Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 135
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Anna Mucha
Co myślicie o Annie M. w You Can Dance?
Świetnie ocenia.! Świetnie ocenia.! 0%[0 głosów]
Strasznie gnębi ;( Strasznie gnębi ;( 7%[1 głos]
Nie zna się na rzeczy ;/ Nie zna się na rzeczy ;/ 73%[11 głosów]
Nie mam zdania... Nie mam zdania... 20%[3 głosów]
Głosów ogółem : 15
Drukuj temat · Anna Mucha
~baranek22 F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 06-05-2010 22:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 102
Ostrzeżeń: 0
Postów: 38
Data rejestracji: 16.02.10
Medale:
Brak

Co myślicie o osobie podanej w temacie i o tym że jest jurorem w "You Can Dance?

Czekam na wasze odpowiedzi Oczko
__________________
"Szczęście nie jest stanem wiecznym. Zresztą i nie okresowym. Szczęście to po prostu skurcz serca , którego doznaje się czasami, kiedy człowieka przepełnia taka radość, że wprost trudno ją znieść. Znika równie szybko jak się pojawia. I nie ma go, dopóki nadejdzie znowu, by sprawić, że człowiek uzna życie za najwspanialszy dar"
Pozdrawiam:
Lenę_Lunę :*
Monikę_Lestrangę Uśmiech
HermGinny ;P
no i linalonę ;*
Wyślij prywatną wiadomość
!kdanielk3 F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 06-05-2010 23:59
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5718
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 11.09.08
Medale:
Brak

Nie przepadam za takiego typu programami, jednakże miałem okazję obejrzeć dwa odcinki You can dance z Anną Muchą. Cóż mogę napisać.
Po pierwsze trzeba przyznać, że potrafi podtrzymać atmosferę rozrywki, śmiechu i przyciąga przez to widzów, którym to się to podoba. Mimo tego jej postawa bardzo mnie wkurza. Jest prowadząca, która jest zbyt pewna siebie, która uważa się za bardzo dobrą. Wyczuwam od niej pewna megalomanie.
O ile potrafi rozbawić telewidza, o tyle jest niekompetentna osobą i nie powinna wypowiadać się o tańcu. Wie o nim zbyt mało, by móc oceniać osoby, które posiadają prawdziwy talent.

Nie zagłosowałem w ankiecie, ponieważ zabrakło odpowiedniej możliwości wyboru.
__________________
hogsmeade.pl/images/other/pt.jpg.jpg
hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
hogsmeade.pl/images/other/ITM2010.jpg

Moje życie realizuje się w muzyce, a każdy jej objaw jest dla mnie błogosławieństwem. W tej pieśni brzmią zatarte ideały przyjaźni, a w niej przyjaciele - dla nich życie z piedestałów strącam, i śmierci na spotkanie wychodzę...

Musical nie jest filmem, po którego obejrzeniu chcemy zmieniać świat i stawać się lepszymi ludźmi przez zmianę swojej postawy i osobowości - musical ma bawić...
Wyślij prywatną wiadomość
~linalona F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 08-05-2010 21:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 10
Ostrzeżeń: 0
Postów: 2
Data rejestracji: 08.05.10
Medale:
Brak

Ona jest po prostu BEZNADZIEJNA! Nie wiem kto ją tam wziął! Ona jest teraz wszędzie! Ja się już boję lodówkę otworzyć xD
__________________
Przyjaciel przychodzi wtedy kiedy cały świat odchodzi...

Pozdrawiam baranek22, Lenę_Lunę, Milę oraz Lady House :* oraz drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~xDNatixD F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 08-05-2010 22:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 84
Ostrzeżeń: 0
Postów: 31
Data rejestracji: 07.05.10
Medale:
Brak

Masakra.! Jakaś totalna masakra.! Nie wiem po co ją wzięli do tego programu.! Przetańczyła sobie Taniec z Gwiazdami i co wielka znawczyni..nie sądzę... Nie zna się na rzeczy.!
__________________
Pozdrowienia dla:

Dziewczyna Toma Feltona
czarodziejski_groszek
La_Luna
Czarodziejka Majka
Lena_Luna
Maladie
Madeleine Lestrange
Ariana Malfoy
piecka21
RazorBMW
asiulka12933
Lori_Lemonberry

Dzięki za wasze pozdrowienia ^^
www.zycie-kate-ethan.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Eisblume F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 08-05-2010 22:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 04.05.10
Medale:
Brak

Kompletnie nie zna się na tańcu. Nie wiem co oni sobie wyobrażali zapraszając ją do YCD. Ktoś kto wygrał ,,Taniec z Gwiazdami'', bardziej się polansował niż nauczył cokolwiek o technice tańca.
__________________
"Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że są o wiele gorsze rzeczy od umierania."

"Harry Potter i Insygnia Śmierci'' <333
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny0004 F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2010 11:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1083
Ostrzeżeń: 3
Postów: 463
Data rejestracji: 08.03.10
Medale:
Brak

Jak byłam młodsza to bardzo lubiłam Annę Muchę, ale teraz gdy jest jurorem w You Can Dance, znienawidziłam ją. Nie zna się na tańcu i uważam, że źle ocenia, ponieważ bardziej skupia się na grze aktorskiej tancerzy, a nie na samym tańcu. Jej opinie zazwyczaj są podobne, np. "na początku za mało energii, ale później jakoś się rozkręciłeś(łaś) i było dobrze, albo powinieneś pokazać nam w końcu prawdziwego siebie, a nie udajesz kogoś kim nie jesteś" i jakieś suche teksty, z których mi się chce śmiać. Szkoda, że to właśnie ona zajęła miejsce trzeciego jurora, ale program nadal lubię i będę go oglądać.
__________________
W pogoni za szczęściem...



Moje FF! Komentarze!!!
NOWE z dnia 15.08.!!!
http://hogsmeade....ad_id=3207

A to moje mini-opowiadanie pt. Telefon, proszę o opinie(zależy mi na szczerości):
http://hogsmeade....ad_id=3948
Wyślij prywatną wiadomość
~Thriteen_ F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2010 12:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 27
Ostrzeżeń: 0
Postów: 3
Data rejestracji: 23.01.10
Medale:
Brak

Ja ją kiedyś nawet lubiłam ale znienawidziłam ją w Tańcu z Gwiazdami! Robiła tam z siebie tak głupią osobę że zastanawiałam się czy na serio jest taka poryta czy tylko udaje.Gdy widziałam jeden z odcinków YCD i po prostu stwierdziłam że w życiu większej kretynki nie widziałam.Nie dość ze się w ogóle nie zna na tańcu to jeszcze robi z siebie nie wiadomo jak ważną osobę...po prostu masakra.Uh-oh! Kto ją tam wpuścił? Rotfl
__________________
Dr House(z wrzaskiem do Wilsona) : Hej, Wilson! Idę wycinać oko kalece! Chcesz popatrzeć?
Dr Wilson: (radośnie) Jasne!

Dr Cuddy: Nie chcę wiedzieć, jak uzasadniasz strzelanie do zwłok.
Dr House: Ze strzelaniem do żywych jest więcej formalności.


Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje.
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje.
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król- tułacz wróci na stolicę.


PARAMORE 4EVER!!
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2010 13:57
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Kiedyś nic do niej nie miałam, ale w momencie pojawienia się jako juror w YCD, coś jej odbiło, uważa się za wyśmienitą aktorkę, tancerkę ( chyba po wygranej w Tańcu z Gwiazdami ) i nie wiadomo co tam jeszcze. Weronika Marczuk-Pazura, chociaż otwarcie mówiła ,że się na tańcu nie zna, ale jej wypowiedzi nie ograniczały się do "osobowości telewizyjnej". Na początku programu, Piróg i Egurrola się z nią kłócili, ale po pewnym czasie przestali po prostu zwracać na nią uwagę. Reakcja publiczności mówiła chyba sama za siebie. Przede wszystkim nie przepadam za jury w tym programie, ale kiedy Mucha powiedziała swój sławny tekst z osobowością, a oni powiedzieli że osobowością można wygrać Taniec z Gwiazdami, a to jest program o tańcu, zaczęłam ich lubić ^^ W każdym razie, niech nie udaje ,że się na tańcu zna. W chwili obecnej jej wypowiedzi, traktuję jak reklamę- przełączam na inny kanał i czekam aż miną.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez leea dnia 09-05-2010 14:05
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~muchor F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 16-06-2010 16:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1854
Ostrzeżeń: 3
Postów: 476
Data rejestracji: 04.03.10
Medale:
Brak

Masakra.! Jakaś totalna masakra.! Nie wiem po co ją wzięli do tego programu.! Przetańczyła sobie Taniec z Gwiazdami i co wielka znawczyni..nie sądzę... Nie zna się na rzeczy.!


Moje słowa! Kobita nie dość, że tańczyć nie umie to i styl ma do kitu! A to jak ocenia! Ludzie, ratujcie mnie!
__________________
truskawkaUśmiech


Pozrowinia dla: Lady Cat, Yoyo, Pyflame, Ta sama maggie, Maladie, Mooll, Silencia, Arya, Wióra, Tom Riddle, Hermionka, Lapa, Lori Lemonberry, Lady House, Lena Luna, Lily Potter, Buczek, Bloo, Aniutek96, Pandora, Deprimo Corfingo, Bonnie131, Malkontentka, Polami, Buka, Agnes Black, Imbecile, Ginny004, Robbotto, Ginny Ruda i Narciss.
No i oczywiście ukłony w stronę sprawiedliwej Czary.
Oraz dla wszystkich miłych użytkowników Hogsmeade.
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 09-01-2014 19:49
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Programu nie znam, ale chyba można wypowiedzieć się o samej Annie Musze ? Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju muzyczne gnioty, to pamiętam ją z "Jak oni śpiewają" sezon 4. Okropność ! Nie dojść, że wyła jak zdychający wilk do księżyca, to jej wypowiedzi i wszelkiej maści "dyskusje" z jury były na poziomie sześciolatka. Jej przebieranki, śmianie się ze wszystkiego, wywiady...Ekhm. To moim zdaniem bardziej celebrytka niż aktorka. Było o niej głośno, bo związek z Kubą Wojewódzkim, bo jakiś skandalik, bo coś tam. Znana Madzia z "M jak miłość" tylko w jednym filmie moim zdaniem zagrała bardzo dobrze. A mianowicie w filmie Andrzeja Wajdy "Panna Nikt" z 1996 roku. Teraz programy/seriale z jej udziałem zwyczajnie mnie irytują.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png

Edytowane przez mniszek_pospolity dnia 09-01-2014 19:52
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT