Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 266
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Sweeney Todd
Drukuj temat · Sweeney Todd
~Tacita F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 21-06-2009 10:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 84
Ostrzeżeń: 0
Postów: 21
Data rejestracji: 17.06.09
Medale:
Brak

"Sweeney Todd" - absolutnie fantastyczny film. Wcześniej nie miałam do czynienia z musicalami, nie dużo (oprócz "Upioru w operze", który uważam za równie fantastyczny) i nie byłam zbyt chętna z początku aby go obejrzeć. Ostatecznie przekonały mnie dwie, a nawet trzy rzeczy:

1. Tim Burton - całkowicie odjechany reżyser, jego filmy zawsze mają klimat i 'to coś'
2. Johnny Depp - świetny aktor, stał się jednym z moich ulubionych po trylogii filmowej "Piraci z Karaibów"
3. Zapowiedź w Internecie - mimo, że to musical zapowiadał się interesująco, oprawa, aktorzy, klimat, fabuła...

Film rewelacja, chociaż był moment, że trochę się dłużył - jedna mała wada. Ogólnie fabuła ciekawa i zaskakująca, chociaż pod koniec już można było się domyślić zakończenia.

Ale polecam gorąco wszystkim, którzy jeszcze nie obejrzeli!

Pozdrawiam!
Edytowane przez Tacita dnia 21-06-2009 10:07
http://tacita.blog4u.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 21-06-2009 14:32
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Oczywiście, że obejrzałam. Może nie od razu po premierze, nawet długo po niej.
Zacznę od tego, że nie cierpię musicali ale ten odmienił mój stosunek do nich ^^ Znaczy się, niektórych musicali i do tej pory nie na widzę ale z czasem skusiłam się do oglądania innych ^^.
Ten film, raczej musical wyjątków mi się spodobał, piosenki były świetne, kostium wspaniale a role aktorów jak i sami aktorzy fenomenalne.
Najbardziej podobała mi się gra Heleny, Johny'ego no i oczywiście Alana. Sweeny po prostu wymiatał ^^, chociaż sam pomysł zrzucania zabitych ofiar do piwnicy był po prostu trochę dziwny ale nic. ^^
Mi tam się podobało zakończenie, jak mały wziął zachlastał Todd'a trochę szkoda, nie, jednak największa szkoda dla mnie to była sama śmierć Mrs Lovett.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~Hexia F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 11-07-2009 21:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 278
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 08.07.09
Medale:
Brak

Obejrzałam głownie dla zobaczenia fenomenalnego Johnny'ego. Nawet nie wiedziałam, że on tak potrafi śpiewać.
Ten film bardzo mi się spodobał, mimo iż był momentami wręcz odrzucający, ta historia mnie zauroczyła. Helena była niesamowita, pasują do niej takie role.
Muzyka bardzo mi się spodobała, ogólnie cały film według mnie był wspaniały. W końcu co innego mogło by wyjść z reżyserki Burtona i fantastycznej gry aktorskiej Depp'a - Rickmana i Heleny Bonham Carter.
Wyślij prywatną wiadomość
~Agatka F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2009 14:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 197
Ostrzeżeń: 0
Postów: 40
Data rejestracji: 29.07.09
Medale:
Brak

Obejrzałam głównie z powodu Heleny Bonham Carter i talentu reżyserskiego Tima Burtona. Film był świetny, a Helena w roli pani Lovett genialna. Johny Depp też pokazał co potrafi, chociaż bardziej niż on spodobał mi się Alan Rickman w roli sędziego Turpina.
Edytowane przez Agatka dnia 31-07-2009 14:33
Wyślij prywatną wiadomość
~grejs F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 31-07-2009 18:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 130
Ostrzeżeń: 1
Postów: 79
Data rejestracji: 29.07.09
Medale:
Brak

byłam na premierze z mamą, bo samej by mnie nie wpuścili na salę, ale i tak bardzo mi się podobało. w szczególności, że moja mama narobiła mi wsi na całą salę, to było OK Aff... cały czas wbijała się w fotel i zakrywała ręce, kiedy obcięte głowy i ciała spadały "na dół" z tego fotela, a po chwili pytała "już mogę? już mogę?". ;d i o dziwo, po tym filmie nie miałam żadnych "nocnych marków", czyli problemów z zaśnięciem, czy takich tam. polecam film, bo warty zobaczenia (:
Wyślij prywatną wiadomość
~Diamond F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2009 11:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 903
Ostrzeżeń: 2
Postów: 295
Data rejestracji: 06.08.09
Medale:
Brak

Ja tam za_bardzo nie lubię musicali, ale ten strasznie mi się podobał.
Aktorzy tacy jak Johnny Depp czy Helena Bonham Carter świetnie odegrali swoje role. Gorąco polecam tym którzy jeszcze nie oglądali. Uśmiech
__________________
pozdrawiam drogi Gościu :*

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"

Edytowane przez Ariana dnia 07-08-2009 17:39
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 24-09-2009 09:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Obejrzałam dosyć niedawno i od razu film, a raczej musical wskoczył na listę moich ulubionych. Aktorzy świetnie odegrali swoje role. Zresztą dobór aktorów wyśmienity, sama śmietanka:Johnny, Helena i Alan. Reżyseria Burtona również świetna, zresztą jak zawsze. I ten mroczny klimat, który się cały czas czuło oglądając film. Z pewnością jeszcze nie raz do niego powrócę.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*

Edytowane przez Cathy dnia 21-12-2009 23:02
Wyślij prywatną wiadomość
~Silencia F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2010 22:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1308
Ostrzeżeń: 1
Postów: 183
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Chyba mój ulubiony film. Pamiętam jak poszłam na niego do kina dzień po premierze - moja ciocia i kuzynka stwierdziły, że był straszy ("Jak można to oglądać?!").
Rzeczą, która skłoniła mnie do jego obejrzenia była moja ulubiona mieszanka: Depp, Rickman, Bonham-Carter w reżyserii Burtona. Cudo.
Świetnie oddany klimat. Aż się go czuło. A ich głosy. *,*
Piosenki były niesamowite, zwłaszcza Pretty Woman, The worst pies in London i No place like London.
Tak mnie zafascynował, że kupiłam DVD z materiałami dodatkowymi.
__________________
e.deviantart.net/emoticons/d/dummy.gif
http://www.photoblog.pl/corset Wyślij prywatną wiadomość
~Bloo F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 11-06-2010 22:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1390
Ostrzeżeń: 0
Postów: 220
Data rejestracji: 04.12.09
Medale:
Brak

Ach, Sweeney Todd (wzdycha rozmarzona). Oglądałam go już parenaście razy i jeszcze nie mam dość. Co tu dużo pisać, no jest po prostu inspirujący. Jak z resztą wszystkie filmy Burtona. Ma wszystko, co dobry film mieć musi:
- świetna fabuła
- rewelacyjna obsada
- znający się na rzeczy reżyser
- klimat i muzyka
Wszystko to sprawia, że film jest absolutnie rewelacyjny i ja wiem, że może wyolbrzymiam całą tą otoczkę, ale jednak zrobił na mnie piorunujące wrażenie.
Śpiewającemu Deppowi mówimy "TAK", to samo Helenie Bonham Carter. Stworzyli super duet. Alan Rickman - no kolejna świetna rola, i to jego "pam, param,pararampap..." Rozbawiony no zwala mnie to z nóg.
A do rzeczy. Historia jest naprawdę świetna, a bohaterzy niejednoznaczni. Można się tutaj zdecydowanie wywodzić na temat postaci Mrs. Lovett - jaką była kobietą itd. Można by urządzić debatę na temat, czy można pozbywać się niechcianych ludzi i piec z nich ciastka ^^
A poważnie, to naprawdę świetny i jak już pisałam inspirujący musical. Ale ja lubię XIX wiek i Londyn...
A właśnie, byłabym zapomniała - piosenki są poprostu cud-miód i orzeszki. Teksty wymiatają. Jest trochę komicznie, a zaraz bardzo dramatycznie. Dla mnie bomba, ja poproszę więcej takich filmów.
__________________
"Życie nie jest idealne, Człowieku-Wiadro"
T. Pratchett
rupieciarnia.xaa.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Pandora F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2010 22:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1322
Ostrzeżeń: 0
Postów: 395
Data rejestracji: 09.04.10
Medale:
Brak

kocham ten film-historie Sweeneya chciałam poznać od czasu gdy oglądałam
"Dziewczynę z Jersey",ale W Polsce Brodweyu nie mamy więc gdzie??I wtedy jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki pojawił sie ten o to film ze świetną obsadą i niezbyt świetnymi głosami ale za to potrafiący wciągnąć i nie dać o sobie łatwo zapomniećOczko
__________________
Atra gülai un ilian taught ono un atra ono waíse skölir frá rauthr.
Wyślij prywatną wiadomość
~Dogma F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 22-07-2010 22:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3203
Ostrzeżeń: 3
Postów: 185
Data rejestracji: 26.09.09
Medale:
Medal Medal

Na brodę Merlina, jak ja uwielbiam ten musical. Kocham te przesiąknięta tajemnicą atmosferę, ten gotycki, wręcz mroczny klimat, ah <3 Uwielbiam ten dreszczyk, kiedy pan T. podcina gardła, kiedy pojawiają się nowe, nieświadome niczego ofiary, kiedy wygląda na to, że tajemnica zaraz się wyda. Kocham patrzeć na postacie - pani Lovett była niesamowita, udała się Helenie ta kreacja. Eksentrycznie ubrana, blada właścicielka ciastkarni podbiła moje serce. A Johanna była zwyczajnie brzydka.
Z piosenek najbardziej ukochałam sobie Worst Pies in London, Johannę, ale te dłuższą wersję, z Deppem oraz Epiphany.
A z całego filmu najbardziej ukochałam sobie moment, kiedy leci świetna piosenka By the Sea. Oh, Mr. Todd, I'm so happy...
__________________
A-All we have to do is find a t-t-time machine.
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 03-08-2010 16:36
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Sweeney Todd z pewnością nie powalił mnie pod względem fabuły, bo cenię sobie inne filmy, ale z inną pewnością mogę też powiedzieć, że nie zawiodłam się na tej produkcji a oczekiwania były duże, bo padające obok siebie nazwiska: Rickman, Depp, Bonham Carter podsycały apetyt od samego początku. Musical z pewnością jest swego rodzaju rajem dla uszu [chociaż czasami to śpiewanie zaczynało mnie nużyć, bo cóż... nie ukrywam, że nie jestem wielką fanką tego gatunku], ale dla mnie był przede wszystkim rajem dla oczu. ST jak najbardziej zasłużenie otrzymał Oscara za scenografię, ale brakuje mi go też za kostiumy, bo naprawdę tak bardzo mi się podobały, że momentami zamiast skupiać się na fabule, łapałam się na bezmyślnym patrzeniu na aktorów. Pomimo tego, że motyw z ciastkami był przeobrzydliwy; pomimo tego, że do tej pory zastanawiam się skąd wytrzasnęli tak brzydką Johannę i jeszcze brzydszego żeglarza Anthony'ego a każde kolejne poderżnięte gardło powodowało moje wzdryganie się to nie mogłabym tego nie polecić. Warto... dla całej charakteryzacji, dla kostiumów, dla scenografii, dla usłyszenia śpiewu aktorów, dla wspaniałej obsady.
Wyślij prywatną wiadomość
~Varita F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 05-08-2010 23:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 131
Ostrzeżeń: 0
Postów: 39
Data rejestracji: 05.08.10
Medale:
Brak

Ten musical jest genialny, a Tim Burton to geniusz !!
Johnny Deep ma świetny głos podobnie jak Rickman.
Zresztą kreacja w tym filmie to po prostu majstersztyk...
uwielbiam musicale, a ten jest po prostu świetny..
ja po prostu kocham Sweeney'egoRozbawiony
__________________
"Whatever doesn't kill you
simply make you stranger"


dzięki wszystkim za pozdrowienia ;**
Wyślij prywatną wiadomość
!Czarownica24 F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 13-10-2010 16:17
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5583
Ostrzeżeń: 0
Postów: 886
Data rejestracji: 29.12.08
Medale:
Brak

Najbardziej podobała mi się scena, gdy Johnny i Helena siedzieli na kocu na pikniku, ona śpiewała "przenosili się" do różnych min, a Johnny miał taką genialną minę Rozbawiony Podobało mi sie też jak Helena wylądowała w piecu. Uśmiech

__________________
Cześć, kochanie, witaj na imprezie.
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 28-10-2010 21:54
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Niedawno oglądałam z koleżanką i muszę stwierdzić, że film mi się naprawdę spodobał. Świetna kreacja Deppa i Bohnam Carter. A do tego Alan Rickman i do tego śpiewający! Myślałam, że umrę ze śmiechu, gdy usłyszałam jego śpiew ( nie, że brzydki, czy coś, tylko, że śpiewający Snape... xD). W każdym bądź razie niezbyt lubię filmu Burtona, ale Sweeney Todd, to świetny musical.
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2010 09:15
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Sweeney Todd - najbardziej obrzydliwy, straszny, wzruszający i smutny film, jaki kiedykolwiek widziałam. Szczerze powiedziawszy zdziwiło mnie, to że jest to w formie musicalu, aczkolwiek było to jak najbardziej pozytywne zaskoczenie. Śpiewali świetnie, Depp (!) i Carter i wreszcie mogłam się na nich poznać, także pod tym kątem - szczególnie, jeśli chodzi o Johnny'ego. Wszystko, cudownie dopracowane, niepowtarzalna, piękna muzyka, niezapomniany klimat. Historia, nie banalna - bardzo smutna, jak to odczułam od początku, aż do końca, kiedy w ostatnich scenach, prawie się popłakałam z poczucia niesprawiedliwości losu, do Todd'a ( czy Benjamina ). Swoją drogą, nie wiem co o tej postaci uważać - z jednej strony, jest mi jej strasznie żal, z drugiej widzę bezlitosnego mordercę ( zemsta zemstą, ale potem to był chyba nawyk ). Najbardziej uderzający widok... paszteciki... z ludzi. Nie mogłam uwierzyć, to już było naprawdę... chore. Przedtem słyszałam, że film jest krwawy, ale to naprawdę łagodne określenie. Jednak, jeszcze nigdy nie było mi tak smutno, na koniec filmu. I chociaż wiem, że jest to fikcja, ciągle żałuje głównego bohatera i jego rodziny. ehh... happy end, by się przydał ^^. Tim Burton - jak zawsze niezastąpiony. Przedtem uważałam, jako jego najlepszy film "Gnijącą pannę młodą", teraz,uważam ten film za zwykłe kukiełki, a "Sweeney Todd", zajmuje pierwsze miejsce w moim rankingu filmów Burtona. Na pewno, obejrzę jeszcze nie raz.
No i charakteryzacja - momentami wyglądali upiornie...
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez leea dnia 15-11-2010 09:29
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Dziewczyna Toma Feltona F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 09-02-2011 22:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 425
Ostrzeżeń: 1
Postów: 43
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

Ah.. Trójkąt Burton-Depp-Carter to jest to co lubię. Ta trójka razem zawsze robi na mnie ogromne wrażenie. A ten film/musical jest po prostu znakomity. Ja osobiście za musicalami nie przepadam, ale to co oni zrobili. Ciekawa fabuła, piękne stroje, genialne głosy aktorów (kto by się spodziewał, że oni tak dobrze śpiewają?) i do tego znakomity scenariusz - to jest to co lubię. Najbardziej spodobało mi się to, że film jest cały ponury, zachowany w takich mrocznych alejach, barwach, wszystko takie ciemnie a tu nagle taka scena. Taka jasna scena emanująca zielenią(Ci którzy wiedzieli, wiedzą o co chodzi). No po prostu piękne.
__________________
Miło będziesz jak wpadniesz drogi Gościu...
Możesz zostawić zaproszonko jeżeli jesteś fanem/ką czarnej strony sagi o HPxD
Pozdrowionka dla ciebie drogi Gościu;*

Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!


Paramore 4life!

Mówi się, że nie można żyć bez miłości. Osobiście uważam, że ważniejszy jest tlen. Dr.House
Dr House: Potrzebnym mi prawnik.
Vogler: Kogo zabiłeś?
Dr House: Nikogo, ale jest dopiero przed południem.

Dr House: Ludzie nie chcą chorego lekarza.
Dr Wilson: To uczciwe, ja nie lubię zdrowych pacjentów.

Dr House: Dobra, zapytam innego kumpla.
Dr Wilson: Taa.
Dr House: Co? Twierdzisz, że mam tylko jednego kumpla?
Dr Wilson: Kogo?
Dr House: Kevina z księgowości.
Dr Wilson: Jasne, tylko, że on ma na imie Carl.
Dr House: Mówię na niego Kevin. To jego imię w bractwie tajnej przyjaźni.

Dr.House: Godzina 17:00. Dr House wychodzi.
Dr.Cuddy: Jest 16:45.
Dr.House: Zaokrągliłem.

Wilson: rNie chciała zgodzić się na więcej testów, czuła się bardzo skrępowana. Musiałem ją przekonać, żeby zgodziła się chociaż na ten jeden.r1;
Dr House: rCzęsto Ci się to zdarza? Kobiety wolą umrzeć niż rozebrać się w twojej obecności?r1;
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2011 16:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Bardzo fajny film. Nawet ostatnio go oglądałam Rozbawiony
Nie żałuję, że go obejrzałam.
Nie lubię musicali, ale ten jest wybitny Uśmiech
P.S.
Nie ukrywam, że zachęciła mnie gra mojego kochanego Alana Rickmana Uśmiech
__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~dewhoo F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2011 17:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 0
Postów: 227
Data rejestracji: 08.10.11
Medale:
Brak

A niech sobie krytycy jeżdżą, mnie film jak najbardziej się spodobał. Jest w każdym calu tak samo świetny i dopracowany. I nie kieruję się teraz jedynie ślepym uwielbieniem dla Burtona.
Ciekawa historia, opowiedziana w niecodzienny, bo śpiewający sposób. Cudni, nietuzinkowi bohaterowie - chyba największy atut całej produkcji. A to wszystko w towarzystwie świetnej scenografii i muzyki.
Rozumując jak przeciętny zjadacz chleba myślę: "to wszystko jest jakieś dziwne", ale druga strona mnie, ta bardziej irracjonalna, kocha całą duszą ten film. Ostatecznie jest to coś oryginalnego i wartego zobaczenie.
__________________
img21.imageshack.us/img21/8624/72366651.pngSi je suis croyant? Dieu seul le sait.
Wyślij prywatną wiadomość
~Mniszka19Xd F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2011 20:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 536
Data rejestracji: 03.06.10
Medale:
Brak

Oglądałam to z 50 razy i dalej mi się nie znudził.Jak oglądałam to pierwszy raz to nie mogłam prawie go rozpoznać.Poznałam go dopiero po głosie i przyznam szczerze,że jest bardzo umuzykalniony.Helenę poznałam od razu,bo jej twarzy się nie zapomina.W ogóle ten filmy jest fantastyczny.Polecam!Na pewno sie nie zawiedziecieRozbawiony
__________________
[color=#ffffff][big]http://historiafantasyczylikazdymaaniola.blogspot.com/

25.media.tumblr.com/tumblr_lthswym8Ma1r4ghkoo1_500.gif

6.asset.soup.io/asset/4161/6982_adb4_490.gif

asset-d.soup.io/asset/2092/0573_df25.jpeg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT