Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 227
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Profil klasy w szkole średniej
Drukuj temat · Profil klasy w szkole średniej
~Kinga F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 02:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja jestem na profilu humanistycznym, z rozszerzonymi historią, polskim, angielskim i WOS-em. Zawsze najbardziej lubiłam historię i ogólnie przedmioty humanistyczne są mi bliższe, choć ze ścisłymi nie mam problemu. Wyjątkiem jest fizyka, której już od gimnazjum nie znoszę i to z wzajemnością (był to jedyny przedmiot, z którego miałam 4).
Póki co jestem zadowolona z wyboru, choć myśl o powrocie do szkoły do najprzyjemniejszych nie należy.
A co do presji rodziców... były tylko delikatne sugestie ze strony mamy, że po humanie, w przeciwieństwie do mat-fizy trudno o studia gwarantujące dobrą (czyt. dobrze płatną) pracę. Jednak ostateczna decyzja należała do mnie.
__________________
"Drogi panie, życie upływa na samych qui pro quo! Są qui pro quo miłości, qui pro quo przyjaźni, qui pro quo polityki, finansów, Kościoła, urzędu, handlu, żon, mężów..."
Denis Diderot Kubuś Fatalista i jego pan


"A: Znajdujesz się w miejscu, gdzie nie obowiązuje prawo Rzeczypospolitej Polskiej.
K: A jest takie miejsce, w którym obowiązuje?"
Oficer, reż. Maciej Dejczer


"Szczęście nie zna politycznych granic i układów, nie hołduje żadnej ideologii, ba, ono nawet bywa niezgodne z dekalogiem."
Dorota Terakowska


CREDIT: ikonka by by [info]yourbestbeticon
http://zloty-las.livejournal.com/ Wyślij prywatną wiadomość
!PWN F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 02:16
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 82
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Profil informatyczno - humanistyczny, jeśli tak to mogę określić ;p. Wgl szkoła, do której będę chodzić, ma taki profil ^^. Human, informatyka, biznes i prawo, oraz dziennikarstwo.
Bardzo lubię przedmioty humanistyczne, piszę i tworzę, lubię siedzieć w WOS-ie i historii, informatykę wręcz uwielbiam - więc nie dziw, że wybrałam taki profil Wredny.
Rodzice zgodzili się bez problemu, w końcu z tego jestem najlepsza, a przedmiotów ścisłych nienawidze xP.
__________________
,, Ogarnęło mnie straszliwe poczucie samotności. Pierwszy raz od miesięcy znalazłem się w biały dzień sam, nie mając nic do załatwienia i nie potrzebując biec na ulice w obawie, że się dokądś spóźnię. Byłem z dala od zgiełku i oszołomienia, pogrążony w ciszy, której nie mąciły ani dźwięki mechanicznej muzyki, ani podniesione glosy. Nic mnie nie nagliło i wyczułem w tym coś na kształt niejasnej groźby. ''
Wyślij prywatną wiadomość
~Mala Mi F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 03:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 217
Ostrzeżeń: 1
Postów: 43
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Od poniedziałku zaczynam naukę na bio-chem-fizie. Z językami: angielskim, hiszpańskim i łaciną. Potem planuję skończyć medycynę i robić specjalizację z diagnostyki, neurologii lub neurochirurgii. Zastanawiam się też nad stomatologią.
Wyślij prywatną wiadomość
!Ballaczka F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 24-09-2008 19:31
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3299
Ostrzeżeń: 0
Postów: 215
Data rejestracji: 07.08.08
Medale:
Brak

Społeczno-prawny. Rozszerzona historia, geografia, WOS, dodatkowo mam o godzinę więcej angielskiego i polskiego.
Profil mi się podoba, gorzej jego realizacja. Nie mieścimy się w wyznaczonych godzinach, nauczyciele próbują realizować z nami programy podstawowe, ogólnie jest nieciekawie. Co zabawne, lepiej radzę sobie teraz z przedmiotami ścisłymi, których zawsze szczerze nienawidziłam, niż z ukochanymi przeze mnie humanami. A moją kochaną historię zaczęłam wręcz nienawidzić.
Profil teoretycznie dla osób, które chcą wiązać swoją przyszłość z prawem lub jego okolicami. Praktycznie dla sierot, które nie wiedzą, co ze sobą zrobić po liceum.
Wyślij prywatną wiadomość
!Alae F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 24-09-2008 19:44
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2495
Ostrzeżeń: 1
Postów: 421
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Moja klasa się zwie chemiczna uniwersytecka , a to ze względu na zajęcia laboratoryjne na Uniwersytecie Wrocławski. Teoretycznie rozszerzoną mamy chemię, biologię i fizykę. W praktyce wszystko, bo klasy chemiczne się zawsze najlepiej uczą, jak to mówią nauczyciele nauk humanistycznych i realizujemy poziom prawie rozszerzony z historii. Jakby sama chemia nie dostarczała wrażeń - uczy nas największa kosa w szkole. Dwie osoby już się przeniosły.
A profil wybrałam ze względu na chemię. Lubię ją, mam w genach po tacie, osiągnęłam cośtam na szczeblu wojewódzkim. No i zawsze, myśląc o studiach, brałam pod uwagę kierunki okołochemiczne.

__________________
Czyś ty do reszty skwestorzył?

Edytowane przez Alae dnia 01-10-2008 17:22
Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 24-09-2008 19:54
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ja chodzę na społeczno- prawny. Już ostatnia klasa na szczęście... Mam rozszerzoną historię i WOS, a teraz w 3 klasie rozszerzyli nam... biologię. o_O Wszyscy się zbulwersowali, że to klasa humanistyczna i jeszcze trzecia, a w dodatku maturę z biologii zdaje 1 osoba, która ma korepetycje ,ale dyrekcja powiedziała, że tego nie zmieni i musimy się męczyć z 2 godzinami biologii. ;|
Jeżeli chodzi o wybór profilu, to był jak najbardziej mój, ponieważ jeszcze w gimnazjum myślałam że pójdę na prawo - że te plany uległy zmianie, to już inna sprawa. Na maturze zdaje WOS rozszerzony, chociaż nie wiem, czy po próbnej maturze nie zmienię na podstawę.
Edytowane przez Elsanka dnia 09-03-2009 23:13
Wyślij prywatną wiadomość
~Ann F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 24-09-2008 20:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 453
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Na razie chodzę do gimnazjum do klasy sportowej o profilu siatkówka a na jaki profil pójdę w szkole średniej to się na razie nie zastanawiałam.
__________________
"Music the great communicator..."
Wyślij prywatną wiadomość
~StrideR F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 24-09-2008 20:25
Zbanowany

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -182
Ostrzeżeń: 4
Postów: 65
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Trzeci rok siedzę już na mat-fizie, i mimo tego, że właśnie przedmiotów rozszerzonych mam najgorsze oceny (czyli 4 z maty i 3 z fizy), to ten profil bardzo sobie chwalę.W tym roku czeka mnie matura, dlatego z reszty przedmiotów mam duże luzy. Cieszę się, że tyle osób jest na profilach humanistycznych, bo przynajmniej będziemy mieć w przyszłości tanią siłę roboczą.www.berserkfan.info/images/smiley/laugh.gif
No, ale bez złośliwości.www.berserkfan.info/images/smiley/wink.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Itka F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 01:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Brygady Inkwizycyjnej
Punktów: 525
Ostrzeżeń: 0
Postów: 100
Data rejestracji: 04.09.08
Medale:
Brak

Ja od początku stawiałam na klasę humanistyczną. Czemu? Zawsze lubiłam polski i historię, z matmy, fizyki i chemii do dziś nie wiem nic a nic, biologii nie znoszę i ... nie ukrywajmy - klasa humanistyczna to klasa dla największych leni i obiboków, jakich znał świat Dowcipniś Rodzice niczego mi nie narzucali, uznali, że to mój wybór i jestem im za to wdzięczna.

Teraz już zaczynam drugi rok studiów i w dalszym ciągu miło wspominam czasy liceum...
__________________
"Słyszysz? Spisek gruźlików! Shakespeare napisał nową sztukę - zakaszlmy ją!".
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 01:35
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Profil humanistyczny, z dodatkami dziennikarstwa, nazwany oryginalną nazwą: profil dziennikarski. ;d
Wachałam się pomiędzy dziennikarskim, a mat-inf, ale postanowiłam wybrać ten pierwszy, z tego względu, że ubóstwiam polski. I historię, ale w sp to aż tak się nie przejawiało, ze względu na nauczycielkę.
Nie, nie żałuję. Przede wszystkim dlatego, że okazało się że jestem typową humanistką, która nie ma zielonego pojęcia o przedmiotach ścisłych.
Do liceum - tylko i wyłącznie profil humanistyczny.
__________________
userserve-ak.last.fm/serve/_/33542709/John+Frusciante.jpg

Edytowane przez Lady Gaga dnia 27-08-2009 12:01
Wyślij prywatną wiadomość
~Sukebe F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 02:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 352
Ostrzeżeń: 2
Postów: 147
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

Ostatnia klasa liceum profilowanego socjalnego Uśmiech Po pierwsze zainteresowania a po drugie innego wyjścia nie miałam Uśmiech
__________________
It's so much easier to see the world in black and white... Gray? I don't know what to do with gray...
Garrus Vakarian ME3i113.photobucket.com/albums/n212/natulka/tumblr_meai9zp0bj1rnnkqmo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Cebycz F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2008 10:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 244
Ostrzeżeń: 1
Postów: 277
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Jestem chyba pierwszym po zawodowce tutajRozbawiony

Ja najpierw skończyłem zawodówkę na kierunku kucharz malej gastronomi. a teraz poszedłem do technikom zaocznego na kierunek technik żywienia i gospodarstwa domowego
__________________
Zostałem Gryfonem Uśmiech
www.sunsilk.pl/repository/photos/6690/40198.0.jpg

2 Piękne Panie z HP
blog.screenweek.it/multimedia/posts/2007/10/EmmaWatson.jpg
www.freewebs.com/harrysgurl204/szluna-lovegood.jpg
Pozdrowienia dla drogi Gościu
http://cebycz.powiedz.to/ Wyślij prywatną wiadomość
~BlackMagic F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 28-09-2008 16:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 207
Ostrzeżeń: 1
Postów: 141
Data rejestracji: 21.09.08
Medale:
Brak

Ja myślę nad liceum ogólnokształcącym, choć teraz coraz bardziej pociąga mnie profil humanistyczny. ;-) . A jeśli chodzi o studia, może pójdę na filozofię?
__________________
[alt]
To see a World in a Grain of Sand
And A Heaven in a Wild Flower,
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an Hour.


William Blake
[/alt]


[alt]Dawniej: Penelope. ;p[/alt]
a-m-d.yoyo.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Peepsyble F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 05-10-2008 20:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6158
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,068
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja chyba wezme matofizę. Lubię te przedmioty i jestem z nich dobra. Zresztą teraz brakuje ludzi którzy sa wykształceni pod tym kątem. Chce sie tez uczyć francuzkiego. Kontynuowac niemiecki i angielski.
Edytowane przez Peepsyble dnia 05-10-2008 20:54
Wyślij prywatną wiadomość
!ed F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2008 05:55
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -250
Ostrzeżeń: 3
Postów: 66
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Peepsyble napisał/a:
Chce sie tez uczyć francuzkiego.

sugeruję najpierw popracować nad polskim...

hm, ja jestem na profilu prawniczym, ale i tak wkrótce mnie wypieprzą ze szkoły, potem się zobaczy. ;d
__________________
chyba twoja stara
- zdecydowanie tfoja.[ja]
Wyślij prywatną wiadomość
N
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2008 10:48
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Ja na razie jestem jeszcze w gimnazjum. Na profilu.....ogólnym. Czyli w zwykłej klasie. Bo nasze gimnazjum, systematycznie z roku na roku zmniejsza ilość dostępnych profili, tak że zostały tylko: klasa sportowa, informatyczna, językowa( której tak naprawdę nie ma, bo nie ma nauczyciela angielskiego) i klasa ogólna. Więc beznadzieja. A poza tym, nasze gimnazjum jest najdziwniejsze chyba w całej Polsce, bo nie ma w ogóle angielskiego. W podstawówce też nie. Jest tylko niemiecki. W sumie lubię niemiecki....ale brak angielskiego to po prostu...no mniejsza z tym. Jak będę już niedługo szedł do LO, to myślę o profilu humanistycznym lub jakimś europejskim...chciałbym mieć rozszerzony WOS, historię i język niemiecki. A geografia też by nie przeszkodziła Język. Ale mówię, to moje gimnazjum to niby było najlepsze w mieście....słusznie- BYŁO.
Edytowane przez dnia 13-10-2008 18:20
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady_Van_Tassel F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 09-10-2008 14:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3817
Ostrzeżeń: 1
Postów: 442
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ja chodze to 3 gim. ale też mam klase profilowaną Uśmiech
Humanistyczny profil mam.
Myślę, że akurat ten wybralam ponieważ lubię historie, polski troche...
Zbyt dużego wyboru nie miałam...
Wyślij prywatną wiadomość
~Civatea F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2008 14:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 76
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 31.08.08
Medale:
Brak

Byłam w LO o "profilu" u mnie nazywało się to specjalnością, Sportowym. Wybrałam według moich zainteresowań. Od dawien dawna interesowałam się sportem i czynnie go uprawiałam, z resztą zostało mi to do tej pory Język Siatkówka, piłka nożna, taekwondo, żagle, narty... to mój żywioł Rozbawiony

Na szczęście nie miałam rodziców, którzy wywierali na mnie presje i kazali iść do najlepszego liceum w mieście...
__________________
..:Tell me my friend: have you ever danced with the devil in a pale moonlight?:..


images41.fotosik.pl/100/fcfecb71c17216d6.jpg


Civatea, kiedyś MySia Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Silencia F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 18-11-2008 19:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1308
Ostrzeżeń: 1
Postów: 183
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

U mnie w szkole niby nie ma profili, ale jednak okazuje się, że są oO
Szkoda tylko że się o tym dowiaduję kiedy z przeniesieniem są problemy wtf
Dwie równoległe klasy mają profile matematyczno-chemiczny i jakiś teatralny.
Ja jestem na ogólnym. Jeśli chodzi o liceum to nie wiem jeszcze jaki wybiorę. Uwielbiam chemie i biologię, ale kocham też historię, WOS i polski...
Się zobaczy. Ale jestem pewna, że wybiorę go sama ;p
__________________
e.deviantart.net/emoticons/d/dummy.gif
http://www.photoblog.pl/corset Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 30-11-2008 14:05
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Oi, ja w podstawówce (^^) nie miałam żadnego profilu... ^^, podobnie jak w gimnazjum. O.o ^^
To że nie jestem u nas... to nie chodzę do liceum ale jak bym mogła to by była to biologia-chemia.
Obecnie to tzw GCSE to wybrałam sztukę, technologię żywienia i geografię... ^^ a potem pójdę do collage ale na jaki profil to chyba na biznes, ekonomia O.o całkiem co innego a może będę kontynuować to co mam teraz... mam rok do wyboru xD

Lol, ten post by pisany już ze dwa lata temu, więc się pozmieniało co do postu. Jestem w college na profilu matematyczno-informatycznym z biznesem ^^. Do tego ostatniego przedmiotu to raczej nie żywie sympatii. Profil wybrałam sama, bez niczyjego nacisku, na koleżanki zbytnio nie zważałam, bo większość wybrała profile humanistyczne, czyli nie moją broche ^^. Rodzice w tym wypadku nie mieli żadnych zarzutów itp ... ^^
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."

Edytowane przez Lady Shadow dnia 22-12-2010 15:44
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT