Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 243
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Ideał
~Pomyluniaczek F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 05-10-2012 14:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 512
Ostrzeżeń: 0
Postów: 181
Data rejestracji: 26.03.11
Medale:
Brak

Ja osobiście jestem no dobrze zbudowana( żeby nie mówić gruba) więc chyba sylwetkę. Za ideał urody uznaję tą dziweczynę co reklamuje żurawinowe piwo redsJęzyk A chłopak idealny to wysoki z brązowymi włosami , niebieskimi oczami , wysportowany , i takiego już znalazłam tylko że to tylko znajomy z widzenia Smutny
__________________
images6.fanpop.com/image/photos/32500000/Romione-romione-32517396-500-500.gif

Od cnoty Gryfonów
Od kretynizmu Puchonów
Od wiedzy Krukonów
Strzeż nas Slytherinie!!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~HannaAbbot F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 05-10-2012 15:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 272
Ostrzeżeń: 0
Postów: 54
Data rejestracji: 19.08.12
Medale:
Brak

Jakieś pół roku temu poznałam chłopaka, który natychmiast wyznaczył moje preferencje dotyczące wyglądu i charakteru chłopaka. Mianowicie średniego wzrostu(ok. 170cm), półdługie(trochę za uszy) złocistoblond włosy, bardzo ciemnobrązowe oczy i bardzo przystojną twarz Uśmiech Jest bardzo sympatyczny, dowcipny, ma walnięte pomysły ;P i jest inteligentny. Po prostu ideał!
__________________
Trzeba być bardzo dzielnym,żeby stawić czoła wrogom,ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom.


Dziękuję za pazdrowionka i
pozdrawiam wzajemnie wszystkich ;*
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 28-10-2012 01:59
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

No i znowu w ramach nocnego odkurzania tematów, zawędrowałam i tutaj. gdzie się nie wypowiadałam. Nie wypowiadałam się jeszcze bo sama nie mam co do tego jakieś sprecyzowanej odpowiedzi. No ale dobra. Wzięło mnie na pisanie, to i tutaj sobie po ględzę Rozbawiony

Nie mam jakiegoś ideału w który jestem wpatrzona. Ale na pewno klasyczny zestaw: długie [ciemny] blond włosy i uroczy uśmiech, to jest to Rozbawiony nawet jak gościu samą facjatę ma przeciętną, to zawsze mnie tymi cechami ujmie. Dowcipniś ew. wysoki [przystojny] brunet, to chyba klasyka, aczkolwiek mało jest takich ludzi. No i gdyby na gitarze grał, to się chyba już oświadczę. A jak ma piękny, męski, radiowy głos, to może być i paszczur, bo ta cecha przebija wszystkie. Kocham ładne głosy. Wgl uwielbiam wszystkie osoby, które mają fajne głosy, niektórzy tego nie doceniają. A zresztą, według mnie nie trzeba być specjalnie pięknym, jeżeli ma się ten urok osobisty. Dla mnie bardziej się wnętrze liczy, chociaż ładne opakowanie to bardzo fajny gratis Rozbawiony

Podsumowując jednak, dość ogólnie ideał to dla mnie jakiś fajny Metal, trochę w stylu Ryśka Riedla [najlepiej z jego chropowatym głosem, ale bez narkotykowych hobby xD] Rozbawiony z poczuciem humoru, ciepłym uśmiechem [ jak to pięknie powiedziała Asik ], inteligentny [ ale nie przemądrzały ], byle nie szpaner, tez trochę walnięty jak ja, ale jednak bardziej ogarnięty, aby nie zrobiło się z tego ew. związku hipisiarsko, i aby potrafił odkręcić słoik i naprawić drzwi itd. xD bo nienawidzę zniewieściałych fajtłap. No i musi nas cokolwiek łączyć z zainteresowań, to jest warunek podstawowy każdej przyjaźni, nawet nie związku. I jeszcze nawiązując do charakteru, gdyby zobaczył, że robię coś głupiego, że mogę sobie sama zaszkodzić, aby przyprowadził mnie do porządku mówiąc mi to prosto w twarz. Szczerość jest ważna.

Ale nie spotkałam, jeszcze w swoim życiu, osoby, która specjalnie by mnie jakoś zachwyciła. Ideał poznajemy chyba dopiero wtedy, gdy ktoś nas zauroczy ;]
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Fausta Malfoy F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 29-10-2012 16:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1203
Ostrzeżeń: 1
Postów: 561
Data rejestracji: 17.08.12
Medale:
Brak

Chcę być taka, jaka jestem. Po co się zmieniać? :)
A mój ideał chłopaka?
Hmm... Najlepiej brązowe lub jasne włosy. Najlepiej lekko kręcone.
I żeby nie był rumunem, nie wiem, czy wiecie o co mi chodzi :D.
Żeby nie miał zbyt ciemnej skóry. Noo... Żeby była blada, jak moja (moja twarz jest wiecznie blada, słońce się od niej odbija i nie da się opalić).
__________________
besty.pl/upload/file/1822905.gif
s14.postimage.org/rnaon0wb5/image.png25.media.tumblr.com/tumblr_mcks5pZrf41rhy1zzo1_500.gif

Edytowane przez Fausta Malfoy dnia 29-10-2012 16:37
Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 29-10-2012 17:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Jeżeli miałabym wybrać z tych dwóch opcji, to wybrałabym ciało. Mam dużo kompleksów, jeżeli chodzi o moje nogi (szczególnie uda, o zgrozo!) brzuch, itp. Twarz jako tako mi nie przeszkadza, ba, nawet jeśli chodzi o tę partię "materiału" to jestem całkiem zadowolona. Chociaż, jak zwykłam mawiać, jedyne co mi się w życiu udało to włosy.
Jak już podkreśliłam- mam kompleksy. Czasami dostaję załamki stojąc przed lustrem, nie akceptuję swojego ciała. Nie uznaję jednak tego wyścigu szczurów, kto będzie szczuplejszy, piękniejszy, bardziej gładki. Nie biorę udziału w pogoni za pięknem, chociaż fajnie jest czasami pomarzyć, jak to jest być ładnym.
Nie mam ideału urody męskiej. Jak się kogoś kocha, to uroda nie ma znaczenia. Chociaż nie powiem, lubię brunetów z potarganymi włosami.
__________________
-Etienne, nie sądzę, by monsieur Jeanowi potrzebne były twoje nauki, a zwłaszcza zarozumiałość!- włączył się Henri de Bar. - Jeśli już, być może to ty powinieneś nauczyć się od niego skromności.
-Dogadałeś się z moim bratem? - spytał Sancerre, marszcząc nos.- Dlaczego zawsze mówicie mi to samo, jakbyście mieli we dwóch jedne usta?
De Bar wyprostował się, nic więcej nie dodając.
-Panowie, proszę was, nie kłóćcie się z mojego powodu- poprosił Ian, który wciąż nie mógł się nadziwić przyjaźni między tak różnymi-zarówno z charakteru, jak i z wyglądu- rycerzami.
Sancerre uśmiechnął się.
-Och, ja i Henri kłóciliśmy się od zawsze, nawet wtedy, kiedy on był giermkiem mojego brata, a ja - giermkiem mojego kuzyna. A i tak to ja miałem zawsze ostatnie słowo.
-A ja miałem rację- odparł spokojnie de Bar.
Sancerre spojrzał na niego takim wzrokiem, że zarówno Ian jak i Grandpre uśmiechnęli się.


Hyperversum, Cecilia Randall
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT