Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 124
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Książka
»» Dyskusja ogólna
»»» Ulubiony czarny charakter z HP
Drukuj temat · Ulubiony czarny charakter z HP
~DziedzicSlytherina F
Dodany dnia 09-08-2011 09:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5368
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,243
Data rejestracji: 07.08.11
Medale:
Medal Medal

Wielbię Voldemorta ]:-> Nikt nie jest w stanie zaprzeczyć, że był on najbardziej czarnym charakterem w całej serii książek. Reszta jego zwolenników była tylko "dodatkiem"do ogólnoświatowego rozpowszechniania zła. Sam Dumbledore kiedyś powiedział : "Lord Voldemort dawno już przekroczył granicę tego, co zazwyczaj nazywamy złem". No ale jeżeli nie liczyć Czarnego Pana, to wszystko stawiam na Bellatriks Lestrange. Nikt oprócz jej przywódcy nie był tak podłą i bezwzględną bestią Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Serena F
Dodany dnia 09-08-2011 09:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 460
Ostrzeżeń: 0
Postów: 117
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Brak

Ulubiony czarny charakter? Brzmi trochę jak oksymoron. Cóż. Severus Snape, jeśli można o nim tak powiedzieć (dla mnie był raczej szary), Tom Marvolo Riddle i może Gellert Grindelwald. I to chyba tyle.

__________________
Uwielbiam pytać innych co o mnie sądzą
Ponieważ uwielbiam słuchać jak bardzo się mylą

Pijesz? Nie! Polisz? Nie! Narkomania? Nie! A może... Harry Potter...? TAAK!

I pozdrawiam wszystkich, którzy z nieznanych mi powodów mnie pozdrawiają.
Wyślij prywatną wiadomość
~Gudson F
Dodany dnia 09-08-2011 20:39
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 159
Ostrzeżeń: 0
Postów: 61
Data rejestracji: 05.08.11
Medale:
Brak

Ulubiony czarny charakter....
Pierwszą myślą jest Snape, ale gdyby zebrać do kupy wszystko co zrobił to by wyszło mniej więcej 50 na 50.
Bellatriks....ona to aż miała manie na punkcie złych rzeczy. Była uzależniona od zła i lekko świrnięta, ale ona jest druga na mojej liście Ulubionych czarnych charakterów.
Pierwsze miejsce z pewnością ma u mnie Lord Voldemort. Jest najwstrętniejszy i bezlitosny.


Pozdrowienia!
GRYFINDOR <3
__________________
,, Ja nie szukam żadnych kłopotów.
To one zwykle znajdują mnie.,,
Wyślij prywatną wiadomość
~Lord Eddels F
Dodany dnia 10-08-2011 17:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 127
Ostrzeżeń: 0
Postów: 44
Data rejestracji: 01.08.11
Medale:
Brak

1.Bellatrix Lestrange
2.Lucjusz Malfoy
3.Severus Snape-(nie wiem czy on był Czarnym Charakterem, ale lubię go)
4.Ten Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać-(właściwie to On jest najważniejszy)
5.Antonin Dołohow-(prawie nic o nim nie wiem, ale dosyć go lubię) i Rudolf Lestrange(za to że miał fajną żonę)
W ogóle wszystkich Śmierciożerców lubię i zawsze czekałem na nich w filmach.
Wyślij prywatną wiadomość
~Raksha F
Dodany dnia 10-08-2011 18:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 585
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 05.08.10
Medale:
Brak

Nie wiem, czy Draco i Sev są tacy całkiem źli, no ale cóż, pogubili się i pomagali złu, więc... W każdym razie, oni są na pierwszym miejscu. Kocham też Bellę, Scabiora i Regulusa (i tu znów mam wątpliwości, bo jednak pod koniec życia się zbuntował). I filmowego (ale tylko filmowego) Lucjusza :3 Ah, i filmowego młodego Croucha.
__________________
"Harry, however, had never been less interested in Quidditch; he was rapidly becoming obsessed with Draco Malfoy."
"Malfoy was screaming and holding Harry so tightly it hurt"
DRARRY ^^

i54.tinypic.com/2e205sm.gif
i43.tinypic.com/14lrddy.png
i42.tinypic.com/350rnub.png
Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
Dodany dnia 11-08-2011 00:04
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

Z czarnych charakterów fascynuje mnie Bellatrix - sam sposób przedstawienia postaci, zachowanie (jej wulgarność, zdecydowanie, upór, bezwzględność i zamiłowanie do czarnej magii i Voldemorta) - tworzą ciekawą mieszankę. Pani Helena Bonham Carter wcielająca się w tę postać nadała jej trójwymiarowość i co tu dużo mówić: tchnęła w nią życie i pozwoliła ujawnić się emocjom siedzącym głęboko w niej.

Lubię "czarne" charaktery, które w ostatecznym rozrachunku okazują się nie do końca takie złe. Albo inaczej to sformuję: lubię te złe charaktery, które przez swoje dobre cechy zmieniają się dla innych:

- Snape: z cała złożonością jego emocji, wspomnień, przeżyć i działań nie zawsze ukierunkowanych w tą stronę, w jaką mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Jego wierną i niespełnioną miłością na całe życie... pięknie wkomponowana dojrzała, świadoma postać w bajkę dla dzieci.

- Draco Malfoy: Śmierciożerca, który nie miał wyboru - zmuszony był nim zostać. Niedoszły morderca, który nie potrafił wykonać swojego zadania, nawet jeśli od tego zależało życie jego rodziny. Bliski był zmiany stron, by ich ochronić. Nie zdecydował się rozpoznać Harrego w dworze swojego ojca, nie wydał GD Carrowom, nie chciał atakować Pottera w Pokoju Życzeń. Śmierciożerca, któremu tortury nie sprawiały mu przyjemności. Co temu chłopakowi w głowie siedzi? Jest po prostu słaby przez swoją miłość do rodziny czy wręcz przeciwnie: to pozwala mu ona zdecydować po której stronie opowiedzieć się w danym momencie? Intrygująca postać.

- Narcyza Malfoy - Nie zawahała złamać słowa Voldemorta i poprosić Snape o opiekę nad Draconem podczas wykonywania jego zadania. Kłamstwo Voldemortowi, mistrzowi legilimencji, było najbardziej ryzykowną rzeczą na jaka się zdecydowała, tylko po to by w środku wojny odnaleźć swojego syna. Prawdziwa matka.

- Regulus Black - zbyt młody, by zauważyć w co się pakuje. Wysłanie skrzata domowego, którego kochał na pewną śmierć ostatecznie otworzyło mu oczy. Wiedział, że nie może odejść tak po prostu. Wiedział, że nie może narażać rodziny. Widział, że nikt mu teraz nie pomoże się wycofać. Widział, że czeka go śmierć jeśli tylko Czarny Pan się o tym dowie. Zginął honorowo próbując go powstrzymać. Szkoda, że tak długo żyła pamięć o nim jako śmierciożercy, a nie jako bohaterze.
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~levicorpus_ F
Dodany dnia 11-08-2011 10:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 162
Ostrzeżeń: 0
Postów: 39
Data rejestracji: 08.08.11
Medale:
Brak

Moim ulubionym czarnym charakterkiem jest oczywiście Bellatriks Lestrange. Lubię ją, ponieważ jest w niej coś fascynującego, ona mnie nie odpycha tak jak inni śmierciożercy, wręcz przeciwnie, ma w sobie coś takiego, że chciałoby się ją bliżej poznać.
__________________

Śmierć będzie ostatnim wrogiem który zostanie zniszczony.
The last enemy that shall be destroyed is death.

Edytowane przez levicorpus_ dnia 11-08-2011 10:43
Wyślij prywatną wiadomość
~Draconis Owl F
Dodany dnia 19-08-2011 13:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 423
Ostrzeżeń: 0
Postów: 97
Data rejestracji: 19.08.11
Medale:
Brak

Moim ulubionym czarnym charakterem jest Draco. :> A dlatego, że nie jest do końca zły i sam dokładnie nie wie, czy chce być po tej Ciemnej stronie, a poza tym uwielbiam jego ironiczne teksty.
__________________
I have stuck with Harry until the very end!
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidzialna F
Dodany dnia 20-08-2011 13:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 142
Ostrzeżeń: 0
Postów: 53
Data rejestracji: 19.08.11
Medale:
Brak

Oooo. Uwielbiam Bellatrix! Była, aż uzależniona od zła. Ale moim numerem jeden był Voldemort. Był najlepszy w swoim fachu Oczko
__________________
,, Wiara, to wierzyć w to, czego jeszcze nie widzisz....

Nagrodą tej wiary jest widzieć to, w co wierzysz..''


POZDRRAWIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW HOGS!!! xD
Wyślij prywatną wiadomość
~v_xxx F
Dodany dnia 09-09-2011 21:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 48
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 09.09.11
Medale:
Brak

Zdecydowanie Severus Snape - oficjalnie służył ciemnej stronie, jednak pomagał przeciwnikom Czarnego Pana. Pełna kontrastów, intrygująca postać. Jego czarnemu charakterkowi pikanterii dodawała klasa, którą potrafił zachować praktycznie w każdych okolicznościach.
Wyślij prywatną wiadomość
~halszka F
Dodany dnia 11-09-2011 14:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 17
Data rejestracji: 26.08.11
Medale:
Brak

Moim ulubionym czarnym charakterem jest oczywiście Bellatrix Lestrange. Za co ją lubię? Za to, że ma nierówno pod sufitem. Ma w sobie coś z psychopatki i chyba właśnie to mi się w niej podoba.
Spośród śmierciożerców lubię też Severusa, ale czy naprawdę można zaliczyć go do tych stojących po ciemnej stronie? Rozbawiony
__________________
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
Wyślij prywatną wiadomość
~Seva F
Dodany dnia 15-10-2011 23:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1036
Ostrzeżeń: 1
Postów: 335
Data rejestracji: 18.09.11
Medale:
Brak

Nie liczę Severusa, bo on nie jest mrocznym bohaterem (tak jak niektórzy pisali), tak więc mi przypadła do gustu Bella - nie wiem czemu...może jest trochę stuknięta i w ogóle, ale jakoś ją polubiłam... xD
__________________
"The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure" - Severus Snape

Pozdrawiam Cię drogi Gościu

Oraz zapraszam do bardo ciekawej opowieści o bratanicy Bellatrix Lestrange, córce Hermiony Granger, oraz dziecku Severusa Snape'a Oczko
klik-->http://hogsmeade....ad_id=5645 klik<---


Od głupoty Gryfonów
Od kretynizmu Puchonów
i od przemądrzałości Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

dulcyneabest.blox.pl/resource/snape.jpg
<3

- Profesorze Snape? - Harry stał przy swoim miejscu i jakoś dziwnie się uśmiechał.
- Tak, Snape? - odparł zapytany.
Harry rozejrzał się, upewniając, czy wszyscy słuchają.
- Chciałem tylko podziękować, ojcze.
I usiadł.
A wraz z nim kilka ciał uderzyło o podłogę. Może więcej niż kilka. Minerwę złapał Albus, a Sinistra wymsknęła się z rąk Flitwicka.
-To było dobre, panie Snape.
- Wiem. I myślę, że szybko się przyzwyczaję.

Kilka kolejnych osób przywitało się z podłogą. Ron był jedną z nich, a Hermiona tylko się uśmiechnęła, wylewając na niego wodą. Teraz wszystko miało być już dobrze.

~"Mroczny Znak" -Zilidya



"Zawsze
czułam się
jak obca osoba
gdy byłam dzieckiem"
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
Dodany dnia 06-11-2011 11:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Moim ulubionym mrocznym bohaterem jest oczywiście Bellatrix Lestrange i nasz kochany Voldzio Rozbawiony
A ogólnie ze śmierciożerców to kocham Severusa i nawet lubię Lucjusza.
Później także Dracona.
__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg

Edytowane przez Densho dnia 06-11-2011 11:03
Wyślij prywatną wiadomość
~Tonki F
Dodany dnia 06-11-2011 11:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 212
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

Uwielbiam Voldemorta i Bellatrix. Bella to typowa wiedźma bez skrupułów, a Voldemort jest intrygującą postacią.
__________________
25.media.tumblr.com/8f647e6fa017326234f7f4c74628d296/tumblr_mgjbgm4xUU1riy6v2o1_500.gif

Edytowane przez Tonki dnia 01-12-2011 22:05
Wyślij prywatną wiadomość
~Nel F
Dodany dnia 06-11-2011 11:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 44
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 06.11.11
Medale:
Brak

Moim ulubionym czarnym charakterem jest Narcyza Malfoy. Raz była opiekuńczą matką a raz kimś kto potrafił pokazać pazurki Oczko
__________________
Słowa się rodzą, słowa znikają. Słowa będą żyć w Tobie. Gdy w miejscu stanie czas zmienią się w odwagę. Do przodu przed siebie idź, silniejszy od tego możesz być. Drogę swoją znajdź i nie wahaj się, z przeszłości Twojej słowa niosą prawdę...

http://hogsmeade....ost_167438
Tutaj dowiesz się czegoś o mnie ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~syrius_black F
Dodany dnia 17-01-2012 19:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5449
Ostrzeżeń: 1
Postów: 323
Data rejestracji: 26.12.11
Medale:
Brak

Moim ulubionym czrnym charakterem w książkach Harry Potter jest Lucjusz Malfoy , gdyż był po stronie Czarnego Pana , ale znał coś czego Voldemort nie znał - miłość . On przede wszystkim kochał swoją rodzinę i założę się , że gdyby Tom Riddle zabił Draco'na to Lucjusz z pewnością przeszedłby na stronę dobra , aby walczyć z Lordem ........
Wyślij prywatną wiadomość
~@Severus Snape F
Dodany dnia 21-03-2012 09:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 364
Ostrzeżeń: 0
Postów: 91
Data rejestracji: 10.03.12
Medale:
Brak

Severus.. Chociaż trudno powiedzieć,że był zły... W końcu okazało się,że był po stronie dobra...
No, Bellatrix oczywiście. : )
I Lucjusz, a jak inaczej. Te jego włosy.. Mmm, uwielbiam. ; 3
__________________
kaptur.ek.w.interii.pl/Harry%20Potter/kaptur_6.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Slizgonka_17 F
Dodany dnia 21-03-2012 12:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 108
Ostrzeżeń: 2
Postów: 48
Data rejestracji: 18.08.11
Medale:
Brak

Do kiedy nie przeczytałam i nie obejrzałam ostatniej części HP to mym ulubionym czarnym charakterem był Severus Snape. Zaimponował mi wszystkim co robił. No, ale teraz go nie można zaliczyć to złych..
Bellatrix lubiłam póki nie zabiła mojej ulubionej postaci z HP, czyli Zgredka, heh.
No i Draco.. ; ) Tom Felton świetnie poradził sobie z odegraniem roli Malfoy'a. Przynajmniej według mnie.


__________________
media.tumblr.com/tumblr_m0je30G9SV1r64hdy.gif

Przy tej scenie łzy same leciały mi z oczu.. Podobnie, jak przy scenie śmierci Snape'a, czy Zgredka.. Dałam się ponieść emocjom, choć to tylko film ..

"After all this time?"
"Always"

''You have your mother's eyes''

Pozdrowiam Cię, drogi Gościu ; )
Wyślij prywatną wiadomość
~Lily Evans Potter F
Dodany dnia 21-03-2012 16:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1208
Ostrzeżeń: 0
Postów: 248
Data rejestracji: 05.02.12
Medale:
Brak

Moim ulubionym czarnym charakterem z Harrego Pottera jest Narcyza Malfoy. Była najlepsza z całego "gangu" Śmierciożerców.
__________________
Gdy rozum śpi, budzą się upiory - Goya

Są dwa sposoby na zycie. Jeden to życie tak, jakby nic nie było cudem. Drugi to życie tak, jakby wszystko było cudem - Albert Einstein

Pozdrawiam Cię drogi Gościu

userserve-ak.last.fm/serve/252/61560135.gif


28.media.tumblr.com/tumblr_lt5mysrREb1qhigt0o1_500.gif

24.media.tumblr.com/tumblr_le2yoijEop1qei4vno1_500.gif

Edytowane przez Lily Evans Potter dnia 21-03-2012 16:51
Wyślij prywatną wiadomość
~tarantula head F
Dodany dnia 27-03-2012 17:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1273
Ostrzeżeń: 0
Postów: 350
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

Ogólnie lubię czarne charaktery z "Harry'ego Pottera". Mam trzech takich najlepszych.
Draco Malfoy - W sumie był czarnym charakterem, przez praktycznie wszystkie części drwił z głównych bohaterów, był śmierciożercą, to on miał zabić Dumbledore'a...
Severus Snape - na początku byłam do niego negatywnie nastawiona, ale z biegiem czasu go polubiłam. Moim zdaniem, Severus był bardzo dzielny i odważny. Narażał swoje życie, szpiegując dla Dumbledore'a Czarnego Pana, a to wcale nie jest łatwe.
Bellatriks Lestrange - szalona, bezwzględna dla swoich ofiar i zwariowana. Nigdy bym nie pomyślała, że ona i Narcyza są siostrami.
Oni właśnie byli moimi ulubionymi Czarnymi Charakterami c:
__________________
38.media.tumblr.com/tumblr_mbl68vCVQE1r23joco4_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT