zadebiutowała w wieku 15 lat, występując w reklamie. Kilka lat później trafiła do filmu, gdzie zagrała tytułową rolę w filmie Trevora Nunna Lady Jane (1986). Ale dopiero rola w filmie Pokój z widokiem, zrealizowanym przez duet Merchant-Ivory, przyniosła jej popularność. Później pojawiała się jeszcze w kilku wyprodukowanych przez nich filmach, m.in. Maurycy czy Powrót do Howards End. W filmach tych dała się poznać jako aktorka wspaniale odgrywającą role dziewiętnastowiecznych kobiet. Pod koniec lat 90. Helena Bonham Carter wyłamała się z tego schematu i pojawiła się także w rolach współczesnych filmach, m.in. Woody'ego Allena w filmie Jej wysokość Afrodyta.

notka z wiki

2.bp.blogspot.com/_NVMAJwrIHyA/TPo6rGKblAI/AAAAAAAAAoQ/PBM6v5TCqFo/s640/Helena+Bonham+Carter.jpg
__________________
Od cnoty Gryfonów
Od kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

hogsmeade.pl/tiara,slytherin,ona.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2012 16:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Helena Bonham Carter i Emma Watson. Kocham je za wszystko. Naprawdę genialne i utalentowane.
Wyślij prywatną wiadomość
~Charlie F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2012 14:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2595
Ostrzeżeń: 2
Postów: 503
Data rejestracji: 06.11.11
Medale:
Brak

Ja najbardziej lubię Scarlett Johansson . Po pierwsze jest piękna , po drugie bardzo dobrze gra , a po trzecie yy.. po prostu ją uwielbiam . Oglądałem chyba prawie wszystkie filmy , w których grała . Niektóre były nudne i mi się nie podobały , ale ona w nich mi się podobała , więc dlatego je oglądałem ^^ . Lubię także Angeline Jolie . Bardzo podoba mi się jej gra aktorska i jeszcze do tego ona gra w świetnych filmach . Trzecią moją ulubioną aktorką jest Penelope Cruz . Polubiłem ją w "Piratach z Karaibów: Na krańcu świata" . I grała także razem ze Scarlett w "Vicky Cristina Barcelona" . Film taki sobie , ale ich gra aktorska bardzo fajna .
__________________
25.media.tumblr.com/tumblr_m9h9vqEDFt1r217qeo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Hannibal F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2012 09:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Horkruks
Punktów: 7188
Ostrzeżeń: 0
Postów: 2,127
Data rejestracji: 04.04.12
Medale:
Brak

O.o jeszcze się tu nie wypowiedziałam? Matulu, musze to nadronbić. A zatem: wymienię moje ukochane damy kina:
- Milla Jovovich - jedna z niewielu modelek, których aktorska kariera nie okazała sie totalnym nieporozumieniem. W Resident Evil i Ultraviolet była i jest genialna.
- Olivia Wilde - chociaż w paru filmach zagrała, dla mnie zawsze pozostanie kochaną Trzynastką z "Dr House'a" Rozbawiony
- Keira Knightley - pierwsze, co nasuwa się an myśl, to jej rola w "Piratach z Karaibów". Świetna, tak, acz cenię ją również za wystąpienie chociażby w "Królu Arturze" czy "Dumie i uprzedzeniu''. A teraz czekam na "Anne Kareninę".
Te trzy panie uwielbiam. Moja Wielka Trójca Rozbawiony Każda o niemałym talencie i specyficznej urodzie. To lubię!
Poza nimi mam kilka ulubionych aktorek, jednak nie ubóstwiam ich aż tak bardzo. Sandra Bullock - królowa komedii romantycznych, Anna Paquin - urocza Sookie Stackhouse z "Czystej krwi'' i x-women Rogue oraz Michelle Rodriguez - znana jako She z "Maczety" i Rain z "Resident Evil". Rozbawiony
__________________

24.media.tumblr.com/tumblr_lhagp76XxW1qeyk51o1_500.gif

Edytowane przez Hannibal dnia 22-11-2012 09:56
http://hannibal-fucking-winchester.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily36 F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2012 11:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1807
Ostrzeżeń: 1
Postów: 725
Data rejestracji: 19.10.11
Medale:
Brak

Helena Bonham Carter, oczywiście. Ale nie za rolę w HP - bo miała wiele dużo lepszych, np. w 'Dużej Rybie' albo chociażby 'Fight Club'. Nie lubię kiedy kojarzy się ją tylko z Bellatriks. Helena jest naprawdę utalentowana, piękna, a przy tym potrafi być sobą. Podoba mi się, że nie jest taka jak te wszystkie gwiazdy Hollywood które na siłę próbują być idealne Rozbawiony Jest moją idolką we wszystkim.
Poza tym, myślę że na drugim miejscu na mojej liście ulubionych aktorek znajduje się Chloe Grace Moretz - ma dopiero 15 lat, a robi dużo większą karierę niż wiele starszych gwiazd! Jest bardzo utalentowana.
Lubię także Judi Dench, Michelle Pfeiffer, oraz Anne Hathaway Rozbawiony
__________________
www.styleite.com/wp-content/uploads/2014/11/Patti-Smith-gif.gif
www.facebook.com/HelenaBonhamCarterDlaFano Wyślij prywatną wiadomość
~Olala F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2012 14:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 162
Ostrzeżeń: 0
Postów: 33
Data rejestracji: 07.11.12
Medale:
Brak

Natalie Portman - podobała mi się jej rola w Czarnym łabędziu, jak dla mnie zdecydowanie jej najlepsza rola. Ale poza tym podobało mi się też jak zagrała w Sex Story.
Keira Knightley - Jej rola w Piratach z Karaibów bardzo mi isę podobałą, pasowałą do niej. Wg. mnie pasują do niej takie role jak grała np. w filmach 'Księżna' lub 'Jedwab' .
Myślę, że lubię je obie też nie ze względu na grę, ale na typ urody, są prawie identyczne, czasami niemalże ich nie odróżniam Język
Poza nimi lubię również
Angelinę Jolie, Tomb rider, Turysta, Bez granic, Oszukana, Wanted - niby jakieś role, ale nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak w 'Przerwana lekcja muzyki', jej rola w tym filmie odniosła na mnie straszne wrażenie, podziwiam ją za tą rolę .
i ostatnia
Mila Kunis, w sumie nie wiem za co ją lubię, ale też można ją zaliczyć jako jedną z ulubionych Rozbawiony w sumie film 'To tylko Sex' albo 'Ted' wg. mnie z jej udziałem można zaliczyć do udanych Oczko
__________________
Poczuł dojmującą tęsknotę, za tym by o wszystkim zapomnieć, by przestać cokolwiek odczuwać, osunąć się w nicość.

Edytowane przez Olala dnia 22-11-2012 14:20
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 04-06-2013 19:31
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Blair napisał/a:
Jakie są wasze ulubione aktorki? Za co je lubicie?

No właśnie, za co? Nie zabrakło wypowiedzi ograniczających się do podania nazwiska. Oprócz tego należałoby też napisać czym dana aktorka zasłużyła na miano "ulubionej". Posty bez uzasadnienia, za co lubicie daną aktorkę to spam, który będzie usuwany.
"Jest cudowna" albo "po prostu ją kocham" to żadne uzasadnienie - po prostu to można kochać swoje dziecko albo rodziców - obcych ludzi zawsze lubi się/ceni się za COŚ, nie "po prostu". Albo za urodę, albo za rolę w tasiemcu, albo za uśmiech, ale zawsze musi być COŚ. I to COŚ proszę napisać.

__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.

Edytowane przez raven dnia 04-06-2013 19:35
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT