Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 142
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Obsesje, uzależnienia i takie tam...
Drukuj temat · Obsesje, uzależnienia i takie tam...
~Hermioina98 F
Dodany dnia 11-10-2011 19:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 644
Ostrzeżeń: 1
Postów: 217
Data rejestracji: 06.03.11
Medale:
Brak

Moje obsesje to:
- Harry Potter i zespół Paramore. Mogę o nich gadać godzinami!
- czyste okulary
- książki
I nie mam pojęcia co jeszcze. Rozbawiony
__________________
"Otwieram się na sam koniec."


media.tumblr.com/tumblr_lwegdi4Cj61qetyuv.gif

"Odbijam nie twą twarz ale Twego serca pragnienia."
Wyślij prywatną wiadomość
~Seva F
Dodany dnia 11-10-2011 19:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1036
Ostrzeżeń: 1
Postów: 335
Data rejestracji: 18.09.11
Medale:
Brak

Ja, jak zapewne wielu na tej stronie po przebudzeniu się włączam kompa, sprawdzam hogs i maila Uśmiech
Potem biorę mp3 i do szkoły... (mam na 7.30)
__________________
"The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure" - Severus Snape

Pozdrawiam Cię drogi Gościu

Oraz zapraszam do bardo ciekawej opowieści o bratanicy Bellatrix Lestrange, córce Hermiony Granger, oraz dziecku Severusa Snape'a Oczko
klik-->http://hogsmeade....ad_id=5645 klik<---


Od głupoty Gryfonów
Od kretynizmu Puchonów
i od przemądrzałości Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

dulcyneabest.blox.pl/resource/snape.jpg
<3

- Profesorze Snape? - Harry stał przy swoim miejscu i jakoś dziwnie się uśmiechał.
- Tak, Snape? - odparł zapytany.
Harry rozejrzał się, upewniając, czy wszyscy słuchają.
- Chciałem tylko podziękować, ojcze.
I usiadł.
A wraz z nim kilka ciał uderzyło o podłogę. Może więcej niż kilka. Minerwę złapał Albus, a Sinistra wymsknęła się z rąk Flitwicka.
-To było dobre, panie Snape.
- Wiem. I myślę, że szybko się przyzwyczaję.

Kilka kolejnych osób przywitało się z podłogą. Ron był jedną z nich, a Hermiona tylko się uśmiechnęła, wylewając na niego wodą. Teraz wszystko miało być już dobrze.

~"Mroczny Znak" -Zilidya



"Zawsze
czułam się
jak obca osoba
gdy byłam dzieckiem"
Wyślij prywatną wiadomość
~bochenek89 F
Dodany dnia 11-10-2011 19:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 506
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Medal

Z całą pewnością jestem uzależniona od czekolady. Uwielbiam prawie każdy rodzaj i formę (wyjątkiem jest czekolada gorzka, której unikam). Bardzo lubię również książki (głównie kryminały oraz te, które ukazują aspekty psychologiczne bohaterów). Z dzieł z zakresu fantastyki doceniam jedynie twórczość Tolkiena i Rowling. Ostatnią moją małą obsesją są filmy z Johnnym Deppem- bardzo cenię tego aktora Oczko
__________________
67.media.tumblr.com/49bc610d5189f4e1c93116d8aa7b92d9/tumblr_ohbmm0gfJ71tjbzooo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
Dodany dnia 02-09-2012 09:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

Po pierwsze to zdecydowanie słodyczeUśmiech Lubię wszystko co słodkie batoniki wafelki, cukierki, plaski, ciasta, czekolady, żelki no i wiele innych. Kocham też słuchać muzyki. Słucham jej na okrągło, to jet mój nałóg. No i oczywiści internet. Od dawna moje duże duże przyzwyczajenie. No wiecie różne stronki itp.
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
~Olala F
Dodany dnia 08-11-2012 16:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 162
Ostrzeżeń: 0
Postów: 33
Data rejestracji: 07.11.12
Medale:
Brak

Hm.. Nie jestem jakaś bardzo po uzależniana, w sumie maniakalnie myję ręce, kiedyś strasznie prostowałam włosy, ale kiedy zaczęły mi wypadać i został mi mysi ogonek, przestałam ;p druga rzecz to komputer, muszę chociaż godzinę dziennie posiedzieć przed komputerem, nie zrobienie tego wprawia mnie w zły nastrój.. ;p Muzyka, zauważyłam, że nie ma dnia, w tórym nie słucham muzyki. Choćbym chciała, i nie wiadomo jak się starała, zawsze jej słucham ;D i chyba najlepsze uzależnienie, chociaż można nazwać to wadą, zakupoholizm, codziennie coś kupuję, kiedyś strasznie nie lubiłam zakupów, a dziś nie mogę bez nich żyć ;p najbardziej lubię buuty, dużo butów ;p i torebki xD
__________________
Poczuł dojmującą tęsknotę, za tym by o wszystkim zapomnieć, by przestać cokolwiek odczuwać, osunąć się w nicość.
Wyślij prywatną wiadomość
~sol47 F
Dodany dnia 10-11-2012 18:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 117
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 05.09.12
Medale:
Brak

Może się powtarzam, ale kocham czekoladę. Kocham, kocham, kocham!!! Nie potrafię wytrzymać dnia bez czekolady. Rano zawsze jem paseczek, wieczorem paseczek i to mnie utrzymuje w dobrym nastroju. Moimi faworytami są: milka i terravita. Parę razy jadłam Nussbeisera, ale to straszna drożyzna. Poza tym lubię także czekoladowe cukierki i batoniki, np. twix.

KSIĄŻKI. Moje największe uzależnienie. Czytam codziennie ( albo prawie codziennie). W domu, w szkole w samochodzie.......Czytam ok. 150 stron dziennie. W szkole oczywiście się z tego wyśmiewają. Ale mam to w nosie. Szkoda, że teraz czyta coraz mniej ludzi. Z książek najbardziej wielbię Sagę o Ludziach Lodu, Zwiadowców, Kroniki Rodu Kane i OCZYWIŚCIE Harry'ego Pottera.

Muzyka. Preferuję Michaela Jacksona, Adele, Rubika, Carrantouhill, Eneja, Simona i Garnfukela, Amy McDonald, Alicję Majewską, Ewelinę Lisowską, Johna Lennona...
Zawsze kiedy usłyszę jakiś fajny kawałek, gram go potem na skrzypcach. Czasami mam świetne muzyczne pomysły. I lubię robić przeróbki klasycznych utworów. Moja najnowsza, to nowoczesna wersja Largo Vivaldiego.

Kocham oglądać komedie. Głównie rodzinka.pl, zakonnica w przebraniu i filmy, przy których można umrzeć ze śmiechu.
__________________
- Co?! - ryknął Ron. - CZTERY? Ty stary, wszawy, stronniczy worku rzygowin, Krumowi dałeś dziesięć!
Śmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Luna23 F
Dodany dnia 10-11-2012 20:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 247
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 11.06.11
Medale:
Brak

Jak już wcześniej wiele osób przyznało, czekolada, ale i ogólnie słodycze to mój nałóg Oczko codziennie muszę zjeść coś słodkiego, szczególnie po powrocie ze szkoły, kiedy czuję że ktoś wypompował ze mnie powietrze... Oczywiście muzyka, uwielbiam czytać książki, ale wyjątkowo jestem uzależniona od gier komputerowych xD Jak mam czas to gram pół dnia Rozbawiony
__________________
"When I was a child, my favorite story was about a man who lived forever, but whose eyes were heavy with the weight of all he had seen. A man who fell from the stars."
Wyślij prywatną wiadomość
~dastanblack3000 F
Dodany dnia 10-02-2013 12:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1481
Ostrzeżeń: 0
Postów: 435
Data rejestracji: 29.05.11
Medale:
Brak

Mam obsesje na punkcie Harrego Pottera, mojej ulubionej muzyki, mangi anime, rysowaniu. RozbawionyRozbawiony Jestem też nałogowo uzależniony od Coca-coli i pepsi. Dzień bez coli to dla mnie dzień stracony. No i nie wytrzymuje w domu siedząc sam. Muszę mieć towarzystwo Uśmiech
__________________
Walking on air


;>
Wyślij prywatną wiadomość
!Milva F
Dodany dnia 06-03-2013 22:31
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1767
Ostrzeżeń: 0
Postów: 440
Data rejestracji: 09.02.13
Medale:
Brak

Uzależnienie to niestety chyba od facebooka. Nie żebym cały dzień jak jestem poza domem o nim myślała. Po prostu jak jestem przy komputerze - pierwsze co to fejs. Do czekolady jak się dorwę to też szybko nie puszczę.
http://hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id Wyślij prywatną wiadomość
~AreWeAllWeAre F
Dodany dnia 07-06-2013 10:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 191
Ostrzeżeń: 0
Postów: 48
Data rejestracji: 02.06.13
Medale:
Brak

1. Nie mogę żyć bez skoków narciarskich. Ciągnie się to od trzeciego roku życia i obawiam się, że jest nieuleczalne. Nawet kiedy sezon się skończy, to oglądam powtórki, czytam stare artykuły itp. I bardzo mi z tym dobrze.
2. Uwielbiam słuchać muzyki.
3. Uwielbiam czytać książki.
4. Uwielbiam rysować.
Wyślij prywatną wiadomość
~Evolet16 F
Dodany dnia 14-06-2013 21:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 77
Data rejestracji: 22.11.12
Medale:
Brak

Moim największym nałogiem są książki, anime i gorzka czekolada! ;D
__________________
Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni.
Wyślij prywatną wiadomość
~Zaigusiowana F
Dodany dnia 15-06-2013 14:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 124
Ostrzeżeń: 0
Postów: 29
Data rejestracji: 14.05.13
Medale:
Brak

Będę się powtarzać, ale trudno.
1. Słodycze. Nie mogę bez nich żyć!
2. Komputer
3. Telewizja
4. Telefon komórkowy
5. Zamykanie drzwi mojego pokoju
6. Czasem słyszę imię lub nazwisko chłopka, który mi się podoba nawet, gdy ktoś mówi o czymś zupełnie innym
7. Boję się dużych psów
__________________
Zaigusiowana
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
Dodany dnia 15-06-2013 15:36
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Jestem uzależniona od papierosów.
Mam obsesję na punkcie japońskich i koreańskich dram oraz na punkcie azjatyckich aktorów. To samo z azjatycką muzyką.
Zawsze mam butelkę z wodą przy łóżku.
Nie zjem czegoś, dopóki tego czegoś nie powącham.
Zawsze zamykam u siebie w pokoju drzwi na zamek.
Do zaśnięcia muszę mieć absolutną ciszę.
Jem tylko i wyłącznie pałeczkami. (zupy bez makaronu to wyjątek)
Muszę chociaż raz dziennie obejrzeć jakiś kabaret.
Nie ma dnia, żebym nie śpiewała.
Jestem maniakalnym rozwiązywaczem krzyżówek.
Obsesyjnie wycieram szkła swoich okularów, nawet gdy są czyste.
Mam obsesję na punkcie bajki Scooby-Doo.
Czasem w trakcie rozmowy wtrącam do niej japońskie słówka.
Nie ruszam się z domu bez słuchawek i telefonu.
Edytowane przez N dnia 20-06-2013 11:19
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
Dodany dnia 15-06-2013 16:28
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Ojojoj Uśmiech Uzależnienie - jak najbardziej od papierosów ( mimo, że palę stosunkowo mało, to obecnie nie wyobrażam sobie dnia bez chociaż jednego ). Także od znajomych nie mogę się "uwolnić". Nie jestem chyba zbyt asertywny - naprawdę bardzo rzadko potrafię odmówić spotkania "Pod Świńskim Łbem"...

Często zdarza mi się, że liczę ile razy mieszam łyżeczką herbatę - gdy już to robię, to poprzestaję zawsze na "12". Nie lubię niesymetryczności - potrafię godzinę spędzić na dokładnym układaniu butelek po piwie ( wielkość, marka, czas spożycia ). Mam też taki "schiz", że nigdy nie jestem na 100% pewien czy zamknąłem dokładnie dom. Wracam, sprawdzam a po chwili znowu...wracam, bo nie jestem przekonany czy okno zostało domknięte.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
Dodany dnia 20-06-2013 00:29
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Zazwyczaj nie ruszam się z domu bez notesu, dwóch długopisów i... nawilżanych chusteczek. Moją psychozą są brudne ręce - myję je nieprzyzwoitą wręcz ilość razy w ciągu dnia, co ma katastrofalny wpływ na stan skóry dłoni. Kiedy przygotowuję posiłek, to się jeszcze nasila. Sałatka - kroję pomidora - myję ręce, uznaję, że nóż się nie nadaje, więc biorę inny - myję ręce, wrzucam pomidora do miski - myję ręce, biorę ogórka - znów myję ręce. Potem są tony kremu.
Uzależnienia mam 3 - jedno lubię, dwa mnie drażnią. Czekolada, muzyka i samochód. Czekolada - wiadomo, jak to się kończy :/ ale nie umiem, po prostu nie umiem poprzestać na jednej, dwóch, czy trzech kostkach. Jak czekolada jest w domu, to trzeba sprawić, żeby nie było. Można niby nie kupować, ale jak zostawić takie biedactwo w sklepie, kiedy kosztuje 2,69 zamiast 3,49?!
Muzyka - słuchawki i telefon niejednokrotnie uratowały mi życie Uśmiech muzyka towarzyszy mi częściej niż cokolwiek innego, uzależnienie, z którym nie mam ochoty walczyć.
Samochód - ciężko się przez niego zmobilizować do ruszenia tyłka - pobiegania, jazdy na rowerze, czy choćby spaceru. Uzależniłam się i czasem wieczorem jeżdżę "się przejechać", czyli zupełnie niepotrzebnie nabijać kilometry. A paliwo tanie nie jest.

Aha, boję się ludzi, szczególnie tłumów. I nie gadam z obcymi Uśmiech


__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
~verbena92 F
Dodany dnia 20-06-2013 14:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 402
Ostrzeżeń: 0
Postów: 190
Data rejestracji: 30.09.12
Medale:
Brak

Uzależnienie? Papierosy oczywiście, a biała czekolada obsesją. Rozbawiony
Na pewno też staję się wściekła, gdy budzę się, a obok mnie nie ma mojego telefonu. To dopiero się dzieje. Oczko
Edytowane przez Fantazja dnia 20-06-2013 17:32
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny Zabini F
Dodany dnia 30-01-2014 21:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 168
Data rejestracji: 29.12.13
Medale:
Brak

Książki, zawsze, wszędzie i o każdej porze. Nieważne gdzie jestem i co robię, praktycznie zawsze mam przy sobie choć jedną. Kocham je. W bibliotece mogę przesiedzieć nawet cały dzień.
Nutella- nałóg zgubny, uwielbiam ją, słodka, mała, słoooodka.
__________________
Chcę by ktoś pokochał mnie tak jak Snape kochał Lily!
Dlaczego?
Bo bardziej się nie da!


Miłość jest jak kwiat, gdy o nią dbamy rozkwita i staje się piękniejsza.
Lecz gdy zostawiamy ja samej sobie obumiera i zanika.

Pozdrawiam Veronikę Astorię Malfoy,Hermionę Riddle \555555] , Martę Black i [color=#cc6633]]AdamKraJęzyk
[/color]

I LOVE Saphira!!

,, Na początku były smoki: dumne, groźne i niezależne. Ich łuski lśniły jak klejnoty i każdy, kto na nie spojrzał, czuł rozpacz, bo wspaniała i straszliwa była ich uroda''
],, Dziedzictwo''
Wyślij prywatną wiadomość
~Guseppe F
Dodany dnia 30-01-2014 21:59
Zbanowany

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 324
Ostrzeżeń: 1
Postów: 69
Data rejestracji: 23.01.14
Medale:
Brak

Na pewno moją obsesją nie są używki. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że żadnego papierosa nie wypiłem ani piwa nie wypaliłem (i tak ma być Rozbawiony) Uśmiech
Jestem uzależniony od chipsów. Spożywam ich zbyt dużo, ponieważ ciągle jestem głodny, a gdy zacznie kręcić w brzuchu, pierwsze, co robię to dotykam paczki chipsików i otwieram... Chrupię, połykam i ich już nie ma. Zjadam jedną paczkę dziennie (tylko zawartość, opakowania mój organizm raczej nie będzie tolerował Język) i to taką dosyć dużą, 150g... nie umiem się oderwać, chcę z tym skończyć ale każdy mnie tym przekupi. Zrobię wszystko dla mega paczki Język

Kolejnym uzależnieniem jest muzyka, a mianowicie jeden czy dwa utwory jakichś zespołów. Nie podoba mi się cały album Paramore, lubię jakieś cztery piosenki i koniec. Within Temptation przekonuje mnie tylko jednym utworem. Na swoim kompie znajdę tylko "Bye Bye Beautiful", "Last To The Wilds" oraz "Amaranth" autorstwa Nightwish... To też jest co najmniej dziwne.

Wgl jestem uzależniony od słodyczy. Żelusie, czekoladki, placuszki... mmm, niebo w gębie, palce lizać!!!

Nie mogę wyobrazić sobie dnia bez:
BORN TO RAGE (słucham tej piosenki już czwartą godzinę bez przerwy Zszokowany)
oglądania telewizji
siedzenia na komputerze
grania w lola
spędzania czasu na fejsie
mojego lipnego smartfona i słuchawek
rozmawiania z kimś przez skype'a
picia napojów gazowanych
zamykania drzwi na klucz i pociągnięciu za klamkę, żeby sprawdzić czy drzwi się zamknęły
łamigłówek logicznych
włączaniu eski kiedy tylko się da (nieważne czy ktoś coś ogląda, eska ma lecieć nawet jeśli jej nie słucham xD)
zasypiania w ciszy (w hałasie nie zasnę)
rzucania sucharów
niemocy wysłowienia się (nno... ale... no kurde... aaa taak tak ponieważ... no... ten tego... to jest... kurde... super... no jak... ehh... ale...) to przykład mojej wypowiedzi na temat co będę jadł na śniadanie podczas rozmowy z mamą xD
OBGRYZANIA PAZNOKCI (mam taką małą płytkę paznokciową a to przez obgryzanie... nienawidzę tego robić ale pohamować się też nie umiem)

Serio tego dużo jest, ja z reguły jestem bardzo dziwny Zszokowany
__________________
img.interia.pl/komputery/nimg/d/t/Jas_Fasola_zaatakowal_3789496.jpg

O właśnie tak wyglądam kiedy widzę coś nienormalnego Wredny


USA you were born to rage, so come on!

Edytowane przez Guseppe dnia 30-01-2014 22:02
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT