Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 214
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Profil klasy w szkole średniej
Drukuj temat · Profil klasy w szkole średniej
~Diamond F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 14-08-2009 21:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 903
Ostrzeżeń: 2
Postów: 295
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

No tak ... Uśmiech Ja od września zaczynam nauke na profilu humanistyczno-prawniczym. Cięzko powiedziec dlaczego akurat ten profil. Jakoś tak wyszło Wredny. Chciałam na geograficzno-podróżniczy ale jakos sie nie załapałam bo za duzy próg unktowy - bardzo załuje. No ale coz bede musiała sie przyzwyczaic do cięgłych lekcji polskiego Uśmiech
__________________
pozdrawiam drogi Gościu :*

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 14-08-2009 21:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Ja już od roku jestem w klasie biol-chem-fiz, i jest mi w niej dobrze. Lubię chemię i fizykę, biologia też nie jest taka zła. A w gimnazjum byłam w klasie francuskiej, gdzie tygodniowo mieliśmy 6 godzin francuskiego.
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny W F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2009 11:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 677
Ostrzeżeń: 1
Postów: 195
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

Jestem jeszcze w gimnazjum ( na szczęście ostatnia klasa), ale już dawno zdecydowałam, że w liceum będę chodzić do klasy z profilem matematyczno-językowym lub matematyczno-fizycznym.
__________________
"Miłość kpi sobie z rozsądku,
I w tym jej urok i piękno."

Andrzej Sapkowski
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2009 12:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Profil językowo-geograficzny. Teraz, po czasie, kiedy jestem już w 3 klasie, myślę, że trochę zaszalałam, wybierając własnie taką klasę. Myślę, o zawodzie niezwiązanym w żadnym stopniu z geografią i językami, więc muszę nadrabiać zaległości z innych przedmiotów do matury...
A profil wybrałam, ponieważ przechodziłam własnie wtedy etap fascynacji geografią. No i uznałam, ze języki zawsze są potrzebne.
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2009 21:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Historia-geografia-WOS. Profil wybrałam głównie z powodu Historii. Nie chciałam iść na czysto humanistyczny profil bo nie przepadam za polskim. Geografię też nawet lubię wiec raczej jestem z wyboru zadowolona i nie żałuję - przynajmniej narazie ;d.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*
Wyślij prywatną wiadomość
~about F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 10-01-2010 20:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 224
Data rejestracji: 11.10.09
Medale:
Brak

Jestem w pierwszej klasie LO na profilu his-pol-wos. Jako że ścisłowiec ze mnie żaden innej opcji nie miałam. U mnie niestety nie ma czegoś takiego jak klasa prawnicza. W mojej okolicy żadnych cudów nie ma: standardowe bio-chem i mat-fiz. Będąc w trzeciej gimnazjalnej zbytniego wyboru nie miałam - do szkoły chodziłam w Łodzi, a do liceum miałam chodzić włocławskiego. Ktoś polecił mi klasę medialną, ktoś inny biologiczno-chemiczną a ktoś jeszcze inny pol-his-wos. Wybrałam tą ostatnią, ponieważ to tych trzech przedmiotów mam szczególny sentyment.

W przyszłości chciałabym iść na filologię polską, prawo lub dziennikarstwo. Zobaczymy co wyjdzie z tego profilu.
__________________
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.

Albert Einstein
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilyanne F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 10-01-2010 21:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2043
Ostrzeżeń: 0
Postów: 282
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Z początku chodziłam 3 miesiące na profil biologiczno-chemiczny, chciałam zostać lekarzem, ale zrezygnowałam ponieważ nie czułam się tam dobrze. Rozszerzona fizyka mnie przytłaczała. Teraz uczęszczam do ostatniej klasy o profilu ekonomicznym (mat-geo) na maturze zdaję geografię i trochę się obawiam, że z powodu tego, że zdaję jeden rozszerzony przedmiot nie dostanę się na studia. Mówi się trudno i żyje się dalej, bo matmy rozszerzonej nie zdam nigdy xD Dalej może rachunkowość i finanse lub coś w tym stylu Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 10-01-2010 21:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A ja też się wypowiem, chociaż zostało mi jeszcze pół roku gimnazjum. Nad szołą i miastem się jeszcze zastanowię, ale wiem już, że wybiorę humanistyczny z rozszerzonym angielskim plus łacina. Żadna presja rodziców, to był mój i tylko mój wybór. W polskim odnoszę sukcesy, a matma to mój słaby punkt xD
__________________
www.nedgallagher.com/journal/images/SweeneyTodd.jpg
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
!ewelka_bolitair F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 10-01-2010 22:27
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1353
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Jestem w klasie matematyczno-gejograficznej.
Przez całą trzecią klasę gimnazjum [raczej pod sam koniec Rozbawiony] myślałam o jakimś profilu humanistycznym. W maju [czy tam w czerwcu], jak składaliśmy podania, złożyłam na profil pol-ang, jako że bardzo lubię angielski. Jednak postanowiłam to zmienić i to była chwila, kiedy wydrukowałam nowe podanie. Po prostu pomyślałam sobie: 3 lata rozszerzonego polskiego, pisania rozprawek/wypracowań etc., czytania mnóstwa lektur... a potem co ja będę robić? I stało się.
Mama odradzała mi ten profil - mówiła, że sobie nie poradzę itd. Ale ja się postawiłam.
Na razie nie żałuję - moja klasa jest ok Oczko A w tej klasie pol-ang byłabym praktycznie wśród samych dziewczyn Rozbawiony Oj nie, 3 lata bez chłopaków, noł łej. Tą szkołę wybrałam już w 1 klasie gimnazjum i trzymałam się tego do końca. To był jedyny słuszny wybór. Niby najlepsze liceum w Kaliszu, ale nie jest to żadne 'więzienie'. Atmosfera jest super, nauczyciele przyjaźni, szybko można się zaklimatyzować.
Poza tym, z przedmiotami rozszerzonymi nie radzę sobie najgorzej. Matematyka bardzo ćwiczy mózg Rozbawiony Rozwiązywanie zadań mi się podoba. A geografia jak to geografia - niby nic trudnego. Mam tylko problem ze studiami, bo... nie mam pojęcia na co chcę iść. Ale będę się rozglądać Uśmiech [ ekonomia? geodezja? Tooth ]
Nie taki profil zły, jak go malują. Nie zmieniłabym wyboru.
__________________
When you stop doing things for fun you might as well be dead.

Edytowane przez ewelka_bolitair dnia 10-01-2010 22:32
Wyślij prywatną wiadomość
~kapsiutek F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2010 14:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1475
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

W podstawówce profilów nie ma. W gimnazjum poszłam na niemiecko-angielski. Profil nie był narzucony przez rodziców. Szkoła owszem. Co po gimnazjum? Chciałabym się dostać do najlepszego liceum w moim mieście (haha), zobaczymy co z tego wyjdzie. A co do profilu to myślałam nad menadżerskim. Jeszcze się zobaczy. W przypadku liceum nic nie jest narzucane przez rodziców. To wyłącznie moja decyzja ;-)
__________________
She's freaky and she knows it
She's freaky, but I like it!
Justin Timberlake
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona27 F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2010 15:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 290
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 01.01.10
Medale:
Brak

Ja mieszkam na wsi, więc nie ma profili w podstawówce ani w gimnazjum. Jestem w trzeciej klasie dlatego przede mną wybór szkoły. Na pewno będzie to liceum i myślę o profilu językowym lub geograficzno-historycznym albo dziennikarski.
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE
Wyślij prywatną wiadomość
~DeadHelena F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2010 15:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 621
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 20.08.09
Medale:
Brak

W podstawówce nie było profili(Widział ktoś profilowaną podstawówkę?).
Do gimnazjum bardzo chciałam iść na biol-chem ,klasa się stworzyła ,ale z biol-chem zrobił się ogólny.Teraz jestem na językowym ang-franc. chociaż wolałabym profil z niemieckim ,bo francuskiego uczę się prywatnie.
Co do liceum jeszcze nad tym nie myślę ,ale chętnie wybrałabym znowu biol-chem, albo coś związanego z historią ,bo WOS-u nie mam (przez durną reformę jest WDŻ )
__________________
i29.tinypic.com/2q2laa0.gif
Arctic Monkeys Forever<3

Edytowane przez DeadHelena dnia 11-01-2010 15:14
Wyślij prywatną wiadomość
~Kamate F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2010 18:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 477
Ostrzeżeń: 0
Postów: 116
Data rejestracji: 29.07.09
Medale:
Brak

U mnie w podstawówce nie było profili, w gimnazjum podobnie. Teraz jestem w LO i chodzę do klasy mat-fiz-inf czyli politechnicznej. Miałam iść na humanistykę, ale ktoś mi to odradził, tymbardziej, że nie byłam zdecydowana co będę robić w przyszłości (i nadal nie wiem). Po humanie to raczej ma się niewiele możliwości: prawo, dziennikarstwo, nauczycielstwo (?). Jakoś po mat-fizie ma się chyba więcej tego. Na początku się bałam, że nie dam rady, ale dałam. Poza tym na humanie byłoby pełno dziewczyn, a ja z nimi się średnio dogaduję. Z chłopakami jakoś łatwiej ;d
Fizyka nie jest moim ukochanym przedmiotem, ale z informatyki i matematyki idzie mi dobrze. A matemę teraz po prostu pokochałam. Uwielbiam ten przedmiot, nawet wyprzedził on historię. Może to także kwestia nauczyciela...
Studia to dla mnie odległa przyszłość, więc aktualnie się rozglądam Oczko
__________________
"Oddychamy światłem, oddychamy muzyką, oddychamy chwilą obecną." A. Rice "Wampir Lestat"

_________
Jeśli lubisz opowieści fantasy to pisz na PW, mam link do fajnego bloga.
Wyślij prywatną wiadomość
~L4nce F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2010 18:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 107
Ostrzeżeń: 0
Postów: 34
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

Ja jestem w 3 klasie gimnazjum. Już sobie wszystko zaplanowałem. Wybrałem profil technik logistyk (spedytor). Mam nadzieję, że podołam.
__________________
[gg]9143600[/gg]
Wyślij prywatną wiadomość
~Jannx F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 11-01-2010 19:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 106
Ostrzeżeń: 0
Postów: 21
Data rejestracji: 04.01.10
Medale:
Brak

jestem narazie w gimnazjum no i na razie nie mam profili ( i dobrze!) ale sie wybieram do LO no i sobie wymarzyłem bio-chem-fiz... choć znam liceum w którym jest bio-chem-pol (ale bez fizyki to żadna przyjemność). Dlaczego sobie taki profil wybrałem? Bo kocham biologie ^^ no i chce kroić ludzi ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Lajla F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 18-05-2010 20:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2276
Ostrzeżeń: 2
Postów: 537
Data rejestracji: 16.03.10
Medale:
Brak

Podobnie jak Guardian nie miałam profilów w podstawówce i nie mam ich w gimnazjum. W moich planach jest mat-fiz. Myślę, że wybiorę właśnie ten profil, bo dla mnie matematyka jest łatwa, większość tematów (na razie) rozumiem. Z fizyką jest trochę gorzej, ale znowu nie tak źle. Moje plany mogą ulec zmianie, bo jestem dopiero w pierwszej gimnazjum. Starsza siostra zawsze mi powtarza, że ona bała się, iż nie da razy z fizyką i nie wybrała się na profil matematyczno-fizyczny czego bardzo teraz żałuje.
__________________
Śmierć moja zwabiła wiatr w niedomknięty słoik
Potem śmierć zasiała mak - wiatr się ukoił
Ten wiatr - on do kolan jej padł.

Edytowane przez Lajla dnia 18-05-2010 20:56
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 18-05-2010 21:10
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Mój profil klasy jest naprawdę fascynujący: regionalno-kulturowa. Trudno mi dokładnie określić na czym to nawet polega ^^, nie mamy rozszerzenia z polskiego ani WOS-u. W ramach zajęć dodatkowych chodzimy po naszym mieście, zwiększmy wiedzę na jego temat jak i na temat Dolnego Śląska ( dziwnie to brzmi ). Regionalno-kulturowa z dopiskiem językowa, ponieważ jako jedna z nielicznych klas w naszej szkole mamy 2 języki obce, zamiast jednego.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Bella Muerte F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 18-05-2010 21:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1246
Ostrzeżeń: 1
Postów: 403
Data rejestracji: 11.03.10
Medale:
Medal Medal

Kończę II klasę gimnazjum,ale jestem już pewna co do wyboru szkoły średniej. Liceum ogólnokształcące, profil humanistyczny z rozszerzonymi : historią, WOS i językiem polskim.
A potem....studia, wydział prawa i administracji, konkretnie prawa. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to po studiach koniecznie aplikacja. Sędziowska, prokuratorska, adwokacka lub notarialna.
Muszę się pochwalić że z historii i WOS mam od 1kl gim większość piątek, niekiedy 4. I mam podstawy twierdzić, że dam sobie radę. Co do języka ojczystego- taki mały dodatek. Chociaż nie wiem, jak poradzę sobie z moją dysortografią.
__________________
Take your protein pills & put your helmet on

Edytowane przez Bella Muerte dnia 18-05-2010 21:45
Wyślij prywatną wiadomość
~Bonnie313 F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 21-05-2010 16:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2669
Ostrzeżeń: 1
Postów: 675
Data rejestracji: 16.02.09
Medale:
Brak

Mieszkam na wsi, więc w moim małym gimnazjum, a tym bardziej podstawówce, profili nie ma. Sama niedługo skończę gimnazjum i pomimo tego, że jestem jeszcze w drugiej klasie, już myślę nad profilem mojej przyszłej klasy. Mama doradza mi bio-chem w najlepszym liceum w Radomiu, ja jednak jestem za rozszerzoną geografią, chemią i oczywiście językami obcymi (angielski, francuski, niemiecki i łacina Język). Ciekawe tylko, czy znajdę taki profil, który by sprostał moim wymaganiom. xD
Wyślij prywatną wiadomość
!Tom_Riddle F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2010 19:33
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

Dostałem się do liceum na profil medyczno-biologiczny (czyli innymi słowy biol-chem) głównie ze względu na to, że kocham biologię!!! Lubię uczyć się o stawonogach, mięczakach, blastulach i związkach biogennych, naupliusach, tym, co człowiek ma w środku, jakie choroby go dotyczą i jak można je leczyć! Jeśli zaś chodzi o chemię to lubię ją, ale nie postrzegam w takich kategoriach jak Królową BiologięUśmiech Również moja mama miała na mnie duży wpływ i dziś jestem jej wdzięczny za to! Moim pierwszym zamiarem miała być klasa europejsko-prawnicza z rozszerzoną historią i geografią, które również kocham, ale w końcu ukierunkowałem się na klasę biol-chem. W przyszłości chcę zostać lekarzem i pomagać ludziom, którzy mieli mniej szczęścia niż ja.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT