Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 292
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Fryzura i kolor włosów.
Drukuj temat · Fryzura i kolor włosów.
~Bou F
Dodany dnia 24-10-2013 20:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2195
Ostrzeżeń: 1
Postów: 682
Data rejestracji: 27.04.10
Medale:
Brak

Mam dziwny kolor włosów. xD Taki odcień blondu. Gdy nie ma słońca, robią się prawie brązowe, przy słońcu są złote, a czasem też rude ale to raczej rzadko. Długie i falowane, jak jest wilgotno to nawet kręcone. Strasznie tego nie lubię, wolę całkiem proste. Nie lubię swojego koloru, chciałabym mieć czerwone ale nigdy nie miałam odwagi ich zafarbować. xD
__________________
Bou Kotecek Sowa

media.tumblr.com/00cbcb82f4b1147f9ba3262d2bdfc851/tumblr_mtmatfNNo81qgb6q0o1_500.gif

news.mtv.it/files/2014/02/awkward-jenna.png

molpi.org/public/uploads/37b1ddbb9a269ab1ef0686331fe138d199037917.png
Wyślij prywatną wiadomość
`Czarodziejka F
Dodany dnia 04-02-2014 23:09
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11092
Ostrzeżeń: 0
Postów: 861
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal Medal Medal

Mój naturalny kolor to ciemny blond, ale farbuję je na jaśniejszy odcień (podobno tak mi ładnieUśmiech). No i od prawie roku mam turkusowe pasemka. Zmywalne, więc co jakiś czas muszę odnawiać kolor, żeby było piyknie kielo cud!Dowcipniś

A jeśli chodzi o długość: teraz mam do łopatek tak mniej więcej. Miałam prawie do pasa, ale obcinałam końcówki. Kocham długie włosy i nie zamierzam ich obcinać na krótko.
__________________

CRAZY WITCH TRIO!
Czarodziejka dark shadow Sailor Mars
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
Dodany dnia 11-02-2014 07:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Włosy mam trochę za łopatki. Strasznie dużo ich, ale ani scieniowane ani nic, tylko grzywka 9która swoją drogą sterczy na wszystkie strony >.>Oczko. Musze chyba troszkę podcieniowac z przodu, bo zwyczajowo tych włosów jest za dużo.
Kolor? naturalnie mam ciemny blond, taki... No najzwyklejszy kolor pod słońcem, w lato słońce rozjaśniało go do zwyczajnego blondu, w niektórych miejscach to do platynowych pasemek >.> Nie znosiłam tego koloru.
Od sierpnia farbuję włosy. Szamponetką. Nadal. nie niszczy aż tak bardzo włosów, a rudy i tak trzeba odnawiać... Aha, wygadałam już kolor. Rudy. Taki epicki rudy. Po pierwszym myciu wygląda idealnie tak jak bym chciała. Wszyscy mówią, że to mój kolor, a i ja się w nim o wiele lepiej czuję niż w blondzie Uśmiech
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
Dodany dnia 11-02-2014 18:41
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Bardzo nie lubię moich włosów. Poza tym, że mają beznadziejny kolor (ciemny blond, najbardziej pospolity jaki można spotkać, nazywam go mysim), to są cienkie i się przetłuszczają, więc żeby w miarę wyglądały, muszę je codziennie myć. Katastrofa.
Ze 3 lata temu zrobiłam sobie grzywkę, taką prostą i długą do linii brwi. Nawet nieźle to wyglądało za tym pierwszym razem, zwłaszcza jak dorzuciłam mahoniowy kolor. Potem bywało różnie - czasem fryzjerka mnie rozumiała, czasem nie Oczko potem długo u fryzjera nie byłam, a grzywka dorosła już do końca nosa, więc ją zarzucałam na bok i podpinałam. Ale dzisiaj odzyskałam grzywkę normalnej długości Rozbawiony włosy mam ciut za ramiona. I kupiłam szampon koloryzujący w kolorze miedzi, więc będzie eksperyment. Jakby co, zawsze można założyć czapkę i zabunkrować się w domu na ten tydzień albo dwa.
__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Morgana F
Dodany dnia 01-07-2014 11:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 310
Ostrzeżeń: 0
Postów: 74
Data rejestracji: 30.06.14
Medale:
Brak

Ja posiadam długie (lub średniej długości) blond włosy. Nigdy do końca nie wiem xd. Lubiłabym swoje włosy, gdybym nie musiała ciągle ich myć, bo cały czas mi się tłuszczą ;c. Są trochę pocieniowane. Strasznie chciałabym mieć długie, czarne loki, takie same jak Bellatrix :D. Albo proste, czarne włosy z niebieskimi pasemkami.
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona778 F
Dodany dnia 01-07-2014 21:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wszechmocny magik
Punktów: 6272
Ostrzeżeń: 1
Postów: 246
Data rejestracji: 24.03.14
Medale:
Brak

Ja mam dość długie, ciemno brązowe, rozjaśnione na końcówkach. Po umyciu na jeden dzień, kręcą się tak, że trzeba je mieć cały dzień związane, ale ogólnie są ok Uśmiech. BARDZO chciałabym mieć czarne ale los chciał żebym miała brązowe Happy.
__________________
Żałuję że wybrałam sobie taką mało kreatywną nazwę użytkownika, a nie chce zakładać nowego konta bo mam dużo punktów ^^. Pozdrawiam serdecznie <3
Wyślij prywatną wiadomość
~AshlingK F
Dodany dnia 01-07-2014 22:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 55
Ostrzeżeń: 0
Postów: 11
Data rejestracji: 01.07.14
Medale:
Brak

Ja mam ciemno-brązowe, proste, nieco za ramiona. Nawet lubię swoje włosy, jeśli nie bierzemy pod uwagę faktu, że muszę je myć codziennie.
Wyślij prywatną wiadomość
~bochenek89 F
Dodany dnia 01-07-2014 23:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 506
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Medal

raven napisał/a:
Bardzo nie lubię moich włosów. Poza tym, że mają beznadziejny kolor (ciemny blond, najbardziej pospolity jaki można spotkać, nazywam go mysim), to są cienkie i się przetłuszczają, więc żeby w miarę wyglądały, muszę je codziennie myć. Katastrofa.

Heh, mam dokładnie tak samo. O ile łatwo mogę sobie poradzić z naturalnym kolorem (od dawna je farbuję), to przetłuszczanie się stanowi duży problem. Wypróbowałam wiele różnych szamponów, raz nawet zafundowałam sobie bardzo drogą 3 miesięczną kurację, ale niestety nic nie działa. Włosy tak szybko się przetłuszczają, że muszę je myć codziennie. Na dodatek są cienkie i sztywne - nie nadają się do układania. Dlatego albo są proste (rozpuszczone), albo związane w kitkę. Ostatnio jednak polubiłam krótkie włosy, dlatego za miesiąc idę je ponownie ściąć. Tak jest wygodnie, no i wtedy trochę mniej widać, że się tak szybko przetłuszczają.
__________________
67.media.tumblr.com/49bc610d5189f4e1c93116d8aa7b92d9/tumblr_ohbmm0gfJ71tjbzooo1_500.gif

Edytowane przez bochenek89 dnia 01-07-2014 23:09
Wyślij prywatną wiadomość
~Electro24 F
Dodany dnia 02-07-2014 10:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 135
Ostrzeżeń: 0
Postów: 43
Data rejestracji: 13.05.14
Medale:
Brak

Kolor włosów... To tutaj mam problem. Niby oficjalnie mam ciemny blond, ale jak dłużej wyjdę na słońce, to wychodzą mi rudawe... A jak jest zima... To sami wiecie...
Poza tym okropnie mi się kręcą, niestety. Płacze
Dlaczego? Gdybyś codziennie rano próbował je rozczesać, ułożyć itp., tobyś mnie zrozumiał. Można powiedzieć ,,Boska kara''. Język
Ale w te wakacje zbieram na prostownicę i dodatkowe kosmetyki, więc nie będę musiała już płakać nad własnym losem. Uśmiech

__________________
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich czytelników Harrego Pottera Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
`Sharon665 F
Dodany dnia 13-09-2014 19:26
Moderator (F)

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Lord
Punktów: 15399
Ostrzeżeń: 2
Postów: 198
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Medal

Moje włosy są w kolorze ciemnego blondu, który najchętniej bym zmieniła, ale nie chcę póki co niszczyć włosów. Marzy mi się blond nieco jaśniejszy od tego, który mam. Chociaż kasztanowy czy czekoladowy też mi się bardzo podobają, ale niestety raczej by do mnie nie pasowały.
Włosy mam całkiem długie, bo prawie do pasa, ścięte na prosto, jedynie przy twarzy mam krótsze pasma i grzywkę na dwa boki, o ile mogę to tak nazwać. Czyli po prostu przedziałek po środku i pasma, które kiedyś były moją grzywką na bok są długości poniżej kości policzkowych.
Włosy mam gęste, ale niestety nie grube. Nie są też całkowicie cienkie, a przynajmniej nie na całej głowie. Naturalnie proste.
Zwykle noszę je rozpuszczone, bo jestem zbyt leniwa, żeby coś z nich zrobić i za bardzo lubię spać, by rano wcześniej wstać.
No i ich pielęgnacja jest dla mnie zmorą. Muszę je myć codziennie, bo się szybko przetłuszczają i przy tym muszę zwracać uwagę na to, by odpowiednio nawilżyć końcówki, bo się szybko przesuszają. Lubią się też puszyć, a u nasady są często bez objętości. Dlatego spora część moich kosmetyków, to właśnie te do dbania o włosy - maski, odżywki do i bez spłukiwania, olejki, sera, szampony, te normalne jak i te suche, wszelakie lakiery i pianki, choć te dwa ostatnie używam bardzo rzadko.
__________________
i49.tinypic.com/snkv88.jpg

Zapraszam do przeczytania mojego FF, drogi Gościu


- Cóż, jeśli będę twoim przyjacielem, to czy powiesz mi jakie jest hasło do dormitoriów Gryffindoru, żebym mógł wślizgiwać się tam i podrzucać Weasleyowi do łóżka martwe zwierzęta?
- Nie!
- Ok, zdradzisz mi wszystkie brudne sekrety Weasleya i Granger, żebym mógł je odpowiednio ubarwić i rozprzestrzenić po szkole?
Harry nie mógł się zdecydować, czy jest przerażony, czy chce mu się śmiać.
- Nie!
- Czy mogę namówić cię, żebyś przeszedł na mroczną stronę?
- N... - zaczął Harry i spojrzał na niego z zakłopotaniem. To, pomimo wszystko, było bardzo poważne pytanie. - A chciałbyś?
Malfoy wydął wargi.
- Niekoniecznie. Chociaż to mogłoby być zabawne.
Harry potrząsnął głową z niedowierzaniem.
I tak, owszem, z pewną dozą rozbawienia. Nikt inny nie miał tak rażąco paskudnego charakteru jak Malfoy, a to, że obnosił się z nim tak bezwstydnie budziło niemal chęć wybaczeniu mu.
- Dobrze - powiedział w końcu Malfoy.
[...]
- Co zwykle robisz ze swoimi przyjaciółmi? - zapytał Harry niezręcznie.
- Mówię im co mają robić, a oni potem odchodzą i zostawiają mnie w spokoju.
- Och... - ten pomysł nie wydawał się Harry'emu zbyt zachęcający.
- Zrobisz to, co ci powiem? - zapytał Malfoy wprost.
- Nie!
- Ech - powiedział Malfoy ponuro.- Cóż... no więc, co ty zwykle robisz z przyjaciółmi?
- Eeee... dużo rozmawiamy, jaki jesteś wstrętny.
- Więc możesz to robić. Traktuję to jako komplement.
'Światło pod Wodą'

Edytowane przez Sharon665 dnia 13-09-2014 19:31
Wyślij prywatną wiadomość
~lyyy F
Dodany dnia 13-09-2014 20:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 36
Ostrzeżeń: 0
Postów: 4
Data rejestracji: 13.09.14
Medale:
Brak

Ja mam długie,, proste włosy w naturalnym kolorze ciemnego blondu (lub brązu, według niektórych, jednak ja upieram się przy ciemnym blondzie). Lubię w nich tylko to, że są długie. Koloru nie cierpię. Brr. Okropne. Zamierzam je rozjaśnić i pofarbować końcówki na jasny, delkikatny róż. No i zamierzam zrobić sobie grzywkę ^^
__________________
Slytherin! Kotecek

hogsmeade.pl/tiara,slytherin,ona.gif

Nie daj satysfakcji komuś, kto czeka aż się poddasz. Walsz o swoje marzenia i realizuj swoje postanowienia. Pokaż innym, że potrafisz i to zrób!

31.media.tumblr.com/49a9cbf7970c3dbafbf7419999b12b9a/tumblr_mttgnf2nBf1rq163po1_500.gif

i549.photobucket.com/albums/ii361/fate-icons/GIF%20files/tumblr_lft8x0GjUf1qd5ljyo1_500.gif
http://ask.fm/learnfomthepast Wyślij prywatną wiadomość
~Kasjopeja F
Dodany dnia 23-09-2014 09:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Prefekt Ravenclawu
Punktów: 450
Ostrzeżeń: 0
Postów: 118
Data rejestracji: 15.09.14
Medale:
Brak

Ja mam włosy długie (chociaż nie tak długie jak bym chciała Rozbawiony) i rude.
Wyślij prywatną wiadomość
~_bazyliszka_ F
Dodany dnia 08-01-2015 20:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 47
Ostrzeżeń: 0
Postów: 14
Data rejestracji: 23.12.14
Medale:
Brak

Mam ciemno brązowe włosy do łokci. Są bardzo grube i w dodatku kręcone. Bardzo chciałabym się przefarbować np.na turkusowo albo co tam mi do głowy przyjdzie.
__________________
Uwaga!;Cierpię na nieuleczalny feltonoholizm. Jeśli również cierpisz na tą samą chorobę co ja i/lub jesteś ze Slytherinu, to wiedz, że Cię pozdrawiam.




Ważne! Wyznaję lermanizm!





Jeszcze ważniejsze! Jednoczmy się w nienawiści do Peety Mellarka!!! Drużyna Gale'a górą! Amen.





Powiedz, że Tom Felton i Logan Lerman nie są wspaniali, a do twojego domu przyjdą smutni panowie w garniturach!
Żeby nie było, że nie ostrzegałam!
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona 123 F
Dodany dnia 09-01-2015 09:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 15
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 09.01.15
Medale:
Brak

Włosy czasem farbuję alę tylko szamponem farbującym ponieważ to odżywia włosy i nie niszczy
__________________
Hermiona ;-)
Wyślij prywatną wiadomość
~imperio47 F
Dodany dnia 09-01-2015 15:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 59
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 09.01.15
Medale:
Brak

Mam falowane brązowo-rude włosy. Są dość długie. Podoba mi się mój kolor włosów , nie chciałabym ich farbować. Uśmiech
__________________
''-Przez te wszystkie lata ?
-Zawsze.''
Wyślij prywatną wiadomość
~Sunlight-Mihir F
Dodany dnia 06-04-2015 13:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 11
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 06.04.15
Medale:
Brak

Chyba jako jeden z niewielu mężczyzn mam długie włosy. Sięgają praktycznie do kości ogonowej, ale niestety są bardzo zniszczone.
Kolor: Brązowe. Kilka lat temu 'strzeliłem' sobie niebieskie pasemka. Miła odmiana c:
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
Dodany dnia 06-04-2015 23:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Mam bardzo długie, postopniowane włosy. Włosy sięgają poniżej pasa, prawie do tyłka i mam nadzieje mieć je jeszcze dużo dłuższe.

Są proste/falowane. Maja tak jakby długie, delikatne fale. Mam bardzo dużo włosów i są bardzo grube. (co skutkuje w fryzjerkach zachwycających się nimi przez 10 minut zanim faktycznie zaczną coś z nimi robić)

Naturalnie włosy mam jasno brązowe/ciemny blond

Rok temu zafarbowałam końcówki włosów na czerwono, teraz całe mam ciemno czerwone. Zafarbowałam długotrwałym szamponem farbującym.

Informacja dla niedoinformowanych. Szampon Farbujący NIE ODŻYWIA włosów. Nie niszczy ich aż tak bardzo jak zwykła farba, ale każdy barwnik, który wchodzi we wnętrze włosa, niszczy je.
Możecie mi wierzyć na słowo, bo włosy są moją wielką pasją, chyba najważniejszą częścią ciała.

Dla każdego kto farbuje włosy parę rad:
- od razu kupić maskę na zniszczone włosy i stosować po farbowaniu, nawet jeśli jeszcze nie są zniszczone, lepiej zapobiegać.
- po farbowaniu podciąć końcówki włosa, żeby nie rozszczepiły się. Podcinanie jest 10 razy ważniejsze przy farbowanych włosach
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Alizona F
Dodany dnia 07-04-2015 08:42
Zbanowany

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Goblin
Punktów: 31
Ostrzeżeń: 1
Postów: 8
Data rejestracji: 04.04.15
Medale:
Brak

Mam mocno falowane, ciemno brązowe i średniej długości włosy. Na wakacjach zrobiłam sobie ombre i naprawde fajnie to wyglądało więc ostatnio znowu je rozjaśniłam. Lubię moje włosy, ich odcień, to jak się układają ale w ombre wyglądam dużo lepiej i tak zostawię na jakiś czas Uśmiech.
__________________
New day, new chance . . .
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
Dodany dnia 09-04-2015 23:01
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Do ideału czyli niebieskookiego blondyna mi daleko Oczko Blondynem nie jestem, tylko od zawsze brunetem. Nie narzekam w sumie - pewnie to kwestia przyzwyczajenia. Nie myślę oczywiście o jakimś farbowaniu czy ekstrawaganckich fryzurach. Teraz w zasadzie zawsze obcinam się jak zwykle (6 mm) - chciałbym krócej, ale dziwnie bym chyba wyglądał. Jak już szczęśliwie odrosną, to i żel pójdzie w obroty. Coś a la irokez? Nie, raczej jakiś nieład artystyczny czy coś. Bogiem a prawdą, to rzadko zwracam uwagę na włosy/fryzurę. Są, to są i tyle ;p Ważne, że łysy nie jestem, i żadnego siwego włosa Uśmiech A kolega z podstawówki ma już 3/4 siwych włosów, o rok starszy kumpel też. Jeden farbuje, drugi się pogodził z dziedziczną siwizną. (tata jak gołąbek).
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT