Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 132
» Użytkowników online: 1

~agrohimivr

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Imprezy/Dyskoteki
Drukuj temat · Imprezy/Dyskoteki
~Peepsyble F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2009 14:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Często w szkołach (podstawówka bodajże od 4 klasy, gimnazjum, nie wiem jak liceum) organizowane są imprezy, dyskoteki. Nie tylko w szkołach, ale i w różnych klubach również.
Teraz pytania do was: Byliście lub chodzicie na takie dyskoteki/imprezy? Lubicie się bawić, tańczyć czy nie kręcą was takie spotkania? Jeśli chodzicie to gdzie? Z jakich okazji wybieracie się na imprezę? Sylwester, czy może również jakieś inne, lub "tak po prostu"? Proszę o wypowiedzi. ; }

Edytowane przez Peepsyble dnia 29-11-2009 14:21
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2009 14:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Nie chodzę na dyskoteki. Ostatni raz byłam chyba 2 lata temu. Jakoś nie kręci mnie tańczeniu do remixu piły motorowej z silnikiem traktora. Może jestem zbyt nieśmiała, albo zbyt sztywna że się "dobrze bawić" na dyskotekach. Ostatnio chyba w czwartek była andrzejkowa dyskoteka i znajomi próbowali mnie wyciągnąć, ale się nie dałam, co "najfajniejsza" dziewczyna w klasie zaczęła w dość nie przyjemny sposób komentować. Niektórym trudno wbić w ich niezwykle mądre głowy, że nie wszyscy słuchają lubią ten poziom muzyki, który można usłyszeć na dyskotece.
U mnie w szkole dyskoteki są organizowane z okazji andrzejek, karnawału i zawsze jest dyskoteka dla szóstych klas z okazji "pożegnania" podstawówki. Na tą chyba będę musiała przyjść, tak dla świętego spokoju.
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2009 14:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Ja kiedyś bardzo lubiłam dyskoteki i nadal je lubię, tyle że teraz pod postacią imprez w klubach Oczko
W podstawówce oczywiście chodziłam na dyskoteki szkolne i było naprawdę super. W gimnazjum rzadko mieliśmy dyskoteki, bo nasze gim było połączone z liceum, a poza tym mieliśmy rąbniętą dyrektorkę. Nawet nie mieliśmy balu gimnazjalnego, tylko jakieś ognisko ;/
A teraz w liceum czasem chodzę na imprezy, ale raczej nie jestem typem imprezowiczki. Głównie przez to, że mam rodziców, którzy baardzo się mną przejmują Oczko Ale jak nadarza się okazja to oczywiście idę.
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2009 15:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

A i owszem w mojej szkole organizowane są tak zwane 'dyskoteki'. Ja jednak ot takich stronię i nawet nie chcę o nich słyszeć, choć zawsze wszyscy namawiają mnie żebym poszła... w ogóle u mnie w gimnazjum owe 'dyskoteki' polegają na tym, ze para jakiś ludzi z niewyrobionym gustem muzycznym przez 3 godziny puszcza techno lub komercyjny pop, a tłum niedorozwiniętych nastolatków 'bawi się'... dla mnie to osobista żenada. Jeśli chodzi o okazje typu sylwester to wolę spotkać się ze znajomymi i urządzić imprezę we własnym gronie przy lubianej przez nas muzyce. Poza tym zamiast na szkolną dyskotekę wolę zapłacić i wybrać się na jakiś fajny koncert na którym będę się naprawdę dobrze bawić.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2009 16:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Dyskoteki w podstawówce, to było coś ;]. Jak jakaś dziewczyna zatańczyła z chłopakiem "wolnego" to dopiero dumna chodziła Rozbawiony Oczywiście zawsze chodziłam ;] W gimnazjum na andrzejki zawsze jest bal przebierańców, co jest bardzo ciekawe. Wkurzają mnie tylko osoby, które mówią, że się nie przebiorą bo nie bedą robić z siebie idiotek. Ja się przez trzy lata przebierałam i bawiłam się dobrze. Często chodzę na zabawy w remizie strażackiej , do której mam 10 kroków ;]] Gdyby nie to, że na każdą zabawę wchodzę za darmo to raczej bym nie chodziła, bo napewno nie marnowałabym kasy na słuchanie disco polo śpiewanego przez jakiś marny zespół. Do różnych klubów raczej nie chodzę z powodu muzyki jaką tam grają czyli techno, którego nie znoszę.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Van_Tassel F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 02-12-2009 16:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Postów: 442
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Nie przepadam za szkolnymi potupajami zwanymi też dyskotekami. Nie wiem tak samemu z siebie spędzać dodatkowy czas w szkole to takie trochę nie teges...
Jeżeli chodzi o kluby to i owszem. Jak jest porządny z porządna muzyką i bez wytapetowanych różowych dziewczątek i chłoptasi z żelem na włosach (fryzurą jakby szli pod wiatr).
Imprezy takie domowe są fajne ;D Jest wesoło zawsze!

Koncerty i dobre pogo ponad wszystko! Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Waitin 4 arockalypse F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 04-12-2009 21:27
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1035
Ostrzeżeń: 3
Postów: 333
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

Źle się czuję na szkolnych dyskotekach. Ja i moi bliscy znajomi nie jesteśmy typami "dysko". Od podstawówki nie byłam na takiej imprezie. Sama myśl tańczenia w rytmach "umcy-umcy" mnie odrzuca. Nie czułabym się pewnie w takiej sytuacji. Dlatego domówki, przy odpowiednio wyselekcjonowanej muzyce, towarzystwie są jak najbardziej dobre. Szkoła odpada.

Dyskoteki w podstawówce, to było coś ;]. Jak jakaś dziewczyna zatańczyła z chłopakiem "wolnego" to dopiero dumna chodziła Rozbawiony Oczywiście zawsze chodziłam ;]


oulala. Widoczna duma w wypowiedzi. Rzeczywiście, dla młodych 12tek to niebłachy powód do dumy ;p
Pamiętam jak dziś- Podpieranie ściany mokrej od potu przyprawiało mnie o konwulsje.
__________________
poniewasz nikt nie lubi kotów, nikt nie osiągnie zbawienia
poniewasz koty są dobre, pożywiajcie nimi wasze umysły, ciała i duszę

Edytowane przez Waitin 4 arockalypse dnia 04-12-2009 21:33
Wyślij prywatną wiadomość
~kapsiutek F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 04-12-2009 21:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1475
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

szkolna dyskoteka na stołówce, gdzie śmierdzi kotletem i każdy ma dla siebie jakiś 1centymetr kwadratowy nie jest fajna...
__________________
She's freaky and she knows it
She's freaky, but I like it!
Justin Timberlake
Wyślij prywatną wiadomość
~Waitin 4 arockalypse F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 04-12-2009 21:43
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1035
Ostrzeżeń: 3
Postów: 333
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

szkolna dyskoteka na stołówce, gdzie śmierdzi kotletem i każdy ma dla siebie jakiś 1centymetr kwadratowy nie jest fajna...


bleh, może to moje czystko subiektywne odczucie, ale o mały włos nie zwróciłam na myśl o dyskotece w miejscu, gdzie gimnazjum zżera mięcho, ziemniaki, surówki

U nas, również nie ma warunków na cośtakiego. Szkoła ( niezbyt liczna) bawi się w średniej wielkości zwykłej klasie. ;f
__________________
poniewasz nikt nie lubi kotów, nikt nie osiągnie zbawienia
poniewasz koty są dobre, pożywiajcie nimi wasze umysły, ciała i duszę
Wyślij prywatną wiadomość
~xinsosq F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 04-12-2009 21:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 210
Ostrzeżeń: 1
Postów: 83
Data rejestracji: 29.11.09
Medale:
Brak

Co do dyskotek, tym bardziej szkolnych - to nie uczęszczam, raz mi się chyba zdarzyło być ale to dopiero w 1klasie Lo więc mieliśmy po prostu wynajęta normalną dyskotekę, bo faktycznie w stołówce to by było nieciekawie. Na dyskoteki nie chodzę byłem może z 3 razy, ale tak z raz w miesiącu jadę do Krakowa na jakiś porządniejszy koncercik i pogo, a poza tym u mnie w Tarnowie raz na 2 tygodnie zaliczam jakiś garażowy zespół, ostatnio z bardziej znanych w moim małym miasteczku to chyba tylko Voo Voo,Kult,Farben Lehre czy przynajmniej raz na pół roku TOTENTANZ(w końcu od nas to nie wypada w rodzinnym mieście nie grać xD).
Co do konkretnych miejsc to:
TarnówJęzykrzepraszam,TCK, i jakieś plenery
Kraków: Loch Ness

raz w roku Woodstock i Jarocin.
Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 04-12-2009 21:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

U nas, również nie ma warunków na cośtakiego. Szkoła ( niezbyt liczna) bawi się w średniej wielkości zwykłej klasie. ;f

U nas jest zdecydowanie odwrotnie. Mam dosyć nową szkołę, dziesięć lat sobie liczy, wygląda nienagannie. Dyskoteki u nas odbywają się zwykle na holu głównym. Mamy dosyć sporo miejsca i każdy może robić co mu się podoba - są ławki, obok sklepi, łazienki, szatnia. Jednak czasami kiedy o 17 do 20 jest jeszcze jasno organizują dyskoteki w szatni. Tam już jest gorzej, bo szatnia jak szatnia, zawsze trochę śmierdzi. Jednak na brak miejsca nie mogę narzekać.
Wyślij prywatną wiadomość
~kapsiutek F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 04-12-2009 21:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1475
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

na szczęście bale gimnazjalne organizowane są w innym budynku niż szkolny. nie chciałabym mieć pamiątek po balu wyglądających tak, że na zdjęciu za mną znajduje się napis `sztućce odkładać tu` oO

na szkolne dyskoteki nie chodzę i chyba nie zacznę, bo nie jestem typem tańczenia przy muzyce techno -.-
__________________
She's freaky and she knows it
She's freaky, but I like it!
Justin Timberlake
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 05-12-2009 12:36
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Ya, w mojej szkole organizują dyskoteki. Jeszcze w tamtym roku ich nie lubiłam, w ogóle mało wychodziłam z domu i mało korzystałam z życia. Teraz się coś niecoś zmieniłam, to i nawet na te szkolne pseudodyskoteki chodzę. Okej, muzyka jest okropna - techno sprzed roku, czasem przeplatane z obecnymi hitami. Ale co tam. Nie to się liczy. Jakoś mało mnie obchodzi do czego tańczę. I tak nie umiem. Ale zabawa zawsze jest przednia. Całą dyskotekę z koleżankami w kółku się potańczy i powygłupia, a jak przyjdzie wolna piosenka, to wyciągnie się jakiegoś chłopaka i się odpocznie na jego ramieniu. Tak, że rzadko schodzę z parkietu, bo według mnie ściany w mojej szkole są wystarczająco solidne i podpierać ich nie trzeba. ;d

Hmm, za dyskotekami, na których nikogo nie znam, nie przepadam. Nigdy się na nich dobrze nie bawiłam. O wiele bardziej wolę 'tak po prostu' spotkać się ze znajomymi, gdy wpadamy do kogoś do domu i gnieździ się nas nawet dwunastka na trzech metrach kwadratowych. Okej, nie ma wtedy czym za bardzo oddychać, ale i tak jest fajnie. ;P
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~Perfect Skaholic StrideR F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 05-12-2009 13:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -133
Ostrzeżeń: 3
Postów: 68
Data rejestracji: 04.02.09
Medale:
Brak

Na szkolnej dyskotece ostatni raz byłem w podstawówce. Wtedy nawet mi się podobało, chociaż mieliśmy wtedy ciekawsze zajęcia niż tańce. Była to po prostu dobra okazja do biegania po szkole, "odwalania" itp. W gimnazjum wszelkie dyski sobie odpuściłem. W liceum chodziłem na różnorakie połowinki i osiemnastki, ale raczej w celu wypicia browca i pogadania w miłym towarzystwie. Obecnie na studiach mam dyskotekę dzień w dzień, dzięki moim dwóm uroczym współlokatorom z akademika (kij wam w oko), którzy katują mnie disco polo. :/ No ale planuję to wkrótce zmienić, kwestia dobrego sprzętu audio.

BTW: wątpię czy to co puszczają wam na dyskach to prawdziwe techno (które brzmi np. tak http://www.youtub...b9qdyUAEa4), prędzej jakieś łupanki lecące na vivie itp. Bo gdyby puszczali jakąś porządną elektronikę to sam częściej bym je odwiedzał.
Edytowane przez Perfect Skaholic StrideR dnia 05-12-2009 13:40
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermi1108 F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 05-12-2009 14:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 419
Ostrzeżeń: 0
Postów: 81
Data rejestracji: 10.05.09
Medale:
Brak

Ja zawsze, gdy tylko jest organizowana w szkole się na niej pojawiam. Uwielbiam tańczyć i z tym wiążę swoją przyszłość. Na klubowe chodzę rzadziej, ale również. Denerwuje mnie jedynie sprawa która słyszy się mianowicie : disco polo lub techno na dyskotece. Nie lubię do tego tańczyć i w ogóle nie podoba mi się tego rodzaju muzyka (o ile muzyką można to nazwać) wiem że do tego ludzie najlepiej się bawią, ale nie ja, wolę tańczyć do hip hopu, popu czy też dance hollu. Zawsze się na imprezki maluje i jakoś fajnie ubieram.
__________________
Łatwiej się zakochać nie kochając,
niż odkochać kiedy się kocha...
Wyślij prywatną wiadomość
~Czarodziejka Majka F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 05-12-2009 16:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 155
Ostrzeżeń: 2
Postów: 108
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Nie przepadam za dyskotekami, bo zazwyczaj podpieram ścianę zamiast tańczyc. Na impezie nie byłam od 3 lat, dopiero teraz na Andrzejki poszłam z kolegą
__________________
let's come together
right now
oh yeah
in sweet harmony

drogi Gościu wiesz, że ja Cię lubię?
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 05-12-2009 18:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Ja od podpierania ściany, słuchania tego shita i patrzenia na podjaranych ludzi ze szkoły dostaje dziwnych rewolucji żołądkowych. Nawet nie chodzę na uroczystości rodzinne.
Ostatnio przed oczami stanęła mi wizja "pąsania" z moimi kuzynkami do muzyki w wykonaniu jakiejś kiepskiej weselnej kapeli. Od razu przeszła mi ochota na pojawienie się na ślubie (i innych uroczystości z nim związanych) mojej kuzynki. Na szczęście moje jelita się zbuntowały, ale dalej boję się spotkania z moją ciocią...
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 05-12-2009 19:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja jestem raczej antyimprezowa. Unikam wszelkich dyskotek, zabaw czy ogólnie jakichkolwiek imprez. Nie lubię za bardzo tańczyć, a podpieranie ścian, słuchanie muzyki i patrzenie jak bawią się inni jakoś mnie nie kręci...
__________________

Żeby docenić wartość jednego roku,
zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca,
spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny,
zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty,
zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy,
zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy,
zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.
Czas na nikogo nie czeka.
Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy.
Dziel go ze szczególnym człowiekiem
- będzie jeszcze więcej wart.
Wyślij prywatną wiadomość
~PaniWeasley F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 04-01-2010 16:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 619
Ostrzeżeń: 0
Postów: 139
Data rejestracji: 15.07.09
Medale:
Brak

Na dyskoteki w gimnazjum nie chodziłam.
Dwa razy byłam już w takich 'prawdziwych' klubach.. z okazji Andrzejek i urodzin. Nie podobało mi się, bo nie słucham takiej muzyki, jaką tam grają. Nie lubię tańczyć czyt. wyginać się w rytm muzyki techno, dance, trance itp. Wolę pogować pod sceną Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2010 16:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie chodzę na szkolne dyskoteki. 1/3 szkoły w sklepiku, 1/3 na korytarzu, reszta podpiera ściany, na parkiecie - nikogo. Masakra. Co do innych, to raczej też nie. Lubię domówki ;P Ale tylko w sprawdzonym, fajnym towarzystwie. I z umiarkowaną ilością alkoholu. Za to tańczyć kocham. Lubię chodzić na różnego rodzaju potańcówki xD
Edytowane przez BellatrixLestrange dnia 17-01-2010 16:31
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT