Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 281
» Użytkowników online: 1

~Eldarbzx

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Profil klasy w szkole średniej
Drukuj temat · Profil klasy w szkole średniej
~Laboleth F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 19:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 402
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Jesteś w liceum? A może dopiero planujesz się wybrać do szkoły średniej? O jakim profilu marzysz? Napisz o tym! //Milka

Ja od poniedziałku zaczynam naukę na humanie. Zadecydowałam o tym sama, zgodnie z moimi zainteresowaniami. Piszę trochę opowiadań, które koleżanki czytały i jednogłośnie powiedziały 'wow!' nie są o HP tylko o moim ulubionym serialu... ale są Uśmiech
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE


"Jesteśmy, kim jesteśmy. Sumą naszych niedostatków" ~ Alan Rickman

Edytowane przez Milka dnia 15-10-2013 11:22
Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 20:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

No więc tak...Bardzo pragnęłam kontynuować naukę na profilu językowo-gegraficznym...Nie była to decyzja rodziców. To była tylko i wyłącznie decyzja moja, ponieważ słynę z zainteresowania geografią. Ale niestety nie wyszło Smutny Więc wybrałam profil humanistyczno-językowy. Nie byłam na poczatku specjalnie zadowolona ale gdy dowiedziałam się, że będę uczyć sie geografii rozszerzonej odrazu zrobiło mi się lepiej Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 20:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jestem w bio-chemie. Broń borze nie dlatego, że tak wybrali rodzice czy coś w ten deseń, ale dlatego, że te dwa przedmioty w gimnazjum najbardziej mnie interesowały.
Nie wyobrażam sobie być w mat-fizie, bo fizyka to dla mnie udręka, ani być w humanie, chociażby ze względu na historię, do której nigdy nie pałałam miłością i nie wyobrażam sobie kucia 132674 dat, wydarzeń i postaci.
A biola i chemia są ok. Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Druella_Rosier F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 20:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 679
Ostrzeżeń: 0
Postów: 101
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja teraz idę do językowej z niemieckim.
Podobno najlepszy profil, ale trochę żałuję, że nie poszłam do informatycznej, bo się bardziej do tego nadaje.
A językowa dlatego, że uwielbiam angielski.
Ale nie wiem, czy poradzę sobie z niemieckim i tu robi sie problem Smutny
__________________
Panna Nikt
www.la-push.czo.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 20:07
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Mój profil w liceum zowie sie menadżerski, a przedmioty rozszerzone to matematyka, geografia i angielski.
Jako, że zawsze lubiłam matematyke i geografię, wybrałam 2 profile: mat-geo-ang i mat-geo-hist. Szczęście, że przyjeli mnie do tego pierwszego, nie wyobrażam sobie teraz rozszerzonej historii. Uh-oh!
Chociaż... w moim profilu angielskiego mam tylko 1 godzine w tygodniu więcej niż na podstawie.. Blah
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 20:15
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja się edukuję na profilu ekonomiczno-językowym. Wybrałam go zupełnie przypadkowo - po prostu nie mogłam zdecydować się pomiędzy humanistycznym a matematyczno-fizycznym, więc, inteligentnie, nie wybrałam żadnego z nich, tylko całkiem inny.
Cóż... tu chyba wtrąciły się siły wyższe, bo trafiłam świetnie ;d. Nie dość, że mam świetną klasę, to odkryłam, że lubię angielski. I ogólnie, profil mi się bardzo podoba, nawet geografię trawię. Matematykę swoją ukochaną również mam rozszerzoną, fizyki jakoś specjalnie nie kochałam, więc mi jej nie brak. Polski, jak polski... podobno po studiach humanistycznych ciężej jest znaleźć pracę niż po ścisłych, więc też nie żałuję.
Myślę sobie po cichu o UJ lub AGH. Na pewno będę się przykładać do nauki w tym roku. A tak szczerze, może to trochę głupie, ale liczę też trochę na szczęście. Egzaminy zawsze szły mi wyśmienicie, mimo, że się do nich nie uczyłam i mam nadzieję, że z maturą będzie podobnie ;>.
Rodzice nigdy nie ingerowali w to, gdzie chcę iść do szkoły, na jaki profil etc. Słusznie twierdzą, że to moja przyszłość, więc i moje wybory.

edit:
Mój profil w liceum zowie sie menadżerski, a przedmioty rozszerzone to matematyka, geografia i angielski.

Przynajmniej nazwę macie ciekawą. U nas mówią po prostu mat-geo. Albo ekonomiczno-językowy, ale częściej to pierwsze.
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac
Wyślij prywatną wiadomość
~Fleur17 F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 20:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1587
Ostrzeżeń: 3
Postów: 810
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja chodzę do liceum europejskiego.Sama wybrałam taki profil nikt mi zdania nie narzucał.Mam tam rozszerzone przedmioty,które lubie jest tam polski,historia,i język niemiecki oraz geografiaUśmiech
__________________
W Gryffindorze "kwitnie męstwa cnota, króluje odwaga i do wyczynów ochota".

Zostałam przydzielona do:

www.sunsilk.pl/repository/photos/6690/40198.0.jpg


img131.imageshack.us/img131/6526/clemencepoesy7zv.jpg




republika.pl/blog_ba_941108/1878022/sz/hpico_trio_1__1_.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 20:21
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

To był mój temat. ;x

Ja chodzę na biol-chem. Profil wybrałam (chociaż trochę okrężną drogą, ale o tym później) z powodów oczywistych - chciałam zdawać z biologii i chemii maturę. Profil mi się podoba, ale jak się chodzi do LO to i tak się ma wszystko rozszerzone, tylko nikt o tym nie wie. Na szczęście zaczynam ostatni rok i wiele idiotycznych przedmiotów mi odpadło.

Nauka biologii i chemii polega na tym, że ma się pięć razy więcej materiału do opanowania, którego za cholerę nie da się przerobić za trzy lata. Tzn. z chemii się jeszcze, ale np. jak moja nauczycielka z biologii rozszerza nam JUŻ rozszerzony materiał to efekt tego jest taki, że umiemy różne szczegóły, znamy wiele niepotrzebnych nam (na razie) nazw itp. ale z materiałem jesteśmy do tyłu. A co za tym idzie - zostajemy po lekcjach na dodatkowe lekcje biologii (w sumie tym roku mam siedem biologii tygodniowo z czego tylko cztery w planie lekcji, jedna zamiast godziny wychowawczej i dwie "w gratisie" (post z sierpnia, ale go edytuje w roku szkolnym ;p)). Zajęć praktycznych niestety jest mało (żeby nie powiedzieć - nie ma ich w ogóle). Czyli jednymi słowem teoria, teoria i jeszcze raz teoria. I wcale nie ma tyle kucia, jak to niektórzy mówią. Biologii i chemii uczy się na logikę i na rozumienie a tym którzy się uczą na pamięć należy współczuć.

W ogóle to ja nie mogłam się zdecydować pomiędzy mat-fizem a biol-chemem i po wielu namowach poszłam na to pierwsze. Powiem szczerze, że chciałam też spełnić swoje chore ambicje - na mat-fiz trudniej się było dostać, bo był jeden, biol-chemy dwa. Moja radość z dostania się na mat-fiz była przeogromna, cieszyłam się jak dziecko. 5 września (rok szkolny zaczął się 4) już wiedziałam, że tam nie zostanę, bo jak pisałam wyżej, wiedziałam, że będę zdawać maturę z biologii i chemii a na mat-fizie biologii i chemii było, jak dla mnie, za mało. 6 września z niemałym trudem się przeniosłam. Jestem naprawdę przeszczęśliwa, że mi się to udało i nie zamieniłabym tego profilu na żaden inny.
Edytowane przez Ariana dnia 04-03-2009 22:27
Wyślij prywatną wiadomość
~Baguette F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 20:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 106
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

W tym roku idę do liceum i wybrałam profil his-ang-franc. Historię zawsze lubiłam i lubię, a francuskiego chciałam się uczyć odkąd pamiętam, ale w gimnazjum niestety nie miałam takiej możliwości, bo ten język pojawił się dopiero rok później gdy byłam już w drugiej klasie i nic się nie dało z tym zrobić. Wahałam się także nad profilem pol-his-wos, ale za WOS-em nie przepadam no i bym miała język niemiecki.
__________________
Salade
de
fruits
joli, joli, joli.
Wyślij prywatną wiadomość
!LoonyHaw F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 20:48
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pochwa
Punktów: 571
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

haha, nikt zapewne nie bedzie taki jak ja, poniewaz uczeszczam do profilu HISZPANSKIEGO. Czym sie rozni ta klasa od innych? Tym ze jest 4-letnia... Haha, bede zdawac mature rok pozniej niz powinnam..

Mialam isc do biol-chemu, poniewaz moi rodzice sa lekarzami i wypadalo isc ku tej roboty, jednak tak naprawde to nie jest to co chcialam robic. Z matmy nie jestem dobra, polski tak se wiec zostalo mi nauka jezyka obcego - i tak powstala klasa dwujezyczna hiszpanska, czyli moja ;D
__________________
[mp3]http://www.emp3world.com/to_download.php?id=89461[/mp3]

wakacje i OPEN'ER
Wyślij prywatną wiadomość
~Mala_Mi F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 20:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 87
Ostrzeżeń: 0
Postów: 31
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja chodzę do gimnazjum. Do klasy pływackiej. Przeszłam do szkoły do innego miasta i akurat w tej klasie były moje przyjaciółki 2 z obozu. No i tylko je w tej szkole na początku znałam. ;D
__________________
You don't remember me, but I remember you
Wyślij prywatną wiadomość
~Lucexide F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 20:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 157
Ostrzeżeń: 0
Postów: 82
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Po wakacjach idę do gimnazjum - do klasy językowej. Wybrałam ją z prostego powodu - w liceum chcę już znać jako tako 2 języki, a nie tylko sam angielsku.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 21:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

ja idę na biol-chem, tyle że oprócz biologii i chemie bede mieć też rozszerzoną matmę i fizykę... lubię te przedmioty i tak sie zastanawiam nad pójsciem w przyszłosci na medycynę... był to mój osobisty wybór i nie słuchałam niczyich rad, jednak nie jestem w stu procentach pewna czy dobrze wybrałam... bardzo żałuję, że nawet nie spróbowałam kandydować do liceum plastycznego, uznałam że nie mam szans.. a teraz troche zal
Wyślij prywatną wiadomość
~Melody F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 21:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 594
Ostrzeżeń: 0
Postów: 148
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Moja koleżanka jest na profilu hm hiszpańskim ;] Oprócz zajęć z hiszpańskiego ma też rozszerzony angielski, samą szkołę sobie chwali, ale nie wiem niestety ilu jest letnia.

Ja jestem na profilu dziennikarsko-kulturoznawczym, to najlepsza decyzja jaką podjęłam w swoim krótkim życiu Rozbawiony
__________________
Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno, wpuść mnie swoim oknem

Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno, wpuść mnie swoim oknem

Och, pozwól mi zdobyć
Pozwól mi zagarnąć swoją duszę
Och, pozwól mi zdobyć
Pozwól mi zagarnąć swoją duszę
Wiesz, że to ja, Cathy

Heathcliffie, to ja, twoja Cathy, wróciłam do domu, tak mi zimno
www.austen.lua.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Tonks2812 F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 21:09
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Dziedzic Ravenclaw
Punktów: 6047
Ostrzeżeń: 0
Postów: 219
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

No, a ja od poniedziałku idę do klasy społeczno-prawnej, jak Ballaczka:D wybrałam ją, bo te przedmioty, które sa rozszerzone chce zdawać na maturze ^^ a mianowicie historia, WOS, geografia. Potrzbuje je (his. i gegr.) by iść później na wymarzone studia archeologiczne ;] nie żałuje swojego wyboru, a jaka będzie klasa zobaczymy. Nie zrazam się jak Ballaczka, bo tak naprawdę ich nie znam, tylko widziałam zdjęcia na nasza-klasa :> Jedyne co mi się nie podoba, że będę miała tam dwie imienniczki ;f wolę być jedyna i niepowtarzalna w każdym calu :)
__________________
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.

hogsmeade.pl/tiara,ravenclaw,ona.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 22:42
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

ja na początku wybrałam profil lingwistyczny z rozszerzonym angielskim. dlaczego? ponieważ pragnę być psychologiem, a do tego podobno trzeba iść w kierunku humanistycznym, jednakże ja nienawidzę historii, tak więc tej drogi za nic w świecie nie chciałam obrać... uznałam, że lingwistyka może mi to łatwo zastąpić i dodatkowo nauczę się języka ;P

Potem zastanawiałam się i zastanawiałam... dowiedziałam się kto ma uczęszczać do mojej klasy i się wahałam... czy nie pójść na kierunek matematyczno-fizyczny z elementami programowania... i moja rodzicielka to usłyszała i mi załatwiła... cóż. teraz nie mam wyjścia aczkolwiek na razie nie żałuję ;P
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~al_iraqia F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 23:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 173
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja już za parę dni idę do LO o profilu biol-chem-FIZ!!! HA HA HA xD
Ale akurat cieszę się z tego, bo uwielbiam chemię, biologię, a fizykę to nawet lubię. Była to moja decyzja, bo uwielbiam chemię i najchętniej to bym ją studiowała i pracowała se w laboratorium, ale najprawdopodobniej pójdę na medycynę, na jakąś specjalizację, albo do laboratorium Rozbawiony
__________________
I'm Slim Shady, I'm the real Slim Shady, and you other Slim Shadys are just imitatin! web.hit.bg/pharaoh/1104230420_turesDark4.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 23:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Wybrałeś mat-fiz, bo jesteś głupi. d;
Ja poszłam na rozszerzoną historię, geografię i WOS (który mam od 2 klasy, szczegół xD). Zawsze wiedziałam, że będę celowała w humana, ale żeby nie być taka jak inni, to poszłam na profil ekonomiczny (patrz; geografia).
Z tych przedmiotów jestem najlepsza, jednak moja przyszłość definitywnie się od nich odcina. ^^ Przynajmniej mam taką nadzieje.
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 01:01
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja jestem na mat-infie. Poszłam na niego dlatego, że lubię matematykę i będę z niej zdawać maturę. To wiedziałam od samego początku, więc szukałam profilu, gdzie będzie matematyka. A ponieważ w liceum, do którego chciałam iść ( i poszłam ;] ) z matematyką była albo geografia albo informatyka, więc wybrałam to drugie, bo geografii nie cierpię, a informatyka jest nawet fajna.
Guardian podziwiam Cię za tą fizykę, ja bym w życiu na taki profil nie poszła, bo fizyka to dla mnie czarna magia jest, chociaż sama mam częściowo rozszerzony.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 01:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A ja już dawno wybrałam i idę na profil humanistyczny z rozszerzonym językiem polskim, historią i wiedzą o społeczeństwie. Do tego dochodzą mi przedmioty: filozofia i prawoznastwo. <:
Nigdy nie myślałam o profilu z rozszerzonymi przedmiotami ścisłymi. Nie przepadam za nimi, a zwłaszcza za matematykę i fizyką, więc nie zamierzam potem zdawać z tego matury. <:

Edytowane przez Cee dnia 03-11-2008 19:53
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT