Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 112
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Książka
»» Dyskusja ogólna
»»» Kingsley Shacklebolt jako auror i członek Zakonu Feniksa
Drukuj temat · Kingsley Shacklebolt jako auror i członek Zakonu Feniksa
~Bloo F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2010 16:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1390
Ostrzeżeń: 0
Postów: 220
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

Szukałam tematu o jednej z moich ulubionych postaci i go nie znalazłam, a więc postanowiłam poświęcić mu trochę miejsca i o nim podyskutować.
Moje pytania brzmią więc:
1.Jakim, w waszym odczuciu, aurorem był Shacklebolt i co myślicie o sposobie, w jaki prowadził śledztwo dotyczące osoby Syriusza Blacka?
2.Jak oceniacie jego wkład w działania dla Zakonu Feniksa?
__________________
"Życie nie jest idealne, Człowieku-Wiadro"
T. Pratchett
rupieciarnia.xaa.pl Wyślij prywatną wiadomość
~PoprostuNikt F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2010 17:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 5
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 03.06.10
Medale:
Brak

1. No na pewno był utalentowanym i jednym z najlepszych aurorów w ministerstwie. I należy pamięta ze tylko on i Tonks ( z Aurorów) byli po stronie Zakonu co świadczy ze prawidłowo oceniał sytuacje. A jak prowadził śledztwo ? Hmm on go w ogóle nie prowadził. Stwarzał pozory.
2. Dla zakonu też zrobił dużo dobrego. Jedna z kluczowych postaci.
Wyślij prywatną wiadomość
~Bloo F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 11-06-2010 18:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1390
Ostrzeżeń: 0
Postów: 220
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

W odpowiedzi na swoje własne zapytania. I w odpowiedzi na, to co Napisał PoprostuNikt.
Kingsley - chyba nie znajdzie się nikt, kto by zapprzeczył -był bardzo uzdolnionym i doświadczonym aurorem. To, co podkreślił mój przdmówca, czy raczej "przedpisca" Uśmiech Tylko on i Tonks byli członkami Zakonu, jeśli mowa o aurorach, dzięki czemu działali w ministerstwie, dostarczając Zakonowi cennych informcji. Jako głównodowodzący akcją mającą na celu schwytanie Syriusza: myślę że ryzykował, zwodząc pozostałych aurorów i ministra magii. Przecież wszystko mogło wyjść na jaw. Prowadzenie tego typu akcji, mającej na celu dezorientację ministerstwa wymaga inteligencji i daru przekonywania.
Sam Kingsley potrafił przekonać do siebie ludzi, wzbudzał w nich zaufanie. Jego doświadczenie i umiejętności były doceniane. To on miał za zadanie chronić mugolskiego premiera. I nawet wuj Vernon chciał go mieć we własnej straży (choć wynikało to być może z faktu, iż widział go w normalnych, mugolskich ciuchach). Umiejętnie grał na dwa fronty, wystarczy przypomnieć sobie scenę z piątej części, kiedy to Kornelisz Knot przybywa do Hogwartu aresztować Dumbledore'a.
A no i najważniejsze, o tym, jak zdolnym był czarodziejem i jak duże zaufanie mieli do niego inni, ma fakt, że przecież po obaleniu Voldemorta został Ministrem Magii. Uśmiech
Nie, no, ja naprawdę cenię tę postać.
__________________
"Życie nie jest idealne, Człowieku-Wiadro"
T. Pratchett

Edytowane przez Bloo dnia 11-06-2010 18:54
rupieciarnia.xaa.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 23-06-2010 14:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Mnie strasznie podobało się prowadzone przez niego śledźtwo... ubaw po pach. Mapy, dowody i wszystko inne. Pozory takie, że trudno było nie uwierzyć w to śledźtwoRozbawiony
Szczerze to jako bohater nie przypadł mi zabardzo do gustu, bo było go poprostu za mało. No, oczywiście, że był świetnym aurorem, ale mogło go być więcej.
Jego wkład w Zakon...? Napewno był znaczny, z racji tego, że pracował w ministerstwie i miał dostęp do wielu informacji. A po za tym był świetnym czarodziejem, był poprostu potrzebny w Zakonie Feniksa.
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
~Potter_maniaczka F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 25-06-2010 23:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 75
Ostrzeżeń: 1
Postów: 99
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Brak

Podziwiam Kingsley'a, naprawdę bardzo się angażował w ZF. A Jego plan złapania Syriusza był Super.! Uśmiałam się przy tym (: Ale dla mnie Kingsley został takim gburem. Rzadko się pojawiał i zawsze mało mówił. Zupełnie jak Krum. Spoko gościu.
__________________
,, strach przed imieniem wzmaga strach przed samą rzeczą"
*

Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I o Wiedzy-O-Własnej -Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !
Serdeczne Pozdrowienia dla drogi Gościu


fc02.deviantart.net/fs9/i/2006/143/1/7/HP___The_Harry_Potter_Project_by_cippow25.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~muchor F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2010 14:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1854
Ostrzeżeń: 3
Postów: 476
Data rejestracji: 04.03.10
Medale:
Brak

Kingsley Shacklebolt jest jedna z moich ulubionych postaci. Niestety w ksiazce jest go bardzo malo i trudno powiedziec o nim cos wiecej. Co do sledztwa, ktore prowadzil... Ubaw po pachy! Az trudno bylo nie uwiezyc w to sledztwo, tak dobrze byla prawadzona ta maskarada. Jako auror napewno byl utalentowany i w ogole.
Niesamowite bylo (przynajmniej dla mnie) jaki mial duzy wklad w dzialania Zakonu Feniksa, bo przeciez musial pracowac jako pracownik ministerstwa magii i udawac, ze prowadzi sledztwo w sprawie Blacka.
__________________
truskawkaUśmiech


Pozrowinia dla: Lady Cat, Yoyo, Pyflame, Ta sama maggie, Maladie, Mooll, Silencia, Arya, Wióra, Tom Riddle, Hermionka, Lapa, Lori Lemonberry, Lady House, Lena Luna, Lily Potter, Buczek, Bloo, Aniutek96, Pandora, Deprimo Corfingo, Bonnie131, Malkontentka, Polami, Buka, Agnes Black, Imbecile, Ginny004, Robbotto, Ginny Ruda i Narciss.
No i oczywiście ukłony w stronę sprawiedliwej Czary.
Oraz dla wszystkich miłych użytkowników Hogsmeade.
Wyślij prywatną wiadomość
~kertiz F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2010 20:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2616
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 17.06.09
Medale:
Brak

Kingsley Shacklebolt jest osobą, którą obdarzyłem sympatią. Jest bardzo miły i aktywny w wszystkich działaniach Zakonu. Śledztwo i pościg, który prowadził za Syriuszem był komiczny. Podziwiam go że, nigdy nie zdradził się w żaden sposób, że wie o tym gdzie ukrywa się zbieg. Myślę że, to bardzo pozytywna osoba.
kertiz.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny W F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2010 10:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 677
Ostrzeżeń: 1
Postów: 195
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

Tacy podwójni agenci byli bardzo potrzebni w czasie wojny z Voldemortem. Kingsley jest człowiekiem, który bez wahania potrafi odróżnić dobro od zła, i bez dwu zdań opowiada się po właściwej stronie. Jest doskonałym aurorem, jednakowoż bardziej posłusznym Dumbledore'owi niż ministerstwu.
__________________
"Miłość kpi sobie z rozsądku,
I w tym jej urok i piękno."

Andrzej Sapkowski
Wyślij prywatną wiadomość
~Luna_975 F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 26-07-2010 15:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 132
Ostrzeżeń: 0
Postów: 39
Data rejestracji: 22.06.10
Medale:
Brak

Bardzo go lubię i żałuję, że nie było go w książkach więcej. Śledztwo jest wspaniałe, zawsze, ile razy bym o tym nie czytała, dostaję ataku śmiechu. Potrzebne było dużo sprytu, żeby je ta umiejętnie prowadzić.
No i oczywiście uważam go za jednego z najlepszych aurorów. Więcej raczej nie umiem o nim powiedzieć, bo zbyt rzadko się pojwiał.
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów
i Wiedzy-O-Własnej-Wrzechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
Wyślij prywatną wiadomość
~Lori_Lemonberry F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2010 10:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1217
Ostrzeżeń: 1
Postów: 188
Data rejestracji: 29.03.10
Medale:
Brak

Kingsley był bardzo dobrym aurorem. Musiał wykazać się nie lada sprytem i odwagą, aby dobrze wykonywać swoją pracę. Oczywiście śledztwo w jego wykonaniu było idealne Oczko.
__________________
"Nie znasz składu powietrza, którym oddychasz, to powietrze cię zabija"
Wyślij prywatną wiadomość
~polami F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 27-07-2010 10:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 817
Ostrzeżeń: 0
Postów: 223
Data rejestracji: 17.12.08
Medale:
Brak

Jeden z moich ulubionych członków Zakonu Feniksa. Budzi zaufanie, poczucie bezpieczeństwa. Chętnie bym sobie poczytała jakiś fick z jego udziałem, jeśli ktoś zna taki to byłabyb bardzo wdzięczna za sowę z linkiem.

Jeśli chodzi o postać, to jak już pisali przedpiscy Oczko inteligentny, potrafi sie dostosować do zaistniałej sytuacji, nie traci zimnej krwi, na pewno odważny, bo odwagi wymagały jego zadanie, prowadzenie "na niby" śledztwa przeciw Syriuszowi.

Moim zdaniem był idealnym kandydatem na Ministra Magii, w czasach, kiedy trzeba było odbudować nie tylko magiczny świat, ale też zaufanie między czarodziejami.
__________________
images41.fotosik.pl/183/bf2aff0240752ccb.jpg


Niech moc będzie z Tobą, drogi Gościu

Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Badger F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 24-09-2010 18:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 70
Data rejestracji: 15.09.10
Medale:
Brak

A co ze śledztwem prowadzonym zanim się dowiedział, że Syriusz jest niewinny? Na to pytanie odpowiedzią są słowa Knota: [My znamy się na czarach] ale problem w tym, że ta druga strona także. Choć Syriusz nie miał przy sobie różdżki... No sama nie wiem Uśmiech Mniejsza o większe Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 07-10-2010 15:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Kingsley Shacklebolt to utalentowany czarodziej i auror, który został ministrem magii, a to przecież nie lada wyczyn! To on na niby prowadził śledztwo w sprawie Syriusza. To on z Tonks pomagał Zakonowi, przekazując cenne informacje.

Kingsley jest utalentowany, dlatego został członkiem Zakonu Feniksa. Bardzo się starał.

Bardzo lubię Kingsleya i już tak zostanie!
__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
~blackowa F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 07-10-2010 16:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 175
Ostrzeżeń: 2
Postów: 196
Data rejestracji: 06.10.10
Medale:
Brak

1.Jakim, w waszym odczuciu, aurorem był Shacklebolt i co myślicie o sposobie, w jaki prowadził śledztwo dotyczące osoby Syriusza Blacka?
To tak , nie za bardzo przyczynił się do tego śledztwa . Jako aktor był wspaniały . Świetnie odegrał swoją rolę .
[i]2.Jak oceniacie jego wkład w działania dla Zakonu Feniksa? [/i]
Starał się . Nie mam żadnych zastrzeżeń . Pracował ciężko , na polecenie Dumbledore'a .
__________________
Widać, jestem tempa. Bo nie spamuję <lol3214645735`2>

Pozdrawiam Cię drogi Gościu , pamiętaj o mnie. Język
www.historiasmierciozercy.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 07-10-2010 20:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Kingsley sam w sobie jest świetny. To jeden z tych lepszych postać, które podobają mi się, ale nie nalezą do tej ścisłej czołówki. Dobry auror, dobry członek Zakonu. Sprawy doprowadzał do końca, ale jako postać był też dobrym aktorem. Pracować u Knota, a zarazem u Dumbledora, być kumplem osoby, którą się ściga, czyli Blacka? Trzeba być naprawdę dobrym, żeby dać sobie z tym radę. A on taki jest.
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 09-09-2011 20:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

1. Na pewno był świetnym aurorem, właściwie to chyba najlepszym w ministerstwie. Był z niego bardzo utalentowany i skromny czarodziej, co potwierdza fakt, że przyłączył się do Zakonu Feniksa, czyli dobrze interpretował to, co stało i co się działo. Na pewno znał się na leglimencji, był z niego prawdziwy mistrz kamuflarzu, bo udawał, że kieruje pościgiem za Syriuszem Blackiem, lecz tak naprawdę podawał ludziom z Ministerstwa Magii mylny trop.
2. Dużo zrobił dla zakonu - pomagał ukrywać Syriusza, nie pozwolił, by Blacka szukano, podawał mylny trop, przekazywał ważne informacje zakonowi, brał udział w ważnych wydarzeniach, m.in.: w bitwie ze śmierciożercami w departamencie tajemnic, w przeniesieniu Harry'ego do nory (Harry Potter i Insygnia Śmierci) oraz w bitwie o Hogwart. Pamiętajmy, że po zakończeniu bitwy i po śmierci Czarnego Pana i niektórych śmierciożerców został mianowany ministrem magii. Uważam, że w pełni zasługiwał na ten tytuł Oczko.
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Seva F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 15-10-2011 23:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1036
Ostrzeżeń: 1
Postów: 335
Data rejestracji: 18.09.11
Medale:
Brak

1.Jakim, w waszym odczuciu, aurorem był Shacklebolt i co myślicie o sposobie, w jaki prowadził śledztwo dotyczące osoby Syriusza Blacka?

Sądzę, że genialnie sprowadzał MM na zły trop, idąc po prostu za złymi wskazówkami, o których osobiście wiedział, że są złe, ale zatrzymał tę wiedzę sobie xD

2.Jak oceniacie jego wkład w działania dla Zakonu Feniksa?

Jego wkład musiał być ogromny, bo nie to że chronił Syriusza, to dostarczał mnóstwo informacji z MM.
__________________
"The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure" - Severus Snape

Pozdrawiam Cię drogi Gościu

Oraz zapraszam do bardo ciekawej opowieści o bratanicy Bellatrix Lestrange, córce Hermiony Granger, oraz dziecku Severusa Snape'a Oczko
klik-->http://hogsmeade....ad_id=5645 klik<---


Od głupoty Gryfonów
Od kretynizmu Puchonów
i od przemądrzałości Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

dulcyneabest.blox.pl/resource/snape.jpg
<3

- Profesorze Snape? - Harry stał przy swoim miejscu i jakoś dziwnie się uśmiechał.
- Tak, Snape? - odparł zapytany.
Harry rozejrzał się, upewniając, czy wszyscy słuchają.
- Chciałem tylko podziękować, ojcze.
I usiadł.
A wraz z nim kilka ciał uderzyło o podłogę. Może więcej niż kilka. Minerwę złapał Albus, a Sinistra wymsknęła się z rąk Flitwicka.
-To było dobre, panie Snape.
- Wiem. I myślę, że szybko się przyzwyczaję.

Kilka kolejnych osób przywitało się z podłogą. Ron był jedną z nich, a Hermiona tylko się uśmiechnęła, wylewając na niego wodą. Teraz wszystko miało być już dobrze.

~"Mroczny Znak" -Zilidya



"Zawsze
czułam się
jak obca osoba
gdy byłam dzieckiem"
Wyślij prywatną wiadomość
~syrius_black F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 05-01-2012 18:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5449
Ostrzeżeń: 1
Postów: 323
Data rejestracji: 26.12.11
Medale:
Brak

Kingsley Shacklebolt jest jedną_z kluczowych postaci w Ministerstwie Magii jak i również w Zakonie Feniksa. Według mnie jest on porządnym gościem. widać było, że przykładał się do pracy dla zakonu , lecz przez to nie miał zawsze ( tak jak pan Weasley ) podobnych poglądów tak jak ministerstwo.
Edytowane przez mooll dnia 05-01-2012 18:49
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 08-01-2012 17:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Według mnie był bardzo oddany i pomocny dla Zakonu. Też go polubiłam jeśli już o tym dyskutujemy Oczko co do śledztwa to też pomagał, ale nie ministerstwu i cieszę się, że nie zdradził, gdzie Syriusz jest i w ogóle. Naprawdę genialna osoba.
Wyślij prywatną wiadomość
~Pomylunaa F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 22-01-2012 03:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 157
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 01.11.11
Medale:
Brak

bardzo utalentowany, inteligentny, opiekuńczy, odpowiedzialny i był bardzo dobry aurorem, a jako członek ZF był bardzo odważny Uśmiech
__________________
" Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych, a przede wszystkim tych, którzy żyją bez miłości "


i43.tinypic.com/fx6poy.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT