Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 351
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Książka
»» Czara Ognia
»»» Z kim na bal?
Drukuj temat · Z kim na bal?
~blackout F
Dodany dnia 26-04-2011 19:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 643
Ostrzeżeń: 0
Postów: 179
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Z Fredem, bo bym się nie nudziła. Może jakaś łajnobomba na początek balu ? Z bliźniakami nigdy nic nie wiadomo... xD
__________________
-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył.

Draco dormiens nunquam titillandus.


- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...

-Zawsze.

It's a gift and a curse.
- Adrian Monk

Love never die.
- quote from Ghost Whisperer.

Humanity is overrated.
- Dr. House

"...W ciszy tak smutno, szepce zegarek
o czasie, co mi go nie potrzeba..."


Śmierć jeno przemierza świat, podobnie jak dwaj wierni druhowie, którzy razem przemierzają morza; jeden zawsze będzie żyć w drugim. Zniewoleni miłością, żyją w tym, co wszechobecne. W owym boskim zwierciadle widzą się twarzą w twarz, wolni i nieskalani. Wielka to dla nich pociecha, bo choć rzec można, że z tego świata odeszli, to ich przyjaźń wciąż trwa, bo jest nieśmiertelna.



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy O Własnej Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

Ron uniósł wysoko odznakę.
- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów

-Ostatni finał trwał pięć dni.
-Ekstra! Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie! - zawołał zachwycony Harry.
-A ja mam nadzieję, że nie - oświadczył Percy ze świętoszkowatą miną.-Strach pomyśleć, co bym znalazł w swojej poczcie, gdyby mnie nie było w pracy przez pięć dni.
-Tak, ktoś mógłby ci znowu podrzucić smocze łajno, no nie, Percy? - zakpił Fred.
-To była próbka nawozu z Norwegii! - oburzył się Percy, oblewając się rumieńcem. - To nie był żaden dowcip!
-Był - szepnął Fred do Harry'ego, kiedy wstawali od stołu. - My mu to posłaliśmy.


Only I can live forever.
Wyślij prywatną wiadomość
~Angel14 F
Dodany dnia 26-04-2011 20:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2184
Ostrzeżeń: 0
Postów: 376
Data rejestracji: 16.04.11
Medale:
Brak

trudny wybór...może z Draco? To moja ulubiona postać, ale jednak bardziej bym sie zastanawiala nam którymś z bliźniaków
Z nimi nie można sie nudzić
Wyślij prywatną wiadomość
~Ptasznikk F
Dodany dnia 26-04-2011 22:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 59
Ostrzeżeń: 0
Postów: 21
Data rejestracji: 12.04.11
Medale:
Brak

Ja najchętniej poszłabym z Draconem Malfoyem oczywiście ; ) Może dlatego, że podobają mi się te wszystkie wredne docinki Malfoya? Oczko Może dlatego, że dla niektórych osób nie jestem zbyt miła tak, jak Draco? Oczko Ja po prostu uwielbiam jego i to, że jakoś tak w większości sprzeczek z Gryfonami on zawsze miał ostatnie słowo Oczko
__________________
Gdzie diabeł nie może... tam Snape'a pośle...


"Some people believe in God. I believe in music.
Some people pray, I turn up the radio."
Closer To The Edge.







Pozdrawiam wszystkich, którzy z bliżej nieznanych mi powodów pozdrawiają Ptasznikka ;D
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny Weasley_1996 F
Dodany dnia 27-04-2011 10:51
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 142
Ostrzeżeń: 0
Postów: 60
Data rejestracji: 26.04.11
Medale:
Brak

Ja bym chyba poszła (może to będzie dziwne) z Nevillem. Jest bardzo miły i dobrze tańczy. Oczko Ale nie odmówiłabym któremuś z bliźnieków. Moim zdaniem Draci też jest dobrym partnerem. W końcu chciał się tylko popisać i w cale nie został śmierciożercą.
__________________
Piszę książkę! Chętni do czytania, na PW pisać!
Wyślij prywatną wiadomość
~Asella F
Dodany dnia 17-05-2011 22:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 826
Ostrzeżeń: 0
Postów: 213
Data rejestracji: 07.05.11
Medale:
Brak

Poszłabym z chęcią z bliźniakami, bo są zabawni i może jakieś karmelki gorączkowe do ponczu ?
Jeszcze Draco, bo ma w sobie taki ukryty urok, a może z Harrym, bo jest taki odważny do wszystkiego prócz dziewczyn i nie umie tańczyć ( ja zresztą też Rozbawiony ) ale jest jeszcze jeden taki słodki, ale nie powiem który Język
__________________
Śmierć będzie ostatnim wrogiem który zostanie pokonany.
Każdy ma coś o co warto walczyć.
Chcieć osiągnąć coś co nieosiągalne, spróbować i mieć tą świadomość że się próbowało, żeby nie żyć ze świadomością że nigdy się nie spróbowało.
Prawdziwy pan śmierci nigdy przed nią nie ucieknie tylko zmierzy się z nią twarzą w twarz wiedząc że nikogo ona nie ominie.

Chyba zatem nie mamy wyboru. Musimy iść naprzód.
Czy kiedykolwiek mieliśmy inny wybór? Zawsze musieliśmy iść naprzód.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników Hogs i gości , ale szczególnie tych którzy mnie pozdrawiają z bliżej nie określonych powodów ^^

Edytowane przez Lady Holmes dnia 07-06-2011 20:00
Wyślij prywatną wiadomość
~himynameisAvi F
Dodany dnia 18-05-2011 13:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 177
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 15.05.11
Medale:
Brak

Zdecydowanie na bal wybrałabym się z jednym z bliźniaków lub z Draco, wydają mi się najfajniejszymi partnerami na bal :D Z bliźniakami na pewno bym się nie nudziła a Draco, cóż, Draco jest po prostu świetny i tyle : D
Wyślij prywatną wiadomość
~dastanblack3000 F
Dodany dnia 07-06-2011 08:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1481
Ostrzeżeń: 0
Postów: 435
Data rejestracji: 29.05.11
Medale:
Brak

Ja na bal zaprosiłbym Hermionę lub Cho Chang. Hermiona jest fajna mądra i ładna dlatego stawiam ją na I miejscu Cho Chang wybrałem na drugim miejscu bo lubię tom postać Cho w piątce mnie wnerwiała, jednak mimo to jest ładna. Moim zdaniem Azjatki są ładne. Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily35 F
Dodany dnia 07-06-2011 12:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 219
Ostrzeżeń: 3
Postów: 165
Data rejestracji: 13.02.11
Medale:
Brak

Z Fredem Weasleyem. Jest w moim typie.
__________________
Pozdrowienia dla Stivi i dla Albus_Dumbledore
Inne osoby, które pozdrawiam: Adriene, Effy, Sailor Mars, Lady House, fanka98, Anchelee, LilyPotter, RazorBMW, oraz wszystkich, którzy pozdrawiają mnie!!!

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"

"- A co mi dasz w zamian, Severusie?
- W zamian?... [...] Wszystko."


"Czemu cię martwi Sam-Wiesz-Kto? Zatroszcz się lepiej o Q-PY-BLOK. Powszechne zatwardzenie ściskające siedzenie."
;-)


"- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem."
Wyślij prywatną wiadomość
~Suwin F
Dodany dnia 07-06-2011 12:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 342
Ostrzeżeń: 0
Postów: 88
Data rejestracji: 06.05.11
Medale:
Brak

Sądzę, że Hermiona. Ładna i mądra. Do innych nie mam przekonania.
Wyślij prywatną wiadomość
~fisielek F
Dodany dnia 20-06-2011 11:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 2
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 20.06.11
Medale:
Brak

Ja bym oczywiście wybrał hermione ponieważ jest to bardzo fajna postać a w tej sukni wyglądała przepięknie Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
Dodany dnia 25-06-2011 10:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Jestem chłopakiem, więc mój wybór padłby na Hermionę Granger lub Ginny Weasley. Może to dlatego, że w książkach były opisywane jako fajne? Jeżelibym był dziewczyną, chciałbym być na balu z Draco, ponieważ był przystojny xD. Mógłbym być też partnerką któregoś z bliźniaków, ponieważ byli bardzo zabawnymi chłopakami...
__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
~kizzucha F
Dodany dnia 25-06-2011 21:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1648
Ostrzeżeń: 2
Postów: 292
Data rejestracji: 05.01.11
Medale:
Brak

Najchętniej z Harry`m , podoba mi się jego charakter i sposób bycia. A oprócz niego, mogłabym pójść z Draco, lub którymś z bliźniaków. Oczko
Pozdraiwam! ;p
__________________
UROCZYŚCIE PRZYSIĘGAM, ŻE KNUJĘ COŚ NIEDOBREGO!

Wiedz, że coś się dzieje drogi Gościu.

HarryPotter3107 - ;D
Loa_Riddle - ;D


Ale że co? ;>

______________________________


"-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome,puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył."

"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."

''Mogę was nauczyć, jak uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwale, a nawet powstrzymać śmierć... Jeśli tylko nie jesteście bandą bałwanów, jakich zwykle muszę nauczać."

"- Czy pamiętasz, jak mówiłem, że ćwiczymy zaklęcia NIEWERBALNE, Potter?
- Tak.
- Tak, proszę pana.
- Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, panie profesorze. "
Wyślij prywatną wiadomość
~BorcZowo F
Dodany dnia 25-06-2011 22:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 205
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 18.06.11
Medale:
Brak

Ja poszłabym z DracoRozbawiony Byłby świetnym partnerem jest uroczyUśmiech Chociaż z Fredem Weasley'em też mogłabym iść bo jest bardzo zabawnyUśmiech
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!!!

Pozdrawiam wszystkich co mnie pozdrawiają!!Rozbawiony
W szczególności RazorBMW, Lilly Luna Potter, Lady Bellatriks = ]

"I tak się składa, że członkowie Brygady Inkwizycyjnej MOGĄ odejmować punkty... Tak więc, Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej pani dyrektor... Macmillan, też pięć, bo mi się sprzeciwiasz... Potter, pięć, bo cię nie lubię... Weasley, koszula ci wyłazi, za to też pięć punktów... Och, zapomniałem, ty, Granger, jesteś szlamą, więc za to dziesięć...."

30.media.tumblr.com/tumblr_lguqakdskk1qb6ydzo1_500.gif

http://kwejk.pl/obrazek/290812/21,lipiec.html <--- płakałeś na HP i IŚ cz 2? Wklej na facebooka Rozbawiony
http://harry-potter-i-jego-brat-blizniak.blog.onet Wyślij prywatną wiadomość
~zaeli F
Dodany dnia 26-06-2011 13:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 0
Postów: 348
Data rejestracji: 06.06.11
Medale:
Brak

Hmmm, chyba z Cedricem - był z tych wszystkich bohaterów najprzystojniejszy Uśmiech W sumie nie pogardziłabym tez Wiktorem Krumem...
__________________
Nothing lasts forever though we want it to ...
<3

"Do not pity the dead, Harry. Pity the living, and, above all those who live without love."
<3
Wyślij prywatną wiadomość
~Eisblume F
Dodany dnia 26-06-2011 15:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 04.05.10
Medale:
Brak

Hmm... Ciężki wybór, bo w książkach nie było mowy o prawdziwych przystojniakach. Myślę, że wybrałabym któregoś z bliźniaków, bo z nimi przynajmniej bym się nie nudziła. W ostateczności mogłabym też iść z Cedrikiem, ale to tylko dlatego, że jest przystojny Uśmiech
__________________
"Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że są o wiele gorsze rzeczy od umierania."

"Harry Potter i Insygnia Śmierci'' <333
Wyślij prywatną wiadomość
~Therion F
Dodany dnia 07-07-2011 13:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1016
Ostrzeżeń: 0
Postów: 451
Data rejestracji: 03.07.11
Medale:
Brak

Hmm, z Draco, albo którymś z bliźniaków xD Draco jest według mnie przystojny, a bliźniacy- zabawni Rozbawiony
__________________
Hear The Sound
The Angel Come Screaming.

__
Pozdro Dla Ziomali Rozbawiony
Killjoys!
MAKE
SOME
NOISE



Scabior <3
http://huncwoci-marauders.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Charlottexdd F
Dodany dnia 12-07-2011 19:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 104
Ostrzeżeń: 1
Postów: 21
Data rejestracji: 11.07.11
Medale:
Brak

Ja bym chyba poszła na bal z Fredem lub Georgem. Czemu? To proste!
Są niesa0mowicie zabawni, zawsze Cię czymś zaskoczą lub opowiedzą niezły dowcip. Ogólnie bardzo ich lubię..
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona565 F
Dodany dnia 13-07-2011 10:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 333
Ostrzeżeń: 0
Postów: 146
Data rejestracji: 02.05.11
Medale:
Brak

Hm... Może z Draco... ogólnie bardzo go lubię i jest taki... tajemniczy. Z Oliverem Woodem? Jest bardzo miły i przystojny. Albo z którymś z Weasley'ów! Albo z Fredem albo z Georgem ;P
__________________
Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.


- Trudno - Felix machnął ręką. - Widziałem go.
- Ponurego Żniwiarza? - zapytał Net.
- W warunkach celowo generowanych złudzeń optycznych nigdy nie ma całkowitej pewności, co się zobaczyło. Ale prawie na pewno to był on.
- Celowo generowanych... - powtórzył Net. - Masz na myśli tę kulę, odblaski i stroboskopy?
- Tak.
- A jak mówisz na latarkę? Ręczny miotacz fotonów?

Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności

Nawet jeśli to już koniec,
Harry Potter na zawsze pozostanie częścią mnie... <3
www.ladymalfoy.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Karma Chameleon 20 F
Dodany dnia 20-07-2011 12:28
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 598
Ostrzeżeń: 4
Postów: 362
Data rejestracji: 14.07.11
Medale:
Brak

Ja bym się wybrała z tajemniczym dwunastolatkiem z mojej klasy o imieniu Grzegorz. Albo z jakimś innym, fajnym, ciachem takim jak on. Dowcipniś ale gdybym się miała wybrać z kimś z książki to wybrałabym Freda, albo Dracona (chociaż jestem Gryfonką, to go lubię).
__________________
No hej hej, witaj, drogi Gościu
Lubię Cię :*

Edytowane przez Karma Chameleon 20 dnia 20-07-2011 12:30
Wyślij prywatną wiadomość
~Luna Lovegood247 F
Dodany dnia 20-07-2011 15:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 84
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Brak

Hmm. Baardzo ciekawe pytanie.. Trzeba się zastanowić... Jestem z Gryffindoru, więc na pewno poszłabym z jakimś Gryfonem, lub z jakimś chłopakiem z Dormstrongu. Oni byli ładni. Dowcipniś A jak miałabym wybierać gryfona, to może to byłby... Seamus. Jest pokręcony , zabawny i ciągle wybucha. Lubię go. Jest spoko. Deana nie lubię. Nie wiem czemu, nie darzę go sympatią. Ron jest spoko, ale by się Hermiona obraziła.Dowcipniś Taak, lepiej nie ryzykować.
Harry... On to jest dopiero. Taak. Odważny , bystry, no i w końcu taaaki ważny....
Neville jest fajny, no i trafił do Gryffindoru, więc i odważny. Ale troche ciaparajda z niego. Ciągle gubi tą swą ropuchęDowcipniś
No, jak już pisałam, długo by się zastanawiać.Dowcipniś
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT