Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 423
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Pozostałe
»» Dyskusje wszelakie
»»» Dorośli a Harry Potter
Drukuj temat · Dorośli a Harry Potter
~Fulanita F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 22-01-2011 22:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek GD
Punktów: 519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 148
Data rejestracji: 11.01.11
Medale:
Brak

Moi rodzice nie przeczytali Pottera, ale to dzięki ojcu powstała ta moja mała obsesja Rozbawiony to on podsunął mi tą książkę. Mamę można powiedzieć, że doprowadzam do lekkiego szału, kiedy pokazuję się jej z tomem Harry'ego pod pachą. Dziwi mi się ile razy można czytać te same książki. Oczko
Kiedy włączam film to cała rodzina gromadzi się przed telewizorem. Tak więc mimo wszystko są przyjaźnie nastawieni do przygód małego czarodzieja.
Moi nauczyciele nie mają nic do Harry'ego, a co do katechetów to nie wiem. Nie chodzę na religię, ale podpytam. Uśmiech
__________________
"Don't call me Nymphadora, Remus," said the young witch with a shudder, "it's Tonks."
"Nymphadora Tonks, who prefers to be known by her surname only," finished Lupin.
"So would you if your fool of a mother had called you Nymphadora," muttered Tonks.


"Remus and Tonks, pale and still and peaceful-looking, apparently asleep beneath the dark, enchanted ceiling.."

Od przebiegłości Ślizgonów
Cnoty Gryfonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS HUFFLEPUFFIE!


hogsmeade.pl/images/hat/hufflepufff.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~syrius_black F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2012 15:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5449
Ostrzeżeń: 1
Postów: 323
Data rejestracji: 26.12.11
Medale:
Brak

Moi rodzice są raczej dobrze nastawieni co do Harr'ego Pottera . Nigdy go nie przeczytali ale nie mają nic przeciwko , żebym ja czytał , grał w gry , oglądał filmy o takiej tematyce . Nauczyciele też raczej nie mają nic przeciwko . Nawet moja pani od polskiego pochwalała taki sposób spędzania czasu i nie uważa książek za '' puste '' jak to niektórzy je określają . Katecheci wiadomo - mówią to co papież na kazaniu powie , więc nimi nie ma co się sugerować ...
__________________
Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, zapytaj
http://ask.fm/Neizwjestnyj
Wyślij prywatną wiadomość
~Oksan Weasly F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2012 15:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 209
Ostrzeżeń: 2
Postów: 135
Data rejestracji: 10.09.11
Medale:
Brak

Moi rodzice wiedzą,że bardzo lubię Harry'ego,ale nic mi nie mówią,że to złe.
A nauczyciele raczej nie wiedzą,że jestem fanką.
__________________
"Są różne rodzaje męstwa. Trzeba być bardzo dzielnym, by stawić czoła wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom."

"Ostatecznie, dla należycie zorganizowanego umysłu, śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody."

"Myślisz, że umarli, których kochaliśmy, naprawdę nas opuszczają? Myślisz, że nie przypominamy sobie ich najdokładniej w momentach wielkiego zagrożenia?"

" ( ... ) to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności."


"Nie żałuj umarłych(...). Żałuj żywych, a przede wszystkim tych, którzy żyją bez miłości."



ALBUS DUMBLEDORE!

POZDRAWIAM GRIFFINDOR!
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2012 15:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

U mnie w domu niektórzy się śmieją, że jeszcze to czytam, ale jakoś mnie to nie interesuje. W szkole mało który nauczyciel wie, że lubię HP, chociaż pan od polskiego chyba, a z tego, co wiem nie lubi fantasy itp. tylko np. Mickiewicza ..
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~zaeli F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 10-04-2012 09:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 0
Postów: 348
Data rejestracji: 06.06.11
Medale:
Brak

Moja mama kiedyś mi kupiła tomy 1-5 Harrego, "bo to takie popularne i warto wiedzieć, o co chodzi". A ja je szmyrgnęłam w kąt Język Potem, kiedy wreszcie zrozumiałam, jak wielki błąd popełniłam i nagle zaczęłam się fascynować HP, była trochę zaskoczoną Uśmiech Moja katechetka jakoś nigdy się na ten temat nie wypowiadała, ale wcześniej miałam taką jedną, która uważała Harrego za zUo i na każdej lekcji próbowała nam udowodnić swoje racje. My oczywiście próbowaliśmy jej udowodnić swoje i tak mniej więcej pół roku nic innego na religii nie robiliśmy Uśmiech
__________________
Nothing lasts forever though we want it to ...
<3

"Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and, above all those who live without love."
<3
Wyślij prywatną wiadomość
~MaFaRa10 F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 11-05-2012 21:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1030
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 29.04.12
Medale:
Brak

Rodzice neutralnie, mama czytała pierwszy rozdział pierwszej części, ale jej nie wciągnęło, a tata oglądał trochę ze mną 4 części. Nauczyciele nie wiem.
__________________
"Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich".
dziewczynkawglanach.pinger,pl Wyślij prywatną wiadomość
~Annee F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 11-05-2012 22:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 984
Ostrzeżeń: 1
Postów: 235
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

U mnie jest normalnie :) nikt się nie nabija z tego, że uwielbiam HP, nic o tym praktycznie nie mówią. Tylko raz koleżanki u mnie z klasy tak mówiły: ,,że one nie lubią HP bo główny bohater jest brzydki i ma okrągłe okulary" xD buahahaha
__________________
Albus Severus
Pochodzenie imion syna Harry'ego
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.


fs1.cyworld.vn/data2/2009/07/17/063/1247818263943244_file.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Severus Tobias Snape F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 12-05-2012 09:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1013
Ostrzeżeń: 2
Postów: 406
Data rejestracji: 18.03.12
Medale:
Brak

Matka nie zwraca na to uwagi,ojciec się troche z tego nabija,katechetka ciągle mówi,żebym tego nie czytał,ludzie w szkole...no cóz wiekszość nie znosi mojego potteromaniactwa,ale są też pokrewne mi dusze,choć sam moj najlepszy przyjaciel ledwo to toleruje. Rodzice Harrego nie czytali,ale oglądali filmy.
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

(...) Nie oczekuję od was, że naprawdę docenicie piękno kipiącego kotła i unoszącej się z niego roziskrzonej pary, delikatną moc płynów, które pełzną poprzez żyły człowieka, aby oczarować umysł i usidlić zmysły... Mogę was nauczyć, jak uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwałę, a nawet powstrzymać śmierć,(...). - Severus Tobias Snape

Umysł nie jest książką, którą można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie.- Severus Tobias Snape
Wyślij prywatną wiadomość
~Seba AFC F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 15:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 32
Ostrzeżeń: 1
Postów: 24
Data rejestracji: 26.08.12
Medale:
Brak

Mój tata wprost uwielbia HP, przeczytał go około ośmiu razy i oglądał ze mną wszystkie filmy również kilka razy Rozbawiony Mamie Harry nie przeszkadza, ale nie przepada, oglądała z nami (mną i tatą) szóstą i siódmą część. Co do nauczycieli to wiem tylko, że pani od polskiego lubi HP, bo ogląda z nami filmy na lekcjach Język Oglądnęliśmy pierwszą i drugą niedługo zaczniemy trzecią Rozbawiony
__________________
Sprytu Ślizgonów
Szczerości Puchonów
Wiedzy Krukonów
Ucz nas Gryffindorze!

Pozdrowienia dla drogi Gościu
www.ngfis.hpu.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Aga200002 F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 16:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 395
Ostrzeżeń: 0
Postów: 261
Data rejestracji: 19.03.13
Medale:
Brak

Moi rodzice lubią Harry'ego. Mama i tata czytali Harry'ego i oglądali filmy (choć tata nie wszystkie). Moja mama czyta i ogląda filmy po angielsku, bo uczy angielskiego w szkole. Nauczyciele nie mówią nic o Harrym. Tylko pani z biblioteki bardzo go lubi.
__________________
Pozdrawiam Was Alexandra i HarryItMe, oraz Ciebie drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 17:20
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Hmmm...niby jestem dorosły, ale chyba nie w takim rozumieniu jaki na myśli miała Autorka tematu. ( nie jestem rodzicem ani też nauczycielem ). Pamiętam, że w gimnazjum ( zamierzchłe czasy ) nikt z "dorosłych" nie miał do mnie jakichkolwiek zastrzeżeń, że czytam "Harrego Pottera" - bo i niby czemu ? Książka jakich wiele i pełno wszędzie ( dla mnie rzecz jasna była i nadal jest wyjątkowa ). Katechetka czy też ksiądz nawet słowa nie napomknęli, że to "diabeł wcielony", ba - znałem i znam wielu księży, którzy powieść pani Rowling czytali, chodzili na filmy - to rozrywka, przygoda, świat fantasy - nikt z wyżej wymienionych osób nie dopatrywał się w tym "drugiego dna"...Rodzice nie czytali, zdarzyło się, że mama kilka ekranizacji obejrzała.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~AreWeAllWeAre F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 19:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 191
Ostrzeżeń: 0
Postów: 48
Data rejestracji: 02.06.13
Medale:
Brak

Mój tata jest neutralnie nastawiony, nigdy nie czytał, obejrzał może 2-3 filmy. Jest mu obojętne, co czytam, ważne, żeby mi się podobało.
Mama uważa wszystko co czytam za kompletne głupoty. Jak oglądałam z bratem film, też jej się nie podobało, ale gorzej jest nastawiona do książek.
Natomiast nauczyciele, z którymi rozmawiałam są raczej lubią "Harry'ego Potter'a".
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 20:36
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Dorośli... Jestem dorosła (przynajmniej na papierze), czytałam i nadal czytam HP, dla mnie nic niezwykłego Oczko

Moja mama przeczytała pierwsze dwa tomy mniej więcej rok przede mną, trzecią zaczęła, nie mam pojęcia dlaczego jej nie skończyła, bo mówiła, że fajne. Szczerze poleca tę książkę znajomym dzieciakom, chętnie kupowała mi kolejne części, chociaż teraz jak widzi HP gdzieś na wierzchu, zwykle psioczy coś w stylu "Ile razy można to czytać? Przeczytaj coś nowego". Jej świrnięta koleżanka kupiła dzieciom 2 tomy, po czym usłyszała od księdza-egzorcysty, że to złe i diabeł, i grzech, i w ogóle, więc wrzuciła nowiutkie książki do pieca (co było grzechem moim zdaniem, bo ludzie nie mają co jeść, a ona spaliła 50 zł). Mój nauczyciel od angielskiego w LO (miał tyle lat co ja teraz) zaczytywał się w Potterze, nawet pożyczyłam od niego KF w oryginale i sobie urządzaliśmy potterowo-muzyczne (słuchaliśmy tych samych zespołów) dyskusje na lekcjach.

Pomijając mnie - troje dorosłych ludzi, trzy zupełnie inne podejścia do tematu Pottera. Podejrzewam, że wygląda to identycznie jak wśród młodszych czytelników - jedni fanatycznie uwielbiają, inni czytają, nie zachwycając się jakoś szczególnie, kolejni - odrzucają po zobaczeniu okładki.
__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.

Edytowane przez raven dnia 02-06-2013 20:37
Wyślij prywatną wiadomość
~MaryPotter F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2013 21:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 71
Ostrzeżeń: 0
Postów: 23
Data rejestracji: 17.02.13
Medale:
Brak

Moj tata raczej sie smieje i dziwi sie, ile moge mowic o Harry'm. Jeszcze niedawno pamietam jak weszlam, z szerokim usmiechem do salonu, kiedy wrocilo moje rodzenstwo z Polski przy okazji kupujac mi kilka nowych tomow, a moj tata cieszyl sie z mojej radosci, poniewaz trzymalam cala serie, w moim rekach. Moja mama za to mowi, ze jestem juz za to za stara. Oh, czy nastolatka nie moze czytac i ogladac Harry'ego?! Zszokowany
Tak czy siak, to dzieki moim braciom teraz caly czas siedze z glowa w ksiazce i ogladam filmy o czarodzieju. I bardzo im za to dziekuje. :*
Edytowane przez MaryPotter dnia 02-06-2013 21:40
www.hogsmeade.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Solitude483 F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 04-06-2013 08:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 110
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 15.02.13
Medale:
Brak

Cóz, mając 4 dzieci (w tym 3 zaczytanych powieściami Rowling) moi rodziece nie mogli nie mieć styczności z Harrym. Mama nawet przeczytała 1 z książek (chyba Więźnia Azkabanu). Ojciec nie czytał (rzadko widuje go z jakąkolwiek książką- o zgrozo!) no ale muszę przyznać, że filmy oglądał- nie mając innego wyjścia obejrzał wszystkie razem z nami w zeszła lato na tvn-ie. Chyba muszę go psychicznie przygotować, że w tym roku również odwiedzi Hogwart wiekokrotnie Oczko A co do nauczycieli? Wychowawczyni w gimnazjum twierdziła, że powinniśmy czytać jakieś bardziej wartościowe książki a ie jakieś dyrdymały (cóż mugol). Natomiast nauczyciel polskiego w liceum raz pół lekcji rozmawiał z nami o cyklu HP (książkach, filmach, grach). Zapowiedział nawet, że kiedyś zapozna się dokładnie z treścią, i na koniec lekcji stwierdził, że można nie lubić tego gatunku książek, ale Pani Rowling talentu odmówić nie można-brawo! Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Godryk_Gryffindor3 F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 04-06-2013 13:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 9
Ostrzeżeń: 0
Postów: 7
Data rejestracji: 28.05.13
Medale:
Brak

Mój ojczym wzial Moje HP zeby poczytac... Powiedzial ze jest takie sobie.... *SZLOCH*
__________________
stream1.gifsoup.com/view/242228/cheshire-cat-o.gif

I''m not crazy. My reality is just differend from yours



. . . . . . . . . . /'¯/)
. . . . . . . . . /¯ ./
. . . . . . . . /. . /
. . . . . /'¯`/'. .'/'¯¯`·¸
. . . . ./'/. /. . /. . /¨. /¯\
. . . . ('Płacze. . '. . '. .¯'/'. .'Oczko
. . . . .\. . . . . . . . .'. ./
. . . . ..'\'. .\. . . . . ..·'
. . . . . . \. . . . . . . (
. . . . . . . \. . . . . . .\

achievecraft.com/cimage/i51/Diablo%3F/zawsze+i+Wszedzie/mca.png
Wyślij prywatną wiadomość
~emma wtson F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 04-06-2013 14:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 105
Ostrzeżeń: 0
Postów: 85
Data rejestracji: 04.01.12
Medale:
Brak

Moja mama przeczytała całego i nawet zrobiłyśmy sobie mały quiz. Tata natomiast postanowił czytać po angielsku i bardzo go zainteresowało, ale niestety z braku czasu skończył na 5Smutny Ale ja go zmuszę, aby przeczytał do końcaUśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 04-06-2013 20:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Oboje z moich rodziców przeczytało wszystkie książki i widziało wszystkie filmy. lubią tą serię i w pełni akceptują moje świrostwo.
Moja katechetka uważa to za dzieło szatana. Ponoć Rowling pisała to pod wpływem opętania. W dodatku w ramach rekolekcji zorganizowała nam spotkanie z niejaką Małgorzatą Nawrocką. Strasznie płytkie i głupie babsko. Nie miała żadnych porządnych argumentów.
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Alexandra F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 04-06-2013 22:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 65
Data rejestracji: 18.10.12
Medale:
Brak

Moja mama przeczytała kilka części HP i chyba jej się w miarę podobał. Za to mój tata przeczytał wszystkie części po parę razy i obejrzał wszystkie filmy, podobnie moi dwaj bracia.
Nie wiem co nauczyciele sądzą o HP, szczerze nie bardzo mnie to obchodzi, czy im się podoba to, o czytam, czy nie Rozbawiony.
__________________
Pozdrawiam całe Hogs, a szczególnie ~hermiona_182312, ~Aga200002 i Ciebie drogi Gościu


Tom Felton <3

gwiazdunie.pl/wp-content/uploads/2011/06/tom-felton-zdjecie.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyBlack F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 05-06-2013 00:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 20
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 30.08.12
Medale:
Brak

Moi rodzice nie czytali, nie lubią i się tym nie interesują. Za to moja ciocia czytała książki (nie wiem czy wszystkie, ale pożyczałam od niej 5,6,7 część) i jeździła ze mną do kina. Rozbawiony
__________________
Le­piej żeby mnie niena­widzi­li ta­ką, ja­ką jes­tem, niż kocha­li ko­goś, kim nig­dy nie będę.

"Ludzie mogą was nienawidzieć za to, że jesteście inni i nie żyjecie według społecznych standardów, ale w głębi duszy chcieliby mieć na tyle odwagi, by zrobić to samo"
- Ashley Purdy

img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201209/1346862679_5kbkfy_600.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT