Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 195
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Huncwoci
!mniszek_pospolity F
Dodany dnia 23-03-2013 03:16
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Z "bandy" Huncwotów największą sympatią darzę Remusa i Syriusza. Uważam ich za najbardziej wartościowych członków tego "gangu Hogwartu" Oczko. Glizdogon to perfidny zdrajca i tchórz, dla którego życie przyjaciół najwyraźniej niewiele znaczyło. James z kolei uważał się za "gwiazdora Hogwartu", który zapatrzony w siebie i swoją rzekomą wyjątkowość był zwykłym, zarozumiałym, wiecznie napuszonym nastolatkiem. Znęcał się i poniżał Severusa dla zabawy, a to z pewnością cnotą nie jest...

Uważam, że cała czwórka była dość nieodpowiedzialna i nie przejmowała się zbytnio szkolnym regulaminem. Remus był chyba najrozsądniejszy, ale wiele tym nie wskórał...
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png

Edytowane przez mniszek_pospolity dnia 23-03-2013 03:22
Wyślij prywatną wiadomość
~Albus-Dumbledore F
Dodany dnia 19-06-2013 14:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 10
Ostrzeżeń: 0
Postów: 9
Data rejestracji: 19.06.13
Medale:
Brak

Ja najbardziej lubię Syriusza i Remusa. Syriusza za to, że cały czas wspierał
i bronił Harrego jak Ojciec Chrzestny. Remusa za to, że wspierał Harrego jako nauczyciel. Szkoda, że zrezygnował z funkcji nauczyciela OPCM.
__________________
Błażej
Wyślij prywatną wiadomość
~HermioneJeanGranger F
Dodany dnia 19-06-2013 18:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 136
Ostrzeżeń: 0
Postów: 32
Data rejestracji: 16.02.13
Medale:
Brak

A ja najbardziej lubię Jamesa i Syriusza Oczko
James Potter bardzo długo starał się o Lily i uważam, że wszystko, a przynajmniej większość z tego co wyczyniał (być może nawet 'znęcanie się' nad Snape'em. Chciał pokazać, że jest czegoś wart) robił po to, by jej zaimponować. Oczywiście nie usprawiedliwia to zachowania w stosunku do Severusa, lecz mnie osobiście ten fakt nie przeszkadzał w takim stopniu, jak niektórym.
Z czasem James dojrzał, wyrósł na kochającego i odpowiedzialnego męża i ojca, który gdy trzeba, odda życie za bliskich (co zresztą zrobił). Myślę, że o wiele bardziej pasuje do Lily aniżeli Severus.

Syriusza bardzo lubię za jego poczucie humoru, luz i miłość do Harry'ego, za to, że główny bohater mógł mu o wszystkim powiedzieć i strasznie mnie zabolał moment jego śmierci w Departamencie Tajemnic. Kto by pomyślał, że może zginąć z rąk własnej kuzynki, Bellatrix.

Za Remusem także przepadam. Najbardziej odpowiedzialny i spokojny z całej bandy.

A Peter... Peter to czarna owca i nie rozumiem jak można zdradzić własnych przyjaciół?! Nie jest mi go żal absolutnie, jest żałosny.
__________________
Gryffindor - "[...] gdzie kwitnie męstwa cnota, gdzie króluje odwaga i do wyczynów ochota".

i54.tinypic.com/zybig4.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~ArianaHoran F
Dodany dnia 03-07-2013 18:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Charłak
Punktów: 8
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 02.07.13
Medale:
Brak

Lubię całą trójkę-bez Petera.Byli sobie oddanymi przyjaciółmi.Zawsze stawali w swojej obronie.Chciałabym mieć takich przyjaciół.Lecz wszystko musiał popsuć Peter...Nie lubię go xD
__________________
~Horanowa
Wyślij prywatną wiadomość
~Karen F
Dodany dnia 03-07-2013 19:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 57
Ostrzeżeń: 0
Postów: 12
Data rejestracji: 20.10.12
Medale:
Brak

Chyba tak jak większość moich poprzedników lubię trzech na czterech Huncwotów.
Remus - zdecydowanie mózg, kręgosłup moralny całej paczki. Chociaż nie zawsze, a raczej prawie w ogóle nie potrafił utrzymać chłopców w ryzach, nawet jako prefekt, to był najsympatyczniejszy. To pewnie on zaczarował Mapę Huncwotów, wszakże wiemy, że był bardzo oczytanym i utalentowanym czarodziejem. Jaka szkoda, że w jedną noc został sam ze swoim "problemem". Stracił ludzi, którym najbardziej ufał, swoich przyjaciół.
Syriusz - myślę, że był w pewnym sensie fundamentem tej grupy. Któż nie chciałby kumplować się z największym buntownikiem Hogwartu? Mogę się założyć, że to on i James wymyślali wszystkie ich żarty, które prowadziły ich potem do problemów. Bardzo cenię jego oddanie.
James- chyba najbardziej kontrowersyjny przypadek. Ja jednak od razu zaznaczam, że Jamesa Pottera uwielbiam Tak, w wieku piętnastu lat był typem, którego wysłałabym na inną planetę. Był dupkiem, nie przeczę. Ale potrafił zrobić wszystko dla ludzi, których kochał. Pod swój dach przyjął Syriusza, gdy ten został wyrzucony ze swojego domu. Został animagiem, bo chciał pomóc [przyjacielowi w przeżywaniu jego "futerkowego problemu". I zmienił się. Dojrzał. Walczył dla dobra i bezpieczeństwa społeczeństwa czarodziejów, kiedy inni chowali się lub dołączali do organizacji mordującej ludzi. Przykro mi, że zginął, lecz zdecydowanie zginął z honorem, kiedy bez rożdżkipostawił się najpotężniejszemu czarnoksiężnikowi, jakiego nosiła Ziemia.
Peter- wszyscy wiemy, co zrobił Peter. Zachował się jak tchórz, wydając swoich przyjaciół Voldemortowi i przyłączając się do Śmierciożerców. Jednak nie sądzę, aby Syriusz, James i Remus przyjaźniliby się z nim bez powodu. Glizdogon zdecydowanie miał coś w sobie, co przekonało pozostałych Huncwotów. Może zabrzmieć to dziwnie, ale to właśnie z jego powodu chciałabym, aby Rowling pokazała chociaż moment poznania się Huncwotów. Chciałabym dowiedzieć się, jaki był ten słaby człowiek, zanim zdradził ludzi, którzy mu ufali, co nim kierowało, jakie były jego jasne strony.
Zanim skończę, chciałabym poruszyć jedną sprawę.
Rozumiem, że można nie lubić Jamesa. Ale mówienie, że Severus Snape był od niego lepszym człowiekiem jest dla mnie niezrozumiałe. James znęcał się nad Snapem, prawdopodobnie dlatego, bo chciał zaimponować Lily. W tym czasie Snape trenował się w czarnej magii i dołączał do Śmierciożerców - ludzi, którzy mordowali mugolaków i mugoli. Kogoś takiego jak Lily, którą niby kochał (obsesyjnie, ale jednak miłość to miłość). Poświęcił nawet przyjaźń z nią dla czarnej magii. Wybrał. Kiedy James dorósł i dojrzał, a potem walczył z Voldemortem, Snape pogrążał się, służył Voldemortowi. Jedynie śmierć jego ukochanej, którą on sam spowodował, sprawiła, że obudził się z letargu. Zrozumiał, co zrobił źle, przeszedł na jasną stronę. Ale w odróżnieniu od Jamesa nie dorósł. Tak jak Syriusz na zawsze pozostał na etapie pierwszej wojny czarodziejów. Znęcał się nad Harrym, nad jeszcze dzieckiem, tylko dlatego, bo ten przypominał swego ojca. Znęcał się nad innymi dziećmi, tak jak Hermiona i Neville. Czemu? Nie umiem na to odpowiedzieć.
Zarówno Snape i Potter w swoim życiu zbłądzili. Różnica polegała jednak na tym, który z nich dorósł, wyrósł na mężczyznę, a który na zawsze pozostał chłopcem. Nie lubię Jamesa Pottera do czasów jego siódmego roku. Severusa Snape nie lubię od czasów jego piątego roku.

__________________
fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/208059_192474010888981_389943638_n.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~McLily F
Dodany dnia 05-07-2013 19:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 12
Ostrzeżeń: 0
Postów: 5
Data rejestracji: 01.07.13
Medale:
Brak

Wszystkich KOCHAM!! No prócz Glizdogona. I Laboleth wspomniała o tym co powiedział Łapa "Lepiej zginąć niż zdradzić przyjaciół". :*
__________________
"- Czy pamiętasz, jak mówiłem, że ćwiczymy zaklęcia NIEWERBALNE, Potter?
- Tak.
- Tak, proszę pana.
- Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, profesorze."
Wyślij prywatną wiadomość
~daniel black F
Dodany dnia 06-07-2013 10:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 57
Ostrzeżeń: 0
Postów: 16
Data rejestracji: 04.07.13
Medale:
Brak

ja uwielbiam syriusza(lape) bo ma fajny charakter no ijest animagiem ktury zamienia sie w psa a lubie psy jeszcze bardzo lubie profesora lupina(lunatyka)bo niewiem poprostu go lubie terz ma fajny charakter ogulnie jest fajny james niewiem czygo lubie za bardzo onim nie pisali w ksionrzce ale napewno jest lepszy od petera(glizdogona) bo peter jest brzytki zly zamienia sie w szczura jest zly zabil rodzicuw pottera(tak nie dokonca zabil ich ale powiedzal o nich sami-wiecie-komu) no i nie lubiego Zły bo mnie wkurza samom twarzom
Wyślij prywatną wiadomość
~Alexandra321 F
Dodany dnia 06-07-2013 13:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 2
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 06.07.13
Medale:
Brak

Chyba każdy lubi Huncwotów. Osobiście uwielbiam Lunatyka, bo był najrozsądniejszy. Natomiast Petera nie znoszę - taki mały tchórz.
Wyślij prywatną wiadomość
~SamWieszKto F
Dodany dnia 06-07-2013 16:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 119
Data rejestracji: 17.06.13
Medale:
Brak

Fajni byli. :p Chciałbym ich poznać, a najbardziej do gustu przypadł mi Remus. Sam nie wiem czemu, ale chyba to była (według mnie) najbardziej pozytywna osoba z nich czterech.
__________________
Jak ja kocham być sobą: zachwycać się tym czego nie znam...
-----------
"Zabij mnie ty Severusie, albo nasza kochana Bellatriks, która lubi pobawić się z ofiarą zanim ją pożre"
~Albus Dumbledore


25.media.tumblr.com/27384b42501980dd5ef92be1c5ebe357/tumblr_mk8lzkR7qs1qdghxxo2_r2_500.gif

"To ja zawsze będę Jego najwierniejszą! On Sam Lord Voldemort uczył mnie czarnej magii!"
~Bellatriks o sobie samej.
Wyślij prywatną wiadomość
~Pixelx3 F
Dodany dnia 06-07-2013 16:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 23
Ostrzeżeń: 0
Postów: 8
Data rejestracji: 06.07.13
Medale:
Brak

hmmm.... James POTTER - wiecznie się przechwalał ... Syriusz BLACK zawsze pomagał Jamesowi ... Remus LUPIN Prefekt Gryffindoru pilny uczeń... Glizdon zdrajca zawsze podiwiał POTTERA ...
mimo tego uważam że najlepszy z nich był Syriusz Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~HerEma79 F
Dodany dnia 17-07-2013 14:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 105
Ostrzeżeń: 1
Postów: 82
Data rejestracji: 17.07.13
Medale:
Brak

Przyjaźń ich została zniszczona gdy tylko Glizdogon poszedł służyć Voldemortowi.. Oczko
Ale później przyjaźń pomiędzy Lunatykiem Łapą i Rogaczem umocniła się Oczko
HerEma79 dodał/a następującą grafikę:
663ad2305fc57ba21fc44044eeb1edac_500_206_1.gif
[703.95KB]
Wyślij prywatną wiadomość
~Potter_Albus F
Dodany dnia 17-07-2013 15:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 126
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 09.07.13
Medale:
Brak

Najbardziej mi się podobali Syriusz,James i Remus,bo oni darzyli do siebie zaufanie zawsze,a Glizdogon ich zdradził,dlatego go nie lubię
__________________
-Nikt cię ne pytał o zdanie,ty nędzna szlamo-....................
........,a Ron pogrzebał w fałdach szaty ,wyszarpnął różdżkę i wrzasnął:"Zapłacisz mi za to,Malfoy!" i pod łokciem Flinta wymierzył nią w twarz Malfoya.
Donośny huk odbił się echem po stadionie,z końca różdżki wystrzelił strumień zielonego ognia,ugodził Rona w żołądek i przewrócił na trawę


Mój dom to kochany Gryffindor,choć w rzeczywistości Albus Potter trafił do SLytherinu według J.K.Rowling.Powiedziała o tym w jednym z wywiadów Uśmiech

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,on.gif

----------------------------------------------
Pozdrawiam przyjaciół i przede wszystkim ciebie drogi Gościu
_________________________________

Od przebiegłości Ślizgonów
kretynizmu Puchonów
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
Chroń nas Gryffindorze!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~filip94 F
Dodany dnia 17-07-2013 17:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 104
Ostrzeżeń: 2
Postów: 75
Data rejestracji: 14.07.13
Medale:
Brak

Zdecydowanie najbardziej lubię Lupina bo reszta miała o wiele więcej wad od niego
- Glizdogon tchórz i zdrajcz
- james znęcał się nad Snapem
- Syriusz to samo co James a nawet gorzej
Więc wybieram LUNATYKA
Wyślij prywatną wiadomość
~Rogaczka F
Dodany dnia 28-07-2013 08:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 441
Ostrzeżeń: 0
Postów: 115
Data rejestracji: 24.07.13
Medale:
Brak

Najmniej to lubiłam Glizdogona. Od początku sprawiał na mnie wrażenie takiej przyssawki, lekko nie pasujący do nich.... no aleRozbawiony
Pozostałą trójkę kocham tak samo i w zależności od tego jaki mam dzień, czy też fragment, który czytam jest o jednym z nich, to wtedy ten pan dominuje w moim serduszku Język
__________________
Różdżka: dąb szypułkowy, 12 i 3/4 cala, z piórem feniksa Rozbawiony
"- Przez te wszystkie lata?
-Zawsze..."
"HARRY, ZABIJĘ CIĘ, JEŚLI PRZEZ NICH ZGINIEMY!"
Wyślij prywatną wiadomość
~potter_and_me F
Dodany dnia 27-08-2013 23:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 96
Ostrzeżeń: 0
Postów: 34
Data rejestracji: 24.08.13
Medale:
Brak

Najbardziej lubię Syriusza, nigdy nie wahał się pomóc swoim przyjaciołom, gotów był za nich umrzeć w każdej chwili. Przyjaźń huncwotów w szkole była taka czysta, prawdziwa przyjaźnią nastolatków. Jeden za drugiego oddałby i zrobiłby wszystko. Jednak bieg wydarzeń pokazał, że jednak bezgraniczne zaufanie do przyjaciół może okazać się zgubne. Wyszło z tego takie fajne ostrzeżenie do współczesnego życia gdzie obowiązuje zasada ograniczonego zaufania mimo wszystko, pełno fałszywych ludzi.
__________________
Gdzie skarb wasz, tam i serce wasze


[link usunięty]
Wyślij prywatną wiadomość
~Daria11 F
Dodany dnia 01-09-2013 17:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 36
Ostrzeżeń: 0
Postów: 22
Data rejestracji: 01.09.13
Medale:
Brak

Ja najbardziej lubiłam Remusa bo był super nauczycielem
Syriusza za to ze był zawsze wierny przyjaciołom
Jamesa za to że razem z innymi stworzył mapę huncwotów
a Glizdogona nie lubiłam
__________________
Daria Perkowska
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny_Potter_Weasley F
Dodany dnia 14-09-2013 08:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 70
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 12.09.13
Medale:
Brak

Łapa, Rogacz i Lunatyk są moimi ulubionymi postaciami z hp <3
Rogacz-najwiekszy rozrabiaka
Łapa-najwierniejszy przyjaciel
Lunatyk-najmadrzejszy, najbardziej ogarniety
wszyscy sie dopelniali i tworzyli swietna ekipe tylko mam wrazenie ze Glizdogona wzieli z litosci albo dlatego zeby pomagal im przedostac sie do wrzeszczacej chaty
Rogacz nie powinien wybierac go na straznikiem tajemnicy
skoro Łapa nie mogl nim byc to czemu nie Lunatyk?

Fajnie by bylo gdyby Rowling napisala ksiazki o czasach kiedy to oni byli w Hogwadzie
musialo byc ciekaiwe xD
__________________
- "Jeśli chcesz poznać człowieka, dowiedz się, jak traktuje swoich podwładnych, a nie równych sobie."-Syriusz Black

- "Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony."

r11; Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi. r11; Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem. r11; Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem. r11; Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

Łapa, Rogacz, Lunatyk!Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~LiDiA_19 F
Dodany dnia 14-09-2013 11:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 89
Ostrzeżeń: 0
Postów: 26
Data rejestracji: 29.08.13
Medale:
Brak

Huncwoci to jedni z moich ulubionych postaci w sadze Harry'ego Potter'a. Odzwierciedlają prawdziwą przyjaźń. Każdy z nich wnosił swoje własne niepowtarzalne cechy, które powodowały, że razem tworzyły wielką więź między nimi.
__________________
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych, a zwłaszcza tych, którzy żyją bez miłości

ALWAYS

Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie ciebie drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~Bou F
Dodany dnia 14-09-2013 12:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2195
Ostrzeżeń: 1
Postów: 682
Data rejestracji: 27.04.10
Medale:
Brak

Za każdym razem gdy czytam fragment retrospekcji z Huncwotami jestem okropnie zła. Niby tacy szlachetni a przecież znęcali się nad słabszym od siebie! Nie toleruję takich ludzi. Dlatego też nie darzę ich sympatią. A już o Glizgogonie to chyba nawet nie muszę wspominać.
__________________
Bou Kotecek Sowa

media.tumblr.com/00cbcb82f4b1147f9ba3262d2bdfc851/tumblr_mtmatfNNo81qgb6q0o1_500.gif

news.mtv.it/files/2014/02/awkward-jenna.png

molpi.org/public/uploads/37b1ddbb9a269ab1ef0686331fe138d199037917.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Priori Incantatem F
Dodany dnia 25-09-2013 14:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 919
Ostrzeżeń: 0
Postów: 269
Data rejestracji: 21.09.13
Medale:
Brak

Najbardziej z nich cenię Lupina. Jest nieco tajemniczą postacią, ale nie też jak sam Dumbledore. Zawsze podobało mi się jak Harry'emu wciskał czekoladę po każdym jego incydencie z dementorami. Swoim zachowaniem i przede wszystkim osobowością przyciągał. Miał bardzo dużą wiedzę magiczną, którą chętnie się dzielił co również było przeze mnie dobrze odbierane. O Jamesie zbyt wiele nie wiemy, być może dlatego, nie dane było nam go poznać, chociaż jak przypomnę sobie Prequel napisany przez Rowling morda mi się uśmiecha. Rozbawiony W kwestii Syriusza, no cóż prawdziwy buntownik. Trochę lekkomyślny, ale być może wszystko to spowodowane niesłusznym zesłaniem do Azkabanu. No i wreszcie Peter, od początku go nie lubiłem. Proszę wybaczyć wyrażenie, ale był to taki typowy lizus, który wszędzie szukał kumpli, silniejszych od siebie a jakże, byle by tylko czuł się przy nich bezpiecznie. No i rzeczywiście tak było, dopóki nie doszły go słuchy o potędze Voldemorta...
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT