Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 383
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Informatyka
»»» Ulubione blogi
Drukuj temat · Ulubione blogi
~93asia93 F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 16-10-2009 19:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1844
Ostrzeżeń: 1
Postów: 300
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Medal

Był już temat o Waszych blogach, pora więc na temat o tych, które odwiedzacie i lubicie czytać.

W pierwszym zdaniu powiedziałam już chyba wszystko, co istotne Oczko

Ja dawniej czytałam kilka świetnych opowiadań o HP, ale ich autorzy zaniechali pisania. W takim razie ja również zaniechałam odwiedzania stron, dziś już nawet nie pamiętam, o czym opowieści były.
Kilka dni temu wpadłam jednak, całkiem przypadkiem, na stronę, która bardzo mnie zainteresowała - blog pod tytułem "Przyjaźń rani... Czy jeszcze mogę być inna?" (adres: http://przyjazn-p...g.onet.pl/) okazał się świetny, mimo swojej jednej notki. Autorka ma, o zgrozo, na imię Asia, co jeszcze bardziej przykuło moją uwagę.
Historia z początku wydawała mi się dziwna, ale po przeczytaniu uznałam, że jest bardzo życiowa.
Dziewczyna chyba pisze z serca, ja odniosłam takie wrażenie. Po odtrąceniu przez jedyną w życiu przyjaciółkę chce się wyżalić w Internecie...
Lubię ten blog za wszystko, chociaż róż w tytułach mnie trochę odstrasza. Jednak treść rekompensuje nawet różowy kolor.
Serdecznie polecam Uśmiech

Jakie blogi Wy lubicie odwiedzać i czytać? Dlaczego?


Milla: Linki są dozwolone, gdy stanowią dopełnieniem tematu, a w Twoim przypadku adres bloga jest istotny, więc jak najbardziej może się on znaleźć.
Wedle wskazań link zamieszczony Oczko
Edytowane przez 93asia93 dnia 16-10-2009 21:36
http://chomikuj.pl/Mephistopholes Wyślij prywatną wiadomość
~Reveneged F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 16-10-2009 20:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 20
Ostrzeżeń: 2
Postów: 50
Data rejestracji: 16.10.09
Medale:
Brak

Ja lubię czytacz opowiadania o huncwotach. Podobają mi się też o Hermionie i Draco, ale te poważniejsze, ładnie napisane.
syn-lorda-voldemorta.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Bonnie313 F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 16-10-2009 20:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2669
Ostrzeżeń: 1
Postów: 675
Data rejestracji: 16.02.09
Medale:
Brak

Ja bardzo lubię czytać ff o HP. Moja przyjaciółka zaraziła mnie czytaniem blogów o Huncwotach, a teraz często przesyła mi linki. Fajnie jest sobie poczytać o dziejach Pottera i Evans. ;D
Kiedyś, szukając na onecie blogów o tematyce 'mroczny i zły Potter' [xD] trafiłam na jeden z najlepszych, jakie kiedykolwiek czytałam. Krótko mówiąc, Harry i Draco się w nim lubią, Potter jest zły, a Syriusz i Remus są parą. Najlepsza jest końcówka utworu, w którym Harry i Voldemort się... pobierają, i maja synka. Z mojego opisu można wywnioskować, że film nie nadaje się dla dzieci. ^^ Szata graficzna na stronie tego bloga jest strasznie fajna, taka mroczna. Niestety, autorka zaprzestała póki co pisanie opowiadania, ale miejmy nadzieję, że wznowi pracę. Happy Blog nosi tytuł "Harry Potter i czarna prawda".
Całkiem niedawno rozmawiałyśmy z Emilą o blogach. Przesłała mi adres opowiadania, od którego nie mogłam się oderwać, i które wspominam do tej pory. Był to blog, w którym główne role 'grali': Draco, Hermiona, Harry oraz córka Snape'a, Lilien. Bohaterowie byli już prawie dorośli, więc tematyka erotyczna w opowiadaniu występowała. Historia miłości par Draco&Hermiona oraz Harry&Lilien była opisana we wspaniały sposób. Chętnie podałabym tu tytuł bloga, a nawet przeczytała go jeszcze raz, ale niestety mój komputer został napadnięty przez wirusa, który pokasował mi większość danych. >.<
Oprócz tego czytam teraz blog pt "Wybór", który opowiada o historii Snape'a i Hermiony.
Wyślij prywatną wiadomość
~_Everything_ F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 22-04-2010 16:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 541
Ostrzeżeń: 0
Postów: 46
Data rejestracji: 13.03.10
Medale:
Brak

Hmm... Jeszcze nie trafiłam na blog, w którym byłoby więcej uczuć,
więcej nieszczęścia, desperacji i próby ratunku...

http://taksiedzie...

Pisze go trzynastoletnia dziewczyna, która przeszła o wiele więcej
niż większość ludzi. Ja na jej miejscu już dawno bym się załamała,
a ona ciągnie to wszystko dalej, bo wie, że zawiodłaby innych.
Naprawdę zachęcam do przeczytania. Wystarczy obejrzeć pierwszą notkę- ten jeden wpis wystarczy,
by przez chwilę pomyśleć o swoim życiu....
__________________
"...You are the strength that keeps me walking
You are the hope that keeps me trusting
You are the light to my soul
You are my purpose
You're everything..."

Edytowane przez _Everything_ dnia 22-04-2010 16:58
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 28-09-2014 17:55
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Blogi to dla mnie niemal przysłowiowa czarna magia. Mam jeden, jedyny. Zaglądam czasem, no może już tak nieregularnie, ale staram się być w miarę na bieżąco. Blog należy do mnicha tynieckiego O. Leona Knabita OSB, z zakonu benedyktyńskiego. Znam go osobiście (2 spotkania w Tyńcu, 1 w Lublinie u dominikanów). Niezwykle miły, serdeczny i życiowo oraz duchowo mądry człowiek. Mi ten blog się naprawdę podoba, zawsze znajdę coś ciekawego. http://ps-po.pl/c...jca-leona/
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 21-12-2015 07:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Siedzę w blogowym światku już ponad rok, prowadząc dwa swoje, ale mimo wszystko wciąż nie potrafię znaleźć sobie czegoś, co zawsze będę czytać z przyjemnością.
W większości czytam blogi znajomych, jeżeli chodzi o te z recenzjami książek i, huh, 'poważnymi' notkami. Wciągnęłam moją znajomą ze studiów w blogowanie, więc u niej częściej doglądam postępu prac. Ewentualnie coś znajdę po internetach, w komentarzach czy to u mnie, czy u znajomych, ale rzadko zostaję gdzieś na dłużej. Chyba że coś zaobserwuje i raz na ruski rok przypomnę sobie o sprawdzeniu pulpitu bloggera.
Na swoim blogu mam litę co czytam, i niby jest tam całe 9 pozycji, to dwie sa zawieszone, a kolejne trzy aktualizowane raz na ruski rok.

Jeżeli chodzi o FF, wolę poczytać sobie fiki, nawet po angielsku na ff.net, niż na większości polskich blogasków. Rozumiem, że pisać każdy może, ale czasem dzieją się takie rzeczy z kanonem, że aż się robi słabo. Ortografia i interpunkcja jest też największym wrogiem niektórych - ale mimo wszystko dobrze, że dzieciarnia uczy się pisać, potrzeba nam twórców, a nikt nie zaczynał z poziomu geniusza ^^
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT