Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 263
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Tim Burton
Drukuj temat · Tim Burton
~Hermiona44 F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2010 15:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 220
Ostrzeżeń: 0
Postów: 65
Data rejestracji: 15.11.09
Medale:
Brak

Czy ktoś oglądał filmy tego reżysera takie jak:
Gnijąca panna młoda
Charlie i fabryka czekolady
Sleppy Hollow
Sok z żuka
Edward nożycoręki
Sweneey Todd
Batman
???
Jeśli tak piszcie co o nich sądzicie, i który waszym zdaniem był najlepszy.
__________________
(>**)>Hermiona
Wyślij prywatną wiadomość
~Madwoman F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2010 15:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 482
Ostrzeżeń: 0
Postów: 126
Data rejestracji: 26.11.09
Medale:
Brak

Oglądałam Charlie i fabryka czekolady oraz Edward nożycoręki żaden z nich specjalnie do gustu mi nie przypadł. Ten Edward nożycoręki to trochę dziwna chistoria tak samo jak Charlie, ale on to chociaż w Wielkie kino był fajny.
__________________
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near
***
Witaj, drogi Gościu pozdrawiam cię serdecznie!
Wyślij prywatną wiadomość
~Silencia F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2010 16:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1308
Ostrzeżeń: 1
Postów: 183
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Oglądałam Charliego, Sweeney'a i chyba coś jeszcze, ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu.
Bardzo mi się podobały te filmy. Uważam, że były świetnie zrobione. Miały w sobie taki mrok i żart jednocześnie. Żałuję jednak, że nie oglądała tej klasyki jaką jest Edward. Jakoś nigdy nie mam czasu/możliwości/pieniędzy/czegośtam.
Muszę to kiedyś nadrobić.
__________________
e.deviantart.net/emoticons/d/dummy.gif
http://www.photoblog.pl/corset Wyślij prywatną wiadomość
~paulinkaxD F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 24-02-2010 20:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 60
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 12.01.10
Medale:
Brak

Oglądałam "Charliego i fabrykę czekolady", "Edwarda nozycorekiego" i połowę "Jeźdżca bez głowy"i zdecydowanie najlepszy jest Edward. Niesamowita aura, bo niesamowity reżyser. Johnny depp jako Edward, mmmRozbawiony Najlepszy reżyser !
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 01-03-2010 21:48
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Bardzo dobry reżyser- oglądałam stosunkowo dużo jego filmów.
Prawie wszystkie, mogłabym wymienić jako te ulubione m.in; Gnijącą Panna Młoda oraz Miasteczko Halloween- wspaniały wręcz "ponury" klimat ale i humor. Doceniam też animację za pomocą lalek - skomplikowane mechanizmy, pomysł na postacie jak i samą historię.
Edward Nożycoręki ,także bez wątpienia zalicza się do tych lepszych- on też momentami, niezwykle zabawny ale i wzruszający.
Charlie i fabryka czekolady- zupełnie inny film niż pozostałe, puszczany głównie przed Świętami, poniekąd w formie musicalu.
Z nich wszystkich, autor, próbuje wyciągnąć pewien morał, interpretowany przez nas, na różne sposoby- może oglądać je każdy.
Batman- na pewno można go nazwać "dobrym kinem", aczkolwiek nie zalicza się do moich ulubionych.
oraz już od bardzo bardzo dawna zapomniana Planeta małp ( 2001 ). Trudno mi się wypowiadać na ten temat, bo traktuję ten film... hmm... łagodnie mówiąc z pewnym dystansem , to chyba najsłabszy jaki kiedykolwiek zrobił ale przeszedł do klasyki filmów tego gatunku. Dopiero niedawno dowiedziałam się ,że jest on jego reżyserii i bardzo się zdziwiłam.

Aktorzy: obowiązkowy Johnny Depp i Helena Bonham Carter, prawie w każdym jego filmie- kiedy nie grają to chociaż muszą dubbingować animowane postacie. Dla Burtona, bez nich się nie obejdzie. Darzę tych aktorów wielką sympatią oraz doceniam ich kunszt aktorski, ale powoli zaczyna mnie to denerwować...

EDIT 25.03.10:
No i w końcu do mojej listy filmów Burtona dołączył:
Sok z żuka. Nie zdziwiło mnie to ,że jest równie dobry jak pozostałe filmy. Naprawdę , bardzo doceniam pomysł na scenariusz, aktorów ( m.in.Winona Ryder- ;P ).
oraz Jeździec bez głowy - i znowu spotykamy się z Panem Deppem, a któż by inny? Nie ma oczywiście w tym nic złego, bardzo dobrze zagrał w filmie. Sceneria bardzo malownicza ;P
Gruba ryba- nie ma już co pisać- tak samo dobry i oryginalny jak reszta.
Mam nadzieję ,że niedługo wzbogacę się też o własną opinię na temat Alicji w Kainie Czarów- póki grają jeszcze w kinach w trójwymiarze... nie mogę się doczekać oraz Sweneey Todd.

Jednym słowem, najlepszy z najlepszych- mogłabym pisać i pisać... ;P
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez leea dnia 12-04-2010 22:25
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
!kdanielk3 F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 02-03-2010 10:08
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5718
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 11.09.08
Medale:
Brak

Filmy Tima Bartona są świetne. Mają nietypową konwencje i są nakręcone w zdumiewający sposób. Naprawdę lubię tego reżysera. Gruba ryba, Sweedy Todd, Edward Nożycoręki - naprawdę świetna robota genialnego twórcy filmowego. Polecam jego każdy film, w którym dobierał aktorów najwyższej rangi (mam na myśli pod względem gry aktorskiej). Każdy film ma coś w sobie, i żadnej nie jest jakiś taki podobny do drugiego (taka tendencja często wystepuje u innych reżyserów).
__________________
hogsmeade.pl/images/other/pt.jpg.jpg
hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
hogsmeade.pl/images/other/ITM2010.jpg

Moje życie realizuje się w muzyce, a każdy jej objaw jest dla mnie błogosławieństwem. W tej pieśni brzmią zatarte ideały przyjaźni, a w niej przyjaciele - dla nich życie z piedestałów strącam, i śmierci na spotkanie wychodzę...

Musical nie jest filmem, po którego obejrzeniu chcemy zmieniać świat i stawać się lepszymi ludźmi przez zmianę swojej postawy i osobowości - musical ma bawić...
Wyślij prywatną wiadomość
~LA Lakers F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 02-03-2010 13:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 45
Ostrzeżeń: 0
Postów: 10
Data rejestracji: 01.03.10
Medale:
Brak

Kocham jego filmy,naprawdę! To mój geniusz, już nie mogę się doczekać Alicji w Krainie Czarów. To będzie hicior, szkoda że nie mogłam być na premierze. Tak bym chciała ich wszystkich zobaczyć! Alan ,Helena ,Johnny Depp no i Tim. Oglądałam dość dużo jego filmów, ale muszę obejrzeć wszystkie ;d no, może nie wszystkie ;D Najbardziej jednak lubię Sweeney Todd'a , Gnijącą pannę młodą i Edwarda nożycorękiego
__________________
www.bballcentral.com/sigs/uploads/Kobe%20Bryant(best)2.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2010 13:38
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Filmy Tim'a Burton'a jak dla mnie są wspaniale wyreżyserowane, w miarę oryginalne i z charakterem. Do tej poru to obejrzałam stosunkowo dużo filmów Tim'a i wszystkie mi sie spodobały ale te najlepsze to Sweeny Todd, Gnijąca Panna Młoda, Edward Nożycoręki no i oczywiście najnowsza Alicja Burton'a. Podobama mi się szczególnie styl reżysera, taki ponury klimat z dodatkiem dobrego humoru.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2010 19:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Z tych wymienionych nie widziałam tylko Batmana i Edwarda w całości.
Gnijąca panna młoda-super świetny film. Oryginalny pomysł, powalające teksty i oczywiście ta wyobraźnia Burtona!
Charlie i fabryka czekolady-mój pierwszy film Burtona, który widziałam. Dobry, nawet bardzo. I ta czekoladowa kraina Oczko
Sleppy Hollow-Plus za Deppa, za kostiumy i otoczenie. Minus za te morze odcinanych głów i to, że film jest taki... ciemny. Przytłaczający.
Sok z żuka -Hahaha, uwielbiam! Dawno sie tak nie uśmiałam, jak przy 'Soku z żuka'. I Vinona Ryder, która wcieliła się w mroczną Lydię, której rodzice chcieli zrobić ciemnię w piwnicy Tooth
Sweneey Todd-obejrzałam kilka godzin temu. Do teraz nie mogę się otrząsnąć. Genialny. Najlepszy. Nieprzewidywalny. Świetny. Idealny pod każdym względem. Najlepszy horror na świecie!

Widziałam jeszcze kilka filmów Tima, no ale mniejsza.

Pozwoliłam sobie ocenić te filmy, żeby pokazac, że Burton jest moim zdecydowanie ulubionym reżyserem. Jego nieprzeciętna wyobraźnia i pomysły powalają na kolana.
Uwielbiam!
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Snape F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 06-04-2010 15:08
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 25964
Ostrzeżeń: 0
Postów: 222
Data rejestracji: 08.08.08
Medale:
Medal Medal

Uwielbiam filmy Tima Burtona, przede wszystkim za ten niepowtarzalny, jakże mhroczny klimat, charakterystyczny wygląd postaci i muzykę Danny'ego Elfmana. Kocham ścieżkę dźwiękową z Miasteczka Halloween (zwłaszcza utwory takie jak Jack's Lament, Kidnap the Sandy Claws, Sally's Song, Poor Jack czy kultowe już This Is Halloween) i z Gnijącej Panny Młodej (According To Plan, Remains Of The Day, Tears To Shed), więc mogę ich słuchać godzinami. Do moich ulubionych filmów tego reżysera należą niemal wszystkie. Do Edwarda Nożycorękiego mam ogromny sentyment, gdyż pamiętam tę produkcję jeszcze z dzieciństwa, no i ten biedny, jeszcze taki młodziutki Johnny Depp. W Charlie i fabryka czekolady było kilka świetnych momentów, duży plus za samą postać Wonki, no i ta wpadająca w ucho przyśpiewka Willy Wonka, Willy Wonka, the amazing chocolatier... (aż chce się nucić). Wspaniały różowy sweterek Deppa z Ed Wooda przejdzie do historii. Nie rozumiałam co prawda zachwytu niektórych nad Jeźdźcem bez głowy, ale trzeba przyznać, że było naprawdę klimatycznie. Sok z żuka pamiętam z dzieciństwa, ale muszę sobie go odświeżyć, a Sweeney Todd to jeden z moich ulubionych filmów, choć nawet ja muszę przyznać, że było kilka niedociągnięć (nie wiem ile razy oglądałam ten musical, ale z pewnością kilkanaście). No i ostatnie dzieło - Alicja, również bardzo udane. Nie oglądałam chyba tylko Batmana (bo ich nie lubię, więc omijam szerokim łukiem bez względu na to, kto zasiada za kamerą), Planety małp (bo sam tytuł odstrasza) i Marsjanie atakują (ale nie żałuję, bo słyszałam, że to najgorszy z filmów Tima, choć kiedyś trzeba będzie się przekonać...). Bardzo szanuję Tima i jego pracę. Miło byłoby zobaczyć ekranizacje Pottera w jego wykonaniu. Tak wiem, marzenie ściętej głowy...
__________________
Lepiej spłonąć od razu niż tlić się powoli
Wyślij prywatną wiadomość
~karolina123 F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 20-04-2010 21:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1002
Ostrzeżeń: 0
Postów: 445
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

Mój ulubiony reżyser, większość jego filmów jest godna obejrzenia-szcególnei polecam "Edward Nożycoręki" ale i tak moim ulubionym dziełem pana Burtona jest "Gnijąca panna młoda"-poprostu zakochałam sie w tej bajce, a kiedy tytułowa panna młoda mówi swoją kweste o tym że kiedyś ktoś jej odebrał marzenia i że nie odbierze je Victorowi poprostu smarkam w chusteczkeUśmiech

__________________
"Co nie jest życiem, wykorzeniam
by kiedyś martwą nie umierać"

"Z punktu widzenia aerodynamiki
trzmiele nie maja prawa latać,
tyle że trzmiele o tym nie wiedzą,
wiec latają sobie dalej."
Wyślij prywatną wiadomość
~BellaTrixi F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2010 07:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 335
Ostrzeżeń: 0
Postów: 51
Data rejestracji: 24.06.09
Medale:
Brak

Oglądałam wszystkie filmy które wyminiłeś a poza tym również "Alicjie w Krainie Czarów", "Big Fish" oraz jego pierwszą animacje pt "Vincent".
Oczywiście wszystkie te filmy wyszły z pod ręki mistrza ^^ Tim Burton jest najlepszym reżyserem a jak już przyjdzie mu współpracować z Heleną i Johnnym <3
Ma on swój własny styl, który nie wszystkim przypada do gustu, nie każdy lubi oglądać tego typu "dziwactwa" xD
Oby tworzył jak najwięcej !!
__________________
A Ty, krwawą żądzą pijana,
straszliwe pokochałaś grzechy...
Wyślij prywatną wiadomość
~Diamond F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 26-05-2010 20:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 903
Ostrzeżeń: 2
Postów: 295
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

Oglądałam :
Gnijąca panna młoda
Charlie i fabryka czekolady
Edward nożycoręki
Sweneey Todd
Batman

i wszystkie mi sie bardzo podobały Uśmiech w ogóle jestem wielką fanką Tima Burtona. Wszystkie jego ekranizacje jak do tej pory były genialne według mnie. Gniejąca paana młoda - ach to było coś, Charlie i fabryka czekolady - gra aktorska Deepa była po prostu zabojcza zreszta w Edwardzie nożycorękim i Sweeny Too'dzie jeszcze lepsza, no i Batman - klassyk Rozbawiony
__________________
pozdrawiam drogi Gościu :*

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"
Wyślij prywatną wiadomość
~kleopatra1989 F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 26-05-2010 21:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 329
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 01.05.10
Medale:
Brak

z pośród tych wymienionych filmów stanowczo wybieram Edwarda Nożycorękiego. To naprawdę piękny film z genialnie wykreowaną postacią głównego bohatera.
Wyślij prywatną wiadomość
~MissWeasley F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2011 19:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 844
Ostrzeżeń: 0
Postów: 283
Data rejestracji: 12.08.11
Medale:
Brak

Jeden z moich ulubionych reżyserów.
Jak tylko widzę jego film w kinie to nie odpuszczę go sobie.
Kocham go też za częstą współpracę z Johnny Depp'em. <3
Ogólnie każdy jego film jest świetny. ^^
__________________
img836.imageshack.us/img836/6403/oliver2.png
"Przysięgam uroczyście, że knuję coś niedobrego"
Wyślij prywatną wiadomość
~HeermionaGranger F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2011 20:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 423
Ostrzeżeń: 2
Postów: 200
Data rejestracji: 24.07.11
Medale:
Brak

Ja oglądałam Charlie i fabryka czekolady i Edward Nożycoręki i jeszcze kawałek gnijącej panny młodej i mi się podobały ;P

m: Uzasadnienie!
__________________
2.bp.blogspot.com/-oGaQvDyoI0A/T4AjF-3ltqI/AAAAAAAAAK8/DPiunWFI_Hc/s1600/185+gif.gif


Przysięgam uroczyście że knuję coś niedobrego.

Panowie Lunatyk, Glizdogon, Łapa i Rogacz,
zawsze uczynni doradcy czarodziejskich psotników,
mają zaszcyt przedstawić
MAPĘ HUNCWOTÓW

Edytowane przez mooll dnia 06-01-2012 16:56
Wyślij prywatną wiadomość
~Raksha F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2011 20:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 585
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 05.08.10
Medale:
Brak

Uwielbiam go <3 Oglądałam wszystkie z tych filmów oprócz "Jeźdźca bez głowy", a moim faworytem jest chyba... faworytami są... ugh, trudno wybrać. Ale chyba z sentymentu Miasteczko Halloween i Sweeney Todd ^_^ Lubię też Alicję, ale myślałam, że wyjdzie lepiej niż wyszła. Bardziej mrocznie, coś w stylu American McGee's Alice. No i Batmany, z moim kochanym Jokerem... Edward z tym jego smutnym spojrzeniem.... ah, wszystkie filmy są świetne, szczególnie te z duetem Depp/Carter.
__________________
"Harry, however, had never been less interested in Quidditch; he was rapidly becoming obsessed with Draco Malfoy."
"Malfoy was screaming and holding Harry so tightly it hurt"
DRARRY ^^

i54.tinypic.com/2e205sm.gif
i43.tinypic.com/14lrddy.png
i42.tinypic.com/350rnub.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Sophia F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2011 20:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1427
Ostrzeżeń: 0
Postów: 411
Data rejestracji: 09.01.11
Medale:
Brak

Oglądałam:
Gnijąca panna młoda
Charlie i fabryka czekolady
Sok z żuka
Edward nożycoręki
Batman

Kurcze! Facet jest naprawdę najlepszym reżyserem na świecie! Uwielbiam wszystkie wymienione wyżej filmy!
__________________
4.asset.soup.io/asset/2969/0516_aa7c.gif


"-U nas na święta- powiedziałem- będzie Bunia, ciocia Donata i stryjek Eugeniusz.
- A u nas- powiedział Alcest- będzie biała kiełbasa i indyk."
~Nowe przygody Mikołajka



Snape: Czy pamiętasz, jak mówiłem, że ćwiczymy zaklęcia NIEWERBALNE, Potter?
Harry:Tak.
Snape:Tak, proszę pana.
Harry:Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, profesorze.



Jak gdzieś jest raban, to o każdej porze Wezwij Irytka, będzie jeszcze gorzej!


Pozdrawiam Cię drogi Gościu!xD
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2012 16:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Hermiona44 napisał/a:
Czy ktoś oglądał filmy tego reżysera takie jak:
Gnijąca panna młoda
Charlie i fabryka czekolady
Sleppy Hollow
Sok z żuka
Edward nożycoręki
Sweneey Todd
Batman
???
Jeśli tak piszcie co o nich sądzicie, i który waszym zdaniem był najlepszy.


oczywiście, że tak. jak można nie obejrzeć filmów tak genialnego reżysera? Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Mniszka19Xd F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 16-02-2012 17:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 536
Data rejestracji: 03.06.10
Medale:
Brak

On jest moim ulubionym reżyserem.Edward Nożycoręki był bardzo dziwny Charlie też.Sweeney Todd,Miasteczko Halloween,Marsjanie atakują,Alicja,Sok z żuka,Gnijąca panna młoda i Jeździec bez głowy są bez zarzutu odlotowe.
__________________
[color=#ffffff][big]http://historiafantasyczylikazdymaaniola.blogspot.com/

25.media.tumblr.com/tumblr_lthswym8Ma1r4ghkoo1_500.gif

6.asset.soup.io/asset/4161/6982_adb4_490.gif

asset-d.soup.io/asset/2092/0573_df25.jpeg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT