Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 241
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Stroje okazjonalne
Drukuj temat · Stroje okazjonalne
~AgnieszkaBlack F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 25-07-2011 19:50
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 171
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 05.07.11
Medale:
Brak

Ja nie przepadam za galowym strojem, mimo, że koleżanki mówią mi że fajnie wyglądam. Raczej wolę wygodne ciuch, a w bluzkach czuję się p prostu źle. U mnie jednak strój galowy to raczej częsta sprawa, często biorę udział w akademiach i konkursach. Jeśli biała bluzka to jakaś z srebrnymi lub czarnymi guziczkami, spódnica średniej długości prosta lub sukienka bombka. Lubię też czarne rajstopy. Czasem ubieram się na galowo ale prawie cała na czarno. Do tego moje ulubione czarne ćwiekowane balerinki, bo nie lubię zbytnio wysokich obcasów
__________________
zbyt długi podpis - usunięto przez Administrację

Edytowane przez AgnieszkaBlack dnia 25-07-2011 19:52
Wyślij prywatną wiadomość
~fredgeorge F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 25-07-2011 20:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 133
Ostrzeżeń: 0
Postów: 65
Data rejestracji: 20.07.11
Medale:
Brak

szczerze mówiąc nie przepadam za spódniczkami ale na koniec bądź początek roku, niestety jak mus to mus. Mimo że bardzo lubię ubierać spodnie, to ładną sukienką nie pogardzę Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~shocked F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2011 11:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Wybraniec
Punktów: 8443
Ostrzeżeń: 1
Postów: 416
Data rejestracji: 11.08.11
Medale:
Brak

Ja nawet lubię eleganckie i pełne gracji pantofle, sukienki i koszule . Ale jeśli już to wolę czarne sukienki i zamiast obcasów - baletki, a najlepiej trampki Rozbawiony
__________________
Żeby nie było nieporozumień: shocked jest rodzaju żeńskiego xD

To sytuacja bez wyjścia. Gdybyśmy mieli czekoladę, to
znalazłbym w sobie energię, żeby wyruszyć do
samochodu po więcej czekolady. Ale bez czekolady nie uda mi się pokonać nawet pierwszego stopnia.
Kevin Holmes, Jutro
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona1395 F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2011 11:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 251
Ostrzeżeń: 0
Postów: 62
Data rejestracji: 19.08.11
Medale:
Brak

Ja zakładam czarną sukienkę z dekoldem z serek na grube ramiączka taką do kolan i bolerko. W zimę zakładam jeszcze rajstopy ale to zależy ;]
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilly Luna Potter F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 31-01-2012 21:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 772
Ostrzeżeń: 0
Postów: 252
Data rejestracji: 07.01.09
Medale:
Brak

Marzy mi sie ostatnio czarny gorset! Uśmiech Może do konca galowy nie jest, ale jak sie go dobrze zestawi i cos niecos zakryje to moze służyć za elegancki ^^ Nie lubie galowych strojów szkolnych, ale poza szkołą lubię się tak czasem ubrać
__________________
...:::Ja nie szukam żadnych kłopotów.
To kłopoty zwykle znajdują mnie:::...


Pozdrowienia!! W szczegolnosci dla drogi Gościu
¤Lilly Luna Potter¤
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2012 16:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Hm... najczęściej biała koszula, której nienawidzę, wszystko mi prześwituje, czarne spodnie, rajstopy beżowe i baleriny lub ewentualnie trampki. Nie znoszę takich stroi, jak już to właśnie ciemne rurki. Czuję się strasznie sztywno np. gdy każą nam tak się ubrać na początek, koniec roku, na ważną szkolną uroczystość. Masakra jakaś.
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2012 09:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

Moje stroje galowe są oryginalne no ale eleganckie. Nikt w mojej szkole nie jest tak ubrany na galowo jak ja i mnie to pasujeUśmiech
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 17-04-2013 16:23
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

Przyznam się szczerze że stroje "galowe" (wole słowo oficjalne) lubię. I co najważniejsze: dobrze się w nich czuję. Mam w szafie parę dopasowanych sukienek: zwykłe czarne, ołówkowe do kolana, zabudowany dekolt i króciutkie rękawki. Praktycznie mogę je łączyć z wszystkim i do wszystkiego pasują. Dowolnie czy to biała koszula, kardigan czy żakiet i kolorowe szpilki. Nie mam problemu, że nie mam się w co ubrać do pracyUśmiech
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~AngieCh F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 23-11-2015 23:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 790
Ostrzeżeń: 0
Postów: 140
Data rejestracji: 01.08.14
Medale:
Brak

Takie stroje to nie tylko moja ulubiona część garderoby, ale jej większa część Uśmiech Od dziecka uwielbiałam być elegancka, nosić piękne suknie i mieć miliony szpilek, dlatego mama mnie zawsze stroiła na małą księżniczkę Rozbawiony Oczywiście, jak wiele z nas w wieku 16-17 lat przeszłam "wielki bunt", gdzie spódnice zostały zastąpione przez spodnie, piękne koronkowe bluzeczki zostały zastąpione przez długie, flanelowe koszule, a zwykle ze schludnie uczesanych włosów zaczęły wyłazić dredy Rozbawiony Jednakże ten okres nie trwał zbyt długo i z powrotem zaczęły powracać same eleganckie stroje. U mnie bardzo często zdarzają się rodzinne imprezy, na które chcąc czy nie chcąc trzeba się ubrać elegancko, więc sukienek w mojej garderobie jest mnóstwo. Również w niedzielę do obiadu mama nie dopuszcza mnie w pidżamie. Gdy jadę na zakupy, czy idę na randkę lub na uczelnię to również zakładam eleganckie ciuchy. Oczywiście w tym ostatnim przypadku nie chodzi mi o balową suknię, ale po prostu jakaś spódniczka, czy spodnie plus ładna koszulka. Wyjątki zdarzają się tylko wtedy jak muszę wcześnie wstać. Gdy chodziłam do szkoły, byłam przyzwyczajona do tego i zwykle szykowałam sobie ubiór dzień wcześniej, jednak teraz studiuję zaocznie i moje wstawanie rano ogranicza się do dwóch niedziel w miesiącu, kiedy to zajęcia rozpoczynają się o 8 rano i siłą rzeczy muszę się zerwać z łóżka o 6. Wtedy nie patrzę totalnie na swój wygląd tylko zakładam jeansy i sweter, włosy często odstają każdy w inną stronę i wyglądam jak zombie Rozbawiony Nie mniej jednak kocham elegancję i o wiele lepiej czuję się jak jestem tak właśnie ubrana Uśmiech
__________________
Magic is Might.
Wyślij prywatną wiadomość
~wiechlina roczna F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 24-11-2015 21:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2520
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 11.05.15
Medale:
Medal

Nie przepadam za oficjalnym strojem. Staram się nie odbiegać od takiej swojej prywatnej średniej. Ubranie ma być wygodne i nadawać się na różne okazje. Nie znoszę przesadnej elegancji, zwłaszcza jeśli jest niepraktyczna. Mam swój styl który przypomina trochę, ten nazywany dzisiaj korporacyjnym. Stonowane kolory i nie rzucające się, w oczy klasyczne materiały i krój. Podobny lubię też na co dzień. Nawet do niezbyt brudnej pracy fizycznej, taki mi odpowiada. Biada temu, kto by mi coś próbował narzucać. Nawet, w dzieciństwie nikomu się to jeszcze nie udało.
__________________
Eeee pomyłka.
Każdy zasługuje na własną.......siekierę.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT