Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 243
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Britney Spears
Drukuj temat · Britney Spears
!Claire Lethal F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 17:07
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

No cóż. Pamiętam, jak jeszcze kilka lat temu większośc biegała z plakatami pani Spears. Mnie jakoś to nie brało. Jej pioseki mi są obojętne - nie słucham jej. ;dd

Tu chodzi o muzykę, a nie o życie prywatne piosenkarki. ;f
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 17:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja również, gdy byłam małą dziewczynką, kochałam wręcz Britney. Chodziłam na przeróżne zajęcia ze śpiewu, bo dzięki niej polubiłam śpiew i tańca, gdzie nawet uczylismy się tańczyć jak ona. ^^
Jednak wiadomo, że kaza gwiazda wygasa - albo na jakiś czas, albo na zawsze i słuch po nich przepada. Wtedy nie robią nic innego, jak tylko próbują się wylansować na łamach tabloidów, golą głowę, zaczynają brać narkotyki - zwyczajni skandaliści... I taką właśnie taktykę Speras przyjęła. Nikt nie zapomni jej tego, jak zachowywała się jakiś czas temu.
Cóż, po jej wielkim powrocie słuchałam trochę jej piosenek, nie ukrywam - wpadają w ucho, jednak teraz gust mi się nieco zmienił. <: Teledyski ma beznadziejne nadal, choć na oklaski zasługuje klip "Peace of me".
I dobrze, że się podnosi na nogi - ostatnimi czasy dość dużo schudła, przestała ćpać, walczy o swoje dzieci - po prostu odbija się od dna i pomimo wcześniejszych wpadek, zasługuje na lepsze życie... w sercach wszystkich ludzi żyjących w naszym pokoleniu zostanie na zawsze (ale filozofia). Uśmiech

Edytowane przez Cee dnia 03-11-2008 21:48
Wyślij prywatną wiadomość
~Hatfield F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 17:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 190
Ostrzeżeń: 1
Postów: 86
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Pani wyżej bardzo ładnie opisała w skrócie historię Britney. Brawo =]

Pamiętam, jak byłem młody to ona miała jeszcze naście lat. Wtedy wydała singiel Ups i did it again chyba. Ogólnie nie podobała mi się jej muzyka.
__________________
i26.photobucket.com/albums/c118/american_beauty_1989/james_rossh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 17:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

hmmm no więc tak ogólnie to za nią nie przepadam..eh zmarnowała sobieżycie a mogłA zrobić wielką kariere hmm na ogół głos ma bardzo dobry i piosenki też nie są takie złe ... u mnie ujdą gimme more i radar a innych jakoś nie trawie ...
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 05-09-2008 17:51
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Kiedyś to słuchałam jej w radiu, bo była fajna, kól i wogle ^.-.
Teraz nie słucham radia typu eska, i tych innych, które sie lansuja puszczając tylko muzykę zachodnią.
Co do samej Britney... musze przyznac: jej muzyka wpada w ucho [słyszałam Break the Ice raz i znałam rytm i pare słow ^^.
Ogólnie rzecz biorac jej nie lubie i nie słucham.
Wyślij prywatną wiadomość
N
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2008 17:54
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Hmm. Co do samej Britney mam opinię podobną do waszych. Nie przepadam za nią...zagubiła się dziewczyna niestety. Co do piosenek to beznadziejne nie są, ale jakoś specjalnie mi nie podchodzą. Ale "Toxic" w miarę ujdzie jeszcze Język. Paru moich kumpli mówi że ją lubi, ale ja dobrze wiem że chodzi o jej ciało Język.
Wyślij prywatną wiadomość
~DominiKa812 F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2008 20:48
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 286
Ostrzeżeń: 4
Postów: 180
Data rejestracji: 07.09.08
Medale:
Brak

Denerwuje mnie czasem takie coś, że ludzie kiedyś czytali o problemach Britney i uważają dalej, że jest na dnie ... Ja od małego lubiłam Britney i to bardzo, nawet jak była na dnie życzyłam jej aby jak najszybciej udało jej się z niego powrócić i bardzo dobrze .. Britney zaczęła zdawać sobie sprawę z tego co zrobiła i wstawać powoli na nogi ... Zaczynała od piosenki Gimme More , Pice Of Me, Break The Ice ... Teraz Britney już do końca się podniosła .. Znów jej piosenki są na 1 listach przebojów, zdobywa nagrody, pięknie wygląda, dużo schudła, wydała nową płytę i nową piosenkę Womenizer, która już znalazła się na listach i jest świetna... Mogę jej słuchać cały czas Oczko Myślę, że należą się jej brawa .. Powróciła w wielkim Stylu! Nawet teraz na Ema zdobyła dwie statuetki ;D A co do jej teledysków to według mnie są fajne, takie energiczne .. Nie podobał mi się tylko trochę teledysk to Gimme More i Break The Ice, a reszta jest Super !
Edytowane przez DominiKa812 dnia 12-11-2008 20:50
Wyślij prywatną wiadomość
~lady_sara F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 29-11-2008 14:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 103
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 28.11.08
Medale:
Brak

Osobiście za nią nie przepadam ale ostatnio trzeba przyznać że nagrała narawde fajny kawałek "womanizer" !
__________________
Lupin złapał go w biegu i objął ramieniem... - Już nic nie możesz zrobić Harry... nic... On odszedł...
Wyślij prywatną wiadomość
~Brigit_Joint F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 30-11-2008 17:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 149
Ostrzeżeń: 1
Postów: 45
Data rejestracji: 12.09.08
Medale:
Brak

Ja akurat bardzo ją szanuję, chociaż faktycznie, deprechę miała .
Moje te wczesne dzieciństwo, lata 6-8 pamiętam jako jej królestwo . 'Crazy', czy 'Lucky' .
__________________
- ...istnieje świat żywych i świat umarłych. A łączy je most miłości, jedyny akcent przetrwania, jedyne co ma znaczenie... -

Thornton Wilder

[mp3]http://wrzuta.pl/aud/file/jeyJ35b6Xf[/mp3][mp3]http://wrzuta.pl/aud/file/fIeDf75nX4[/mp3]

***

Dixon37, Firma, DGE, Molesta, O.S.T.R., Sokół, Pono, BC, Rychu, Popek, Pezet, Magik, HG . <333
http://brown-eyes-blues.mylog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Kasztan F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 30-11-2008 17:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1453
Ostrzeżeń: 3
Postów: 221
Data rejestracji: 22.11.08
Medale:
Brak

Tak pomijając piosenkarkę:
Wkurzają mnie osoby, które mówią "Ojej, nienawidze jej, to jest taka barbie", kiedy są takie jak ona/latały na jej koncerty, kupowały płyty i wieszały plakaty nad łóżkiem.
Co do piosenkarki:
Średnio ją lubię. Co prawda ma ona talent, ale to nie jest "moja" muzyka.
__________________
Dr. Chase: To był jeden pocałunek!
Dr. House: Właśnie dlatego nie możesz dotykać moich markerów.

House:Jeśli dostanę ten dyżur, to wskażę tego, kto rozpuszcza plotki o twojej rzekomej zmianie płci
Cuddy: Nie ma takich plotek.
House: Ale będą, jeśli nie dasz mi tego dyżuru

House : O, widze , że mamy trzech muszkieterów. Załatw murzyna, ja dziewczynę , a kangur przestraszy się i ucieknie.

Dr House: Ta tablica nie bez powodu jest BIAŁA
(chwila ciszy)
Dr House: Możesz oddać mi ten CZARNY pisak?

House: [do Cuddy] Aha, prawie zapomniałem, muszę dać 16-letniemu pacjentowi magiczne grzybki by wyeliminować bóle głowy. W porządku?
Cuddy: [sarkastycznie] Żaden problem.
[House uśmiecha sie i wychodzi. Cuddy w panice biegnie za nim]
Cuddy: To był sarkazm!

Dr Foreman: Saturacja w normie.
Dr House: Zmieniła się o jeden procent.
Dr Foreman: Mieści się w normie. To normalne.
Dr House: Gdyby jej DNA zmieniło się o jeden procent byłaby delfinem.

Dr. Chase: Nienawidzę tego dzieciaka.
Dr. House: Lubię tego dzieciaka.
Dr. Chase: Jeszcze go nie poznałeś.

Dr Cameron: Prosisz mnie, bym z tobą poszła?
Dr House: Jasne. Brzmi nieźle.
Dr Cameron: Coś w rodzaju randki?
Dr House: Dokładnie, tylko z wyjątkiem "randki".

Henry: Mój brat nie jest zbyt mądry.
Dr House: Moc genów jest potężna.

Dr House: Potrzebnym mi prawnik.
Vogler: Kogo zabiłeś?
Dr House: Nikogo, ale jest dopiero przed południem.

Wilson: Bądź sobą. Bądź opryskliwy, obojętny, niegrzeczny i arogancki.
House: Nie rób ze mnie świętego.
Wyślij prywatną wiadomość
~Rewolucja F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2008 16:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dyrektor Hogwartu
Punktów: 4576
Ostrzeżeń: 2
Postów: 772
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Gimme more, gimme more! ;D
Lubię ją.
Co prawda nie pałałam do niej sympatią, kiedy się stoczyła - te narkotyki i alkohol mnie zniechęciły. Na szczęście wyrwała się [chyba] z tego nałogu i wróciła nie tracąc twarzy. Podobają mi się szczególnie dwie, no trzy, piosenki Spears. "Gimme more", "Peace of me", "Toxic". ;D
__________________
już nie noszę sukienek,
nie śpiewam ładnych piosenek
i chociaż jestem dziewczyną,
z chłopakami piję wino!
hogsmeade.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Cally F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2008 18:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 440
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Tak, Britney, stare dobre czasy. Kiedy miałam jakieś 6-10 lat, strasznie to ją lubiłam, plakaty, płyty, tapety na pulpit, wszystko z nią miałam.
Ale cóż, było minęło, przez jakiś czas więcej było o niej słychać plotek, niż piosenek jej autorstwa. Były chwile co robiło mi się naprawdę i szczerze żal, zwłaszcza po wydaniu tej książki przez jej matkę. Brit nadal lubię, piosenki ma fajne, głos też ma, to się najbardziej tu liczy.

__________________
"Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwe trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma (...)"


img685.imageshack.us/img685/9907/lokim.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilly_16 F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2008 20:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 135
Ostrzeżeń: 0
Postów: 43
Data rejestracji: 05.12.08
Medale:
Brak

też ją lubie , jeśli usłyszę raz jej piosenkę od razu wpada mi w ucho i nucę ją cały dzień... jak przeczytałam co jej matka napisała w tej książce to byłam obużona i zastanawiałam się czy taka osoba może być matką,
a najlepsze jest to że teraz wielce Kevin Federline (jej były) mówi że nadal kocha britney... on jest głupi, a jeśli ona mu uwierzy to już będzie porażka i znowu znając życie się załamie, bo on leci tylko na jej kase...

moim zdaniem jej największą miłością zawsze będzie justin timberlake...
Wyślij prywatną wiadomość
~Kanye F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 11-12-2008 18:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 117
Ostrzeżeń: 0
Postów: 30
Data rejestracji: 10.12.08
Medale:
Brak

Moim skromnym zdaniem ona jest okey... Fajne piosenki, trzymające fason, no i w ogóle odpał na całego... Tylko nie wiem, dlaczego wszyscy się jej czepiają :/ No, ale to nic, niech robi więcej takich hiciorków, jak Piece of Me, czy Womanizer...
Wyślij prywatną wiadomość
~karolina123 F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 14-12-2008 12:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1002
Ostrzeżeń: 0
Postów: 445
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

Mi jest jej żal a raczej było bo teraz naprawde staje na nogi.
Bardzo lubie jej piosenke "peace of me"

__________________
"Co nie jest życiem, wykorzeniam
by kiedyś martwą nie umierać"

"Z punktu widzenia aerodynamiki
trzmiele nie maja prawa latać,
tyle że trzmiele o tym nie wiedzą,
wiec latają sobie dalej."
Wyślij prywatną wiadomość
~merry_k F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 22-12-2008 12:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 370
Ostrzeżeń: 3
Postów: 418
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

a co myslicie o jej nowym albumie "Circus"? jakie piosenki wam sie najbardziej podobaja z tej plyty?

ja uwazam ze jest ok, ale troche nie w moim typie. ja wole elektroniczne lekko elektroniczne piosenki jak np. Womanizer, Circus, One more time i Oops i did again ale milo czasem posluchac czegos co mnie wyciszy. Najbardziej z tej plyty podoba mi sie piosenka "Blur" jest najlepsza.

plyta "Circus" ma u mnie w skali od 1 do 10 tak powiedzmy 6 moze 7. A u was?
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2009 17:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

ja ją bardzo lubię. uważam że jest spoko kobitką, cieszę się że odbiła się od dna. Jak narazie wygląda że u niej wszystko w porządku. Ale jak już napisał któryś z moich poprzedników tu chodzi o muzykę nie o życie prywatne.

Należę do pokolenia które przed wydaniem przez Britney krążka "Blackout" wogóle jej nie znało. Kiedy chodziłam do przedszkola wszędzie, w dosłownie każdej stacji radiowej rozbrzmiewała piosenka "i love rock and roll" i pamiętam że kiedy moja siostra odprowadzała mnie do przedszkola nuciłyśmy tą piosenkę. Ale kiedy ja zaczełam interesować się muzyką Spears zrobiła sobie przerwę. "poznałam" ją dopiero kiedy ukazał się utwór "Gimme moore" i jestem jej wielką fanką. A co do "Circus"... świtny album uwielbiam piosenki: "Womanizer", "Circus", "Blur", "Out from under", "unusaul you" i "Amnesia". "Circus (płyta) ma u mnie 9,5Uśmiech
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Vampire F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2009 17:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2120
Ostrzeżeń: 0
Postów: 200
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Ja osobiście nic do niej nie mam... Fakt teraz zrobiła się z niej taka, że tak powiem delikatnie "niepoukładana" kobieta...
Chodzi na różne odwykii w ogóle, ale skupię się teraz na jej muzyce...
Kiedyś miała takie głupie i przesłodzone piosenki, ale teraz są o wiele lepsze... Np. Circus albo Womenizer są super...
Od czasu gdy jej życie zaczęło się walić, jej muzyka stała się lepsza...
Chociaż teraz jej życie się poprawiło, ale nie do końca...
Uwielbiam jej piosenki, ale tylko te dzisiejsze, za starymi nie przepadam...xD
__________________
W mrocznym, przepastnym świecie duchów i demonów nie ma istoty równie strasznej, równie odpychającej, a mimo to darzonej taką fascynacją, bojaźnią przesyconą, co wampir, który ni demonem, ni duchem nie jest, lecz jeno tajemnicze i potworne cechy obojga dzieli. - Wielebny Montague Summers



Jeśli ma człowiek na coś w świecie dowody, to na istnienie wampirów. Nie brakuje niczego : raporty oficjalne, zeznania obywateli sznowanych, chirurgów, urzędników, księży. Lecz mimo to któż w wampiry wierzy? - Rousseau


"Dziewczyna leżała na podłodze martwa, z rozciętą piersią, a przy niej klęczał czarodziej, tzrymając w okrwawionej ręce wielkie, gładkie, szkarłatne serce, które lizał i gładził, ślubując zamienić je na własne.
W drugiej ręce trzymał różdżkę, którą próbował wywabić ze swojej piersi skurczone, włochate serce. Ono jednak było silniejsze od niego i tkwiło w jego rozwartej klatce piersiowej, odmawiając uwolnienia go spod swojej władzy lub powrotu do kryształowej trumienki, w której tak długo było uwięzione.
I oto na oczach struchlałych ze zgrozy gości czarodziej odrzucił różdżkę i chwycił srebrny sztylet. Wołając, iż nigdy się nie zgodzi, by rządziło nim jego własne serce, wyjął je sobie z piersi.
Przez chwilę klęczał z wyrazem triumfu na twarz, ściskając po jednym sercu w każdej dłoni, a potem padł na ciało dziewczyny i wyzionął ducha."
- Baśnie Barda Beedle'a - "Włochate serce czarodzieja"
Wyślij prywatną wiadomość
~Rojeek F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2009 17:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 470
Ostrzeżeń: 1
Postów: 126
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Nie zbyt mi się jej piosenki podobają... teraz to tak zaczęła robić piosenki że leci jak pociąg . Za mało kasy chyba ma ^^ .

Ogólnie nie słucham jej wcale, puszczają ją w radiu to wyłączam aż piosenka się skończy, jakoś nie przypadła mi do gustu, słuchanie jej.
__________________
img140.imageshack.us/img140/1536/butsn2oc6.png
Wyślij prywatną wiadomość
~KaMilcia F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 19-02-2009 09:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 250
Ostrzeżeń: 1
Postów: 127
Data rejestracji: 18.02.09
Medale:
Brak

Wcześniej bylam wielką jej fanka teraz chyba mi już przeszlo ale nadal podobają mi się jej piosenki ;]Wkurzają mnie gwiazdy które robią wszystko żeby było o nich głośno taka jest ona podobnie jak Paris Hilton Lindsey
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I o Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE

"To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba jej wyznawców." - Remus Lupin
www.poszkole.pl Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT