Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 287
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Image
»»» Diety odchudzające
Drukuj temat · Diety odchudzające
!Asik F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 11-12-2011 19:18
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

Braciszek polecił mi niezawodna dietę. Cytuję "żryj mniej, rusz dupę" (tak jest wojskowym). Skuteczna i polecam;]
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~21olka F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 08-01-2012 12:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Horkruks
Punktów: 7277
Ostrzeżeń: 1
Postów: 203
Data rejestracji: 12.12.11
Medale:
Brak

Ja nie stosowałam nigdy diet odchudzających
Po prostu nie jem po 18 i trochę biegam
__________________
"Nie żałuj umarłych Harry, żałuj żywych, a szczególnie tych którzy żyją bez miłości..."
Albus Dumbledore
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2012 16:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Zależy o których mowa, niektóre są skuteczne, inne nie. 6 Weidera jest polecana przez większość, w internecie. Próbowałam kiedyś robić, nie wyszło. Brak chęci i zapału, ale teraz znów zamierzam spróbować. Ostatnim razem trwało to z kilka dni, najwyżej tydzień.
Często mówię sobie 'od jutra'. Nie do końca mam silną wolę i denerwuje mnie to. Uprawiam mało sportów, głównie na wf, więc raczej nie łączę ich z odchudzaniem.
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2012 09:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

Szczerze? Ja nigdy nie stosowałam konkretnej diety. Zawsze próbuję ograniczyć słodycze(nie zawsze się to udaje) i dużo się ruszać. Mój lekarz mówi mi, że ważę w sam raz i mi to pasuje, bo lekarz mam chyba rację no nie? Cieszy mnie to, że nie muszę się ograniczaćZawstydzony
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 04-10-2012 11:10
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Zdarzało się, że chciałam przejść na dietę, ale jestem na tyle leniwa i na tyle kocham jedzenie, że nigdy nic z tego nie wyszło Rozbawiony Niby uważam, że mam za dużo ciała tu i ówdzie, ale jest parę ważnych dla mnie osób które mówią mi, że jest ok i nie powinnam się przejmować, więc ich słucham. Rozbawiony
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~TakkJakbyJa F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 05-10-2012 17:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 355
Ostrzeżeń: 0
Postów: 130
Data rejestracji: 12.07.12
Medale:
Brak

Udało mi się zrzucić 4 kg. Teraz nie tyle co się odchudzam, ale staram się zdrowo odżywiać. Mam o tyle łatwiej, że jestem wegetarianką ;p
__________________
Jeżeli przyjmiemy, że ludzkie życie ma być rządzone przez rozsądek, to traci swój potencjał
images.wikia.com/harrypotter/pl/images/2/20/Tonks.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Fausta Malfoy F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 29-10-2012 16:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1203
Ostrzeżeń: 1
Postów: 561
Data rejestracji: 17.08.12
Medale:
Brak

Hua! Za młoda jestem i w przyszłości także nie mam zamiaru próbować.
Jeśli stwierdzę, że jestem za gruba, to po prostu pójdę do dietetyka i on przepisze mi stosowną dietę. Nie mam zamiaru być chuda jak siki pająka.
__________________
besty.pl/upload/file/1822905.gif
s14.postimage.org/rnaon0wb5/image.png25.media.tumblr.com/tumblr_mcks5pZrf41rhy1zzo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Milva F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 07-03-2013 22:03
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1767
Ostrzeżeń: 0
Postów: 440
Data rejestracji: 09.02.13
Medale:
Brak

Nigdy nie stosowałam żadnej diety i nie mam zamiaru. Po pierwsze nie mam takiej potrzeby, a po drugie byłoby mi brak samozaparcia. Uwielbiam jeść, a nie przybywa mi wagi. Czego chcieć więcej? Rozbawiony
http://hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 17-04-2013 16:19
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

Zależy o których mowa, niektóre są skuteczne, inne nie. 6 Weidera jest polecana przez większość, w internecie. Próbowałam kiedyś robić, nie wyszło. Brak chęci i zapału, ale teraz znów zamierzam spróbować. Ostatnim razem trwało to z kilka dni, najwyżej tydzień.


6 Weidera jest zestawem ćwiczeń do modelowania mięśni, a nie dietą do spalania tłuszczu. Na zrzucenie wagi dobre są ćwiczenia cardio - średnia intensywność (puls cały czas na poziomie ok. 140-160) ale przez dłuższy czas (co najmniej 40min). Czyli: bieganie, rower, bieżnia, steper i takie tamUśmiech
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93

Edytowane przez Asik dnia 17-04-2013 17:05
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
*mooll F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 17-04-2013 16:43
Super Owadzik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10619
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,380
Data rejestracji: 28.09.09
Medale:
Brak

A ja od zawsze stosowałam jakąś. Nie wiem, czy miałam realną potrzebę. Miałam kompleksy. I przerabiałam wiele diet, naprawdę. Jedna raz zadziałała. Jakaś taka- nie pamiętam nawet nazwy. A potem w życiu mi się pozmieniało i dorosłam.

Na mnie działa stres długofalowy. Jeśli czekają mnie 3 miesiące stresu (a tak bywa), to od razu lecę z wagi - nic, tylko co jakiś czas zafundować sobie taki ^^
__________________
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.


Oscar Wilde


* * *

Mol pisze swój Fick: James Potter - Ostatnia Szansa [35/?]
http://hogsmeade....ad_id=2444
Wspieraj artystów pisarzy - dobrowolne datki w postaci komentarzy są bardzo pożądane.
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 08-11-2013 22:30
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Najlepsza jest "kapuściana" zupa prezydencka. Nie pamiętacie ile schudł Aleksander Kwaśniewski przed wyborami prezydenckimi w 2000 roku ? Musiał coś zrobić z nadmiarem ciała, bo w polskim ZOO ( taki program satyryczny ) zwierze, które miało przedstawiać A.K. było...świnią !

Stracił pan Olek około 20kg. - bardzo dużo ruchu, zero słodyczy, pieczywa, napojów słodzonych. Jak pamiętamy doskonale pomogło.

EDIT : Podobno najlepiej robić tak. Śniadanie zjeść za dwóch, obiadem się podzielić z przyjacielem, a kolację oddać wrogowi.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png

Edytowane przez mniszek_pospolity dnia 08-11-2013 22:31
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2013 22:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Loonyy napisał/a:
Jestem szczupła i od zawsze byłam, więc diet nigdy nie musiałam stosować.
Uważam, że jeżeli ktoś stosuje jakąś dietę to ma ze sobą jakiś problem. Nie może siebie zaakceptować.

Czyli można powiedzieć, że jeżeli nie byłabyś szczupła to dietę byś stosowała i tym samym byłabyś z pewnością osobą mającą ze sobą problem i nie mogącą siebie zaakceptować? Eh, przepraszam, ale "ma ze sobą jakiś problem" sprawiło, że nie mogę powstrzymać się od komentarza...

Widzę, że udzielałam się kiedyś w tym temacie. Ze swoimi dodatkowymi kilogramami i brakiem silnej woli. Miałam nadwagę, lekarz mi to dobitnie powiedział i skłaniał do ćwiczeń... Jednak nie on mnie konkretnie zmotywował do pozbycia się zbędnych kilogramów. Moja przyjaciółka. Sama też miała te swoje size +. Schudła, trzymała się diety, udowodniła sobie, że się da. Pewnego dnia wybrałam się z nią spotkać ze starymi znajomymi, każdy zwracał uwagę na to jak pięknie wygląda, a ja stałam tak z boku i widziałam zmieszaną ich minę, gdy spojrzeli na mnie i szybko dodawali "Nic się nie zmieniłaś." Tego dnia stwierdziłam - TRZEBA COŚ ZE SOBĄ ZROBIĆ! Nie, to nie wynikało z zazdrości, byłam z niej dumna, ale zobaczyłam jak ja powoli zaniedbywałam siebie... Zapytałam się jej jaką dietę stosuje, co konkretnie je. Musiałam to zrobić szybko żeby nie mieć czasu powiedzieć "Od jutra". I zadziwiłam samą siebie, stosowałam się do niej. Dieta jedz częściej, a mniej, zdrowiej. Początkowo trochę przesadzałam z liczeniem kalorii, wiedziałam o tym, ale robiłam to umyślenie żeby potem stopniowo zmniejszać sobie poprzeczkę. Czułam, że jeżeli nie zacznę tak maksymalnie to zrezygnuję, że się poddam. Druga moja najlepsza przyjaciółka przyłączyła się do mnie, pomogła mi, nie, nie odżywiała się inaczej, ale zaczęła ze mną biegać. Poczułam wsparcie. Dieta moja trwała czy bardziej trwa 5-6 miesięcy na ten czas moja waga spadła o ok. 16 kilogramów. Wyszłam z nadwagi i doczekałam się chwili, gdy jest mi lżej, można powiedzieć, że nie wyłącznie fizycznie, ale i psychicznie jest mi lżej. Było mi nawet dobrze ze sobą z nimi, ale mimo wszystko jestem szczęśliwsza. Dlatego, że udowodniłam sobie, że potrafię że jeżeli czegoś mocno się chce to jest się w stanie tego dokonać. A myślałam, że jest to nieosiągalne... Teraz też jestem w stanie zweryfikować kto był mi szczerym przyjacielem. Osoby, które uprzednio nie zwracały na mnie zupełnej uwagi teraz dopiero zaczynają mnie traktować na równi. A ja nie zmieniłam się, jestem tą samą osobą. Po wakacjach wróciłam do szkoły z brakiem zbędnego bagażu z okularami na nosie, z nową energią, nigdy nie słyszałam tyle razy powtórzonego zdania "Nie poznałam Cię.", znajomi mijają Cię na ulicy, mówisz im "Cześć", przechodzą zdziwieni i dopiero po chwili odwracają się i odpowiadają Ci. Dieta zmieniła mnie i sprawiła, że ten rok stał się rokiem zmian.
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lawrencee F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 07-01-2014 00:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1668
Ostrzeżeń: 2
Postów: 358
Data rejestracji: 16.02.11
Medale:
Brak

U mnie dieta nie wytrzymywała dłużej jak tydzień.
Nie należę do osób cierpliwych i jeżeli nie widzę znaczących efektów, to trochę się denerwuje Język Zwłaszcza, że trudno z dnia na dzień zerwać z kaloriami Język
Jako, iż jest nowy rok, wraz z mamą, siostrą, koleżanką mamy i chyba kimś jeszcze (xD) zdecydowałyśmy się na dietę Dukana. Tak, wiem, hard i wgl, ale może uda mi się na niej zrzucić 5-7 kg.
Marzę, żeby schudnąć 10 kg, chociażby do wakacji. Marzę. Ale nei znam dobrych diet. A biegam, ćwiczę. Pocę się i wszystko, ale chudnąć nie chudnę Rozbawiony
Także żadnych dobrych diet niestety nie znam, ale koleżanki (i koledzy) jeśli którekolwiek z was zna coś godnego polecenia, zamieniam się w słuch i wytężam wzrok Język Rozbawiony
__________________
[center]Na niektóre rzeczy lepiej zamknąć oczy, usta, otworzyć umysł i słuchać. Obudzić się jak wstanie noc.
* * *
Odkrywasz nowe rzeczy odwiedzając stare miejsca.
* * *
http://myszenka.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
`Sharon665 F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 21-09-2014 16:41
Moderator (F)

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Lord
Punktów: 15399
Ostrzeżeń: 2
Postów: 198
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Medal

Całe życie jestem na diecie. Język
Ale najdłużej bez fast-foodów wytrzymałam dwa tygodnie, w między czasie trochę ćwicząc. Nie pamiętam, czy jaka była zmiana w wadze, zapewne jakaś niewielka.
Na pewno nie mogłabym przejść na głodówkę - może i bym schudła, ale efekt jojo po niej jest często spotykany. No i w dodatku zapewne nie miałabym w trakcje niej sił, bo niby z czego mój organizm miałby brać energię? Język Nawet przy normalnym odżywaniu często jestem senna.
Obecnie od jakiegoś miesiąca od nowa zaczynam dietę "MŻ/WR", ale ten... te jutro jakoś nigdy nie chce nadejść! Język
__________________
i49.tinypic.com/snkv88.jpg

Zapraszam do przeczytania mojego FF, drogi Gościu


- Cóż, jeśli będę twoim przyjacielem, to czy powiesz mi jakie jest hasło do dormitoriów Gryffindoru, żebym mógł wślizgiwać się tam i podrzucać Weasleyowi do łóżka martwe zwierzęta?
- Nie!
- Ok, zdradzisz mi wszystkie brudne sekrety Weasleya i Granger, żebym mógł je odpowiednio ubarwić i rozprzestrzenić po szkole?
Harry nie mógł się zdecydować, czy jest przerażony, czy chce mu się śmiać.
- Nie!
- Czy mogę namówić cię, żebyś przeszedł na mroczną stronę?
- N... - zaczął Harry i spojrzał na niego z zakłopotaniem. To, pomimo wszystko, było bardzo poważne pytanie. - A chciałbyś?
Malfoy wydął wargi.
- Niekoniecznie. Chociaż to mogłoby być zabawne.
Harry potrząsnął głową z niedowierzaniem.
I tak, owszem, z pewną dozą rozbawienia. Nikt inny nie miał tak rażąco paskudnego charakteru jak Malfoy, a to, że obnosił się z nim tak bezwstydnie budziło niemal chęć wybaczeniu mu.
- Dobrze - powiedział w końcu Malfoy.
[...]
- Co zwykle robisz ze swoimi przyjaciółmi? - zapytał Harry niezręcznie.
- Mówię im co mają robić, a oni potem odchodzą i zostawiają mnie w spokoju.
- Och... - ten pomysł nie wydawał się Harry'emu zbyt zachęcający.
- Zrobisz to, co ci powiem? - zapytał Malfoy wprost.
- Nie!
- Ech - powiedział Malfoy ponuro.- Cóż... no więc, co ty zwykle robisz z przyjaciółmi?
- Eeee... dużo rozmawiamy, jaki jesteś wstrętny.
- Więc możesz to robić. Traktuję to jako komplement.
'Światło pod Wodą'
Wyślij prywatną wiadomość
~AngieCh F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 23-11-2015 23:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 790
Ostrzeżeń: 0
Postów: 140
Data rejestracji: 01.08.14
Medale:
Brak

Kilka lat temu miałam wielki problem z odchudzaniem. Nie jest to piękny okres mojego życia, dlatego nie będę się wdawała szczegóły. Od tego czasu jednak mój metabolizm bardzo się zmienił i mimo, że jem masę słodyczy, pizze, frytki, piję litry coli etc. moje ciało ani trochę nie przybiera na wadze (niektórzy twierdzą, że jestem po prostu kościotrupem, ale to chyba przesada Oczko ). Nie jem mięsa - nigdy nie jadłam, jednak mam "zastępniki", które podaje się tym, którzy chcą przejść na dietę, dlatego myślę, że najlepszym sposobem jest się udać do dietetyka Uśmiech Wypisze całą dietę oraz przepisze wiele zastępników dzięki którym nie trzeba jeść niektórych żywności, które są potrzebne do utrzymania zdrowego organizmu Uśmiech Myślę, że to najlepszy sposób, ponieważ dieta na własną rękę nie zawsze jest skuteczna Uśmiech
__________________
Magic is Might.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT