Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 238
» Użytkowników online: 1

~Viktorizto

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Książka
»» Dyskusja ogólna
»»» Najmroczniejsza część HP
Drukuj temat · Najmroczniejsza część HP
~Lapa F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2010 03:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2607
Ostrzeżeń: 0
Postów: 257
Data rejestracji: 01.05.09
Medale:
Brak

Ja też uważam, że najczarniejszą częścią jest "Więzień azkabanu". Jest to część bardzo owiana mrocznym sekretem ukrywanym wiele lat i nie znanym nikomu. Po raz pierwszy Harry nie chce się bronić tylko polować na człowieka w którym Voldemort miał swoją prawą rękę (oczywiście prawda jest inna, ale dowiadujemy się o tym dopiero na końcu)
Dość mroczną częścią jest również Czara ognia gdzie na Harry'ego spływa wiele naraz.
Potem chyba IŚ
KP
ZF
KT
i na końcu KF
__________________
Nikt nie umiera bez utraty dziewictwa.
Życie pier***li nas wszystkich

Kurt Cobain
Wyślij prywatną wiadomość
~marta F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 16-07-2010 05:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 875
Ostrzeżeń: 0
Postów: 136
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja nie mogę wybrać jednej najmroczniejszej części Harrego Pottera. Według mnie najbardziej mrocznymi tomami były:
a) HP i Więzień Azkabanu
b) HP i Książę Półkrwi
c) HP i Insygnia Śmierci

a) Dlatego, gdyż występowali w tym tomie dementorzy, a jak wiadomo tam gdzie są oni wcale nie jest przyjemnie i wesoło. Ta część była również owiana nutką tajemnicy, tak że nie wiadomo co się może za chwilę wydarzyć nieoczekiwanego...
b) Tą część też zechciałam zaliczyć do mrocznych. Głównym powodem jest śmierć Albusa Dumbledora, a także poszukiwania horkruksów, czyli zagłębianie się w przeszłe życie Voldemorta
c) Ten wydaje się być mroczny już po samym tytule...Zaliczam go do najbardziej ponurych i mrocznych, bowiem ginie w nim tak wielu ludzi, a także to właśnie w tym tomie odbywa się ostateczne starcie Harrego z Voldemortem
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I o Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

"- Dlaczego mam zatem słuchać serca?
- Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz, o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie."

Edytowane przez marta dnia 16-07-2010 05:31
Wyślij prywatną wiadomość
~Larinne F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2010 16:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2021
Ostrzeżeń: 1
Postów: 124
Data rejestracji: 21.07.10
Medale:
Brak

Drogi Tomie_Riddle masz rację co do tego, że 3 część jest najmroczniejsza. Zanim jednak napisałam ten post głęboko się nad tym zastanawiałam - trudny wybór :) Bo wkońcu magiczny świat HP sam w sobie jest tajemniczy i każda część książki jak i jej ekrenizacja pomagają nam przeżyć tzw. ''dreszczyk emocji'' ;)
__________________
Miłość opiera się na paradoksie - to tak jakby kurwa była dziewicą .
Jędzowata i uparta, egocentryczna i neurotyczna, stanowiła modelowy przykład trudnego charakteru.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? http://hogsmeade....rowstart=0
Wyślij prywatną wiadomość
~Harry_ F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2010 18:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 502
Ostrzeżeń: 1
Postów: 118
Data rejestracji: 10.03.09
Medale:
Brak

Książka to powiedziałbym że 3 część. Mroczna jest także 1 oraz 2.Jeżeli chodzi o film to w 2 części są mroczne momenty , w 4 części także np. powrót Voldemorta i śmierć Cedrika. Bardziej przeżywałem jak to zobaczyłem niż czytałem.W pozostałych częściach też jest sporo mrocznych momentów.
__________________
"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony."
"Jeśli chcesz poznać człowieka, dowiedz się, jak traktuje swoich podwładnych, a nie równych sobie."

fc07.deviantart.net/fs46/f/2009/197/c/c/Dark_Mark_animation_by_andrei1015.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Voronwe F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2010 21:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 93
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 13.06.10
Medale:
Brak

Uważam, że wszystkie części Harry'ego Potter'a mają mroczne elementy. Jednak dla mnie najmroczniejsza jest część III i VII. W ,,Więźniu Azkabanu" występuje tajemniczość, mrok, dementorzy, osoba Syriusza Blacka, natomiast ostatni tom jest mroczny, ponieważ przedstawia podróż - ukrywanie się głównych bohaterów oraz zniszczenie horkruksów.
Edytowane przez Voronwe dnia 22-07-2010 09:41
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 21-07-2010 22:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Według mnie najmroczniejszą częścią HP jest zdecydowanie Więzień Azkabanu. Tajemniczy zbiegły morderca, przerażające kreatury - demetorzy... Mi jak najbardziej pasuje Uśmiech WA to dla mnie najmroczniejsza i zarazem najulubieńsza część sagi. Oczywiście razem z KT Uśmiech
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~RookWood F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 24-07-2010 22:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 99
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 05.06.10
Medale:
Brak

Dobra.. Według mnie najbardziej mroczne to Komnata Tajemnic, zagadki i obgryzanie paznokci z zadawaniem sobie pytania ''Kto, jak, przez co ?'' oraz Więzień Azkabanu - omeny, matka, dementorzy i wrzeszcząca chata. Insygnia śmierci miały takie momenty.. Bathilda na przykład...
Kalkulując, chyba najmroczniejsza to więzień azkabanu. Cały rok udręk i gnębień ze strony dementorów, krzyk matki, Syriusz Black i ponurak. To dodaje książce atmosfery mroku i tajemniczości.
__________________
I tak mnie nie znacie, ale robię powrót xD
Wyślij prywatną wiadomość
~mania11 F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 24-07-2010 22:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -6
Ostrzeżeń: 1
Postów: 34
Data rejestracji: 24.07.10
Medale:
Brak

Sama nie wiem . w 2 - kiedy jeszcze się jej nie znało te wszystkie pułapki były straszne . tak samo w 1 - strzezace kamienia ... wiec chyba w kazdej jest cos strasznego,mrocznego i tajemniczego.
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !
Wyślij prywatną wiadomość
~Sandra F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 25-07-2010 15:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 160
Ostrzeżeń: 0
Postów: 71
Data rejestracji: 27.06.10
Medale:
Brak

Dla mnie najstraszniejszą częścią chyba jest Harry Potter i Insygnia Śmierci ...
Ale zarazem jest ekscytująca Rozbawiony Uch! Trudno powiedzieć jaka, bo ja nie boję się żadnej ...Oczko Ale chyba Insygnia. Rozbawiony

Pozdrowionka! Uśmiech

[usunięto emotikony]


__
A: Nadmiar emotikon jest w treści postów wysoce niepożądany....
Edytowane przez Ariana dnia 26-07-2010 10:16
Wyślij prywatną wiadomość
~InLoveWithSnape F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2010 17:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 301
Ostrzeżeń: 0
Postów: 71
Data rejestracji: 29.07.10
Medale:
Brak

Pierwsze części HP były bardziej bajkami dla dzieci, ostatnie już są raczej powieściami dla dorosłych. Dla mnie osobiście najmroczniejsze są wszystkie tomy od Harrego Pottera i Czary Ognia począwszy Język wtedy to narodził się ponownie Lord Voldemort i zaczęły się masowe zabójstwa Język A taką już najbardziej mroczną to są bez wątpienia Insygnia Śmierci Język roi się tu od czarnej magii i niespodziewanych zwrotów akcji Język mogę powiedzieć, że to mój ulubiony tom xD
__________________

[...]- Albusie Severusie- powiedział to tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu- nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem jakiego znałem. [...]


"- Przez te wszystkie lata? ...
- Zawsze."


"Umysł nie jest książką, która można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie. Myśli nie są wyryte wewnątrz czaszki gdzie mógłby je przejrzeć jakiś intruz. Umysł to rzecz złożona i wielowarstwowa."



In love with Snape <33

Edytowane przez InLoveWithSnape dnia 29-07-2010 17:10
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2010 07:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Wedlug mnie najbardziej mroczna była 5. Sceny w ministerstwie i dementorzy mnie przekonały
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~daseyy F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2010 15:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 236
Ostrzeżeń: 0
Postów: 76
Data rejestracji: 30.07.10
Medale:
Brak

Dla mnie najstraszniejszą częścią był " Książe Półkrwi " . Harry nie miał nikogo oprócz Hermiony i Rona. Niby był Dumbledore, ale w VII części wyszło na jaw jaki jest naprawdę.
Straszne było również to, jak na ludzi działa Czarny Pan. To, że pozostaję w ukryciu budzi strach i niepewność czy jest, a czy go nie ma . . .
__________________
I want someone who loves me as much as Snape loved Lily.
25.media.tumblr.com/50cac36a761b9da303e191459f3654a8/tumblr_mjk4czCTxI1roblj6o4_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Promitet F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2010 19:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 566
Ostrzeżeń: 1
Postów: 100
Data rejestracji: 19.03.10
Medale:
Brak

Tom_Riddle napisał/a:
Już od dłuższego czasu zastanawiałem się, która z części o Harrym Potterze jest najbardziej mroczna i tajemnicza. W końcu znalazłem swój typ: Harry Potter i Więzień Azkabanu. Czy zgadzacie się z moją decyzją? Jeśli nie, która część według Was jest najmroczniejsza i przyprawia o gęsią skórkę?

Zapraszam do dyskusjiUśmiech



Heh . Trudno powiedzieć . Jeszcze nie było ostatniej części . Ale tak na ten moment to sądzę że to chyba ... W sumie każda część ma w sobie coś strasznego . Ale chyba zgadzam się z tobą . I i II część nie była taka straszna , natomiast III miała coś w sobie . Ten moment kiedy Lupin w postaci wilkołaka gonił Hermionę i Harry ' ego był straszny . Natomiast następne części ... IV , czyli Czara nie była taka straszna . Tylko narodzenie Voldzia przyprawiało o dreszcze . V była raczej smutna . Ta śmierć Syriusa ... Płacze VI w ogóle straszna nie jest . A VII ... Jestem ciekawa . Może będzie straszniejsza ?
Na razie jestem zdania : HP i Więzień Azkabanu jest najstraszniejsza ! Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 25-04-2011 17:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

chyba HP i ZF. Ewentualnie jeszcze HP i IŚ, KP. W zakonie Harry był strasznie nerwowy i to wszystko zmroczniało. W IŚ umarło mnóstwo osób i było mnóstwo "ciemnych" wątków. Podobnie w KP.
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Hermionka111213 F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 25-04-2011 18:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2002
Ostrzeżeń: 1
Postów: 610
Data rejestracji: 27.03.11
Medale:
Brak

We wszystkich częściach jest coś z horroru . Oczko
Uwielbiam to . . . Rozbawiony
Kiedyś z kuzynką oglądałam Harrego Pottera i Czarę Ognia i w momencie drugiego zadania kiedy Harry ujrzał Rona, Hermionę, Cho i Gabriele Sandra (kuzynka) się przestraszyła i powiedziała, że oni wyglądali jak trupy . Trochę racji . Rozbawiony
Ale mi się to podoba . . .
__________________
"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą..."
__________________________
Bardzo mocno pozdrawiam właśnie... ciebie. ;D
Podpisano: Przyszła pani Malfoy. <3
Wyślij prywatną wiadomość
~Alexandre F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 25-04-2011 22:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 1
Postów: 321
Data rejestracji: 22.03.11
Medale:
Brak

Chyba Czara Ognia, Zakon Feniksa i Książę Półkrwi.
CO : Harry zostaje wybrany do najniebezpieczniejszego turnieju świata. To chyba wystarczający dowód. No i w tej części Voldemort odzyskał pełnię sił. Przy drugim zadaniu warto nadmienić, że biedak o mało nie utonął.
ZF : Sceny w Departamencie Tajemnic napawają grozą, no i ogólnie Hogwart za czasów Umbridge...
KP : Bo już było wiadomo, że on wrócił, bo to było potwierdzone. Wiele osób bało się o swoje życie. No i zginął Dumbledore, jedyny czarodziej, którego obawiał się Sami-Wiecie-Kto.
__________________
"Jak masz problem z głową to chłopaku nie ćpaj, bo będzie po nocy prześladować cię wiedźma. Jak chcesz być niegrzeczna to najpierw dorośnij, bo los nastoletnich matek nieraz bywa gorzki".
Wyślij prywatną wiadomość
~natikaa F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 26-04-2011 00:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 94
Ostrzeżeń: 0
Postów: 30
Data rejestracji: 19.11.10
Medale:
Brak

Kilka lat temu wydawało mi się, że pierwsza część Harry'ego to horror. Pamiętam Voldiego przy zwierciadle Ain Eingarp i tę jego twarz. Pamietam jak się wtedy darłam. ; )) Ale teraz sądzę, że najmroczniejsza część to Więzień Azkabanu. W końcu pojawiają się te ochydne dementory, zbiegły morderca, ponurak i dziwna przepowiednia Trelawney i cokolwiek więcej. Uważam, że jest czego się bać ... ; p
Wyślij prywatną wiadomość
~blackout F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 26-04-2011 16:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 643
Ostrzeżeń: 0
Postów: 179
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Wg mnie:
1) HP i IŚ - wg mnie śmierć Severusa była straszna. I śmierć Charity Burbage. Poza tym dużo osób zginęło w IŚ. Najstraszniejsza część.
2) Książe Półkrwi - szukanie horkruksów, śmierć Albusa Dumbledore'a. Jest to dość straszna część.
__________________
-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył.

Draco dormiens nunquam titillandus.


- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...

-Zawsze.

It's a gift and a curse.
- Adrian Monk

Love never die.
- quote from Ghost Whisperer.

Humanity is overrated.
- Dr. House

"...W ciszy tak smutno, szepce zegarek
o czasie, co mi go nie potrzeba..."


Śmierć jeno przemierza świat, podobnie jak dwaj wierni druhowie, którzy razem przemierzają morza; jeden zawsze będzie żyć w drugim. Zniewoleni miłością, żyją w tym, co wszechobecne. W owym boskim zwierciadle widzą się twarzą w twarz, wolni i nieskalani. Wielka to dla nich pociecha, bo choć rzec można, że z tego świata odeszli, to ich przyjaźń wciąż trwa, bo jest nieśmiertelna.



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy O Własnej Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

Ron uniósł wysoko odznakę.
- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów

-Ostatni finał trwał pięć dni.
-Ekstra! Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie! - zawołał zachwycony Harry.
-A ja mam nadzieję, że nie - oświadczył Percy ze świętoszkowatą miną.-Strach pomyśleć, co bym znalazł w swojej poczcie, gdyby mnie nie było w pracy przez pięć dni.
-Tak, ktoś mógłby ci znowu podrzucić smocze łajno, no nie, Percy? - zakpił Fred.
-To była próbka nawozu z Norwegii! - oburzył się Percy, oblewając się rumieńcem. - To nie był żaden dowcip!
-Był - szepnął Fred do Harry'ego, kiedy wstawali od stołu. - My mu to posłaliśmy.


Only I can live forever.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 26-04-2011 17:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Myślę, ze w każdej części jest coś mrocznego i tajemniczego, ale najbardziej nastrój tajemniczości i mroczności udziela się w ''Harrym Potterze i Czarze Ognia''. Pamiętam, że kiedyś moja kuzynka (teraz ma dziesięć lat) czytała te książki, szczególnie uważała za straszną czwartą część. Potem wszystkim mówiła, że ja zażyłam eliksir wielosokowy, a tak naprawde jestem śmierciożercą... Język Och, fajnie, jakby to się okazalo prawdą Rozbawiony
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~dastanblack3000 F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 30-10-2011 11:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1481
Ostrzeżeń: 0
Postów: 435
Data rejestracji: 29.05.11
Medale:
Brak

Moim zdaniem najmroczniejsza jest czwarta. To jak wskrzeszono Voldemorta i jak zabił Cedrika. Ale mroczna jest też insygnia.... I trochę smutna Smutny
__________________
Walking on air


;>
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT