Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 245
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Sport
»»» Walki- co o nich myślicie
Drukuj temat · Walki- co o nich myślicie
~Malkontentka F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 14-05-2010 23:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Jestem ciekawa czy ktoś je uprawia, bo jak narazie nie ma o tym tematu... Piszcie jakie walki uprawiacie, uprawialiście, jakie chcielibyście uprawiać albo co po prostu co o nich sądzie. Przyznam, że szczególnie interesują mnie dziewczyny uprawiające takie sportyRozbawiony. Jak się czujecie itd. Sama interesuję się walkami od zawsze i aktualnie trenuję kung-fu.(ale trenowałam karate, kendo, aikido, judo i capoeire)
Pzdr.

sabina: Posty bez jakiegokolwiek uzasadnienia będą usuwane.
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien

Edytowane przez sabina dnia 01-09-2011 14:57
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 16-05-2010 21:35
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Sztuki walki... ja ze względu na dosyć naturalną przypadłość[looong story] trenować nie mogę, ale MMA oglądam. : ]
UFC, czasem stare dobre PRIDE...
Podziwiam chłopaków z MMA, taka technika jak u Mirko "CroCop'a" Filipovicia to skarb, i ta jego noga... cudo Kotecek
Teraz już bez formy :<
Natomiast Fedor Emilianenko rządzi niepodzielnie, jedyną walkę przegrał w...2000 roku.
Co do Pudzianowskiego... dostanie chłopak nauczkę od Tima Sylvii, i się skończy, mimo tego, ze Tim nie jest w tak dobrej formie. :F
A że Pudzian z Kawaguchim już miał problemy - słabiuutka kondycja... to nie wróżę mu sukcesów.
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~expecto hermiona F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 16-05-2010 22:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 428
Ostrzeżeń: 0
Postów: 64
Data rejestracji: 05.05.10
Medale:
Brak

ooo Kung-Fu trenujesz ? fajnie... : ) ja nigdy za walkami nie przepadałem, są nudne, niezbyt ciekawe, jednakże to tylko moje zdanie, więc jeśli ktoś czerpie z tego przyjemność to bardzo dobrze ; D. Walki lubię w filmach, bo tam pokazują krytyczne momenty ; D
Pozdrawiam : D
__________________
Get rich or die tryin'


Ps. Lubię placki...
Wyślij prywatną wiadomość
~wiktordogan F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 13-07-2010 23:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 241
Ostrzeżeń: 3
Postów: 226
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ja od pięciu lat trenuję Karate. Jestem w tym świetny. To coś dla mnie! Zawsze jeżdżę na zawody, a na ostatnich podczas walki finałowej złamałem przeciwnikowi rękę.Dowcipniś
Wyślij prywatną wiadomość
~pewuem1 F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 14-07-2010 08:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 526
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 25.08.09
Medale:
Brak

Walki, niektórzy uważają te sporty jako barbarzyński sposób na radowanie publiczności, jednak tak jak w boksie 70 procent sukcesu to umysł, refleks, szybkość i zdolność przewidywania ruchów przeciwnika, reszta to siła. Osobiście trenuję boks jako uzupełnienie treningu siłowego, nie ma to jak pogrzmocić w worek po siłowni, przy porządnym zakwaszeniu organizmu Uśmiech czasem uczestniczę w jakimś sparingu, adrenalina po otrzymanym ciosie, gdy walczysz o utrzymanie na nogach, a przeciwnik próbuje Cię dobić jest niesamowita. Drugą stroną medalu jest walka na ulicy, która niestety w moim życiu występuje nader często, nie szukam kłopotów broń boże, ale moja trasa powrotów do domu przebiega przez dość niebezpieczne tereny i nie raz trzeba bronić swojej facjaty Uśmiech śmieszą mnie pijani zawodnicy, którzy chcą zaimponować równie pijanym dziewczynom pod barem. Fajnie padają i nawet bardzo nie_wiedzą co ich trafiło Cool
Edytowane przez raven dnia 05-04-2013 01:12
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2011 21:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Zły och, że ja wcześniej nie znalazłam tego tematu... No więc tak: jako dziecko trenowałam szermierkę, ale trzy lata temu dałam sobie spokój, teraz trenuję karate, aikido, judo, od niedawna łucznictwo Rozbawiony. Wiem, trochę tego dużo i wszyscy dziwią się, kiedy oddycham, ale o dziwo wolnego czasu mi nie brakuje. Uwielbiam chodzić na treningi, zawsze mnie cieszą, jeśli jestem smutna, błyskawicznie zmieniają mój nastrój na dużo lepszy, odprężają. Mimo, że wyciskam na nich swoje przysłowiowe ''siódme poty'', to po nich czuję się jak nowo narodzona. Kocham poznawać nowe techniki, rzuty, czy pady, jeśli mi coś nie wychodzi, to potrafię przez cały tydzień nic innego nie robić, tylko ćwiczyć tę rzecz, żeby ją umieć. Jestem perfekcjonistką, zdobyłam już wiele nagród z tej beczki, ale ciągle chcę więcej Rozbawiony. Nie mam swoich idoli, czasem oglądam walki w TV, ale zwykle nie mam na to ochoty, bo nie przepadam za umięśnionymi pozerami, którzy walczą nie dla pasji i dla własnej ambicji, tylko dla kasy, sławy i zaistnienia w showbiznesie. To nie tak powinno wyglądać...
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 02-06-2011 21:40
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Lady Bellatriks napisał/a:
Nie mam swoich idoli, czasem oglądam walki w TV, ale zwykle nie mam na to ochoty, bo nie przepadam za umięśnionymi pozerami, którzy walczą nie dla pasji i dla własnej ambicji, tylko dla kasy, sławy i zaistnienia w showbiznesie. To nie tak powinno wyglądać...

A jak? Za darmo mają walczyć? Rozbawiony Pozdrowienia dla Dany White'a i jego UFC...
Liczy się kasa ze sprzedaży PPV, to napędza biznes, więc to normalne, że zarabiają dużo... choć sami zawodnicy dostają z całego torta zysków najmniej...
I jaki showbiznes? Pokaż Mi zawodowca, który jest w showbiznesie? Mamed Khalidov i showbiznes? Daamn...
I nie, nie mówię tutaj o wiejskim KSW, bo mr. Pudzianofski to nawet zawodnik MMA nie jest...
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 10-06-2011 20:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Może o nich nie słyszysz, ale wiecznie o nich pełno w gazetach, pokazywani są na imprezach... Jeśli myślisz, że mogą sobie spokojnie wyjść na miasto z kumplami to się grubo mylisz. Fani ich uwielbiają, ale ja sama szczerze nie wiem za co, bo to głównie tępe osiłki chcące zarobić na swoim jedynym talencie szybką i łatwą kasę. Sponsorzy też dostają z tego zyski, nie mówię, że mniejsze, ale na pewno nie zarabiają tak dobrze jak oni. Oni nie zarabiają tylko na walkach, ale również - gdy już chyba nie wiedzą, co maja ze sobą zrobić - zniżają się do poziomu reklamowania czegoś.
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~ciastko F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2011 22:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 34
Ostrzeżeń: 1
Postów: 31
Data rejestracji: 05.10.10
Medale:
Brak

kiedyś chodziłam na karate i nauczyli mnie tam liczyć po japońsku i jakichś ciosów. przestałam chodzić, bo wolałam uczyć się gry na fortepianieOczko
Wyślij prywatną wiadomość
~MIMEK F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2011 12:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 234
Ostrzeżeń: 0
Postów: 25
Data rejestracji: 01.08.11
Medale:
Brak

Ja trenowałem Judo przez 2 lata chyba...
Aktualnie nie trenuje nic, ale moj brat trenuje boks od prawie roku.
Musze przyznac ze figura mu sie polepszyla (Język), naprawde to duzo daje !
__________________
Jestem jak Snape walcze po obu stronach, ale zawsze wybiore dobro !

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,on.gif
Choć chciałem do Hufflepufu
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 01-09-2011 15:01
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Lady Bellatriks napisał/a:
Może o nich nie słyszysz, ale wiecznie o nich pełno w gazetach, pokazywani są na imprezach... Jeśli myślisz, że mogą sobie spokojnie wyjść na miasto z kumplami to się grubo mylisz.

To pokaż Mi dowody świadczące o tym, że taki Cain Velasquez pokazuje się "na mieście" w USA, proszę.
Bo inaczej tworzysz bzdury, wyssane z palca.

Fani ich uwielbiają, ale ja sama szczerze nie wiem za co, bo to głównie tępe osiłki chcące zarobić na swoim jedynym talencie szybką i łatwą kasę.

Po raz kolejny - brak znajomości w temacie i trąbienie bzdur. Przykład to chociażby bracia Kliczko, którzy mają doktoraty.
Szybka i łatwa kasa? To wejdź do oktagonu z kimś, i zaprzeczysz temu, co napisałaś. Łatwa kasa? Szybka?! A gdzie tam, TRENINGI NAJWAŻNIEJSZE A NIE KASA!


Sponsorzy też dostają z tego zyski, nie mówię, że mniejsze, ale na pewno nie zarabiają tak dobrze jak oni. Oni nie zarabiają tylko na walkach, ale również - gdy już chyba nie wiedzą, co maja ze sobą zrobić - zniżają się do poziomu reklamowania czegoś.

Pokaż Mi reklamy w USA, w których występują tacy zawodnicy, proszę. Z reklam niewiele mają.
Serio, lepiej nic nie pisać w temacie niż pisać bzdury.
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 03-11-2013 17:08
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Trenowałem taekwondo i karate, ale to lata świetlne temu. Jakoś nigdy mnie tak nie pasjonowały jak piłka nożna. Taekwondo i owszem, miałem chęci, motywację, szło dobrze, ale trener zginął tragicznie. Przysłali następnego, który odbył z nami jeden trening. Jego rada do mnie : "Trenuj, trenuj, życzę powodzenia". Sam miałem trenować i się nauczyć ? Więcej go nie było, to i fascynacja spadła.

Obejrzę czasami jakąś galę boksu, na której występują Polacy. Zamierzchłe czasy Andrew Gołoty czy Michalczewskiego minęły bezpowrotnie. Pozostaje pokładać nadzieję w Arturze. MMA ? Z różnym skutkiem mi idzie patrzenie na pojedynki. Specjalnej euforii nie ma. Wolę swoją futbolówkę Oczko

__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png

Edytowane przez mniszek_pospolity dnia 03-11-2013 17:08
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT