Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 177
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Madox
~about F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2009 21:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Z powodu wielkiego rozgoryczenia zakładam ten temat.
Dla każdego większego fana programu ''Mam Talent'' tenże artysta jest znany. Wyróżniający się z tłumu Marcin Majewski przyjął pseudonim Madox, aby zaistnieć na polskim rynku muzycznym. Szturmem przedostał się do półfinału ww. programu, aby w ostatniej potyczce o drugie miejsce w finale przegrać z duetem - Krukiem i Blachą. Co Wy o nim sądzicie? Kontrowersyjny, nietypowy? Z talentem, może bez? Żałujecie jego odejścia z ''Mam Talent''? Czekam na wypowiedzi.

PS. Temat założyłam, ponieważ uznałam, iż jest on dość charakterystyczną postacią. Poza tym temat o braciach Legun jest, zatem...

__________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Albert Einstein
Wyślij prywatną wiadomość
~Luna Lovengood F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2009 22:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 50
Ostrzeżeń: 0
Postów: 13
Data rejestracji: 20.11.09
Medale:
Brak

Chłopak jest nietypowy,to jest pewne Rozbawiony
Ale cóż,głos ma piękny.. Nie wiem co mam jeszcze dodać,bo brak mi słów.
Zawiedziona jednak jestem,że przegrał z Krukiem i Blachą,bo oni jednak nie mają tego czegoś,co ma Madox.
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 21-11-2009 23:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

A Kuba Wojewózki właśnie mówił, że chłopak wywołuje dyskusje na forach internetowych ^^
W sumie jest inny, za to go lubię ( ? ), i też żałuje, że nie przeszedł na rzecz jakieś duetu - który jak dla mnie nie pokazuje nic na tyle fajnego i godnego, aby mieć tą ostateczną szansę o walczenie o 30/300 tys. ( nie pamiętam ile wynosi ta nagroda.)
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Kamate F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2009 10:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 477
Ostrzeżeń: 0
Postów: 116
Data rejestracji: 29.07.09
Medale:
Brak

ja byłam rozdarta, bo i Madox mi się podobał i ten duet. Gdyby Kruk i Blacha nie przeszli pewnie także byłabym smutna. Ale głos Madox ma piękny i jest bardzo nietypową postacią, a tą inność właśnie lubię ^^
__________________
"Oddychamy światłem, oddychamy muzyką, oddychamy chwilą obecną." A. Rice "Wampir Lestat"

_________
Jeśli lubisz opowieści fantasy to pisz na PW, mam link do fajnego bloga.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Mudblood F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2009 10:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 114
Ostrzeżeń: 0
Postów: 38
Data rejestracji: 13.09.09
Medale:
Brak

Madox, ,,trzecia płeć", przyznam szczerze nie kibicowałam mu, ale szkoda (Kasi i Asi też), to że inny wszyscy wiemy,ale czy miałby szanse w finale? Stawiając go przy Legunach, Jadzi i Dominice, to nie sądzę.
__________________
'Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia.'

Pozdrowienia dla drogi GościuJęzyk
Wyślij prywatną wiadomość
~about F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2009 14:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Madox, ,,trzecia płeć", przyznam szczerze nie kibicowałam mu, ale szkoda (Kasi i Asi też), to że inny wszyscy wiemy,ale czy miałby szanse w finale? Stawiając go przy Legunach, Jadzi i Dominice, to nie sądzę.


Nie zgodzę się z Tobą.Uważam, że szanse miałby, i to duże. Może w porównaniu z braćmi Legun nie byłby numerem jeden, jednak w starciu z Jadzią i Dominiką? Uważam, że na Madoxa głosowało naprawdę dużo ludzi. Ma on poparcie, jest rozpoznawalny. Na każdym portalu można zobaczyć miliony komentarzy dotyczących jego oraz jego wokalu, talentu, stylu itp. Jest lubiany, skromny, z talentem, więc uważam, że szanse by miał, i to nawet spore.
__________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Albert Einstein

Edytowane przez about dnia 22-11-2009 14:58
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrione F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2009 16:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1052
Ostrzeżeń: 1
Postów: 454
Data rejestracji: 13.06.09
Medale:
Brak

Chłopak rzeczywiście nie typowy i jak to powiedział Szymon Hołownia "Może nie jest z niego idealny samczo" ale głos ma cudowny Oczko..szkoda że nie przeszedł..
__________________
"Powiedział Pan: "Daję wam ogień"
Podajcie sobie dłonie i żyjcie w zgodzie!
Żyjcie w zgodzie z ptakami, niech płoną serca
i oczy wasze niech nigdy nie znają łez...

Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem i wiecznym cierpieniem,
i była miłość,
i była zgoda,
Każdy był wolny! wolny był każdy ptak!

Pewnego dnia pękło niebo,
i runął straszny deszcz,
wtedy krzyknął ktoś,
a chłód ogarnął wszystkie serca,
a w oczach pojawił się strach!
Ludzie podali sobie noże- zamiast rąk
i upiekli ptaki!


Dżem "Dzień w którym pękło niebo"

Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony!
www.avrione.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Cherry F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 22-11-2009 20:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1153
Ostrzeżeń: 2
Postów: 241
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Talent niewątpliwie ma, a jego odmienność w świecie show-biznesu mogłaby być zaletą, na pewno byłby bardziej zapamiętywalny niż typowa, niczym nie wyróżniająca się osoba.
Szkoda, że nie przeszedł. Gdybym ja wybierała, to Madox wszedł by do finału zamiast Anny Teliczan. Może i ma dobry wokal, ale ten ostatni występ mi się nie podobał. ; p
__________________
There is something
I see in you
It might kill me
I want it to be true
<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Edvard F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 27-11-2009 20:54
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -161
Ostrzeżeń: 4
Postów: 58
Data rejestracji: 27.11.09
Medale:
Brak

Według mnie Madox odpadł zasłużenie. Po prostu zaśpiewał słabo i nie widzę powodu dla którego miałby on być faworyzowany. Wygląda inaczej? Trudno. Wyróżnia się? Trudno. Wystąpił jako wokalista i zaśpiewał za słabo na finał.
Edytowane przez Edvard dnia 27-11-2009 20:55
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermi1108 F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 28-11-2009 11:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 419
Ostrzeżeń: 0
Postów: 81
Data rejestracji: 10.05.09
Medale:
Brak

Moim zdaniem uważam, że jak na ten odcinek półfinałowy było za dużo osób, które powinny przejść, a za mało miejsc do finału. Sądzę że było trudno wybrać pomiędzy krukiem i blachą a Madoxem gdyż były to dwa różne talenty. Ja wzięłabym i Madoxa i kruka i blachę. Madox ma talent. Choć jego głos nie jest może do końca idealny, to nadrabia to wyglądem. Jest kontrowersyjny, owszem ale dlaczego ma być za to karany? (na jednym forum ludzie pisali, że go nie lubią gdyż wygląda inaczej) Każdy ma prawo być inny i on z tego prawa skorzystał Oczko
__________________
Łatwiej się zakochać nie kochając,
niż odkochać kiedy się kocha...
Wyślij prywatną wiadomość
~Edvard F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 28-11-2009 11:37
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -161
Ostrzeżeń: 4
Postów: 58
Data rejestracji: 27.11.09
Medale:
Brak

Hermi1108 napisał/a:
Choć jego głos nie jest może do końca idealny, to nadrabia to wyglądem.


A od kiedy sukces w tym show ma zależeć od wyglądu? Sama napisałaś, że jego głos nie jest idealny. A skoro idealny nie jest to dlaczego ma być w finale? Wszyscy wypisują, że ludzi go nie lubią, bo jest inny. W dziwny sposób okazuje się jednak, że opozycyjna (do tego dość spora) grupa ludzi wrzuciłaby go do finału (a nawet dała mu to 100000) tylko za to, że różni się od innych. Nie ma to jak przechodzenie ze skrajności w skrajność ;]
Wyślij prywatną wiadomość
~Galais F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 28-11-2009 16:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 24
Ostrzeżeń: 1
Postów: 16
Data rejestracji: 28.11.09
Medale:
Brak

Edvard napisał/a:

A od kiedy sukces w tym show ma zależeć od wyglądu? Sama napisałaś, że jego głos nie jest idealny. A skoro idealny nie jest to dlaczego ma być w finale?


Od kiedy? Cóż zasadniczo... od zawsze. Od wyglądu, prezencji, od tego czy widzowie go polubią w znacznej mierze bardziej niż od talentu.
Szukasz idealnego głosu? Życzę powodzenia i wyrażam nadzieję, że zabrałeś sporo prowiantu, bo czeka cię daleka podróż.

Nie chciałam Madoxa w finale, talenty większe od niego przewijały się przez program i były odrzucane. Jednak w jego wypadku kontrowersyjność jest zaletą, ponieważ, jak widać, ludzie lubią dziwaków. Szczególnie Polacy, spragnieni jakiejkolwiek gwiazdy ze swojego kraju.
__________________
G. U. Verne


- Dobrze rozumiem? Mamy w środku nocy iść do lochów, nie znając hasła dostać się do pokoju wspólnego ślizgonów i skopać im tyłki bez żadnego racjonalnego powodu? Dla mnie bomba!
Wyślij prywatną wiadomość
~Doru Arabea F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 28-11-2009 17:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 556
Ostrzeżeń: 1
Postów: 142
Data rejestracji: 28.10.09
Medale:
Brak

Moim zdaniem odpadł zasłużenie. Zaśpiewał za słabo jak na półfinał i Kuba Wojewódzki wolał Kruka i Blachę. Szczerze mówiąc to ja też Oczko Co do Anny Teliczan to ma nawet lepszy głos od Madoxa i przeszła do finału. Madox jest "inny", dlatego, że różni się wyglądem. Śpiewa nieźle, a te małe ubytki nadrabia swoim wyglądem. No cóż, ma talent, ale jednak w półfinale zaśpiewał za słabo... Oczko
Edytowane przez Doru Arabea dnia 03-12-2009 21:22
Wyślij prywatną wiadomość
~about F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 28-11-2009 18:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

A od kiedy sukces w tym show ma zależeć od wyglądu? Sama napisałaś, że jego głos nie jest idealny. A skoro idealny nie jest to dlaczego ma być w finale? Wszyscy wypisują, że ludzi go nie lubią, bo jest inny. W dziwny sposób okazuje się jednak, że opozycyjna (do tego dość spora) grupa ludzi wrzuciłaby go do finału (a nawet dała mu to 100000) tylko za to, że różni się od innych. Nie ma to jak przechodzenie ze skrajności w skrajność ;]


Nie chcę nic mówić, jednak występ Kruka i Blachy też nie był idealny, a jednak do ścisłego finału się zakwalifikowali, więc to porównanie jest guzik warte.
Co do wyglądu Madoxa. Nie wiem czy wiesz, Edvardzie, jednak od dawna wygląd ma naprawdę duże znaczenie. Prezencja, schludność, styl. Nie mówię, że szare myszki nie mają szans, jednak w porównaniu z barwniejszymi osobowościami przegrywają [ a szkoda ].
__________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Albert Einstein
Wyślij prywatną wiadomość
~DeadHelena F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 03-12-2009 21:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 621
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Brak

A mnie się nie podobał ,jak dla mnie ma głos jak kobieta i nie ma się czym zachwycać.W półfinale wybrał sobie złą piosenkę , do tego dla mnie Kruk i Blacha byli bezkonkurencyjni .
__________________
i29.tinypic.com/2q2laa0.gif
Arctic Monkeys Forever<3
Wyślij prywatną wiadomość
~mrsRadcliffe F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2010 11:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1306
Ostrzeżeń: 1
Postów: 382
Data rejestracji: 20.03.10
Medale:
Brak

Madox... najpierw za nim przepadałam, ale teraz chłopak jest dla mnie dziwny. z wyglądu zupełnie nie przypomina chłopaka, lecz (co dziwne) dziewczynę ;D
Może umiałabym o nim więcej napisać, gdyby nagrał jakieś własne kawałki.
__________________
29.media.tumblr.com/tumblr_lppcll6mIl1qa1id2o5_250.gif
30.media.tumblr.com/tumblr_lpmf4etH1n1qdwjb5o3_r2_250.gif

"Ich obecność była jego odwagą, to ona sprawiała, że był w stanie robić krok za krokiem. "
Wyślij prywatną wiadomość
~Eksplodujacy Duren F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2010 12:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 849
Ostrzeżeń: 1
Postów: 167
Data rejestracji: 23.01.10
Medale:
Brak

Mi się bardzo podobał i szkoda mi go trochę. Bo on czuje się facetem, jest facetem, a gdybym zobaczyła go na ulicy pomyślałabym, że to kobieta. Głos ma genialny, bardzo żałuję, że przegrał z Anną Teliczan, która fałszowała w półfinałach. A facet jest na prawdę oryginalny i wróżę mu wielką karierę. Mam tylko nadzieję, że nie w Polsce. Tutaj się zmarnuje.
__________________
"Na próżno walczyłem ze sobą. Nic mi nie pomoże. Nie potrafię zdławić w sobie tego uczucia. Pozwól mi pani wyznać, jak gorąco cię wielbię i kocham."
" Duma i Uprzedzenie"

YOU'RE ALL ADOPTED. DEAL WITH IT.

But underneath
We had a fear of flying
Of growing old
A fear of slowly dying
We took our chance
Like we were dancing our last dance.


fc09.deviantart.net/fs26/f/2008/068/2/2/Stamp__Colin_Firth_by_samen_op_de_motor.jpg
www.paint-it-black.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2010 12:18
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Kiedy pierwszy raz go zobaczyłam w telewizji, trochę się spóźniłam i powiedziałam ,"że fajnie zaśpiewała"... nie można jednak zaprzeczyć , że jest oryginalny a pomijając wygląd ( bo nie jest przecież najważniejszy ) ma bardzo ciekawy głos ale według mnie najlepiej zaśpiewał na castingu- w finale dobrał sobie zła piosenkę i straszliwie fałszował. Mógł wziąć sobie łatwiejszą. W każdym razie i tak bym na niego nie zagłosowała a pseudonim "Madox" powinien sobie jak najprędzej odpuścić...
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Regis F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2010 13:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 209
Ostrzeżeń: 0
Postów: 89
Data rejestracji: 04.01.10
Medale:
Brak

Mam co do niego mieszane uczucia. Chociaż jak na na początku zaśpiewał kawałek Lady Gagi to od razu mnie odrzuciło dlatego że nie lubię tego rodzaju muzyki ale potem wyrobił się na francuskiej piosence bambino więc nie było tak źle.
Jeśli chodzi o jego wizerunek to na pewno jest nietypowy... chociaż ja jestem 'metalowcem' i też ludzie się na mnie dziwnie gapią i gadają 'jak chłopak może mieć włosy do pasa', ale mniejsza z tym. Moja ocena 5/10
Wyślij prywatną wiadomość
~Panna_Granger_ F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 27-03-2010 19:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Goblin
Punktów: 31
Ostrzeżeń: 1
Postów: 22
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Podobał mi się występ Marcina na castingu, był boski. Aż promieniował magią na kilometr. Jego inność jest pozytywna, a nie zbyt komercyjna. Uśmiech
__________________
"trzeba życ, z nie tylko istnieć..." i ROCK 'n' ROLL!!!

Edytowane przez Dominika dnia 27-03-2010 19:44
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT